Článek

Martin Bursík se oženil, vzal si svou exkolegyni Kateřinu Jacques

 
Politika je seznámila a byla z toho nakonec láska jako trám. Martin Bursík a Kateřina Jacques si o slunečné sobotě řekli své »ano«. Stalo se tak u Petřínské rozhledny v Praze, informovaly Lidovky.cz.
20.06.2015 22:05 |

podobné články

Osobnosti: Kateřina Jacques (119 článků) , Martin Bursík (290 článků)
Podobné články

Kateřina Jacques ukázala dceru Noemi. Podívejte, jak vyrostla

 
Dvaačtyřicetiletá Kateřina Jacques žije v úzkém spojení s přírodou. Vede k tomu i svou třetí a nejmladší dceru Noemi, kterou má s bývalým šéfem Strany zelených Martinem Bursíkem. Jacques zase projevila dětskou duši, když v cíli maratonu metala hvězdy. Další články k tématu: Kateřina Jacques: Nagyová se chovala strašně a lidé se jí báli Kateřina Jacques: Martin je odjinud, vědec se skautskou průpravou Bursík kvůli rekonvalescenci nesmí ani myslet, říká Jacques Paroubek propadl o Vánocích cvičení, Jacques je věrná tradicím Používáme jednorázové pleny, přiznala hřích Kateřina Jacques Drsná maminka Kateřina Jacques tráví šestinedělí v práci
17.10.2013 01:25 |

podobné články

Osobnosti: Kateřina Jacques (119 článků) , Martin Bursík (290 článků)

Bursík odešel ze strany, jeho partnerka Jacques se fotila na peci

 
Martin Bursík odešel ze Strany zelených a podle spekulací se chystá založit nový politický subjekt. Nebude to však Čtvrtá strana, se kterou ho spojili recesisté na internetu a tvrdili, že se Bursík již domluvil s lobbistou Markem Dalíkem. Od exposlankyně a partnerky Kateřiny Jacques, která na něj společně se dcerou Noemi (3) čeká doma za pecí, však dostal Bursík k pokračování v politice skutečně zelenou.
26.08.2013 11:00 |

podobné články

Osobnosti: Kateřina Jacques (119 článků) , Martin Bursík (290 článků)

Martin Bursík a Kateřina Jacques ukázali dceru Noemi!

 
Exministr životního prostředí Martin Bursík (50) se včera ruku v ruce s partnerkou Kateřinou Jacques (38) špacíroval Prahou. Super.cz přináší fotky jejich dcery Noemi, kterou vzorný tatínek vezl v kočárku!
13.05.2010 17:00 |

podobné články

Osobnosti: Kateřina Jacques (119 článků) , Martin Bursík (290 článků)

Martin Bursík a Kateřina Jacques: Ukázali malou Noemi!

 
V pražské Stromovce se v noci na čtvrtek sešli nadšenci, kteří se účastnili běhu na podporu nadace pro nevidomé Světluška. Dostavil se i někdejší ministr životního prostředí za Stranu zelených Martin Bursík (53) s partnerkou, exposlankyní Kateřinou Jacques (40).
27.04.2012 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Kateřina Jacques (119 článků) , Martin Bursík (290 článků)

Martin Bursík a Kateřina Jacques se vzali

 
Někdejší vicepremiér Martin Bursík a jeho přítelkyně a exposlankyně Kateřina Jacques se v sobotu vzali. Napsal to server lidovky.cz.
20.06.2015 21:51 |

podobné články

Osobnosti: Kateřina Jacques (119 článků) , Martin Bursík (290 článků)

Bursík opouští po 8 letech Zelené, místo Karolíny Peake vede LIDEM opět žena

 
S manželkou Ivanou se Martin Bursík rozvedl v roce 1998, chodil s Jitkou Obzinovou a Dienstbierovou dcerou Monikou Arkai, až nakonec zakotvil u exposlankyně Kateřiny Jacques, která mu v roce 2009 povila dceru. Právě na rodinu by teď měl mít Martin Bursík přece jen víc času. Končí totiž ve straně Zelených. Ze scény přitom mizí nedlouho poté, co skončila Karolína Peake, kterou v čele LIDEM nahradila opět žena. Kdo?
23.08.2013 21:40 |

podobné články

Osobnosti: Kateřina Jacques (119 článků) , Martin Bursík (290 článků) , Karolína Peake (1599 článků)

Video jen pro otrlé: Jacques jezdí na traktoru, Bursík drží vidle!

