Článek

Manic Street Preachers nahráli oficiální píseň Walesu pro Euro. Výtěžek půjde na charitu

 
Slavná velšská rocková skupina Manic Street Preachers nahrála oficiální píseň fotbalové reprezentace Walesu pro letní mistrovství Evropy. V klipu se objeví i členové týmu v čele s útočníkem Realu Madrid Garethem Balem. Výtěžek z fotbalové hymny "Together Stronger (C'mon Wales)", která vyjde 20. května, půjde na charitu. "Bylo fantastické spolupracovat s tak ikonickou skupinou. Manic Street Preachers vždy byli vášnivými fanoušky velšské reprezentace. Všichni hráči si to užili," řekl trenér národního týmu Chris Coleman. Wales čeká první mezinárodní turnaj od mistrovství světa v roce 1958. V základní skupině francouzského šampionátu narazí na Anglii, Rusko a Slovensko.
22.03.2016 14:55 |

podobné články

Osobnosti: Gareth Bale (35 článků)
Podobné články

Komentář: Anděly už neberou vážně ani hudební publicisté, ani muzikanti. Slavnostní večer vyměnili za koncert Manics Street Preachers

 
Všichni, kdo na poli české hudební scény něco znamenají, vyměnili včerejší účast na předávání "cen Anděl":http://www.extra.cz/tema/ceny-andel v pražském Hudebním divadle Karlín za mnohem záslužnější a prozaičtější akci. Koncert velšské rockové legendy "Manic Street Preachers":http://www.extra.cz/tema/manic-street-preachers v Lucerně!
15.05.2014 09:40 |

podobné články

Film o Manic Street Preachers: od fanoušků pro fanoušky

 
Snímek No Manifesto: A Film About Manic Street Preachers představuje kultovní velšské rockery jako obyčejné kluky, kteří si rádi hrají se svojí rockovou mytologií.
01.04.2015 18:04 |

podobné články

Nová CD - Manic Street Preachers, Santana i Chinaski

 
Tento týden se na trhu objevilo tolik zajímavých nahrávek, že byl opravdu problém vybrat ty nejvýznamnější a žádnou neopomenout. Vychází novinka welšských Manic Street Preachers Postcards From A Young Man, novou desku má i kytarový mág Santana a z českých počinů jmenujme třeba Chinaski s jejich Není na co čekat.
22.09.2010 06:00 |

podobné články

Manic Street Preachers vystoupí 25. dubna v pražské Lucerně

 
Velšská rocková skupina Manic Street Preachers vystoupí 25. dubna v pražské Lucerně. Minulý rok kapela oslavila 20 let od vydání svého prvního singlu Motown Junk. Do Prahy zavítají v rámci evropského turné, kde představí kolekci zásadních skladeb, jež vychází na albu s názvem National Treasures - The Complete Singles. Novinky o tom informoval Petr Novák ze společnosti Live Nation.
01.02.2012 17:10 |

podobné články

Osobnosti: Petr Novák (175 článků) , Petr Novák (175 článků) , Petr Novák (169 článků) , Petr Novák (169 článků) , Petr Novák (169 článků) , Petr Novák (169 článků)

Manic Street Preachers: Neobhajujeme komunismus, který byl u vás

 
Ve středu vystoupí slavná velšská rocková skupina Manic Street Preachers v pražské Lucerně. Zpěvák a kytarista James Dean Bradfield poskytl Právu před koncertem rozhovor.
23.04.2012 13:20 |

podobné články

Osobnosti: James Dean (25 článků) , James Dean (16 článků)

Nová alba: Manic Street Preachers, Moby, Kings of Leon a další

 
Začíná tradiční předvánoční žeň, tedy doba, kdy se do světa hrnou očekávané novinky a na trhu se objevují alba slavných či momentálně zásadních skupin a interpretů. Za všechny jmenujme v tomto týdnu Manic Street Preachers, Kings of Leon, Mobyho, Dream Theater nebo Black Label Society.
02.10.2013 07:10 |

podobné články

Osobnosti: Moby (25 článků) , Leon Black (3 články)

