Článek

Manžel slavné herečky nemůže být inkognito: Na anonymním setkání alkoholiků svou identitu neskryl

 
Život divokého zpěváka Keitha Urbana (47) nabral správný směr po seznámení s herečkou Nicole Kidman  (48) , díky níž zapomněl na léta plná drog a alkoholu. Nyní se ovšem ukázalo, že jeho vítězství nad závislostí bylo jen zdánlivé.
08.08.2015 06:00 |

podobné články

Osobnosti: Nicole Kidman (287 článků) , Keith Urban (37 článků)
Podobné články

VV: Podpoříme senátní pozměňovací návrh k anonymním akciím!

 
VV se dnes na jednání poslaneckého klubu shodly, že podpoří jednak senátní návrh na zrušení sKarty, tak senátní pozměňovací návrh k anonymním akciím. Věci veřejné také budou mimo jiné navrhovat předřazení zákona o stavebním spoření.
07.05.2013 14:10 |

podobné články

Rath provokoval Kalouska registrem alkoholiků

 
Poslanec ČSSD David Rath se ve středu snažil před hlasováním o jednom ze zákonů zdravotnické reformy vyprovokovat ministra financí Miroslava Kalouska (TOP 09) k debatě o registru alkoholiků.
07.09.2011 11:20 |

podobné články

Osobnosti: David Rath (4394 článků) , Miroslav Kalousek (6372 článků)

V Česku je 1,5 milionu alkoholiků! Pozor na pití o Velikonocích, varuje hygienik

 
Každý Čech vypije v průměru 288 piv za rok. Jsou však tací, kteří se o tenhle výsledek zasluhují přece jen více než ostatní. Podle posledních statistik totiž máme skoro 1,5 milionu alkoholiků! A protože Českem stále ještě bloumá přízrak metylové kauzy, je na místě také další varování před neznámým alkoholem od hlavního hygienika. Kvapem se blíží Velikonoce.
28.03.2013 18:50 |

podobné články

VIDEO: Mezi herci je hodně alkoholiků, naznačila Sabina Laurinová

 
Herečku Sabinu Laurinovou brzy čeká průlomová role. V připravovaném seriálu Novy Doktoři z Počátků si zahraje bývalou alkoholičku. Na kameru iDNES.cz v té souvislosti přiznala, že řady alkoholiků často plní i kolegové z její herecké branže. Další články k tématu: Sabina Laurinová: Každá žena se občas potřebuje jít provětrat od dětí Sabina Laurinová: O své plastice bych veřejně nemluvila
04.05.2013 15:15 |

podobné články

Osobnosti: Sabina Laurinová (228 článků)

Sledujte veselého bobra v akci: Tohle divadlo předváděla hvězda české psychiatrie pro uklidnění závislých alkoholiků!

 
Začíná se pomalu oteplovat a na břehy řek se vylézají slunit bobříci. Tohle ale není obyčejné zvíře. Tady nám před kamerou dovádí hvězda českého léčení alkoholiků, doktor "Karel Nešpor":http://www.extra.cz/tema/karel-nespor. Ten si pro své publikum a pro potřebné připravil video, ve kterém názorně předvádí zvláštní meditační jogínské cvičení.
30.03.2014 15:40 |

podobné články

Čtyřlístek největších alkoholiků planety: Litva, Rakousko, Estonsko a ČESKO!

 
Statistikové z OECD počítali a spočítali, kdo mezi roky 2000 a 2013 vypil nejvíce alkoholu. Tedy kolik litrů alkoholu připadá za rok na hlavu každého národa OECD. A vyšlo najevo, že Česko spolu s Rakouskem, Estonskem a Litvou tvoří čtyřlístek nejhorších alkoholiků. V Litvě, která skončila na prvním místě, připadá na hlavu čtrnáct litrů alkoholu za rok.
10.11.2015 19:05 |

podobné články

Mám schůzku u anonymních alkoholiků, uvedla dcera Michaela Jacksona

 
Paris Jacksonová (17) se rozohnila na svém profilu na sociální síti a vynadala všem, co jí píší negativní komentáře. Nelíbilo se jí, že se do ní navážejí cizí lidé a že mazáním takových příspěvků tráví hodně času. Ve statusu napsala, že navštěvuje skupinu anonymních alkoholiků.
08.02.2016 12:50 |

podobné články

Osobnosti: Michael Jackson (1626 článků) , Paris Jackson (126 článků) , Paris Jackson (132 článků)

