Článek

Malvíně je teprve 12 let a už bude matkou! Další případ těhotného dítěte na Slovensku

 
Po 14leté školačce Adéle, která otěhotněla s 13letým kamarádem, otřásá Slovenskem další případ nastávající matky, která je sama ještě dítě. Jmenuje se Malvína a je jí teprve 12 let!
27.05.2015 13:10 |

podobné články

Podobné články

Našli jsme "těhotného" Tyrannosaura rexe, tvrdí vědci. Objev prý může odhalit DNA dinosaurů

 
Vědci věří, že našli kosterní pozůstatky "těhotného" dinosaura, konkrétně 68 milionů let staré samice druhu Tyrannosaurus rex.
16.03.2016 11:25 |

podobné články

13letá Malvína čeká chlapečka: Dlouho nevěděla, že je těhotná

 
Sama je teprve dítě, Malvíně je nyní 13 let. Se svou mámou a sourozenci žije na ubytovně ve skromných podmínkách - v jedné místnosti. Je těhotná s 23letým mladým mužem a přiznává, že nebyl jejím prvním. Nyní je již v osmém měsíci a ostatním děvčatům vzkazuje, aby si dávaly větší pozor...
04.06.2015 03:30 |

podobné články

ROZHODNUTO: K léčbě dítěte stačí souhlas jednoho rodiče, nebo samotného dítěte

 
Poslanci schválili novelu zákona, která odstraňuje povinnost souhlasu obou rodičů s léčbou dítěte. Nyní tak už bude stačit souhlas s léčbou dítěte jednoho rodiče, ale i zplnomocněné osoby. Navíc bude moci souhlas vyjádřit i samotné dítě, pokud k tomu bude rozumově způsobilé. Tato novinka se ovšem týká jen akutních zákroků, u plánovaných bude nadále potřeba souhlas alespoň jednoho z rodičů.
19.02.2013 17:55 |

podobné články

Soutěžte s Blesk Křížovkami o 10 balíčků dětské kosmetiky Biolane!

 
Máte doma miminko? Pak pro něj zajisté také chcete to nejlepší. Soutěžte s námi a vyhrajte pro něj balíček kvalitní francouzské kosmetiky. Pokožka je součást obranného systému člověka, a právě během prvního roku dítěte se imunita dotváří, proto je nutné o pokožku dítěte vhodně pečovat. Biolane je kompletní řada kosmetických a hygienických výrobků pro péči o naše nejmenší, která ochrání dětskou pokožku před vnějšími vlivy a tím napomůže k bezpečnému vývoji imunitního systému a k adaptaci na nové prostředí. Všechny produkty Biolane jsou vyráběny z čistě přírodních látek. Díky absenci vonných esencí nedráždí dětskou pokožku a jsou vhodnou alternativou také pro děti s atopickým ekzémem či přecitlivělou problematickou pokožkou. Všechny výrobky mají pH 5,5 a obsahují unikátní složku Hydra-bléïne®. Odpovězte na soutěžní otázku a vyhrajte balíček. Nápovědu najdete na www.biolane.cz Máte doma miminko? Pak pro něj zajisté také chcete to nejlepší. Soutěžte s námi a vyhrajte pro něj balíček kvalitní francouzské kosmetiky.Pokožka je součást obranného systému člověka, a právě během prvního roku dítěte se imunita dotváří, proto je nutné o pokožku dítěte vhodněpečovat. Biolane je kompletní řada kosmetických a hygienických výrobků pro péči o naše nejmenší, která ochrání dětskou pokožku před vnějšímivlivy a tím napomůže k bezpečnému vývoji imunitního systému a k adaptaci na nové prostředí. Všechny produkty Biolane jsou vyráběny z čistěpřírodních látek. Díky absenci vonných esencí nedráždí dětskou pokožku a jsou vhodnou alternativou také pro děti s atopickým ekzémemči přecitlivělou problematickou pokožkou. Všechny výrobky mají pH 5,5 a obsahují unikátní složku Hydra-bléïne®. Odpovězte na soutěžní otázkua vyhrajte balíček. Nápovědu najdete na www.biolane.cz
04.01.2012 00:15 |

podobné články

Muž, který třikrát porodil, chce odnosit dítě neplodnému páru

 
Americký transsexuál Thomas Beatie, kterého celý svět zná jako "těhotného muže", se rozhodl pomoci nějakému neplodnému páru. Hodlá počtvrté otěhotnět a donosit cizí dítě. Pokud by o jeho náhradní mateřství nebyl zájem, chce přivést na svět vlastního potomka.
08.11.2010 18:11 |

podobné články

Osobnosti: Thomas Beatie (36 článků)

Malíř vystavuje těhotného Hitlera a Anne Frank

 
O světový rozruch se postaral indonéský malíř Ronald Manullang. Na veletrhu umění v Singapuru vystavil plátno, na kterém je zobrazen Adolf Hitler jako polonahá těhotná žena. Na dalším obraze drží nacistický diktátor na klíně své židovské dítě.
12.01.2011 21:50 |

podobné články

Osobnosti: Adolf Hitler (643 článků)

Umělec provokuje: Vystavuje těhotného Hitlera!

 
Výraz „kontroverzní“ je v souvislosti s tímhle obrazem poněkud slabý.
24.01.2011 01:05 |

podobné články

Kaká dělal s míčem těhotného a po zápase byl otcem

 
Bývalý nejlepší fotbalista světa Kaká se stal podruhé otcem.
24.04.2011 16:50 |

podobné články

Kaká dělal s míčem těhotného a po zápase byl otcem!

