Článek

Lyžaři mohou vyrážet i na sjezdovku Vyhlídku

 
Velmi dobré podmínky hlásí před víkendem Skiareál Lipno. Lyžaři mají k dispozici přes sedm kilometrů tratí včetně hitu letošní sezóny Vyhlídky a na sjezdovkách je kolem třiceti centimetrů sněhu.
11.02.2016 10:46 |

podobné články

Podobné články

Na Lipně se protáhne sezóna až do Velikonoc

 
Díky velmi příznivým podmínkám se lyžařská sezóna ve Skiareálu Lipno protáhne až do velikonočních svátků. Na sjezdovkách je stále až půl metru sněhu a lyžaři se mohou těšit na mimosezónní slevy i hlavní hit sezóny sjezdovku Vyhlídku s atraktivním terénem.
10.03.2016 08:55 |

podobné články

Na Lipně už chystají novou sjezdovku

 
Přestože se návštěvníci Lipna nad Vltavou ještě věnují letním sportům, na svazích Skiareálu Lipno už začali o víkendu pracovat dělníci. Připravují hlavní tahák zimní sezóny a to sice novou sjezdovku, na které si lyžaři užijí atraktivní profil. Specializovaná firma využívá při stavbě unikátní ekologickou techniku.
03.09.2015 10:51 |

podobné články

Třebíč: Oprava schodů na Masarykovu vyhlídku

 
Třebíčská radnice se v těchto dnech pustila do opravy schodiště vedoucího na Masarykovu vyhlídku. Místo známého rozhledu na město získá pohodlný a bezpečný přístup ze Zdislaviny ulice.
18.07.2011 08:35 |

podobné články

Riško (ČSSD): Goethovu vyhlídku zachráníme

 
Nechci, aby to vypadalo, že město nechává Goethovu vyhlídku nějak záměrně chátrat.
15.08.2015 07:31 |

podobné články

Na Klínovci našli lyžaři snowboardistu v bezvědomí. Vedle něj ležela poškozená přilba

 
V největším krušnohorském středisku Klínovec našli dopoledne lyžaři třiačtyřicetiletého snowboardistu. Ležel osamocený v bezvědomí na sjezdovce. Lyžaři okamžitě zavolali horskou službu, která muže nejprve zafixovala, a po opatrném transportu ze sjezdovky byl převezen do nemocnice.
02.04.2016 13:35 |

podobné články

Na vandr by měli vyrážet i učni

 
Zahraniční pobyty by neměly být vyhrazeny pouze studentům vysokých a středních škol, jak je tomu běžně. Do světa by teď měli na vandr, jak se tomu dříve říkalo, vyrážet i učni.
02.10.2013 16:40 |

podobné články

Lyžař si smrt zavinil sám. Chtěl si zajezdit mimo sjezdovku

 
Osmatřicetiletý lyžař z Uherského Brodu, který v sobotu odpoledne zahynul na sjezdovce Lopata na Mikulčině vrchu v Bílých Karpatech, doplatil zřejmě na riskantní jízdu volným terénem. Přítel zesnulého sportovce řekl, že muž chtěl jet mimo sjezdovku záměrně, zjistila agentura Mediafax.
12.02.2012 10:15 |

podobné články

Schumi doplatil na svou dobrotu! Víme, co dělal mimo sjezdovku!

 
Co dělal Michael Schumacher mimo sjezdovku? Doplatil na to, že chtěl pomoci kamarádovi, který uvízl mimo vyznačenou trať! jenže na to málem doplatil životem! S touto informací přišel německý server Bild!
31.12.2013 18:45 |

podobné články

Osobnosti: Michael Schumacher (455 článků)

Na Bouřňáku se zatím lyžovat nedá. Sjezdovku blokují balíky slámy

 
Lyžařská sezóna na Bouřňáku na Teplicku je v ohrožení. Majitel pozemku totiž na sjezdovku nechal navézt balíky slámy. A to proto, že mu nájemce dluží statisíce korun a dlužnou částku odmítá zaplatit.
02.01.2014 13:35 |

podobné články

Pařížané chtějí mít sjezdovku s celoročním provozem. Jako v Dubaji!

