Článek

Má nevratně poškozený mozek, řekla o své vnučce Cissy Houstonová

 
Dcera Whitney Houstonové a Bobbyho Browna už není v umělém spánku. Byla v něm od konce ledna, kdy ji našli bezvládnou ve vaně. Její otec na koncertě tvrdil, že se Bobbi Kristina (22) probrala a sleduje ho. Jenže podle babičky Cissy Houstonové (81) je na tom vnučka stále špatně.
21.04.2015 12:56 |

podobné články

Osobnosti: Bobby Brown (95 článků)
Podobné články

Zemřela americká zpěvačka Whitney Houstonová

 
Ve věku 48 let zemřela slavná americká zpěvačka Whitney Houstonová. Uvedla to v sobotu v noci CNN s odvoláním na její tajemnici Kristen Fosterovou. Příčina smrti zatím není známa. Houstonová, která prodala na 170 miliónů alb a singlů, se v posledních letech potýkala s drogovou závislostí.
12.02.2012 03:40 |

podobné články

Osobnosti: Whitney Houston (470 článků) , Kristen Foster (4 články)

Cissy Houston: 'Bobbi má nevratně poškozený mozek'

 
Dcera Whitney Houston již byla probuzena z umělého kómatu. Její stav však vůbec není dobrý.
23.04.2015 09:06 |

podobné články

Osobnosti: Whitney Houston (470 článků) , Cissy Houston (5 článků)

Cissy Houston chce navštívit pokoj, kde zemřela její dcera Whitney

 
Duchovní spojení se svou zesnulou dcerou, fenomenální zpěvačkou Whitney Houston  (✝48) , chce hledat její zoufalá matka Cissy (78). Chystá se proto navštívit pokoj v losangeleském hotelu Beverly Hilton, kde její dcera 11. února vydechla naposledy.
29.02.2012 10:20 |

podobné články

Osobnosti: Whitney Houston (470 článků) , Beverly Whitney (33 článků)

Obrovské spory v rodině Bobbi Kristiny: „Nikdy se neprobudila, její otec lže," tvrdí babička dívky Cissy Houston

 
Zpěvák Bobby Brown, otec Bobbi Kristiny, všechny šokoval na svém sobotním vystoupení v Dallasu, kde najednou mezi dvěma songy prohlásil: „Bobbi je vzhůru. Ona mě sleduje.“ Titulní strany světových online magazínu hlásaly zázrak a upozorňovaly na skeptickou babičku Bobbi Kristiny - Cissy Houston.
21.04.2015 15:36 |

podobné články

Osobnosti: Bobby Brown (95 článků) , Cissy Houston (5 článků)

Ženě (38) těžce poškodila mozek barva na vlasy!

 
Maminka dvou dětí si nanesla na vlasy barvu a upadla do kómatu. Lékaři jí dávají jen 8% šanci na přežití, a i pokud se probere, bude mít nevratně poškozený mozek.
21.11.2011 13:35 |

podobné články

Místo větších prsou má trvale poškozený mozek!

 
Nejhorší obavy lékařů se potvrdily. Pornohvězda a účastnice německé reality show Big Brother Cora (23), která upadla do kómatu během své šesté plastické operace prsou, bude mít trvale poškozený mozek.
19.01.2011 12:00 |

podobné články

Whitney Houstonová se po letech vrací na scénu

 
Američanka Whitney Houstonová, bez které si lze těžko představit popová 90. léta, v poslední době upadla v zapomnění, ale zdá se, že se vyhrabala z osobních problémů a v září vydá nové album I Look To You. V těchto dnech představila několik písní v New Yorku.
24.07.2009 11:25 |

podobné články

Osobnosti: Whitney Houston (470 článků)

Whitney Houstonová po svém návratu uzpívala sotva tři písničky

 
Whitney Houstonová se po letech na drogách a alkoholu vrátila zpět ke zpívání. Ale ty tam jsou časy, kdy ohromovala dokonalostí a hlasovým rozsahem. Svými eskapádami si totiž poničila hlasivky, což je patrné nejen na jejích nových nahrávkách, ale také na prvním živém vystoupení, které měla v Central Parku v New Yorku v úterý 1. září.
03.09.2009 13:00 |

podobné články

Osobnosti: Whitney Houston (470 článků)

Whitney Houstonová kvůli drogám strávila špinavá sedm měsíců jen v pyžamu

 
Zpěvačka Whitney Houstonová se rozhodla, že svou drogovou minulost nebude skrývat, ale svůj životní příběh použije jako odstrašující příklad pro veřejnost. A teď šestačtyřicetiletá diva odhalila další z nelichotivých detailů období těžké závislosti na cracku. Sedm měsíců byla údajně v tak těžkých stavech, že se válela doma jen v pyžamu a vůbec se nepřevlékala ani nechodila ven z bytu.
12.09.2009 19:10 |

podobné články

Osobnosti: Whitney Houston (470 článků)

