Článek

Marný pokus o hvězdný návrat: 6 celebrit, které se těžko vracely na výsluní

 
Jednou jsi nahoře, jednou jsi dole. Přesně tak lítá sláva některých českých celebrit, které ve své kariéře dělají krátké, ale i několikaleté pauzy. Jejich návraty pak nejsou vůbec snadné a výsledek bývá více než nejistý. Ostatně, udržet se pořád na špici je téměř nadlidský výkon...
02.08.2016 19:20 |

podobné články

Podobné články

Jiří Baťa: Je to marný, je to marný, je to marný!

 
nerad, musím toto rčení klasika použít, protože nic vhodnějšího pro vyjádření marnosti nenalézám. Ta marnost se týká našich politiků, kteří (až na výjimky), aby projevili svou (samozřejmě že neúplatnou, jak také jinak!!!) nezměrnou loajalitu k politice EU a Velké Británii, které pod tlakem USA stupňují provokace vůči Ruské federaci, se hrdě a se vztyčenou hlavou hlásí k provokativnímu rozhodnutí umanuté britské premiérky paní Mayové, která bez toho, že by měla v ruce nějaké prokazatelné důkazy o identitě a původu bojového otravného plynu (BOL) Novičoku, resp. plynu A 234, použitého v útoku na bývalého rusko-britského dvojagenta Skripala a jeho dceru, veřejně obvinila Rusko jako jedině možného pachatele.
30.03.2018 10:55 |

podobné články

Němečtí mistři poničili při mejdanu Zlatou Niké! Na Dominátora a další likvidátory trofejí ale nemají!

 
Je to marný, je to marný, je to marný, trofeje prostě nepatří vítězům do ruky, byť jde o kopie, tak jako v případě Zlaté Niké, kterou mají "po triumfu":http://www.extra.cz/rihanna-behem-finale-ms-ve-fotbale-fandila-nemcum-a-ukazovala-jim-prsa na "MS v Brazíli":http://www.extra.cz/z-fotbalisty-kanibala-suareze-je-hit-internetu-a-to-si-jen-ukousl-kus-ramene-spoluhrace "v rukou kopačky z Reichu":http://www.extra.cz/dobojovano-fotbaliste-nemecka-si-splnili-to-o-cem-brnaci-marne-sni-jsou-mistry-sveta.
25.07.2014 11:20 |

podobné články

Randák: Peníze z dopravního podniku se vracely zpět do Česka

 
Peníze vyváděné z pražského dopravního podniku (DPP) na Britské Panenské ostrovy se vracely zpět do České republiky k lidem napojeným na dopravní podnik. V pořadu Otázky Václava Moravce v ČT to řekl bývalý ředitel rozvědky Karel Randák z Nadačního fondu proti korupci (NFPK). Fond má podle něj tuto skutečnost podloženu konkrétními poznatky, které chce předat policii.
11.12.2011 23:20 |

podobné články

Randák má jasno. Peníze vyvedené z DPP na Panenské ostrovy se vracely

 
Karel Randák z protikorupčního fondu tvrdí, že z pražského dopravního podniku putovaly peníze na Panenské ostrovy. Následně se vracely do Česka na účty lidí, kteří jsou napojeni na dopravní podnik. Případ se chystá předat policii.
11.12.2011 19:30 |

podobné články

Takto smetl řidič tři sestry: Vracely se zrovna z pohřbu maminky!

 
Takové neštěstí! Řidič (25) srazil v noci na středu v centru Prahy tři sestry (27, 29, 35). Ve chvíli, kdy je smetl, se vracely ze smuteční hostiny po pohřbu svojí maminky.
30.01.2014 05:15 |

podobné články

Obrat ve Sněmovně: Němcovou čeká pád, Filipa návrat na výsluní

 
Protikladné politické strany – ODS a komunisté – si podle všeho vymění role v nejvyšších patrech parlamentní politiky. Volební pád ODS a vzestup KSČM nejspíš znamená, že do vedení Sněmovny se po jedenácti letech už nedostane lídryně ODS Miroslava Němcová, zatímco návrat na výsluní si vychutná šéf komunistů Vojtěch Filip.
13.11.2013 04:06 |

podobné články

Osobnosti: Miroslava Němcová (1391 článků) , Vojtěch Filip (1060 článků)

Ladislav Chudík alias primář Sova: Marný boj se stářím!

 
Zřejmě nejslavnější slovenský herec a divadelní pedagog Ladislav Chudík (87), kterého celý národ zná hlavně díky roli primáře Sovy v seriálu Nemocnice na kraji města, svádí marný boj se svým stářím. Milovaného herce již trápí problémy s pamětí i projevem...
16.05.2012 12:20 |

podobné články

Osobnosti: Ladislav Chudík (90 článků)

Vladko zalezl! Vilu ovládl hvězdný reportér Thomas!

