Článek

Máma se mi svěřila, že je frigidní a chce po mně radu!

 
Paní Michaela radí čtenářům s jejich vztahovými a sexuálními problémy...
01.07.2015 12:20 |

podobné články

Podobné články

FRIGIDNÍ učitelka Tereza Jordánová zažije SEX svého života: Čím všechny šokuje?

 
Tereza Jordánová je už v seriálu Ulice nějaký ten pátek, ale z kdysi dravé Terky se vyklubala frigidní paní učitelka, která si nemůže najít žádného přítele. Naposledy se spustila se ženatým chlapem a otcem dvou dětí. Jak už to bývá, tak tenhle románek nevyšel. Překvapivě. Ovšem nyní se Tereza opět dostává do popředí děje a konečně to pořádně rozjede.
20.03.2017 22:00 |

podobné články

Osobnosti: Tereza Jordánová (58 článků)

Tomu neuvěříte: Mrcha ze Svateb v Benátkách chce na vlastní svatbě ukázat dokonalé tělo pouze v plavkách

 
Po delší pauze může herečka Alice Bendová  (40) slavit návrat na obrazovku, kde ji vídáme dvakrát týdně jako potvoru Lolu v seriálu Svatby v Benátkách. "Prakticky každý řekne, že jsem zase mrcha a v téhle poloze mne znají. Nijak zvláště mne tedy nevychvalují, ale těší mne, že mi chválí aspoň to, jak jsem v seriálu učesaná, oblečená a nalíčená," svěřila Super.cz Alice.
15.09.2014 09:55 |

podobné články

Údajná milenka Jiřího Krampola promluvila: Chtěl pomoci s frigidní manželkou!

 
Je v téhle kauze ještě vůbec někdo střízlivý? Moderátor Jiří Krampol  (73) byl podle médií nedávno obviněn z toho, že měl znásilnit dlouholetou kamarádku své manželky Hany Krampolové  (50) Janu Doležalovou-Szabovou. Jenže jak se ukazuje, Krampolovi si policejní vyšetřování takového zločinu vymysleli. Mají hromadnou psychózu, nebo jen poslední dobou víc bumbají? „Nikdy jsem Krampola neobvinila z toho, že by mě znásilnil. Jen jeho ženu viním, že mě chce donutit k sebevraždě,“ sdělila Super.cz třetí hlavní aktérka vypečeného skandálu Jana Doležalová-Szabová (59).
22.04.2012 20:40 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Krampol (639 článků)

Muž se sám vykastroval, aby nepodváděl svou frigidní ženu

 
Čtyřicetiletý Kolumbijec Luis Alfonso Sanchez se rozhodl k dramatickému a značně drastickému kroku. Vykastroval se žiletkou na holení. Důvodem bylo, že s ním jeho manželka nechtěla mít sex a on ji jako správný křesťan nechtěl podvádět s jinými ženami. Aby snížil své choutky, raději podstoupil obrovskou trýzeň a vykastroval se stejným způsobem, jakým kastruje zvířata na své farmě.
11.12.2009 11:10 |

podobné články

Nechtěl podvádět, tak se vykastroval!

 
Aby nepodváděl svoji frigidní ženu, rozhodl se Kolumbijec Luis Alfonso Sanchez (40) pro drastické řešení – sám se vykastroval žiletkou na holení.
12.12.2009 05:15 |

podobné články

Bojím se, že jsem frigidní!

 
Mám rok přítele, ale pokaždé, když se milujeme, tak má orgasmus pouze on. Myslela jsem si, že je to jeho předčasnou ejakulací, ale po jednom dlouhém sexu jsem zjistila, že je to mnou. Ta soulož trvala snad dvacet minut, ale já se k vyvrcholení ani neblížila, píše čtenářka Jana.
07.01.2010 08:10 |

podobné články

Sexuální otrokyně: Dva osudy, z nichž mrazí

 
Sex je přirozenou součástí existence. Prospívá duši i tělu. Je cestou k euforii, pocitu naplnění. Ale také může devastovat. Dva rozdílné příběhy žen to dokazují. Jedna je nymfomanka, druhá frigidní oběť náruživého manžela.
25.04.2010 05:12 |

podobné články

Frigidní Marie: Znásilnil mě strýček

 
Dospívající, školou povinné holky. Mají tělo ženy a duši zmatenou pubertou. Přiznejme si, že kdejakého muže vzrušují. Některý neodolá. Chtíč vytěsní rozum i odpor znásilňované.
03.05.2010 12:25 |

podobné články

Žádný sex, prosím

 
Nejsou frigidní, ale milování je ani trochu neláká. Proč?
12.09.2010 08:05 |

podobné články

Jsem frigidní! A užívám si to!

