Článek

Manželka »Kužela« Novotného v problémech: Když se jí při běhu stala nehoda, David se jen řehtal!

 
Kdo pozdě chodí, sám sobě škodí. Když si herec David Novotný (46) s manželkou Anetou vyrazil do kina na premiéru filmu Domácí péče, měl počítat aspoň s párminutovou rezervou. Když pak totiž s manželkou spěchali rychlostí blesku po schodech do promítacího sálu, boty Anety proti takovému fofru rázně zaprotestovaly.
20.07.2015 13:00 |

podobné články

Osobnosti: David Novotný (70 článků) , David Novotný (70 článků) , David Novotný (69 článků)
Podobné články

Zatím podmínečný trest pro exprezidenta Hospodářské komory Petra Kužela

 
Téměř přesně před dvěma lety podal Nadační fond proti korupci trestní oznámení na prezidenta Hospodářské komory České republiky Petra Kužela a na další neznámé pachatele. Předmětem devadesátistránkového oznámení bylo podezření ze spáchání trestných činů zpronevěry, porušení povinností při správě cizího majetku, sjednání výhody při zadávání veřejné zakázky, pletichy při zadávání veřejné zakázky a jiných trestných činů.
29.05.2015 10:06 |

podobné články

David Beckham: Bradku jsem měl kvůli Bradu Pittovi

 
Sám je vzorem pro miliony lidí po celém světě, ale i David Beckham se občas opičí. A to po nikom menším než je David Beckham se občas opičí. A to po nikom menším než je David Beckham se občas opičí. A to po nikom menším než je David Beckham se občas opičí. A to po nikom menším než je David Beckham se občas opičí. A to po nikom menším než je David Beckham se občas opičí. A to po nikom menším než je David Beckham se občas opičí. A to po nikom menším než je David Beckham se občas opičí. A to po nikom menším než je Brad Pitt . Slavný fotbalista teď přiznal, že si zkoušel nechat narůst bradku právě jako hollywoodský idol. Brad ji má jen kvůli nové roli, ale i tak mu sluší. Ovšem David si ve vousech připadal divně.
19.11.2009 14:15 |

podobné články

Osobnosti: Brad Pitt (1584 článků) , David Beckham (1004 článků)

Rytmus sprostě urazil dceru baviče Novotného! Zvažujeme žalobu, tvrdí rodina

 
Slovenský rapper Patrik „Rytmus“ Vrbovský (36) si kolikrát nevidí do pusy. Chtěl urazit bulvárního novináře Pavla Novotného (31), ale ve finále urazil celou rodinu, včetně známého baviče Petra Novotného (63). Petrovu manželku nazval „prasatem“ a dceru Soňu „feťačkou, která j**ala s ¾ Prahy bez gumy“. Rodina Novotného nyní zvažuje na Patrika žalobu.
01.02.2013 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Petr Novotný (300 článků) , Pavel Novotný (483 článků)

Rytmus se lekl žaloby: Dceři baviče Novotného se za urážky omlouval uprostřed noci!

 
Válka mezi Rytmusem (36) a rodinou baviče Petra Novotného (63) je u konce! Drsného rappera hlodalo svědomí za sprosté urážky sestry a matky protekčního spratka Pavla Novotného (31) natolik, že sklopil uši a rodině Novotného se omluvil.
01.02.2013 11:50 |

podobné články

Osobnosti: Petr Novotný (300 článků) , Pavel Novotný (483 článků)

Diag Human navrhl soudu odvolat Kužela z arbitráže

 
Společnost Diag Human SE v pátek po poledni podala k Městskému soudu v Praze návrh na vyloučení předsedajícího arbitra Petra Kužela z přezkumného rozhodčího senátu, který má posoudit její miliardové nároky vůči českému státu.
05.03.2010 12:30 |

podobné články

Kauza Diag Human: Soud jmenoval druhým rozhodcem Petra Kužela

 
AKTUALIZACE Společnost Diag Human u Městského soudu v Praze nedoložila perfektní jmenování švýcarského rozhodce Maxe Baumanna arbitrem do přezkumného rozhodčího senátu. Baumann se tak rozhodcem v tomto sporu nestane. Naopak prezidenta Hospodářské komory Petra Kužela soud rozhodcem jmenoval. Soud musí rozhodnout ještě o jmenování třetího arbitra a to Jiřího Schwarze.
29.11.2011 15:30 |

podobné články

Diag Human se odvolal proti jmenování Kužela rozhodcem

 
Jmenováním prezidenta Hospodářské komory Petra Kužela jedním z rozhodců ve sporu České republiky a společnosti Diag Human se bude zabývat pražský vrchní soud. Firma se odvolala proti listopadovému rozhodnutí ustavit ho členem senátu, který by měl přezkoumávat rozhodčí nález z roku 2008. Ten společnosti přiřkl odškodnění přes osm miliard korun za překažený obchod s krevní plazmou. ČTK to řekla mluvčí Městského soudu v Praze Martina Lhotáková.
29.01.2012 11:25 |

podobné články

Soud nevyhověl Diagu a potvrdil Kužela rozhodcem

 
Vrchní soud v Praze jako odvolací soud potvrdil jmenování šéfa Hospodářské komory Petra Kužela rozhodcem v kauze Diag Human. Verdikt ještě není pravomocný.
22.10.2012 13:10 |

podobné články

První foto Petra Novotného po mrtvičce. Neuvěříte, jak už se dal dohromady!

