Článek

Manželka Petra Zvěřiny z Václaváku: Dítě si pořídila s jiným! A teď milence ukázala

 
I když je modelka Nikola Zvěřinová stále vdaná za exVyVoleného Petra Zvěřinu (38), už přes rok žije novým životem. V lednu přivedla na svět dceru Anette, ale teprve teď má vztah s jejím otcem.
26.05.2016 15:20 |

podobné články

Osobnosti: Petr Zvěřina (75 článků)
Podobné články

Novoroční předsevzetí: Holka Petra Zvěřiny z Václaváku, který řídil pod drogami, chce mimino

 
Už zase chtějí všichni zhubnout a začít cvičit. Novoročními předsevzetími známé tváře moc nepřekvapily. Snad jen přítelkyně Petra Zvěřiny z Václaváku. Partnerka exVyVoleného, který o sobě dal naposledy vědet, když měl podle policie řídit pod vlivem návykových látek , by chtěla miminko. "Už jsem dostala i prstýnek, ale na svatbě netrvám. Ale miminku bych se nebránila," řekla Super.cz Nikola Plzáková.
31.12.2011 19:10 |

podobné články

Záletná exmilenka Zvěřiny z Václaváku na lovu. Polonahá se nabízela chlapům

 
Bývalá finalistka Miss ČR Nikola Plzáková, která se pět let držela po boku exVyVoleného Petra Zvěřiny, než dostala kopačky za nevěru , už asi pochopila, že jí u hvězdy reality show pšenka nepokvete. Rozhodla se proto jít do hledání nového partnera pěkně natvrdo. Na akci, kterou spoluorganizoval její expřítel, si vzala tak odvážné šaty, že jí bylo vidět skoro až do útrob těla. Podívejte se do fotogalerie, jak jí to slušelo, kam až jí bylo vidět a jak se jí Zvěřina pomstil!
16.05.2012 14:10 |

podobné články

Osobnosti: Petr Zvěřina (75 článků)

Šok pro Vladka: Takhle znechuceně ve VyVolených přivítal Zvěřinu z Václaváku

 
Pamatujete v první řadě VyVolených na zuřivé hádky Vladka Dobrovodského a Petra Zvěřiny z Václaváku, který nepřijel na babetě? Odteď mohou oba na svoje psychické výlevy navázat. Jak Super.cz již informoval, Petr, jenž se během osmi let dost změnil , nastoupil do vily jako superboss . A nevyspalý Vladko rozhodně nereagoval s nadšením. Byl pěkně otrávený! „Podvědomě jsem tušil, že přijdeš,“ říkal Zvěřinovi, který byl nadšený tím, jak ho rozhodil!
02.09.2013 19:15 |

podobné články

Osobnosti: Petr Zvěřina (75 článků) , Vladko Dobrovodský (120 článků)

Manželka Petra Zvěřiny z Václaváku měla nehezký úraz: Víme, co se stalo

 
Tohle je opravdu veselý páreček. Hvězda první řady reality show VyVolení Petr Zvěřina po dlouhé době vyrazil na večírek a doprovod mu samozřejmě dělala jeho krásná manželka, modelka Nikola. Oba byly hodně veselí, ovšem na Nikolině ruce jsme hned zaznamenali nepatřičný doplněk - sádru.
09.02.2014 09:00 |

podobné články

Osobnosti: Petr Zvěřina (75 článků)

Petr Zvěřina z Václaváku není otcem dcery své manželky! U soudu se vzdal otcovství

 
Manželka Petra Zvěřiny (39) Nikola (31) se před dvěma roky zamilovala do Pavla Brzáka a krátce nato s ním otěhotněla. Letos v lednu přivedla na svět dceru Anette. Jelikož je Nikola stále vdaná za Petra, podle zákonů je otcem Zvěřina!
01.12.2016 11:30 |

podobné články

Osobnosti: Petr Zvěřina (75 článků)

Jako DJka má víc kšeftů než její muž, Petr Zvěřina z Václaváku: Mohou za to plné trojky, které se nebojí ukázat

 
O tom, že se manželka Petra Zvěřiny Nikola živí stejně jako její muž jako DJka, jsme věděli. Ale netušili jsme, jak úspěšná je. Probrali jsme to na párty, kde se představovala nová kosmetická firma a ona tam hrála.
04.04.2015 15:00 |

podobné články

Osobnosti: Petr Zvěřina (75 článků)

V O2 se zbláznili – Na Václaváku rozdávali kytky zdarma!