 
Představa, že už se nikdy s nikým s chutí nepomilují,je neděsí. Dokonce jim přijde docela zábavná. Ale co partner? Jak on se s tím vyrovná?
16.12.2010 08:10 |

podobné články

Tereza Jordánová z Ulice se ne a ne zamilovat. Je snad frigidní?!

 
Patricie Solaříková alias Tereza Jordánová z nekonečného seriálu Ulice nám prozradila, že v životě nezažila pocit, kdy se jí na jaře zapalují lýtka...
06.04.2011 11:00 |

podobné články

Osobnosti: Patricie Solaříková (246 článků) , Tereza Jordánová (58 článků)

Romeo bez duše a Julie frigidní, to nejde

 
Velkou slávu připravili pro diváky s premiérou Shakespearova Romea a Julie v Těšínském divadle v sobotu. Jeho Polská scéna slavila šedesátiletí a město na řece Olši/Olze je plné optimismu, že po dokončení pražského metra začnou budovat o něco kratší v Těšíně: od divadla k Piastu, a dál až na náměstí v Cieszyně. Však tramvaj už měli
13.10.2011 09:20 |

podobné články

Módní policie: Ze sukničkáře Víznera jsou vkusné ženy frigidní!

 
Kateřina Herčíková se spolu s Oldřichem Víznerem objevili na promo akci nového patnáctidílného seriálu ČT Ententýky, v němž ztělesňují ústřední postavy. Krasavice Betka Stanková a Hana Vágnerová přišly na podobnou akci seriálu Vyprávěj. A manželskou krizí zocelený herecký pár Šplechtová - Hrušínský se bavil na společenské party jistého autosalonu.
05.09.2012 05:55 |

podobné články

Osobnosti: Oldřich Vízner (117 článků) , Alžbeta Stanková (21 článků)

Revoluce v sexu: Injekcí k orgasmu!

 
Neumíte si snad pořádně užít sex? Trápí vás roky smutná skutečnost, že nemůžete dosáhnout orgasmu? Připadáte si frigidní a neschopná? Nebo to svádíte na partnera? Spousta žen má problém s orgasmem a některé jej dokonce i předstírají. Bůh ví proč, když o všem se dá s partnerem mluvit. Nebo? Zkuste podpůrnou injekci do bodu-G! A orgasmus je zaručen! Ano, vědci vymysleli revoluční léčbu…
28.10.2012 12:15 |

podobné články

I takhle se hrají frigidní holky: Pokochejte se pohledem na nahou francouzskou divu s kočičím jménem

 
Pamatujete si ještě na slavnou francouzskou divu, která na plátnech zářila od sedmdesátých let a proslavila se pod pseudonymem, který evokuje typický projev obyvatelek kočičí říše?
22.08.2013 22:00 |

podobné články

Jsem panna a nemám zájem o sex. Bojím se, že jsem frigidní!

 
Paní Michaela radí čtenářům s jejich sexuálními problémy...
04.12.2013 12:05 |

podobné články

Pamatujete se na šprtku z Beverly Hills 90210 Andreu Zuckermanovou? Dávno není frigidní a botox jí nic neříká

 
Kdo by si nepamatoval šprtku Andreu Zuckermanovou ze seriálu Beverly Hills 90210? I přesto, že hrála šedou myšku, tak fanouškům úspěšného seriálu utkvěla v paměti. Herečka Gabrielle Carteris vypadá na svůj věk stále výborně. Konečně někdo, z koho se nestalo plastikové monstrum.
05.01.2016 07:35 |

podobné články

Osobnosti: Gabrielle Carteris (6 článků)

25 vět, které by vám holka, co potkáte v baru, opravdu chtěla říct! Pánové, tohle raději nečtěte!

 
Někdy se prostě stane, že byste tomu týpkovi, co vám funí u baru na krk, nejradši chrstla Cosmopolitan do obličeje. Jenomže pak budete za namyšlenou frigidní čubku, a tak si ten Cosmáč raději vypijete a hlavou si nechte projít, co byste tomu funícímu chudákovi asi ráda řekla. Nechte se inspirovat těmito 25 větami a za dalších pět drinků mu je směle povězte!
14.12.2016 08:55 |

podobné články

Je snad frigidní? Patricie Solaříková ODMÍTNE SEX. Mladému nadrženci zůstanou jen oči pro pláč!

 
Tak tohle se nečekalo. Patricie Solaříková je známá jako sexuální mašina, ovšem teď se ukazuje, že je možná vše jinak. Odmítne totiž sex s přitažlivým studentem. Ještě k tomu mu zlomí srdce!
18.01.2017 13:35 |

podobné články

Osobnosti: Patricie Solaříková (246 článků)