Článek

Manýry hvězd: Co požadují světové hvězdy Hip Hop Kempu do šatny? Vodu z Fidži nebo psí granule!

 
Co kus, to originál, to bychom mohli říci o hvězdách letošního Hip Hop Kempu, který odstartuje tento čtvrtek. Co požadují do zákulisí Majk Spirit, Ektor nebo americká star Yelawolf? To nepochopíte!
19.08.2015 17:21 |

podobné články

Osobnosti: Majk Spirit (53 článků)
Podobné články

Hvězdami Votvíráku Chinaski a Tata Bojs, na Hip Hop Kempu Rapsody

 
Letní hudební festivaly Votvírák a Hip Hop Kemp odhalují své programy. Hvězdami Votvíráku, který se koná od 13. do 15. června ve středočeských Milovicích, budou Chinaski a Tata Bojs. Hip Hop Kemp 21. až 23. srpna v Hradci Králové přivítá například Onyx, Rapsody nebo Rasmentalism. Na obou akcích se objeví Prago Union.
20.03.2014 11:40 |

podobné články

CeeLo Green, Dilated Peoples i Black Moon na Hip Hop Kempu

 
Mezi 21. a 23. srpnem vypukne v Hradci Králové Hip Hop Kemp, největší domácí festival zaměřený na hip hop a příbuzné žánry. Hlavní hvězdou bude letos CeeLo Green.
24.06.2014 16:50 |

podobné články

Hop, hop, hop... Zoufalé Čechy vzkřísil hokej

 
Hokejový šampionát na Slovensku a sedmizápasová vítězná šňůra českých barev zatlačila do ústraní politickou i ekonomickou mizérii v naší zemi. Fandovský slogan "Kdo neskáče není Čech, hop, hop, hop" je už zase hitem.
12.05.2011 15:40 |

podobné články

Na Hip Hop Kempu vystoupí Mos Def i Dilated Peoples

 
Největší hip-hopová akce v ČR startuje ve čtvrtek v Hradci Králové a pokračuje až do soboty. V pořadí jedenáctý Hip Hop Kemp uvítá zahraniční hvězdy, jako jsou Mos Def či Dilated Peoples, a spoustu dalších.
16.08.2012 15:40 |

podobné články

Osobnosti: Mos Def (8 článků)

Čína zakázala hip hop a tetování. Chrání občany před „špatným vkusem“

 
Herci, zpěváci a obecně známé osobnosti, které mají potetované tělo nebo se věnují hudebnímu žánru hip hop, se už v žádném z čínských médií nebudou moci ukázat. Tamní vláda rozhodla, že hip hop a tetování jsou znakem vulgarity a špatného vkusu a je před nimi třeba občany chránit.
28.01.2018 20:55 |

podobné články

Natalie Portmanová zbožňuje obscénní hip-hop

 
Herečka Natalie Portmanová má tajnou vášeň – miluje hip-hop! A to dokonce tak silně, že se její tělo začne chvět do rytmu, kdykoli podobný hudební žánr zaslechne. „Opravdu zbožňuju obscénní hip-hop,“ přiznala osmadvacetiletá herečka v rozhovoru pro magazín Interview.
28.08.2009 12:25 |

podobné články

V Hradci začala nová dekáda Hip Hop Kempu

 
Jeden z padesátky nejvýznamnějších hudebních festivalů tohoto léta, jak alespoň tvrdí televizní stanice CNN, začal ve čtvrtek na královéhradeckém letišti. Jedenáctý ročník Hip Hop Kempu, kterého se podle pořadatelů zúčastní na 20 tisíc fanoušků, potrvá do noci na neděli.
17.08.2012 13:20 |

podobné články

Senior se zatoulal: Našli ho pařit na Hip Hop Kempu, kde na pódiu onanoval zfetovaný naháč

 
Hodně bizarní příběhy zažil letošní ročník Hip Hop Kempu. Nejprve tam policie našla zatoulaného dědu a pak musela zpacifikovat nahého onanistu.
22.08.2014 15:40 |

podobné články

Holky se rozjely na Hip Hop Kempu! A ve stanu našli lejno... Jak se festival zamlouval vám?

