Článek

Luxusní jachtou za krásami Chorvatska: Split, Hvar i Makarska, jak je neznáte

 
Říkáte si, že vás Chorvatsko již nemá čím překvapit? Že máte své vyhlédnuté místečko a to je nejlepší? Omyl! Chorvatsko je samozřejmě nádherné, ale z paluby jachty přímo úchvatné! A tak ho můžete nyní poznat i vy. „Odpočinek, relaxace a poznání krás Chorvatska bez masové turistiky. To jsou ta hlavní lákadla a luxus, který si zaslouží zkusit. Plavby na jachtách s kapacitou okolo 40 cestujících v takovém měřítku zařizujeme jenom my,“ uvedl ředitel cestovní kanceláře Vega Tour Pavel Zelinger. Co vás na jachtě čeká a kudy vás proveze?
26.06.2016 20:45 |

podobné články

Podobné články

Miliardář Vítek se stahuje z Chorvatska. Prodal podíl v letovisku Sunčani Hvar

 
Česko-lucemburská developerská společnost Orco Property Group spadající pod realitní impérium CPI Radovana Vítka se po 11 letech stahuje z chorvatského trhu. Za zhruba 220 milionů korun prodala téměř šestnáctiprocentní podíl v chorvatském turistickém letovisku Sunčani Hvar, uvedly čtvrteční Hospodářské noviny (HN) s odkazem na chorvatská média.
14.04.2016 14:20 |

podobné články

Krásná Miss: Prý jsme zapálili ostrov Hvar!

 
Pouze jeden den strávila v klidu na chorvatském ostrově Hvar fi nalistka soutěže Česká Miss z roku 2006 Šárka Durdisová (29). Plánovala si krásnou dovolenou se svým přítelem Rudolfem (33). Ten teď ale čelí obvinění, že v Chorvatsku zapálil celý kemp! Trest pro Čecha? Až půlmilionová pokuta!
30.07.2010 05:10 |

podobné články

Máchovo jezero je nyní teplejší než Jadran

 
Vpád horkého až tropického vzduchu do Česka rázem ohřál vodu v přírodních koupalištích, někde dokonce tak, že je teplejší než ve Středomoří. Například Máchovo jezero v úterý vykazovalo teplejší vodu než taková vyhlášená střediska na Jadranu, jako jsou Dubrovnik, Split, Hvar, Zadar nebo Šibenik.
09.06.2010 03:45 |

podobné články

Na chorvatském ostrově Brać zuří lesní požár

 
Na chorvatském ostrově Brać vypukl velký lesní požár. Hustý tmavý kouř vítr žene směrem na Split a ostrov Hvar. Se živlem bojuje asi 150 hasičů, kteří se snaží, aby se oheň nerozšířil hlavně do okolí měst Bobovišća a Ložišća.
15.07.2011 11:15 |

podobné články

Tratě a sporťáky ze závodů Split/Second

 
Nové video vám v rychlosti představí hlavní přednosti závodů Split/Second.
07.05.2010 12:05 |

podobné články

Slávisté pokazili Hajduku Split oslavy stého výročí

 
Hajduk Split - Slavia Praha 0:2 (Kisel, Milutinovič)
13.02.2011 22:45 |

podobné články

Slavia pokazila Hajduku Split oslavy 100. výročí vzniku klubu

 
Fotbalisté Slavie vyhráli v přípravném zápase na hřišti Hajduku Split 2:0.
13.02.2011 23:00 |

podobné články

Fotbalová Příbram vyjednává o spolupráci s Hajdukem Split

 
Ředitel fotbalové Příbrami Petr Větrovský absolvoval v Chorvatsku schůzku se zástupci tamního slavného klubu Hajduk Split. Podle oficiálních internetových stránek Středočechů chtějí obě strany navázat užší spolupráci, která by se týkala i mládeže.
27.09.2011 16:45 |

podobné články

Radio Split zakázalo hrát Dylana kvůli jeho zmínce o fašistické minulosti Chorvatů

 
Radio Split vyřadilo z playlistu novou píseň Boba Dylana Duquesne Whistle. Důvodem je Dylanovo vyjádření v rozhovoru pro list Rolling Stone, kde zmínil bokem i fašistickou minulost Chorvatů a to, že lidé na bývalá utrpení nezapomínají.
01.10.2012 12:35 |

podobné články

Osobnosti: Bob Dylan (204 článků)

Soutěžte s Bleskem Křížovkami o výlet pro dvě osoby!

