Článek

Manželství? Je to jak pomalá a vleklá smrt!

 
Paní Michaela radí čtenářům s jejich vztahovými a sexuálními problémy...
06.10.2015 12:05 |

podobné články

Podobné články

Na Rusko tvrdě dopadají sankce Západu: Hrozí vleklá krize, varuje Světová banka

 
Rusku hrozí vleklá hospodářská recese. Vliv západních sankcí uvalených na zemi kvůli ukrajinské krizi totiž může přetrvávat ještě řadu let, zatímco ropa bude dál relativně levná. Podle agentury Reuters to dnes uvedla Světová banka (SB), která zároveň zhoršila svou prognózu výkonu ruské ekonomiky v tomto a v příštím roce.
01.04.2015 14:40 |

podobné články

Ministr Stropnický sepsul EU kvůli uprchlíkům: Je nemotorná a pomalá

 
Ministr obrany Martin Stropnický (ANO) zavítal do pondělního Interview ČT24. Nebral si servítky, především pokud mluvil o uprchlické vlně mířící do EU. Šéfovi resortu obrany se zdá, že EU dělá jen prázdná gesta, je nemotorná a pomalá. Humanitárním uprchlíkům bychom podle jeho názoru měli pomoci, ale nesmíme zapomínat, že se může zhoršit situace na Ukrajině, což by nás ovlivnilo.
22.06.2015 19:27 |

podobné články

Osobnosti: Martin Stropnický (1655 článků)

Zlodějům koní nahrává chabá evidence a pomalá justice

 
Zlodějům koní v Česku k jejich podvodům vlastně nic nestojí v cestě. Naopak, chabá evidence, při níž se vlastnictví koně neověřuje, a pomalá justice, která řeší některé případy i léta, podvodníkům přímo nahrává. Mohou snadno prodat drahého koně, který jim ve skutečnosti nepatří. Například jim byl zapůjčen k ježdění nebo ustájení, ale vlastník je stovky kilometrů daleko, a tak koně lidově řečeno střelí.
04.10.2015 20:55 |

podobné články

Dívka (†19) se dusila v cele: Dozorci její pomalou smrt natáčeli

 
Kanadským Ontariem hýbe obrovský skandál. Na veřejnost se dostaly šokující záběry z roku 2007, na kterých je zachycena pomalá smrt postižené Ashley Smith (†19). Dozorci ústavu, kde žila, ji místo pomoci natáčeli na video.
25.01.2013 11:15 |

podobné články

Unikající ropa zabíjí vše živé

 
Od pradávna tam žije na 25 milionů ptáků, včetně některých hodně ohrožených druhů, stejně jako ryb a dalších živočichů. Unikátní ekosystém a močály u pobřeží Louisiany, které přežily i těžký úder hurikánu Katrina, teď čeká pomalá a trýznivá smrt v mazlavém ropném slizu.
04.05.2010 05:15 |

podobné články

Rezešová se brání: Na pomalá auta jsem jenom blikala!

 
Na kontě má miliony a také vinu za smrt čtyř lidí, kteří uhořeli v autě, které údajně pronásledovala na maďarské dálnici, protože jelo příliš pomalu. Po výslechu klíčového svědka je Eva Rezešová pořádně v úzkých, hrozit jí totiž za úmyslné zabití může až doživotí.
25.09.2012 11:15 |

podobné články

Znásilnění, rozříznutí břicha až k pochvě a pomalá smrt! Podívejte se na oběť a jejího vraha!

 
Jihoafrický soud již dříve udělil doživotní trest muži, který byl stíhán za znásilnění a brutální vraždu mladé dívky. V zemi ale panuje přesvědčení, že Johannes Kana (21) není jediný, kdo se brutální vraždy účastnil. Ostatní vrazi spravedlnosti unikají.
27.12.2013 17:02 |

podobné články

Osobnosti: Kano (7 článků)

Bartošek (KDU-ČSL): Pomalá smrt správy státu

 
Opětovný kolaps výplaty sociálních dávek. I tentokrát kvůli exministru Drábkovi.
06.01.2014 22:25 |

podobné články

Dlouhá a pomalá smrt. Vědci už vědí, kdy zanikne vesmír

 
Čeká nás temná a studená budoucnost. Tedy přesněji řečeno to čeká vesmír. Astrofyzici poprvé spočítali rychlost, s jakou vyhasíná, a odhadli tak dobu jeho úplného zániku. 
11.08.2015 19:00 |

podobné články

Pomalá a krutá smrt e-mailu. Přelomového vynálezu, který nám ničí život

 
Letos na podzim tomu bude 45 let, co programátor Ray Tomlinson odeslal první mail. Byla to nesmyslná změť písmen, která mu ani nestála za zapamatování. Dnes ročně odchází 77 bilionů mailů. Z běžných a informačně důležitých zpráv se ale zpět vrací do změti písmen, kterou opět nechce nikdo číst. 
03.02.2016 18:10 |

podobné články

Totální selhání. Pomalá smrt. Petr Schnur z Německa hlásí, jaká katastrofa nás čeká