 
Nad Vilou se stahují temná mračna! Veterán VyVolených Vladko (35) se tváří, jako kdyby mu rozštípali na třísky milované křeslo nebo ho přinejmenším obrali o gumové medvídky. O místo na výsluní ho nepřipravil nikdo jiný než hvězdný reportér Blesku Thomas Kruchina (26)!
21.09.2013 19:10 |

podobné články

Hvězdný reportér ve Vile VyVolených: Vladko pomlouvá! Žárlí na Thomase

 
Hvězdný reportér Thomas (26) vstoupil do vily, smetl Vladka z jeho vyhřátého místečka na výsluní a ten mu vyhlásil válku! Veterán VyVolených sešikoval své ovečky Mirku, Pavlínu a Evu a připravuje se k boji. Thomasi, ty to ve vile ještě budeš mít tvrdé!
23.09.2013 05:15 |

podobné články

Koalice považuje snahu ČSSD ujmout se vlády za marný pokus

 
Změna názoru ČSSD, která se ústy předsedy Bohuslava Sobotky přihlásila k případnému druhému pokusu o sestavení vlády, podle Miroslavy Němcové nic neřeší a je nesmyslná. Šéf poslanců TOP 09 a Starostů ji vnímá jako legitimní pokus a požadavek sociálních demokratů chápe. Vicepremiérka Karolína Peake (LIDEM) zase vyzvala strany ke klidu.
28.06.2013 12:40 |

podobné články

Osobnosti: Miroslava Němcová (1391 článků) , Karolína Peake (1610 článků)

Dcera mrtvého řidiče z nehody s českým kamionem, při které zemřelo 8 lidí: Naše bolest není menší

 
Otřesná dopravní nehoda z minulého víkendu, při které zemřelo osm lidí, stále nedává spát Slovensku. Na sítích hojně diskutují o možném viníkovi za smrt sedmi ošetřovatelek, které se do vlasti vracely z Rakouska. Otevřeně teď promluvila Markéta (25), dcera mrtvého řidiče mikrobusu Milana (†54), která už to nechce dál poslouchat.
23.10.2017 21:30 |

podobné články

Odklon od Zemanovy politiky ČSSD zničila. Právník Koudelka sepsal návod, co musí strana pro návrat na vrchol udělat

 
ROZHOVOR Jednodenní sjezd nemůže vyřešit všechny problémy, které ČSSD má. Ústavní právník a sociální demokrat Zdeněk Koudelka podrobně popisuje, co všechno by měla strana podniknout, aby zahájila návrat na politické výsluní. Hlavním důvodem volebního debaklu v podzimních volbách podle něho je odklon od politiky Miloše Zemana.
17.01.2018 13:35 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (20967 článků)

Odklon od Zemanovy politiky ČSSD zničil. Právník Koudelka sepsal návod, co musí strana pro návrat na vrchol udělat

 
ROZHOVOR Jednodenní sjezd nemůže vyřešit všechny problémy, které ČSSD má. Ústavní právník a sociální demokrat Zdeněk Koudelka podrobně popisuje, co všechno by měla strana podniknout, aby zahájila návrat na politické výsluní. Hlavním důvodem volebního debaklu v podzimních volbách podle něho je odklon od politiky Miloše Zemana.
17.01.2018 15:35 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (20967 článků)

Zeman s korupcí nezatočí, tvrdí aktivista z Brna a přidal se k Rekonstrukci státu

 
ROZHOVOR Politika bez tajných sponzorů, smlouvy na internetu nebo rozšíření pravomocí NKÚ. To jsou jen některé z devíti zákonů, které hodlají prosadit protikorupční organizace včetně Tranparency International, Oživení nebo Brnění z Brna. Že údajně nejde o utopii nebo další marný pokus bez budoucnosti tvrdí i Matěj Hollan z Brnění, který vešel do povědomí veřejnosti hlavně díky vytrvalému boji proti hazardu, klipům proti Miloši Zemanovi v předvolební prezidentské kampani a kritice brněnské politiky.
01.04.2013 20:10 |

podobné články

Poslední pokus o záchranu slůněte: Šance na přežití jsou minimální

 
Boj o život slůněte, které se před třemi týdny narodilo v ostravské zoo, bude zřejmě marný. Mládě se stále nenapilo mateřského mléka a šance, že se dožije dospělosti, jsou mizivé.
26.02.2014 14:20 |

podobné články

Hnyková (Úsvit): Je potřeba začleňovat seniory zpět do života

 
Statistiky, které ukazují, že se v České republice každý třetí člověk starší 75 let cítí osaměle, svědčí o tom, jak závažná je situace. Hůře než Česko jsou na tom z členských států Evropské unie v tomto ohledu už jen Italové. "Tato problematika by se neměla podceňovat. Města a obce by měly podporovat rozvoj spolků, které by vracely seniory do života," říká jednička kandidátky v Libereckém kraji za Hnutí Úsvit Jana Hnyková.
25.09.2013 19:25 |

podobné články

Smutná náhoda? Řidič v Praze smetl autem tři sestry, které šly po chodníku!

 
V centru Prahy v noci na dnešek pětadvacetiletý řidič dostal se svým vozem Chevrolet smyk a srazil tři ženy na chodníku. Vyšlo najevo, že šlo o tři sestry, které se právě vracely z divadla…
29.01.2014 10:35 |

podobné články

Tři sestry smetlo v noci v Praze auto, které dostalo smyk!

 
V centru Prahy v noci na dnešek pětadvacetiletý řidič dostal se svým vozem Chevrolet smyk a srazil tři ženy na chodníku. Vyšlo najevo, že šlo o tři sestry, které se právě vracely z divadla…
29.01.2014 10:50 |

podobné články

Bártův návrat na politické výsluní? Bookmakeři mu moc šancí nedávají

 
Nepříliš velké naděje dávají bookmakeři Vítu Bártovi z VV na brzký návrat do vlády. Bárta, který tento měsíc kabinet opustil kvůli podezření z uplácení vlastních poslanců, oznámil záměr vrátit se na ministerstvo dopravy ve chvíli, kdy očistí své jméno.
27.04.2011 14:05 |

podobné články

Osobnosti: Vít Bárta (2829 článků)