Jsme národ alkoholiků, ale takovýhle prezident je moc i na nás. Takto to rozbalil podnikatel Jančura

 
Podnikatel Radim Jančura, jenž provozuje autobusy a vlaky RegioJet a zaměstnává na 2 500 lidí, vystoupil v pondělní Kauze dne na Rádiu Impuls. Srovnal ministra financí Andreje Babiše (ANO) s jeho předchůdcem ve funkci Miroslavem Kalouskem a označil český národ za národ alkoholiků. Přestože jsme alkoholici, zasloužíme si prý lepšího prezidenta, než je řvoun a alkoholik typu Miloše Zemana.
23.05.2016 19:10 |

podobné články

Osobnosti: Radim Jančura (236 článků) , Andrej Babiš (12420 článků) , Miroslav Kalousek (6372 článků) , Miloš Zeman (20467 článků)

Jsme národ alkoholiků, ale takový prezident je moc i na nás. Takto to rozbalil podnikatel Jančura

 
Podnikatel Radim Jančura, jenž provozuje autobusy a vlaky RegioJet a zaměstnává na 2 500 lidí, vystoupil v pondělní Kauze dne na Rádiu Impuls. Srovnal ministra financí Andreje Babiše (ANO) s jeho předchůdcem ve funkci Miroslavem Kalouskem a označil český národ za národ alkoholiků. Přestože jsme alkoholici, zasloužíme si prý lepšího prezidenta, než je řvoun a alkoholik typu Miloše Zemana.
23.05.2016 19:35 |

podobné články

Osobnosti: Radim Jančura (236 článků) , Andrej Babiš (12420 článků) , Miroslav Kalousek (6372 článků) , Miloš Zeman (20467 článků)

Zřídili jste se v noci jako dogy? Zjistěte, do které ze 4 kategorií alkoholiků patříte

 
Pijete rádi? Pijete moc? A napadlo vás někdy přemýšlet o tom, do jaké skupiny alkoholiků patříte? Psychologové rozdělují opilé lidi na čtyři druhy osobností. Kterou z nich jste vy?
01.01.2018 20:45 |

podobné články

Brittany byla otrávena, prohlašuje otec zesnulé herečky Murphyové

 
Herečka Brittany Murphyová zemřela v roce 2009 ve věku 32 let. Oficiální příčinou úmrtí byl zápal plic. Její otec Angelo Bertolotti ale trvá na tom, že byla otrávená a zabit byl i její manžel, který zemřel půl roku po ní na infarkt. Dokazuje to prý nový toxikologický nález z vlasů a krve herečky. Další články k tématu: Za smrt herečky Murphyové může zápal plic, anémie a léky Brittany Murphyová zanechala závěť, manžel nedostane nic Brittany Murphyová prý před smrtí trpěla chřipkou a anorexií Zemřela Brittany Murphyová, kráska z Města hříchu a múza Eminema Vdovec po herečce Brittany Murphyové zemřel Manžel Brittany Murphyové viní z její smrti filmové studio
25.01.2013 11:16 |

podobné články

Osobnosti: Naomi Campbell (300 článků)

Slavné krásky bez make-upu! Jak se vám líbí?

 
Hollywoodské herečky, slavné zpěvačky i hvězdné modelky - to jsou ženy, ke kterým vzhlížíme a toužíme vypadat jako ony. Ale ani slavné krásky nejsou dokonalé. Podívejte se, jak je fotoaparáty zachytily nenalíčené a znova si položte otázku: Opravdu téhle slavné ženě závidím její perfektní vzhled?
03.12.2013 06:05 |

podobné články

Po 20 letech vstal z mrtvých: Petr dostal zpátky svou identitu!