 
I když to po nedávném kolapsu a mozkové příhodě umělce Petra Novotného  (66) vypadalo, že nastává jeho poslední hodinka, po pár týdnech je tenhle matador české televizní zábavy opět čilý jako rybička. Jeho rodina se hodně snažila, aby ho novináři nemohoucího nevyfotili ve špitále. Nakonec sama uveřejnila Novotného aktuální snímek s vnučkou sama. A je to opravdu překvapení!
20.11.2013 12:06 |

podobné články

Osobnosti: Petr Novotný (300 článků)

Ulice očima odborníka Novotného: Adriana dealováním točí ekonomiku a blbec Pešek by se měl starat o sebe! Ještě že volá Eliáš!

 
Celým týdnem se line "prozření supernaivky Peška":http://www.extra.cz/ulice-ocima-odbornika-novotneho-nad-vodou-me-drzi-libido-vlezle-amalie-a-nadeje-ze-osud-chysta-nevinnemu-marovi-straslivy-trest-za-dobro, který asi tak tři roky po divácích seriálu a všech jeho postavách zjistil, že jeho dcera je blbka a "vnučka to samé v bledě modrém plus narkomanka":http://www.extra.cz/ulice-ocima-odbornika-novotneho-hynku-vetsi-kour-a-sebrat-dite-a-potesila-vykropena-maciuchova-a-blb-pesek-s-hromadou-fetu.
13.12.2013 17:55 |

podobné články

Manželka hokejisty Novotného poodhalila půvab v Playboyi

 
Zuzana Novotná, manželka českého hokejového reprezentanta Jiřího Novotného, pózovala pro Playboy. Známý časopis ji oslovil i kvůli charitativním akcím, kterým se věnuje.
21.03.2014 00:20 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Novotný (163 článků) , Jiří Novotný (163 článků)

Vyhrožovali, že mě znásilní obuškem! Manželka krasobruslaře Novotného popsala, jak do domu vnikla Kovaříková s muži

 
Myslela, že jde pro poštu a začalo peklo! Manželka krasobruslaře Reného Novotného u soudu popsala léčku, jakou na ni jeho bývalá partnerka Radka Kovaříková (42) nachystala, aby se dostala do domu, i děsivé výhrůžky, které si musela vyslechnout od jejích kumpánů.
17.03.2017 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Radka Kovaříková (16 článků) , Radek Novotný (29 článků) , Radek Novotný (29 článků)

Jágr: Hrajeme jako Barcelona!

 
Rozesmátý od ucha k uchu si užíval aplaus českých fanoušků. „Hráli jsme fakt dobře. Hrajeme jako Barcelona, akorát nám první dvě třetiny chyběl Messi,“ řehtal se Jaromír Jágr. Podobně jako fotbalová »Barca« měli Češi puk na holi, zatímco soupeř jen bránil a bruslil.
07.05.2011 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Jaromír Jágr (2309 článků)

Unikátní fotky ze svatby Eltona Johna: Fotil se bez brýlí a křenil se jako malé dítě!

 
Pozor, vyletí ptáček!! Tahle věta byla snad nejčastější na svatbě Sira Eltona Johna (67) a Davida Furnishe (52), kteří si v neděli ráno řekli své ano. Šťastný Elton se snažil na každém snímku culit, jen jednou se mu to vymklo z ruky. Někomu se podařilo zmáčknout spoušť v momentě, kdy se řehtal na celé kolo. Jeho výraz vás rozesměje také.
22.12.2014 11:55 |

podobné články

Osobnosti: Elton John (453 článků) , David Furnish (89 článků)

Příběh čtenářky: V lázních jsme způsobili pozdvižení. Manžel řehtal jako kůň!

 
Martina se s rodinou vydala do Krkonoš. Dvouletá dcerka Péťa jim ale celou dobu jejich výlet zpestřovala. Chovala se zvláštně a trošku zlobila. Skoro nic na ní neplatilo. Až najednou...
27.08.2012 07:15 |

podobné články

Kalousek žertem vyčítal Zemanovi, že neumřel. A Topolánek se řehtal

 
REVUE Na serveru youtube je možné dohledat pikantní video z roku 2009, na kterém řeční na ekonomickém fóru Zlatá koruna Miroslav Kalousek. Ten se tehdy od pultíku v žertu pokoušel pohřbít dalšího účastníka panelové diskuse Miloše Zemana.
28.01.2013 11:10 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Kalousek (6105 článků) , Miloš Zeman (17767 článků) , Mirek Topolánek (1812 článků)

"Mlátička" Pepa Rychtář u soudu: Čemu se tak řehtal?

 
Boží mlýny melou. Partner Ivety Bartošové (46) Josef Rychtář (54) by o tom mohl dneska vyprávět celé příběhy. Musel totiž k soudu kvůli podezření z trestného činu nebezpečného vyhrožování. A to nejen bývalé manželce, ale i její právničce.
21.03.2013 14:45 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6631 článků)

Herec Nový přišel o zuby: Nemá celé spodní patro!

 
Hvězda komedie S tebou mě baví svět Pavel Nový (68) se na křtu knihy kreslíře Petra Urbana řehtal na celé kolo. A vůbec mu nevadilo, že mu chybí celé spodní patro. O své zuby přišel a teď čeká na nové. Dostal se do věku, kdy je nucen pořídit si umělý chrup.
24.11.2016 18:25 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Nový (351 článků) , Pavel Nový (250 článků) , Petr Urban (44 článků)

Další manévry v rodině Petra Novotného: Strach o život maminky!

 
Když Petra Novotného (66) ranila mozková mrtvice a lékaři ve vojenské nemocnici v pražských Střešovicích bojovali o jeho život, manželka Mirka o tom neměla ani ponětí! „Samozřejmě jsme mámě řekli, že táta zkolaboval. Ale jak vážné to skutečně je, jsme jí zatajili,“ svěřil deníku Aha! syn populárního baviče Pavel Novotný (32).
31.10.2013 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Petr Novotný (300 článků) , Pavel Novotný (483 článků) , Miroslav Novotný (32 článků)