 
Na vesnickém dvorku diskutuje jedna kráva, dvě kozy a Kateřina Jacques. Kousek od nich, Martin Bursík nakládá vidlemi seno na valník. Oba pak naskočí na traktor a vyráží, asi směr Brusel. Strana Zelených představila nový předvolební spot. Posuďte sami!
19.05.2009 12:00 |

podobné články

Osobnosti: Jan Kraus (989 článků) , Kateřina Jacques (119 článků) , Martin Bursík (290 článků)

Zelení: Bursík skrýval slzy, Jacques bříško!

 
Martin Bursík a Kateřina Jacques přijeli do volební centrály Strany zelených společně tramvají až po 22. hodině. V pražské Stromovce začali bloudit, a tak jim redaktor Blesk.cz musel ukázat cestu k restauraci Vozovna.
08.06.2009 02:20 |

podobné články

Osobnosti: Kateřina Jacques (119 článků) , Martin Bursík (290 článků)

Bursík a Jacques se před novináři zabarikádovali

 
Z funkce předsedy Strany zelených odstoupivší Martin Bursík a jeho přítelkyně a místopředsedkyně strany Kateřina Jacques se na dvě hodiny 'zabarikádovali' v Bursíkově bytě ve Sněmovní ulici.
09.06.2009 16:45 |

podobné články

Osobnosti: Kateřina Jacques (119 článků) , Martin Bursík (290 článků)

Bursík s Jacques ukázali na ulici Schwarzenbergovi dceru

 
První pár Strany zelených, bývalý předseda Martin Bursík a jeho partnerka Kateřina Jacques, potkali ve středu večer na procházce šéfa TOP 09 Karla Schwarzenberga. Pochlubili se mu půlroční dcerou.
13.05.2010 15:55 |

podobné články

Osobnosti: Karel Schwarzenberg (3583 článků) , Kateřina Jacques (119 článků) , Martin Bursík (290 článků)

To jsou úchylnosti, srovnávat konvoj USA s vojsky Varšavského paktu, zlobí se Martin Bursík. Šokuje ho, že 80 % Rusů vidí v Američanech imperialisty

 
ROZHOVOR Na rozdíl od pobaltských států a Polska kolaboruje Česká republika s Ruskem, tvrdí bývalý vicepremiér, exministr životního prostředí a předseda Liberálně ekologické strany Martin Bursík. Důkazem je podle něj cesta českého prezidenta Miloše Zemana na vojenskou přehlídku do Moskvy u příležitosti oslav Dne vítězství. V rozhovoru pro ParlamentníListy.cz také odmítá kritiku průjezdu vojsk NATO přes území Česka. „Podle mne to formulují lidi, kteří jsou pátou kolonou Putina, a těch je tady velmi mnoho,“ prohlásil Martin Bursík.
17.03.2015 07:06 |

podobné články

Osobnosti: Martin Bursík (290 článků) , Miloš Zeman (16403 článků)

Martin Bursík: Podáme žalobu. Někdo bude mít velký problém. Policie nebránila agresivním projevům nakoupené čínské kliky

 
ROZHOVOR Předseda Liberálně ekologické strany (LES) Martin Bursík v souvislosti se snahami o navázání užších kontaktů s komunistickou Čínou míní, že určitá skupina lidí napojených na prezidenta si buduje svůj byznys a vytváří dojem, že je to nesmírně výhodné pro Českou republiku a její občany. „Ale ona to není pravda, protože potenciální investice doprovází ohromné politické riziko a navíc kroky prezidenta a vlády mají zásadní dopad na pozici a autoritu České republiky ve světě,“ říká v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz bývalý ministr životního prostředí Martin Bursík, který spolu s dalšími aktivisty chce podat žalobu na porušení shromažďovacího práva.
01.04.2016 11:30 |

podobné články

Osobnosti: Martin Bursík (290 článků)

Fanatik Bursík patří do blázince, řekl před poslanci prezident. Exministr vzkázal, že na Zemana hledí s úsměvem