 
Na Václaváku se včera rozdávaly tisíce jarních kytek zdarma. A to nenechalo v klidu stovky Pražanů ani turistů. Různobarevné primulky v květináčích si odnášeli i po více kusech. Živý velký obrazec, který v dolní části Václaváku připravil pro kolemjdoucí k uvítání jara a svých nových výrazně zvýhodněných tarifů mobilní operátor O2, tak rychle měnil podobu. Lidé se přitom ale dobře bavili a nečekaný darem jim zjevně udělal velkou radost. Podívejte se na fotoreportáž, jak celá akce vznikala.
12.04.2013 00:20 |

podobné články

Velikost 34 a přírodní čtyřky: Tohle luxusní tělo vyženil Petr Zvěřina z Václaváku

 
Loni v létě jsme byli na svatbě DJ Petra Zvěřiny, kterého si všichni pamatujeme z první série tehdy úspěšné reality show VyVolení. Bral si modelku Nikolu Plzákovou. A s ní jsme se potkali v kosmetickém salonu, kde se nechala hýčkat na masáži. Až pánové uvidí její tělo, budou novomanželovi závidět.
10.04.2013 15:40 |

podobné články

Osobnosti: Petr Zvěřina (75 článků)

Ráda bych si pořídila ještě šesté dítě, říká manželka Jamieho Olivera

 
Manželka televizního kuchaře Jamieho Olivera (41) Jools (42) teprve před pár měsíci přivedla na svět jejich pátého potomka, ale už přemýšlí nad tím, že by si klidně pořídila šesté dítě. Její manžel o tom nechce ani slyšet, ale ona to nevylučuje, přestože v minulosti prodělala samovolný potrat.
09.02.2017 12:35 |

podobné články

Osobnosti: Jamie Oliver (97 článků)

Jak zabavit malé dítě při cestování

 
Zdlouhavé cestování bývá mnohdy otrava i pro dospělého natož, pro malého caparta. Proto je vhodné se předem na takovou cestu připravit. Velmi také záleží na tom, jak malé či velké dítě máme. Jestliže je dítě schopno komunikace a hrát s vámi různé hry, jako je slovní fotbal, kolik červených aut uvidíš, máte to snadnější. Mnohem horší je to s úplně malými dětmi. O tom jak zabavit naše nejmenší bude dnešní článek. Naplánujte si předem trasu Při delším cestování je vhodné naplánovat cestu tak, abychom mohli dělat přestávky. Naštěstí kolem cesty existují větší čerpací stanice, kde mají přebalovací pulty, můžete se projít, osvěžit a chvíli oddychnout. Malá změna rozptýlí nejen vás, ale i vaše dítě. Prvním krokem tedy je pořádně naplánovat trasu a přestávky. V případě, že pojedete autobusem, vlakem nebo dokonce poletíte, tento krok samozřejmě přeskočíte. Zjistěte si přepravní podmínky Jestliže budete cestovat jiným způsobem, je vhodné znát své možnosti. Jak a kde přebalit dítě. Kolik prostoru budu mít k dispozici, zda je možné využít vlastní autosedačku a jiné podrobnosti. Na cestu sebou vezměte hračky, které dítě zabaví. Pomoci může i uklidňující hudba, kterou má rádo, pokud již dokáže sledovat pohádky – nezapomeňte na ně. Malé děti zabaví i lízátko Malým dětem přibalte deku, aby byl jejich spánek příjemný, polštářek a oblíbené plyšové zvířátko, budou tak klidnější. Zabavit malé dítko může i obyčejné lízátko, lahvička s pitím a žužlání nějakého jídla (křupky, rohlík). Na tyto věci jsou mrňouskové nenároční a jeho pozornost přitáhnou i obyčejné klíče, zkrátka to, co máte zrovna po ruce. S přepravou jídla až tak velký problém není, ale tekutiny do letadla pouze v uzavíratelných nádobách. Je vhodné mít sebou vlhčené utěrky na utření pusinky a ručiček. Přiberte i barevné knížečky s říkankami, omyvatelné hračky, náhradní dudlíky. Příspěvek Jak zabavit malé dítě při cestování pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
14.08.2015 08:25 |

podobné články

Krásná česká modelka a manželka známého dýdžeje porodila dceru: Otcem je její nový partner!