RECENZE: Manic Street Preachers, jak je neznáme. S otazníkem

 
Tři roky nechala velšská skupina Manic Street Preachers čekat fanoušky na nové album, aby je nakonec poněkud zaskočila. V předstihu poctivě slíbila, že to bude kolekce akustická, jedna ze dvou vznikajících současně. Ta druhá, Futurology, vyjde příští rok.
07.10.2013 15:55 |

podobné články

Manic Street Preachers: Život nabízí hodně témat

 
Velšská skupina Manic Street Preachers začínala na počátku devadesátých let jako nazlobená punkrocková úderka. Postupně se převtělila do dalších hudebních podob, prošla obdobím rockovým, popovým i tanečním, nicméně nikdy neztratila svou naprosto typickou melodičnost.
19.10.2013 16:10 |

podobné články

Přijede ikona devadesátek, skupina Manic Street Preachers

 
Čtrnáctého května se k nám opět vrátí britská skupina Manic Street Preachers, která zažila svou velkou éru v devadesátých letech. Zahraje v pražské Lucerně.
28.01.2014 10:45 |

podobné články

Manic Street Preachers zahrají v Lucerně i nové skladby

 
Velšská skupina Manic Street Preachers vystoupí ve středu večer ve Velkém sále pražské Lucerny. Odehrát by měla nejméně dvě písničky z chystaného alba Futurology.
14.05.2014 12:05 |

podobné články

RECENZE: Manic Street Preachers s punkovou dravostí

 
Předloni v dubnu vystoupili velšští Manic Street Preachers v České republice na regulérním koncertu potřetí. V pražské Lucerně to byl znamenitý set, možná nejlepší ze všech, které u nás absolvovali. Ten středeční na stejném místě zůstal trochu za ním.
15.05.2014 11:50 |

podobné články

Nová alba: Manic Street Preachers i Morrissey

 
Přestože prázdniny vstoupily do svého dalšího týdne, na trhu se objevují nejméně dvě očekávaná alba. Jsou jimi další kolekce Manic Street Preachers a novinka Brita Morrisseyho.
16.07.2014 07:10 |

podobné články

Kytarista Manic Street Preachers záhadně zmizel: Nová stopa po 23 letech! O 12 hodin nesedí čas

 
Kytarista z rockové kapely Manic Street Preachers Richey Edwards (†40?) zmizel za záhadných okolností před 23 lety. Po celou tu dobu policisté i rodina věřili, že poslední záznam o jeho pohybu měl být ve 14.55 h., kdy přejížděl Severn Bridge z Londýna do Cardiffu. Teď se ale ukázalo, že to bylo jinak.
09.02.2018 12:20 |

podobné články

Na festivalu v Trutnově vystoupí kapela, která patnáct let pohřešuje kytaristu

 
Na svůj druhý koncert do České republiky přijede v pátek skupina Manic Street Preachers z Walesu. Představí se na Open Air Music Festivalu v Trutnově, kde bude největší programovou hvězdou.
16.08.2010 12:00 |

podobné články

Úžasná rudá party. Bronzovým Velšanům hráli na přivítanou i Manic Street Preachers

 
Údajně až 200 000 fanoušků v pátek vítalo v Cardiffu bronzové hrdiny z Walesu, kteří se vrátili z mistrovství Evropy ve Francii. Výběr trenéra Chrise Colemana jel ulicemi plnými lidí z letiště autobusem s otevřenou střechou na stadion, kde se před 33 tisíci příznivců uskutečnil slavnostní ceremoniál.
09.07.2016 13:25 |

podobné články

Do Prahy se chystá Sting, Coldplay i Red Hot Chili Peppers!

 
Nevěste hlavu, že je léto a spolu s ním i spousta festivalů v nedohlednu. Agentura Livenation pro vás totiž připravila jednu hudební lahůdku za druhou! Těšit se tak můžete nejen na zítřejší koncert legendárního Stinga, ale i nanovou show Batman live!, kytarového mága Chrise Rea, jednu z nejoriginálnějších britských kapel Manic Street Preachers nebo temnou Metallicu a fenomény Red Hot Chili Peppers a Coldplay! Stačí si jen vybrat...
17.02.2012 08:30 |

podobné články

Osobnosti: Sting (89 článků) , Chris Rea (15 článků) , Red Hot Chili Peppers (32 článků)

Pár slušných písniček od stárnoucích pouličních kazatelů

 
Manic Street Preachers už nejsou souborem, který by vyvolával masovou hysterii u teenagerů, ale pořád se dají poslouchat. Za novinku Journal for Plague Lovers se určitě stydět nemusí, nenahráli na ní nic výrazně horšího, ani lepšího než na svá stará alba.
11.06.2009 12:40 |

podobné články

Brány trutnovského festivalu se otevírají

 
V podvečer odstartuje v areálu Na Bojišti v Trutnově tradiční Open Air Festival. Jeho hlavní hvězdou budou velšští Manic Street Preachers a plánovaný koncert je jedním z mála vystoupení kapely během léta. Představí se v pátek.
19.08.2010 13:50 |

podobné články

V Trutnově začal festival, Havel se omluvil dopisem

 
Oficiálně začal Open Air Music Festival už ve čtvrtek. Hlavní program je naplánovaný na pátek. Vystoupí Manic Street Preachers z Británie.
20.08.2010 20:25 |

podobné články