 
Prezident Miloš Zeman ve Sněmovně promluvil k poslancům. Vyložil jim svůj pohled na ochranu české přírody. Za příklad si vzal Šumavu. Zdůraznil, že člověk musí o přírodu pečovat a nesmí nechat zničit lesy kůrovcem, jak to podle prezidenta udělal exministr životního prostředí Martin Bursík. On a jemu podobní „zelení fanatici“ podle prezidenta zničili Šumavu. Bursík však ukázal, že si Zemanova slova nenechá jen tak líbit.
21.02.2017 21:50 |

podobné články

Osobnosti: Martin Bursík (290 článků) , Miloš Zeman (16403 článků)

Martin Bursík onemocněl klíšťovou encefalitidou

 
Bývalý předseda Strany zelených a exministr životního prostředí Martin Bursík onemocněl klíšťovou encefalitidou. Leží v nemocnici, Novinkám to potvrdila jeho přítelkyně Kateřina Jacques.
07.06.2011 22:25 |

podobné články

Osobnosti: Kateřina Jacques (119 článků) , Martin Bursík (290 článků)

Bursík v rozhlase: Někdejší šéf ČEZu patří za mříže a Zelení do vysoké politiky

 
Dřívější generální ředitel ČEZu Martin Roman by měl skončit za mřížemi. O tom je přesvědčen Martin Bursík, který se chce vrátit do čela kdysi vládní strany Zelených. Pokud Bursík uspěje, hodlá ze znovu postavit politicko-ekonomické chobotnici, která se za poslední roky nebývale rozrostla. S odstupem let politik také přiznává že chyboval v otázce amerického radaru. Měl ho prý jasně odmítnout.
20.11.2012 17:55 |

podobné články

Osobnosti: Martin Roman (270 článků) , Martin Bursík (290 článků)

Smrčka (SPO): Zelený šíbr Bursík je vždy u moci

 
Ekoteroristé a zelení politici se ukazují jako neobyčejně šikovní jedinci a Martin Bursík je jejich šéfík a šíbr v pozadí. Vynucený odchod ředitele Národního parku Šumava Jiřího Mánka je třeba číst právě jako důkaz toho, že ať má nebo nemá Martin Bursík podporu voličů, vždycky stojí u kormidla. Alespoň trošku.
29.04.2014 13:15 |

podobné články

Osobnosti: Martin Bursík (290 článků)

Martin Bursík bude kandidovat do Senátu za TOP 09

 
Bývalý předseda Strany zelených, exministr životního prostředí a předseda Liberálně ekologické strany (LES) Martin Bursík bude v podzimních volbách do Senátu kandidovat za TOP 09. Právu to v pátek potvrdil místopředseda TOP 09 Miroslav Kalousek s tím, že pokud bude Bursík zvolen, nebude už nadále obhajovat křeslo šéfa své strany.
18.07.2014 14:55 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Kalousek (5960 článků) , Martin Bursík (290 článků)

Zaveďme tvrdé sankce proti Rusku. Jde do tuhého, napsal Martin Bursík

 
Předseda Liberálně ekologické strany (LES) Martin Bursík na svém blogu na Aktuálně.cz vybízí k ještě většímu zostření sankcí vůči Rusku. Podle něj Evropská unie nechápe, co se děje, a potřebuje se probudit. Bursík to napsal poté, co se objevila zpráva, že ruské armádní vozy překročily hranice s Ukrajinou.
15.08.2014 15:05 |

podobné články

Osobnosti: Martin Bursík (290 článků)

Jacques ve Sněmovně končí, na podzim kandidovat nebude

 
Místopředsedkyně Strany zelených Kateřina Jacques se rozhodla nekandidovat v podzimních předčasných volbách do Poslanecké sněmovny. Bezprostředně po volbách do Evropského parlamentu, které pro SZ skončily debaklem, nabídla i rezignaci na post místopředsedkyně, vedení ji ale nepřijalo. V reakci na neslavný výsledek v eurovolbách odstoupil z funkce předsedy strany Martin Bursík.
10.06.2009 18:45 |

podobné články

Osobnosti: Kateřina Jacques (119 článků) , Martin Bursík (290 článků)