 
Bývalý nejlepší fotbalista světa Kaká se stal podruhé otcem. Manželka brazilské hvězdy v sobotu přivedla na svět dceru Isabellu, která vážila 3,2 kilogramu a měřila 48 centimetrů.
25.04.2011 13:30 |

podobné články

Osobnosti: Isabella (38 článků)

"Těhotný" chlapeček (2) "porodil" dvojče! VIDEO

 
Dvouletý chlapeček musel podstoupit unikátní operaci, aby "porodil" poté, co ho lékaři diagnostikovali jako "těhotného". Přivedl na svět své vlastní dvojče.
01.10.2013 14:35 |

podobné články

No tohle! Těhotný dvouletý chlapec porodil: Doktoři mu vyjmuli parazitující dvojče ze žaludku

 
Dvouletý Xiao Feng musel podstoupit dlouhou operaci poté, co jej lékaři shledali jako těhotného.
01.10.2013 17:15 |

podobné články

Osobnosti: Feng Feng (36 článků)

Moje žena nechtěla nafotit těhotenské fotky, tak jsem je udělal sám

 
Téměř každá nastávající maminka chce mít památku na těhotenství, proto se nechává po vzoru "těhotenské pionýrky" Demi Moore fotit v nejrůznějších pózách. Po těhotenských fotkách však netoužila manželka jednoho natěšeného tatínka. On ale neváhal a role těhotného se ujal sám. Jeho klenutá pivní chlouba devátý měsíc manželky hravě strčila do kapsy.
30.07.2014 15:30 |

podobné články

Osobnosti: Demi Moore (570 článků)

Prvního těhotného muže světa zatkli za pronásledování exmanželky

 
Thomas Beatie (40) se stal světovou celebritou známou jako "první těhotný muž." Muž, který se narodil jako žena, porodil manželce Nancy už tři děti. Ale manželství se mu rozpadlo a to nedokázal unést. Teď ho zatkli za její pronásledování.
27.11.2014 09:50 |

podobné články

Osobnosti: Thomas Beatie (36 článků)

Těhotný muž šokuje: Moje děti chtějí také změnu pohlaví!

 
Celý svět šokoval fotografií, na níž si s vousy hladil těhotenské břicho. Od té doby znají všichni transsexuála Thomase Beatieho (41) jako těhotného muže, který přivedl na svět tři děti. S manželkou se sice už rozvedl, ale našel si novou lásku Amber Nicholas a nyní prožívá strasti a slasti výchovy ratolestí. Jejich životy však nejsou normální a dvě z dětí již pomýšlejí na změnu pohlaví, kterou prodělal jejich tatínek s vaginou.
02.12.2015 12:45 |

podobné články

Británie má prvního těhotného muže. Je ve čtvrtém měsíci

 
Narodil se jako žena, oficiálně už je ale tři roky Hayden Cross (20) vedený jako muž. Touha po dítěti ho ale dohnala k umělému oplodnění. Nyní je ve čtvrtém měsíci a říká, že chce být tím nejlepším otcem. Dárce spermatu prý našel na Facebooku. V neděli o tom informovala britská média.
08.01.2017 18:20 |

podobné články

Ornella se pohádala s matkou a odstěhovala se ke Koktovi

 
Rodina Štikových je na kordy. Ornella Štiková se po narození syna Quentina nepohodla se svou matkou a rozhodla se odstěhovat. Josef Kokta má tak svou novou rodinku na krku. Syna Quentina nechají teď pokřtít. Další články k tématu: VIDEO: Ráda bych se vdávala, přiznala Ornella Štiková VIDEO: Ornella si Quentina odvezla limuzínou. Je to můj princ, říká Ornella Štiková je matkou, porodila syna Quentina VIDEO: Ornella Štiková chce být herečkou, hlásí se na DAMU VIDEO: Partyšová účtuje v kauze Ornella. Zvažuji rozvod, šokuje VIDEO: Ornella chce milionáře, zatím jí všechno platí rodiče VIDEO: Ornella vystavila bříško na večírku, Decastelo na protest odešla
24.05.2013 01:05 |

podobné články

Osobnosti: Josef Kokta (851 článků) , Ornella Štiková (1004 článků)

Chlapec (12) má dítě s matkou (36) svého kamaráda!

 
Teprve jedenáctiletý chlapec má dítě s matkou svého kamaráda. Případ šokoval celý Nový Zéland a země volá po přísnějších postizích za znásilnění.
16.06.2013 11:10 |

podobné články

Chlapec se stal ve dvanácti otcem: Dítě počal s matkou (36) svého kamaráda!

 
Šokující případ se stal na Novém Zélandu, kde teprve jedenáctiletý chlapec udržoval měsíce sexuální vztah s matkou svého kamaráda (36). Chlapec se navíc ve svých dvanácti letech stal otcem a byl dokonce u porodu!
16.06.2013 14:45 |

podobné články

Matka prodala miminko příbuznému na sex: Neznásilňoval poprvé!

 
Kriminalisté na Vysočině obvinili osmadvacetiletého muže a o pět let mladší ženu ze znásilnění dvou dětí, kterým bylo 1,5 a 2,5 roku. Obviněná žena je matkou jednoho z nich. Muž a žena jsou obviněni ze znásilnění dítěte mladšího 15 let a několika dalších zločinů. Muž je navíc stíhán pro pokus vraždy dítěte. Podle TV Prima jsou obvinění příbuzní.
03.06.2016 12:15 |

podobné články