 
Ve vzduchu je cítit přicházející zima a všude panuje shon. Pozastavte se a udělejte si den, kdy si naplno vychutnáte předvánoční atmosféru evropských měst. Prožijte adventní čas v bývalé kolébce Rakousko-Uherské monarchie ve Vídni, prohlédněte si unikátní světelnou pyramidu v Drážďanech nebo se nechte pohltit krásami Krakova, který je na seznamu dědictví UNESCO. To všechno pohodlně, autobusem a za rozumnou cenu… Ve vzduchu je cítit přicházející zima a všude panujeshon. Pozastavte se a udělejte si den, kdy si naplnovychutnáte předvánoční atmosféru evropskýchměst. Prožijte adventní čas v bývalé kolébceRakousko-Uherské monarchie ve Vídni, prohlédnětesi unikátní světelnou pyramidu v Drážďanechnebo se nechte pohltit krásami Krakova, který jena seznamu dědictví UNESCO. To všechno pohodlně,autobusem a za rozumnou cenu…
02.11.2011 00:10 |

podobné články

České dráhy: Motoráky za krásami Lednice nebo s kolem do Znojma a Šatova

 
I letos vyjíždí tradiční historický motorový vůz Hurvínek z Břeclavi do Lednice. Nostalgickým vlakem se může každý vydat o víkendech a svátcích za krásami Lednicko-valtického areálu, a to až do 28. září.
12.05.2016 20:45 |

podobné články

Záhadná smrt v Chorvatsku: Milan (+24) přišel z pláže a zemřel!

 
Přišel z pláže a za několik minut zemřel! Chorvatská policie ve městě Makarska vyšetřuje smrt slovenského mladíka Milana Pataka (+24).
22.07.2009 17:25 |

podobné články

Miliardář Abramovič odmítl zaplatit luxusní jachtu

 
Luxusní hračka za 13 miliard korun a on ji nechce? Ruský miliardář Roman Abramovič si měl převzít svoji nejnovější devítipatrovou jachtu Eclipse, která je se svými 170 metry nejdelší, nejluxusnější a nejdražší soukromou jachtou světa.  Jenže podle čtvrtého nejbohatšího Rusa měla několik zásadních nedostatků - zvláštní vibrování motoru či drnčení křišťálových skleniček v baru.
15.06.2010 05:45 |

podobné články

Osobnosti: Roman Abramovič (56 článků)

Nával tisícovek uprchlíků do Chorvatska: Prezidentka se obrací na armádu

 
Do oblíbené české dovolenkové destinace Chorvatska se valí hordy uprchlíků. Poté, co Maďarsko zavřelo své hranice, hledají novou cestu, jak se dostat dál do Evropy. Chorvatská prezidentka Kolinda Grabarová Kitarovičová na to pohlíží se značným neklidem. Vyzvala armádu, aby byla připravena zasáhnout.
17.09.2015 22:00 |

podobné články

Autem do Chorvatska: Jak se vyhnout slovinské dálnici? A vyplatí se to?

 
Slovinská dálnice je noční můrou každého turisty mířícího do Chorvatska. Za týdenní vinětu chtějí Slovinci 400 Kč, což je za úsek s délkou přes 50 kilometrů poměrně dost. Navíc většina dovolenkářů jede do Chorvatska na déle než týden, což znamená zaplatit hned dvakrát tolik. Kudy se dá tento úsek objet?
06.06.2016 20:05 |

podobné články

Vyšetřování požáru na chorvatském Hvaru: podezřelý je i jeden Čech

 
Chorvatská policie zadržela a předvedla před vyšetřujícího soudce třiatřicetiletého Čecha, který je podezřelý, že v pondělí ráno svou neopatrností způsobil požár u autokempu Vira na ostrově Hvar. Informuje o tom v úterý na svém webu deník Slobodna Dalmacija a server dnevnik.hr.
27.07.2010 23:05 |

podobné články

Čech zapálil chorvatský kemp, nedal si pozor při grilování

 
Chorvatská policie na několik hodin zadržela Čecha, který v pondělí v kempu u dalmatského ostrova Hvar svou neopatrností způsobil požár. Nyní mu hrozí vězení.
28.07.2010 13:55 |

podobné články

Policie v Chorvatsku zadržela 5 českých potápěčů! Měli vykrádat vrak parníku

 
Chorvatská pobřežní hlídka zadržela pět českých potápěčů. Podezřívá je, že kradli historické předměty z vraku parníku Dubrovnik potopeného během první světové války mezi poloostrovem Pelješac a ostrovem Hvar, informuje v pondělí deník Slobodna Dalmacija.
19.04.2011 00:00 |

podobné články

Zpěvačce Konvičkové ukradli auto, měla tam nové nahrávky

 
Na zpěvačku Markétu Konvičkovou čekalo po příjezdu z Chorvatska nepříjemné překvapení. Zatímco na ostrově Hvar zpívala, v pražském Karlíně jí někdo ukradl automobil. Kromě vozu přišla i o nové nahrávky z připravovaného CD.
30.06.2011 00:25 |

podobné články

Osobnosti: Markéta Konvičková (229 článků)