Článek

Manažera čekal drsný odchod z práce, ÚS mu dal šanci na omluvu

 
Dohodou skončilo zaměstnání u jedné z bank pro jejího vysoce postaveného manažera. Když muž dohodu podepsal, čekalo ho ale nemilé překvapení. Musel totiž během několika desítek minut sbalit své věci a před zraky svých kolegů je odnést ve třech krabicích, navíc za dohledu dalších zaměstnanců.
20.10.2015 16:50 |

podobné články

Podobné články

Sinéad O’Connor vyhodila jsem manažera. Prý se do něj zamilovala

 
Zpěvačka Sinéad O’Connor vyhodila svého manažera. Respektive dala mu kopačky v osobním i profesionálním smyslu. Do dotyčného muže se na počátku podzimu zamilovala, jenže protože byl zadaný, musela románek s ním ukončit. A rozhodla se nevyužívat nadále ani jeho profesionální služby. Takže hledá manažera nového.
18.11.2014 11:00 |

podobné články

Osobnosti: Sinéad O’Connor (51 článků)

Paroubková nevysoudila omluvu za komiks, v němž byla s Paroubkem v posteli

 
Nejvyšší soud (NS) odmítl dovolání Petry Paroubkové ve sporu o omluvu za její karikaturu v časopise Reflex. Komiks Zelený Raoul zobrazil Paroubkovou v manželském loži s Jiřím Paroubkem. Paroubková marně žádala omluvu od vydavatele, společnosti Ringier Axel Springer. NS rozhodl v březnu bez veřejného jednání a v pondělí usnesení zpřístupnil v internetové databázi.
16.04.2012 11:30 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Paroubek (3405 článků) , Petra Paroubková (478 článků)

Nejvyšší soud odmítl dovolání Petry Paroubkové ve sporu o omluvu za komiks v Reflexu

 
Nejvyšší soud odmítl dovolání Petry Paroubkové ve sporu o omluvu za její karikaturu v časopisu Reflex. Komiks Zelený Raoul zobrazil Paroubkovou v manželském loži s bývalým premiérem za ČSSD Jiřím Paroubkem, nynějším poslancem a předsedou strany Národní socialisté – levice 21. století. U soudů Paroubková marně žádala omluvu od vydavatele, společnosti Ringier Axel Springer.
16.04.2012 11:30 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Paroubek (3405 článků) , Petra Paroubková (478 článků)

Odvolací soud projedná žádost Bartáka o omluvu kvůli pandurům

 
Pražský vrchní soud dnes znovu projedná žalobu exministra obrany Martina Bartáka na vydavatelství Mafra a novináře Janka Kroupu a Tomáše Syrovátku. Barták požaduje omluvu za článek z roku 2010, který se týkal nákupu obrněných transportérů Pandur. Soud mu původně nárok na omluvu přiznal a omluva vyšla v novinách, verdikt ale následně zrušil Nejvyšší soud.
15.10.2013 06:15 |

podobné články

Osobnosti: Martin Barták (337 článků) , Janek Kroupa (111 článků)

Čunkova kauza se vrací, bývalá sekretářka žádá omluvu a půl miliónu

 
Někdejší sekretářka lidoveckého senátora a expředsedy Jiřího Čunka, která byla hlavní svědkyní v kauze údajné Čunkovy korupce, požaduje od senátora a KDU-ČSL omluvu a půl miliónu korun za to, že na Čunkově webu zveřejnili nepravdivé a zavádějící informace o její osobě. Pod omluvu by se měl podepsat i současný šéf lidovců a čerstvý vicepremiér Pavel Bělobrádek.
31.01.2014 10:25 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Čunek (625 článků) , Pavel Bělobrádek (1483 článků)

Tisk: Studenti popotahovaní soudy téměř 25 let chtějí omluvu státu

 
Tři bývalí studenti architektury z Brna, o jejichž kritice učitele pronesené krátce po listopadu 1989 rozhodovaly české soudy skoro čtvrtstoletí, chtějí po státu odškodnění a omluvu za zásah do důstojnosti a dobré pověsti. Napsala to dnes Mladá fronta Dnes. Omluvu po studentech žádal u soudů jejich bývalý pedagog a funkcionář KSČ Jan Snášel, definitivně v jejich prospěch rozhodl až Ústavní soud loni v říjnu.
06.01.2015 06:32 |

podobné články

Moderátor Jakub Železný spustil na kameru: Omluva panu Ivo Rittigovi...