 
Modelka Nikola Zvěřinová je maminkou. Málokdo tušil, že krásná brunetka a stále ještě manželka dýdžeje Petra Zvěřiny čeká miminko. Nikola těhotenství tajila. Měla náročné rizikové těhotenství a také se chtěla vyhnout vysvětlování, kdo je otcem miminka. Její manžel to totiž není.
06.01.2016 10:50 |

podobné články

Hanbatá Štoudková si dřepla a ukázala kalhotky!

 
Miss 2005 Michaela Štoudková (26) nemá s nahotou žádný problém. Již několikrát se tato zlatokopka svlékla a tak ji žádná ukázka spodního prádla nemůže rozhodit. Tentokrát, ale na svatbě Petra Zvěřiny ukázala kalhotky nechtěně.
17.09.2012 17:30 |

podobné články

Osobnosti: Michaela Štoudková (86 článků) , Michael Petr (65 článků)

Vášnivá manželka Jiřího Menzela: Čeká zase dítě? A zase s jiným?

 
Bude mít další miminko? O Olze Menzelové  (36) , manželce Jiřího Menzela, jemuž nasadila parohy s jiným mužem, s nímž má teď dítě, je podle jistě jen zlých jazyků znovu těhotná! „Dva roky chodí s jedním multimilionářem. Tomu oznámila, že začátkem příštího roku má objednaný pokoj v porodnici ve Švýcarsku,“ tvrdí náš zdroj.
21.06.2014 11:35 |

podobné články

Zvěřina z Václaváku má doma parádní kočičku: Mrkněte, jak to sluší jeho krásné manželce

 
Petr Zvěřina z Václaváku si opravdu uměl vybrat. Jeho manželka Nikola, se kterou oslavili první výročí svatby, je nejen velmi půvabná, ale i neskutečně milá. I když se roky živila modelingem, není rozhodně náročná. Drahé dárečky nevyžaduje a dokáže se o sebe postarat.
03.12.2013 07:55 |

podobné články

Osobnosti: Petr Zvěřina (75 článků)

Na Václaváku způsobila rozruch! Falešná manželka prince Williama byla hvězdou centra Prahy

 
To bylo velké haló! Dvojnice Kate Middleton  (33) dorazila do Prahy a spolu s drsnou ochrankou si vyšla na procházku do centra. Na Václaváku se lidé mohli přetrhnout, aby si ji vyfotili!
21.08.2015 04:50 |

podobné články

Osobnosti: Kate Middleton (865 článků)

Ten je krásně ošklivý: Mahulena Bočanová si pořídila nové štěňátko

 
Herečka Mahulena Bočanová  (46) si pořídila nový přírůstek do domácnosti. Super.cz představila svého nového chlapa, sedm a půl týdne starého bulteriéra Umberta, kterému říká Hubert. "Jsme spolu čtyři dny, a i když jsem mu pořídila pelíšek, spí se mnou samozřejmě v posteli, obtočený kolem mé hlavy," prozradila.
27.04.2013 14:00 |

podobné články

Osobnosti: Mahulena Bočanová (711 článků)

Ozval se děda andílka z Václaváku: Proč se jí matka zbavila?

 
Andílek z Václaváku má konečně jméno! Dvouletá holčička se jmenuje Rozárka a přihlásil se k ní její dědeček. Jak se dítě octlo samo uprostřed centra Prahy?
28.07.2013 20:55 |

podobné články

Náhradní táta! Policista, který hlídal Rozárku z Václaváku: Jen magor dá dítě bezdomovcům

 
Denně honí po Praze zloděje a kriminálníky, v sobotu se ale na chvíli stal náhradním tátou malého andílka z Václaváku. Policista Petr M. strávil s Rozárkou první hodiny po jejím nalezení.
31.07.2013 11:50 |

podobné články