 
Co se letos dělo na Hip Hop Kempu v Hradci Králové? Návštěvníci vyčítají organizátorům špatnou organizaci. Prý se šetří na nesprávných místech. Extrémů, jaké jsme viděli loni, ale letos bylo maličko. Vrcholem programu tak nakonec byly zápasy holek v čokoládě.
23.08.2017 13:45 |

podobné články

Desátý ročník Hip Hop Kempu navštívily desítky tisíc hiphoperů

 
Diváckým rekordem skončil v noci na neděli jubilejní desátý ročník festivalu Hip Hop Kemp, který se konal ve Festivalparku na královéhradeckém letišti. Celkem do Hradce přijelo na 25 tisíc lidí, a to nejen z Čech nebo ze Slovenska, ale i z Polska, Anglie, Německa nebo Itálie.
22.08.2011 12:55 |

podobné články

Odkud berou nápady Wu-Tang Clan a Cypress Hill? Přece ze Staxu

 
Nenápadná deska labelu Stax Soul of hip-hop má tak matoucí titul, že spoustě zájemců zaručeně unikla. Nejedná se vůbec o hip-hop, ale o velmi dobře promyšlenou kompilaci starých kultovních skladeb, které vyšly na vinylu v době, kdy o hip-hopu ještě nikdo neslyšel. Přesto subkulturu širokých kalhot a obrácených čepic silně ovlivnily, protože právě z nich vznikly některé nejslavnější samply 80. a 90. let.
19.08.2009 11:00 |

podobné články

Futuristický hip hop Roots rozpálil Lucernu

 
Lucerna Music Bar nebyl už dlouho tak plný jako v úterý večer a tak divoká atmosféra tam nebyla ani při punkových NoFX. Před nadšeným publikem v něm hrála přední americká hiphopová formace The Roots. Bylo to její první pražské vystoupení, před čtyřmi lety ale hrála na Hip hop kempu v Hradci Králové.
08.08.2012 12:10 |

podobné články

Hip Hop Kempu v Hradci Králové se zúčastnilo přes 17 tisíc fanoušků

 
Na 300 interpretů se v průběhu tří festivalových dnů vystřídalo na jednotlivých pódiích festivalu Hip Hop Kemp. Ten v noci na neděli skončil ve Festivalparku na letišti v Hradci Králové. Na 11. ročník této akce, která se poprvé uskutečnila v roce 2002 v sousedních Pardubicích, se vypravilo kolem 17,5 tisíce fanoušků z celé Evropy.
19.08.2012 17:15 |

podobné články

Hip Hop Kemp (I.): CeeLo Green, Dilated Peoples i Prago Union

 
Čtvrteční program na 13. ročníku Hip Hop Kempu odstartovali Prago Union, nechyběl ani Majk Spirit, a završil jej těžkotonážní soulman CeeLo Green.
30.08.2014 13:25 |

podobné články

Osobnosti: Majk Spirit (53 článků)

Reportáž z „granulárny“: Zvířecí mazlíčci se stravují mnohdy kvalitněji než lidé

 
Lidé si bez zvířecích parťáků mnohdy nedokážou svůj život představit, a proto jim chtějí dopřát to nejlepší. Je ale nutné si uvědomit, že tím nejlepším rozhodně není házení zbytků pod stůl a dělení se o vlastní potravu. I přes smutné psí pohledy by měli majitelé odolat a věnovat spíše pozornost nákupu kvalitního krmiva. Jak to vypadá, než se zvířecí strava dostane do misky vašeho mazlíčka? Proč má každá granule jiný tvar nebo i barvu? Čím je ideální zvíře krmit? Blesk.cz měl možnost nahlédnout, jak se takové psí a kočičí granule vyrábí.
06.11.2016 07:15 |

podobné články

Hip Hop Žije poprvé zamíří do Prahy! V Holešovicích vystoupí Kali i Majk Spirit

 
Ostrava už je mu malá. Hudební festival Hip Hop Žije míří poprvé i do Prahy. V areálu Výstaviště v Holešovicích představí 28. července ty nejlepší rapery ze slovenské a české scény. Mezi vystupujícími bude například Kontrafakt, Majk Spirit nebo Kali.
10.03.2018 08:35 |

podobné články

Osobnosti: Majk Spirit (53 článků)

V Praze smíchá ambient a trip-hop DJ Shadow, majitel 60 tisíc desek

 
Pražský klub Lucerna Music Bar v úterý 10. srpna ohluší DJ Shadow, který k nám podruhé přijíždí po osmi letech již se třemi studiovými alby, jenž bravurně kombinují trip-hop, hip-hop, ambientní elektroniku a nečekané chytlavé vokály. V Praze zahraje nové remixy i poslední desku The Outsider.
09.08.2010 10:30 |

podobné články

Hip Hop Kemp: Anonym hlásil bombu! Nic se nenašlo!

 
Policie prověřovala anonymní výhrůžku bombou na královéhradeckém festivalu Hip Hop Kemp. Areál v prostoru tamního letiště, kde se akce koná, prohledali pyrotechnici, nic nenašli.
22.08.2009 14:25 |

podobné články

Balzerová bude tančit hip hop!

 
Nedávno se nechala ve svých šedesáti letech nafotit kvůli roli ve filmu Ženy v pokušení nahá. Teď se učí herečka Eliška Balzerová (60) tančit hip hop! Jak je vidět nezalekne se ničeho!
22.05.2010 08:25 |

podobné články

Osobnosti: Eliška Balzerová (163 článků)