 
Kontroverzní podnikatel Ivo Rittig vymáhá po České televizi exekucí soudem nařízenou omluvu za reportáž spojující jej s penězi a zlatem zabavenými v kauze Nagyová. Dnes to napsal server iDnes.cz. Televize se proti verdiktu nařizujícímu omluvu bránila i u Nejvyššího soudu, ale neuspěla. Moderátor Jakub Železný proto ve večerních Událostech omluvu přednesl.
22.10.2015 20:06 |

podobné články

Osobnosti: Ivo Rittig (108 článků)

Mafra žádá omluvu od šéfa ČT kvůli zakázce pro Lesy ČR

 
Vydavatelství Mafra, které patří předsedovi hnutí ANO Andreji Babišovi, žádá omluvu od šéfa České televize Petra Dvořáka za tvrzení uvedené v Otázkách Václava Moravce (OVM). Moravec v neděli řekl, že Mafra bez výběrového řízení získala od státního podniku Lesy České republiky zakázku na tisk a distribuci novin Lesů České republiky. ČT se k věci zatím nevyjádřila, podle mluvčí dosud žádnou žádost o omluvu nedostala.
14.12.2015 19:55 |

podobné články

Osobnosti: Petr Dvořák (556 článků) , Petr Dvořák (551 článků)

Rath nevzdal boj o omluvu od Bradáčové, podal dovolání

 
Bývalý středočeský hejtman a někdejší poslanec David Rath nevzdal boj o omluvu od pražské vrchní státní zástupkyně Lenky Bradáčové. Podal dovolání, které tento týden spolu se spisem obdržel Nejvyšší soud (NS), potvrdil ČTK mluvčí soudu Petr Tomíček. Rath omluvu žádal za výroky v pořadu České televize Otázky Václava Moravce. Pražské soudy žalobu zamítly.
08.02.2017 11:15 |

podobné články

Osobnosti: David Rath (4373 článků) , Petr Václav (735 článků)

Pavel Bém má jasno: Zakažme používat slova KMOTR a KORUPCE v politice

 
Bývalý pražský primátor Pavel Bém se na svém blogu rozepsal o "kmotrech". Kdo by ovšem čekal lítost nebo omluvu, čekal by marně! Místo toho chce Bém pojmy kmotr a korupce v politice úplně zakázat!
27.05.2013 14:30 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Bém (816 článků)

Nic pro stydlivky: Hvězda filmů pro dospělé Rosenberg poslal drsný vzkaz svým fanynkám

 
Někdejší hvězda filmů pro dospělé Robert Rosenberg  (38) rozhodně nechodí kolem horké kaše. Na sociální síti napsal drsný vzkaz pro své fanynky, kterým dal jasně najevo, že pokud si s ním chtějí jen tak psát, nemají šanci.
06.06.2013 17:00 |

podobné články

Osobnosti: Robert Rosenberg (164 článků)

Petr Hapka: Drsný návrat z nemocnice! Dědické spory na obzoru

 
Drsný návrat domů čekal zpěváka a textaře Petra Hapku, kterého trápí Alzheimer a skončil v Bohnicích, odkud ho však již převezli do domácí péče. Ani se nestačil doma rozkoukat a už se mu rozvětvená rodina dělí s vidou majetkového zisku. Být to na Divokém Západě, připomínalo by to ono zlověstské kroužení supů...
12.11.2013 05:51 |

podobné články

Osobnosti: Petr Hapka (250 článků)

Konec Martina Chodúra? Manažera vyměnil za Gottova prodavače a dál uhnívá v Ostravě