Zpěvačka Whitney Houstonová je v léčebně, odešla tam dobrovolně

 
Americká zpěvačka Whitney Houstonová je znovu v odvykacím zařízení. Uvedla to zpěvaččina mluvčí, podle níž sedmačtyřicetiletá hvězda podstupuje léčení v rámci dlouhodobého zotavování. S jakou látkou má zpěvačka problémy, ale není jasné.
10.05.2011 00:10 |

podobné články

Osobnosti: Whitney Houston (470 článků)

Zemřela americká zpěvačka Whitney Houston

 
Ve věku 48 let zemřela slavná americké zpěvačka Whitney Houstonová. Uvedla to v sobotu v noci CNN s odvoláním na její tajemnici Kristen Fosterovou. Příčina smrti zatím není známa. Houstonová, které prodala na 170 miliónů alba a singlů, se v posledních letech potýkala s drogovou závislostí.
12.02.2012 03:30 |

podobné články

Osobnosti: Whitney Houston (470 článků) , Kristen Foster (4 články)

Lékař Jiří Lamberk: Whitney Houstonová měla k Česku blízko

 
Tragicky zesnulá zpěvačka Whitney Houstonová sice v Česku nikdy nebyla, ale měla k naší zemi blízko, vzpomíná lékař a spisovatel z Miami Jiří Lamberk.
14.02.2012 12:25 |

podobné články

Osobnosti: Whitney Houston (470 článků)

Muži vs. ženy: Kdo má větší mozek?!

 
Patologická medicína už více než sto let dobře ví, že je mozek mužů větší než mozek žen. Moderní výzkumy se nesnaží tento jev vyvrátit, protože větší mozek neznačí většího ducha. Neurologická studie z Cambridge však potvrzuje jiné stereotypy o mužích a ženách. Muži mají lépe vyvinutou část pro koordinaci, zatímco ženy mají mnohem emocionálnější mozek.
17.02.2014 09:35 |

podobné články

Kvůli zpackané operaci má Helenka poškozený mozek: Navždy miminkem!

 
Zpackaná banální operace cévního výrůstku na hlavičce zničila život malé, tehdy sedmiměsíční Helenky (10) z Prahy. Při výkonu holčička skoro vykrvácela, pak celé dny čekala, jestli její tělíčko přijme krev od dárce. Helenka si život vybojovala, má ale těžce poškozený mozek, hlubokou retardaci a nejtěžší formu autismu. Život její rodiny se tak ze dne na den obrátil naruby.
30.01.2013 05:05 |

podobné články

Mladík měl poškozený mozek. Do života ho vrátil rybí tuk!

 
Osmnáctiletého Granta Virgina srazilo auto a lékaři mu nedávali šanci na přežití. Podle první prognózy na anesteziologicko-resuscitačním oddělení utrpěl tak vážná zranění, že se neměl dožít druhého dne. Ačkoli v kómatu, přežil a dokonce se začal zotavovat. Rodiče vsadili na nekonvenční léčbu a z bezvědomí ho vzkřísili. Pak mu denně podávali masivní dávky rybího tuku. Jeho těžce poškozený mozek prý díky němu začal opět fungovat.
21.01.2014 06:05 |

podobné články

Americký mladík propuštěný z KLDR je v kómatu – má vážně poškozený mozek

 
Americký student, kterého Severní Korea po téměř půldruhém roce propustila z vězení, má vážně poškozený mozek. Řekli to dnes lékaři z ohijské nemocnice, podle nichž mladík nejeví příznaky onemocnění botulismem, o kterém mluvili Severokorejci. Pchjongjang dnes v první oficiální reakci uvedl, že Američan byl propuštěn z humanitárních důvodů.
15.06.2017 23:40 |

podobné články

Krásná Míša, kterou v Praze srazili policisté, má poškozený mozek: Je to zřejmě nevratné, řekla její matka

 
Teprve jednadvacetiletá Míša je stále ve vážném stavu. Prozradila to pro TN.cz její matka. Dceru jí u Masarykova nádraží srazila 29. října v noci projíždějící policejní hlídka. Jak k nehodě došlo, stále není jasné. Vyšetřuje ji Generální inspekce bezpečnostních sborů (GIBS).
18.01.2018 20:35 |

podobné články

Dcera Whitney Houston bude převezena domů, aby mohla pokojně zemřít

 
„Bobbi Kristina trpí nevratně globálním poškozením mozku a vůbec nereaguje,“ prohlásila na konci dubna její babička a zároveň matka zesnulé Whitney Houston, Cissy Houston. Nyní podle Radar Online rodina rozhodla převézt Bobbi Kristinu do domu její matky, kde se má její stav vzhledem k tomu, že bude obklopena rodinou a blízkými věcmi, buď zlepšit, nebo má mladá dívka po čtyřech měsících od tragédie pokojně zemřít.
14.06.2015 23:26 |

podobné články

Osobnosti: Whitney Houston (470 článků) , Cissy Houston (5 článků)

Umírající dceru Whitney Houston převezli do hospicu

 
Zdravotní stav Bobbi Brown se zhoršuje. Podle lékařů má nevratně poškozený mozek.
25.06.2015 13:51 |

podobné články

Osobnosti: Whitney Houston (470 článků)