 
ROZHOVOR „Selhává a selhává totálně.“ Historik, sociální psycholog a publicista Petr Schnur z Hannoveru popisuje tristní situaci Německa po stránce právního státu, jeho kontrolních mechanismů včetně médií a o „zákeřné a pomalé smrti“. V souvislosti s postupným pohřbíváním demokracie nastínil, co Evropu čeká: „Vytváření sociálních ghett, zničení střední vrstvy, nárůst politické moci oligarchie a militarizace zahraniční politiky.“ Moc globálních finančních trhů podle Schnura překročila Rubikon: „Vzhledem k sociální pustině a krvavé stopě, kterou za sebou ve světě zanechávají, se jedná o zločinecké organizace, o rakovinu světa, která svého hostitele bude žrát tak dlouho, až z něj nezbude nic. A východisko? Zelené bláboly o trvale udržitelném vývoji a biosýrech?“
10.10.2016 11:40 |

podobné články

Ruský hacker na Pankráci prý umírá bez pomoci, zlobí se Rusové. Češi to odmítli

 
Pod titulkem Pomalá smrt v českém vězení ruský list Izvestija upozornil na údajně vážné zhoršení zdravotního stavu Rusa Jevgenije Nikulina (30), který v pankrácké věznici v Praze čeká na rozhodnutí o svém dalším osudu. Vězeňská služba i ministerstvo spravedlnosti tvrzení popírají. Rusa zadržela v říjnu 2016 v Praze česká policie na základě amerického zatykače.
18.01.2018 10:20 |

podobné články

Hacker Nikulin podle Rusů umírá ve vězení. Lež, brání se česká strana

 
Pod titulkem Pomalá smrt v českém vězení dnes ruský list Izvestija upozornil na údajně vážné zhoršení zdravotního stavu Rusa Jevgenije Nikulina, který v pankrácké věznici v Praze čeká na rozhodnutí o svém dalším osudu. České úřady zprávu ruského listu popřely.
18.01.2018 10:50 |

podobné články

Homofobní Američané vyhrožují: Utečeme do Kanady. Tam ale manželství homosexuálů mají už deset let

 
Nejvyšší soud v USA rozhodl v pátek 26. června, že nárok na manželství mají v celých Spojených státech a ve všech jejich členských zemích všechny páry bez ohledu na sexuální orientaci. USA jsou tak dalším regionem, který plně legalizoval manželství také pro homosexuální dvojice. To naštvalo odpůrce, kteří vyhrožují, že emigrují. Jak už to u Američanů bývá časté, nejsou tito vyhrožující valné inteligence. Emigrovat chtějí totiž do sousední Kanady, kde však manželství homosexuálů mají už od roku 2005.
30.06.2015 10:05 |

podobné články

Jak dlouho být s partnerem, než se vrhnete do manželství? Kdo si počká, ten se dočká

 
Za posledních třicet let se tradice manželství dost proměnila. Zatímco v minulosti bylo manželství to první, co jste po studiích udělali, dnešní společnost staví kariéru a cíle jednotlivců před sňatek. Studie navíc dokazují, že se lidé do manželství příliš nehrnou.
29.07.2017 07:35 |

podobné články

Smrt matky a dcery v Egyptě: Známe šokující svědectví Petrova kolegy, budete překvapeni!

 
Petr Kramný (36) tvrdí, že "na svou rodinu by nikdy nevztáhl ani ruku":http://www.extra.cz/otec-rodiny-otravene-v-egypte-konecne-promluvil-ctete-co-rekl-televizni-kamere a on rozhodně není tím, kdo může "za smrt Moniky (†36) a dcery Kláry (†8)":http://www.extra.cz/tema/smrt-v-hurgade. Jenže okolí rodiny má jiný názor, kamarádky Moniky tvrdí, že nebyla v manželství šťastná a Petra podváděla údajně na každém kroku. On prý na ni žárlil a smrt měla v tomto případě zabránit chystanému rozvodu, který měla Monika v plánu.
13.08.2013 15:50 |

podobné články

Komunisté jsou jako vleklá chřipka, píše politolog

 
Téma zákazu komunistické strany se v zásadě periodicky opakuje. Jak ale připomíná politolog Josef Mlejnek ml., případný zákaz KSČM a přechod majitelů „rudé knížky" do ilegality je pro stranu vlastně jedinou možností přitáhnout nové příznivce a zachránit tak svou existenci. Hrozbu ale nepředstavují současní partajníci, ale lidé, kteří jen převlékli kabát a v duchu svobodného podnikání okradli a okrádají druhé.
15.07.2011 10:00 |

podobné články

ODS váhá, zda zaříznout stravenky. Ještě se bude jednat

 
Vleklá bitva o stravenky pokračuje. Proti jejich zrušení se staví levicová opozice i Věci veřejné. Záměr ministra financí Miroslava Kalouska (TOP09) se nelíbí ani odborářům a podnikatelům. Jak to tedy se stravenkami nakonec dopadne?
25.08.2011 09:05 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Kalousek (6372 článků)

Rihanna na koncertě v Polsku pěkně nasávala: Podívejte se, jak namol opilou zpěvačku vlekla ochranka

 
Zpěvačka "Rihanna":http://www.extra.cz/tema/rihanna (25) je známá provokatérka. Spamuje na sociálních sítích svými soukromými fotografiemi, často kouří marihuanu a zřejmě si i ráda přihne.
12.07.2013 21:20 |

podobné články

Osobnosti: Rihanna (884 článků)