Článek

Lupiči v USA končí v poutech kvůli touze po selfies

 
Americké policii v posledních dnech pomáhá při pátrání po lupičích internet. Práci jim usnadňují sami pachatelé, kteří neodolají a svůj autoportrét s naloupenými dolary umístí na sociálních sítích. Například jen minulý týden takto dohnala spravedlnost nejméně trojici lidí, informují americká média.
30.09.2015 13:45 |

podobné články

Podobné články

Autoportrét se smrtkou v zádech: 7 hrůzných selfies vyfocených těsně před smrtí!

 
Selfie jsou stále v módě a jejich popularita jen roste. Ne vždy však zachytí veselý okamžik a z některých příběhů, které stojí za tím, jak vznikly, mrazí v zádech. Po vyfocení těchto selfies už následovaly jen katastrofy a naprostý konec. Po těchto selfies přišla jen smrt!
20.09.2014 08:45 |

podobné články

Musíte vidět: 10 nejdůležitějších selfies roku 2014 - díl první

 
"Selfíčka":http://www.extra.cz/kdyz-muzi-paroduji-holcici-selfies-ano-damy-takto-se-pri-foceni-opravdu-tvarite. Před pár lety naprosto neznámý pojem, v současnosti patří fotky sebe sama k čistému mainstreamu. Selfies propadly i celebrity, které vědí, že spravovat si svůj vlastní profil na sociální síti je nejlepší způsob, jak si udělat opravdu kvalitní píár.
10.12.2014 21:26 |

podobné články

Vést obviněné v poutech? Barbarství, které dělá z lidí zločince, tvrdí Rath, a chce 30 000

 
Vedení obviněných v poutech k soudnímu jednání považuje bývalý hejtman David Rath za přežitek někdejšího komunistického režimu a za barbarství. Když tak byl veden k soudnímu jednání, tak si připadal, jako když vedli "kravku na pastvu". Rath to dnes řekl před Obvodním soudem pro Prahu 2, který projednával jeho žalobu na stát, v níž za vláčení v poutech k soudu požaduje 30 000 korun. Soud o žalobě rozhodne za týden.
16.04.2018 18:20 |

podobné články

Osobnosti: David Rath (4393 článků)

Mladý Ind chce udělat světový rekord v pořizování selfies. Praštil kvůli tomu i s prací a denně cvičí!

 
Konečně se našel člověk, vedle kterého i selfie profesionálka Kim Kardashian vypadá jako úplná nula! Čtyřiadvacetiletý Ind je na cestě ke světovému rekordu v počtu pořízených selfies za hodinu.
12.09.2015 21:26 |

podobné články

Osobnosti: Kim Kardashian (1207 článků)

OBRAZEM: MS ve fotbale baví politiky i krále. S hráči si fotí selfies

 
Zápasy světového šampionátu v Brazílii si nenechávají ujít ani významní politici či dokonce panovníci. Německá kancléřka Angela Merkelová se neváhala po výhře národního týmu vyfotit s fotbalisty v šatně, belgičtí hráči si s králem Philippem pořídili několik selfies. Fandil také nizozemský panovník.
10.08.2010 13:04 |

podobné články

Osobnosti: Demi Moore (570 článků) , Bruce Willis (317 článků) , Ashton Kutcher (441 článků) , Kateřina Kristelová (750 článků) , Emma Willis (47 článků)

Svět se zbláznil: Izolepa selfies jsou hitem internetu!

 
Šílené! Asi tak se dá jedním slovem shrnout follow up aktivita skupiny nadšenců nyní tolik populárních selfies. Po pivní výzvě vymysleli jiní "blázni" její variaci „izolepovou výzvu“. Lidé se mají zachytit s oblepeným obličejem izolepou a vyzvat své přátele k témuž!
20.03.2014 16:20 |

podobné články

Mladík se stal závislým na »selfies«: Nevycházel z domu a pokusil se o sebevraždu!

 
Oxfordský slovník anglického jazyka má nový pojem – selfie. Jedná se o fotografii vlastního obličeje či části postavy, kterou si člověk pořídí sám pomocí chytrého telefonu. A trendu podlehly i hollywoodské hvězdy, které si pořídily selfie přímo na předávání Oscarů. Tomuto druhu focení propadají hlavně mladí lidé, v Británii však závislost na selfies (množné číslo) málem skončila tragicky. Devatenáctiletý mladík vyvěsil na Facebooku dvě stovky fotek, když nebyl spokojený ani s jednou z nich, spolykal tubu prášků.
26.03.2014 09:00 |

podobné články

Selfies: Zábava narcisů zaplavila svět. Fotku má i papež

 
Proč si lidé pořizují tzv. selfies a sdílejí je na sociálních sítích?
30.03.2014 23:35 |

podobné články

Selfies: Zábava narcisů zaplavila svět. Fotku má i papež

 
Proč si lidé pořizují tzv. selfies a sdílejí je na sociálních sítích?
30.03.2014 23:35 |

podobné články

Módní vlna selfies fotek? Tu svou má už i Obama!

 
Jak to vypadá, když se do pořizování selfies pustí celebrity už víme. Ale co když na řadu přijde americký prezident?
17.04.2014 18:00 |

podobné články

Trend selfie ještě není u konce: Nyní ve světě frčí fotky sexy letušek, zde je 9 nejlepších!