 
Před dvěma lety mu Československo leželo u nohou, dnes už o Martinu Chodúrovi  (22) víme asi jen tolik, že kdysi existoval, docela obstojně zpíval, a světem českého showbyznysu otřálslo i to, že si nechal udělat nový chrup. Vítěz první Česko Slovenské SuperStar se coby ostravský patriot rozhodl nevytáhnout paty z domu a to jeho kariéře vůbec neprospívá. Zpívá výjimečně prakticky jen na firemních plesech, rozprášil svou starou kapelu, a aby toho nebylo málo, zkušeného manažera hvězd vyměnil za muže, který doteď Karlu Gottovi prodával obrázky!
24.11.2011 08:20 |

podobné články

Osobnosti: Martin Chodúr (439 článků)

Funkci volebního manažera ČSSD zatím přebírá Chovanec

 
Funkci volebního manažera sociální demokracie dočasně přebírá úřadující předseda Milan Chovanec. ČSSD to uvedla v tiskové zprávě. Birke ráno dal svou funkci k dispozici, označil to za logický postup vzhledem k tomu, že v čele strany skončil Bohuslav Sobotka, který ho přípravami kampaně pověřil. Birke se bude na kampani i nadále podílet a věnovat se odborům a dopravě.
15.06.2017 11:55 |

podobné články

Osobnosti: Bohuslav Sobotka (9444 článků) , Milan Chovanec (1383 článků)

Nečas žádá po Bártovi veřejnou omluvu za údajné sledování politiků

 
Premiér Petr Nečas (ODS) se požaduje po ministru dopravy Vítu Bártovi (VV) veřejnou omluvu za to, že se jeho někdejší bezpečnostní agentura podílela na sledování politiků ODS. Bárta totiž Nečasovi dal své slovo, že to není pravda. Podle premiéra však důkazné materiály i Bártovo vyjádření nasvědčují tomu, že ABL na tom měla alespoň podíl.
25.01.2011 18:45 |

podobné články

Osobnosti: Petr Nečas (9257 článků) , Vít Bárta (2829 článků)

Nečas žádá po Bártovi veřejnou omluvu za sledování politiků i za čestné slovo

 
Premiér Petr Nečas (ODS) požaduje po ministru dopravy Vítu Bártovi (VV) veřejnou omluvu za to, že se jeho někdejší bezpečnostní agentura ABL údajně podílela na sledování politiků ODS. Bárta dal Nečasovi vloni své slovo, že to není pravda. Podle premiéra však důkazní materiály i Bártovo vyjádření nasvědčují tomu, že ABL na tom měla alespoň podíl.
25.01.2011 18:50 |

podobné články

Osobnosti: Petr Nečas (9257 článků) , Vít Bárta (2829 článků)

Smíření politiků? Nečas přijal omluvu Bárty v kauze ABL

 
Předseda vlády Petr Nečas (ODS) přijal omluvu ministra dopravy Víta Bárty (VV) za to, že mu dal své slovo ohledně informací týkajících se sledování politiků v Praze 11 firmou ABL, které se později ukázaly jako nepravdivé.
26.01.2011 15:10 |

podobné články

Osobnosti: Petr Nečas (9257 článků) , Vít Bárta (2829 článků)

7 důvodů, proč si Stanislav Gross zaslouží omluvu od lidí, včetně těch slušných!

 
Lidé, kteří přejí Stanislavu Grossovi smrtelné onemocnění, jsou horší lidé než Stanislav Gross. Pokud si toto nejste ochotni připustit, nemusíte dál číst tento text, který vyjmenovává další důvody, proč si Stanislav Gross zaslouží za odsudky omluvu.
13.03.2015 15:45 |

podobné články

Osobnosti: Stanislav Gross (715 článků)

Pomeje na dlažbě: Bartošová ho vykopla a našla si nového manažera

 
Iveta Bartošová opět nezklamala a předvedla svoji nespolehlivost. I když si na předávání cen Český slavík zamluvila tři místa v první řadě, nedorazila. Její manažer těsně před začátkem poslal pořadateli omluvnou esemesku. Zpěvačka už zřejmě definitivně vykopla manžela a manažera Jiřího Pomejeho a našla si za něj náhradu.
29.11.2009 14:00 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Pomeje (1372 článků) , Iveta Bartošová (6675 článků)