 
Dubajská megalomanie zapůsobila na pařížskou radnici. Ta teď vítá investory, kteří by na okraji města zbudovali sjezdovku s celoročním provozem. Tak jako v bizarním městě Spojených arabských emirátů bude svah uvnitř obří haly a celoročně klimatizován na mrazivé teploty umožňující ideální lyžařské podmínky. Projekt má stát padesát milionů eur – asi 1,4 miliardy korun.
21.08.2014 14:00 |

podobné články

Tygřice na svahu: Andrea Verešová opět určuje módní trendy na sjezdovku. Frčí sukně a zvířecí vzory

 
Od loňska se módní trendy na sjezdovku moc nezměnily. Protože kdyby ano, určitě by nám to bylo jasné na openingu zimní sezóny ve Špindlerově Mlýně, kde nikdy nechybí Andrea Verešová  (35) v nejžhavějších modelech pro nadcházející roční období.
15.12.2015 09:05 |

podobné články

Osobnosti: Andrea Verešová (1142 článků)

Praha 5 chce v Motole vybudovat sjezdovku: Opozice nápad označila za fantasmagorii

 
Současné vedení Prahy 5 se nechalo inspirovat minulostí, kdy v Motole v sousedství autokempu kdysi fungovala lyžařská sjezdovka. A sjezdovku na tom samém pozemku chce vybudovat znovu. Závisí však na mnoha faktorech, zda se zprovoznění místa pro sjezdové lyžování opravdu povede.
06.01.2017 17:10 |

podobné články

Na sjezdovku ve Francii spadla lavina. Lyžaře evakuovali

 
Ve francouzských Alpách dnes zasypala lavina hojně využívanou sjezdovku. Původní obavy, že sníh strhl nějaké lyžaře, se nepotvrdily. Událost v lyžařském středisku Tignes se tak obešla bez obětí. Oznámila to místní horská služba poté, co ukončila prohledávání zavalené sjezdovky.
07.03.2017 12:40 |

podobné články

Lišák Fox oslaví narozeniny na prašanu. Lyžaři mohou také závodit s ČT Sport na vrchol

 
I na začátku března jsou ve Skiareálu Lipno stále ideální zimní podmínky. Připadává nový sníh a lyžaři se tak mohou těšit i na prašan a prosluněné svahy. V provozu je všech téměř deset kilometrů sjezdových tras s 60 centimetry sněhu.
05.03.2015 12:47 |

podobné články

Opravdu pořádná lyžovačka? Jedině ve spojení s wellness!

 
Pravověrní lyžaři možná nebudou souhlasit. Ale proč vyrážet na hory na jeden den, utahaní z celodenního lyžování pak sednout do auta cestovat zase domů? Není lepší si užít zimní radovánky a současně příjemně relaxovat?
01.02.2013 19:30 |

podobné články

Opravdu pořádná lyžovačka? Jedině ve spojení s wellness!

 
Coby pravověrní lyžaři možná nebudete souhlasit. Ale ostatní nám dají za pravdu -  proč vyrážet na hory na jeden den, utahaní z celodenního lyžování pak sednout do auta cestovat zase domů? Není lepší si užít zimní radovánky a současně příjemně relaxovat?
23.11.2013 18:12 |

podobné články

Lyžařská sezóna začala o měsíc dříve než loni

 
Víkend odstartoval v horských střediscích regulérní lyžařskou sezónu. O měsíc dříve než loni. Sjezdovky pokrývá v Krkonoších čtyřiceticentimetrová vrstva technického a přírodního sněhu. Skiareál ve Špindlerově Mlýně rozšiřuje na víkend nabídku o tratě na Medvědíně, Svatém Petru a Hromovce. Janské Lázně mj. otevírají nejdelší sjezdovku v Česku, čtyřkilometrovou Ford Černohorskou. Šanci dostanou lyžaři také v Herlíkovicích u Vrchlabí.
04.12.2010 17:00 |

podobné články

Ondřej Sokol: Lyžovačka s milenkou a dětmi!

 
Protože jsou děti herce Ondřeje Sokola (41) Ester (12) a Adam (8) zdatní lyžaři, nebál se je vzít ve večerních hodinách na sjezdovku ve Špindlerově Mlýně. Oběma ale musel sehnat potřebné vybavení. „Vše jsem pro ně půjčil,“prozradil Ondřej. Večer se pak k němu a dětem připojila jeho milenka…
28.01.2013 12:50 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Sokol (297 článků)

Lyžaři našli v Jeseníkách mrtvého, zřejmě umrzl

 
Tělo sedmačtyřicetiletého muže z Ústí nad Orlicí objevili v pátek dopoledne lyžaři v Jeseníkách, asi 200 metrů pod vrcholem Smrk v katastru obce Ostružná.
05.02.2010 16:55 |

podobné články