 
Petr Pleskot z Jeseníku, který byl téměř 20 let nezvěstný, dostal zpět svou identitu. Jesenický soud dnes zrušil své původní rozhodnutí, ve kterém jej prohlásil za mrtvého.
10.06.2013 16:05 |

podobné články

Maďaři v Ukrajině se bojí o svou identitu. Kyjev jim nakázal vyučování v ukrajinštině

 
Ukrajina se po anexi Krymu snaží posílit svou identitu, mimo jiné prosazováním ukrajinštiny. Většina předmětů na středních školách by se podle nového zákona mělo vyučovat v ukrajinštině, čehož se bojí početná maďarská menšina v Zakarpatské oblasti. Úřední jazyk totiž mají jen jako jeden z předmětů, ze kterého navíc mnoho dětí propadá.
20.01.2018 10:05 |

podobné články

Muži, který se 20 let skrýval před zákonem, vrátil soud identitu. Nastoupí teď do vězení?

 
Muž z Jeseníku, který byl téměř 20 let nezvěstný, dostal zpět svou identitu. Jesenický soud dnes zrušil své původní usnesení, ve kterém jej prohlásil za mrtvého.
10.06.2013 17:10 |

podobné články

Nepamatoval si své jméno: Muž se ztrátou paměti už zná svou identitu

 
Policisté našli zmateného muže ve středu ve dvě ráno v pískovnách u Veselí nad Lužnicí. Muž si nepamatoval, jak se na místo dostal, ale ani jak se jmenuje. Policii se již podařilo zjistit jeho identitu – pochází z Prahy.
26.05.2016 15:05 |

podobné články

To je ale rošťanda! Takhle rozkošná paní volala na policii, protože chtěla souložit s policistou

 
Je jí 58 let, před třemi lety jí zemřel "manžel":http://www.extra.cz/tema/manzel, který také pracoval u "policie":http://www.extra.cz/tema/policie, a tak má na ochránce zákona asi takovou malou fixaci. Maria Montenez-Colon proto zavolala na "tísňovou linku":http://www.extra.cz/tema/tisnova-linka, když chtěla, aby jí byl navrácen automobil. Který sice její manžel před svou smrtí přepsal na synovce, takže s tím policie nemůže nic dělat, ale stejně to zkusila. "Policista":http://www.extra.cz/tema/policista tedy přišel, upozornil ji, že nemůže nic dělat a že zneužívání tísňové linky je trestné.
28.02.2014 11:10 |

podobné články

Zvláštní obvinění: Ve vile Ivety Bartošové docházelo k nezákonnému špehování?

 
Samozřejmě tomu vůbec nevěříme, za žádných okolností to nemůže být pravda, vždyť nikdo z blízkých Ivety Bartošové  (✝48) by se ničeho takového přece nemohl dopustit! Přesto je to závažné obvinění a necháme na čtenářích, aby sami posoudili, zda na tom může být špetka pravdy. Po smrti zpěvačky se vyrojily zprávy, zda náhodou nad ní sedmiměsíční manžel Josef Rychtář  (57) neměl absolutní kontrolu (to ostatně tvrdí i maminka Ivety Svatava Bartošová ). Nyní nám zdroj (jeho identitu známe, nebudeme ji ale zveřejňovat, patří ovšem k lidem, kteří se v těsné blízkosti pěnice pohybovali) tvrdí, že se v domě umělkyně děly další zvláštní věci. „Kdosi z domu šmíroval sousedy. I ve spodním prádle!“ uvádí.
06.05.2015 10:05 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6694 článků) , Josef Rychtář (1326 článků)

Lucka Vondráčková inkognito v Praze: Dva měsíce bez manžela

 
Na zapřenou přiletěla do Prahy Lucie Vondráčková (33). Jen se synem Matyášem (1,5), její manžel a hokejista Tomáš Plekanec (30) zůstal v Kanadě, protože hraje play off za Montreal. To je také důvod, proč Lucka letos nebyla na TýTý a cenu za ni přebíral její bratr David Vondráček (29).
05.05.2013 18:30 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Vondráčková (1124 článků) , Tomáš Plekanec (275 článků) , David Vondráček (16 článků)