 
Jsou mladé a krásné a s oblibou pózují v prázdných kabinách letadel. "Selfies":http://www.extra.cz/to-uz-je-moc-tenhle-skolak-se-stal-zavislym-na-porizovani-selfies-nakonec-se-pokusil-o-sebevrazdu letušek se v poslední době staly hitem internetu.
02.05.2014 16:35 |

podobné články

Kelly Brook vytasila své největší trumfy: A pánům z jejích selfies lezou oči z důlků

 
Prsaté selfies jsou dalším hitem nejen mezi celebritami. Svou šanci okamžitě vycítila britská modelka Kelly Brook  (34) , která v této oblasti nemá příliš konkurenci. Její ňadra jsou totiž na rozdíl od většiny podobně obdařených kolegyň přírodní. Ženskostí překypující brunetka tak v posledních dnech nasázela na své profily hned několik snímků, o kterých se bude spoustě ‚horňáků‘ v noci zdát.
30.05.2014 23:05 |

podobné články

Osobnosti: Kelly Brook (161 článků)

Na internetu se rozmáhá naprosto nechutný nový trend! Pánové močící si do vlastních úst! Galerie pro odvážné...

 
Pamatujete si, když bylo na internetu hrozně moc populární "plankování", kdy si lidé lehali na různé podivné věci a na podivná místa? To bylo ještě docela nevinné. "Pak přišlo twerkování":http://www.extra.cz/rapperka-nicky-minaj-zase-twerkuje-se-svou-megazadnici-sledujte-vlneni-jejich-obrich-pulek, teď "všichni dělají selfies":http://www.extra.cz/12-nejextremnejsich-selfies-podivejte-se-na-lidi-kteri-foti-sami-sebe-v-opravdu-silenych-situacich a pomalu, ale jistě se začíná rozmáhat další trend. Jenom tenhle je poněkud nechutného rázu.
13.07.2014 22:15 |

podobné články

Kim Kardashian začíná být posedlá selfies v bikinách. Divíte se jí?

 
Sebestřednost je u Kim Kardashian  (33) na sociálních sítích patrná na první dobrou. Selfies milovala ještě v době, kdy rozhodně nebyly takovým fenoménem. I její známí se shodují, že si manželka Kanyeho Westa pořizuje fotky sebe samé prakticky všude. A bikiny si je přímo žádají!
24.07.2014 15:00 |

podobné články

Osobnosti: Kim Kardashian (1207 článků)

V rozbouřeném Izraeli mají bizarní hit: Vysmáté selfies z bunkrů!

 
Selfies, tedy foto-autoportréty, se dají pořizovat kdekoliv, tak proč ne v protiraketových krytech? Touto myšlenkou se teď řídí stovky mladých Izraelců, kteří zaplavují Facebook fotkami z bunkrů, v nichž se schovávají před útoky Palestinců.
25.07.2014 06:25 |

podobné články

‚Jsi posedlá!‘ vzkázala Kim Kardashian matka poté, co si její dcera za den pořídila 1200 selfies

 
Byla to právě Kris Jenner, která podporovala všechny své dcery v cestě na vrchol. Nakonec se ze všech staly celebrity, aniž by cokoli dokázaly nebo byly obdařeny výjimečným talentem. Nejznámější z jejích šesti potomků je bezesporu Kim Kardashian  (33) , která poslední roky však v něčem rozhodně vyniká... V pořizování selfies.
31.07.2014 08:35 |

podobné články

Osobnosti: Kim Kardashian (1207 článků)

Letní den, ňadra musí ven: 5 celebrit, které vyměnily selfies za fotky bez podprsenky

 
Pořizování selfies je dnes považováno za přežitek, který praktikují jen slávychtivé celebrity, které nemají pro ruce nikoho, kdo by je vyfotil. Letošním trendem jsou odhalená ženská ňadra, ovšem namířená mimo objektiv.
08.08.2014 22:00 |

podobné články

Namyšlená Kim Kardashian vydá knihu selfies. Ponese název Egoistka

 
Chorobná posedlost selfies u Kim Kardashian  (33) se začíná pomalu vysvětlovat... Nejslavnější z celého klanu se totiž chystá vydat celkem obsáhlou knihu. Nepůjde však o žádný převratný literární počin, ani o pokus o autobiografii. Na 352 stránkách se totiž budou vyjímat pouze vlastnoručně pořízené fotografie majitelky nejslavnějšího pozadí světa.
12.08.2014 09:00 |

podobné články

Osobnosti: Kim Kardashian (1207 článků)

Američané pořizují tzv. tygří selfies, aby zaujali na internetových seznamkách

 
Selfie s velkou kočkovitou šelmou je podle některých mužů ideálním způsobem, jak na sebe upoutat pozornost žen v internetových seznamkách. Rozšiřování tohoto trendu však definitivně zastavil guvernér New Yorku, který podepsal zákon zakazující pořizování tzv. 'tygřích selfies'. Ochránci zvířat kritizovali zejména skutečnost, že se lidé fotili především s tygřími mláďaty, která byla za tímto účelem odebírána matkám.
13.08.2014 08:25 |

podobné články