Článek

Lupiče na Urale udaly jeho vlastní stopy ve sněhu

 
Až osm let vězení hrozí pětatřicetiletému Rusovi, který na Uralu přepadl obchod a jeho majitele přiměl pod pohrůžkou namířené zbraně vydat obsah pokladny. Ale zrovna sněžilo, a tak policistům stačilo sledovat čerstvé stopy ve sněhu, vedoucí od obchodu asi tři kilometry přímo ke dveřím lupičova bytu.
20.01.2016 07:15 |

podobné články

Podobné články

Požárů v Rusku ubývá, na Urale však oheň ohrožuje řadu vesnic

 
Celková plocha požárů v Rusku se podle úřadů zmenšuje, ale v řadě regionů přetrvává napjatá situace. Na Urale ve Sverdlovské oblasti oheň opět ohrožuje celé vsi.
13.08.2010 19:15 |

podobné články

České banky dají miliardu eur na železnici na Urale

 
České banky se chystají do konce roku poskytnout úvěr ve výši jedné miliardy eur (asi 24,5 miliardy Kč) na stavbu železnice na Urale. Oznámila to dnes agentura ITAR-TASS s odvoláním na korporaci Ural průmyslový - Ural polární.
22.03.2011 11:20 |

podobné články

České firmy vystaví na Urale 400 km železnice a most přes řeku Ob

 
Stavbu železnic na Urale zahájí české firmy pod vedením OHL ŽS patrně koncem tohoto roku, řekl předseda představenstva OHL ŽS Michal Štefl. Podle něj se čeká především na uzavření úvěrové smlouvy, která by měla být hotová letos v srpnu nebo v září. Rozpočet celého projektu je 58 miliard korun. Česká strana má postavit v Rusku asi 400 kilometrů železničních tratí včetně mostu přes řeku Ob.
06.06.2012 13:40 |

podobné články

Drama v Karviné: Statečná Barbora zachránila sousedku před uškrcením a zneškodnila lupiče!

 
Ruku v ortéze, modřiny na těle a trauma. To všechno si odnesla z přepadení lupiče Vilma Hanusová (59) z Karviné. Ruku v ortéze má i její statečná sousedka Barbora Bartovská (34). Ta totiž lupiče rázně zadržela.
27.05.2013 12:05 |

podobné články

Na Liberecku dopadli lupiče díky čepici, kterou ztratil při přepadení!

 
Liberečtí strážníci zadrželi o víkendu lupiče, který ve Frýdlantě na LIberecku přepadl jiného muže. K dopadení lupiče pomohla čepice, která mu při přepadení spadla z hlavy.
24.06.2014 12:11 |

podobné články

Na Lysé hoře napadlo půl metru sněhu

 
Téměř v půl metru sněhu se brodí lidé na Lysé hoře. „Máme tady 46 centimetrů sněhu a stále sněží. Občas sníh vystřídá déšť či déšť se sněhem,“ řekl v úterý Právu meteorolog z Lysé hory Stanislav Ondruch. Jak dodal, tolik sněhu v květnu nepamatuje.
19.05.2010 03:10 |

podobné články

Děti v bouři zrozené: Daniella porodila v autě zapadlém ve sněhu, ten způsobil řadu problémů

 
Desítky tisíc lidí bez elektřiny, ohromné množství sněhu, zrušené lety a několik obětí. To je dosavadní bilance sněhové bouře Emma, která se koncem týdne prohnala přes Britské ostrovy. V Irsku bylo v jejím vrcholu bez elektřiny kolem 120 tisíc lidí a život se tam prakticky zastavil. Londýnské letiště Heathrow hlásí 370 zrušených letů. Dvě ženy dokonce musely rodit v autě a na silnici – jedné vozidlo zůstalo uvězněno ve sněhu, k druhé se zdravotníci nedostali včas. Také kvůli sněhu.
03.03.2018 10:10 |

podobné články

Tip na trénink s vlastní váhou

 
Jestliže si chcete zpevnit svaly a vyrýsovat postavu, měli byste se zajímat o trénink s vlastní váhou. Jedná se o sérii cviků, k jejichž provedení nepotřebujete žádné cvičení pomůcky – pouze vlastní tělo, které se v tomto případě stává jediným cvičením nástrojem. Kdekdo by možná mohl říci, že trénink s vlastní váhou není vůbec náročný, protože nemusíte zvedat těžké činky, nemusíte si hrát s medicimbalovými míčy, které se u posilování hojně používají a zkrátka cvičíte pouze s vlastním tělem. Možná to na první pohled vypadá opravdu jednoduše, realita je ale úplně jiná. Trénink s vlastní váhou vám otevře oči Víte, v čem je trénink s vlastní váhou tak úžasný? Především v tom, že vám dokonale otevře oči! Až díky tomuto typu cvičení skutečně poznáte, jak na tom jste se svou fyzickou kondicí. Budete cvičit pouze s vlastním tělem, které sice znáte jako své boty a nikdo jej nezná lépe, ale které je zároveň úměrně těžké vašim možnostem. Chcete to vyzkoušet? Chcete si otestovat, jak na tom jste? Jak je na tom vaše fyzička? V tom případě to zkuste podle následujících videí, které jsme pro vás našli. V těch se ukrývají cviky, které můžete pro trénink s vlastní váhou použít a uvědomit si svoje hranice.   Příspěvek Tip na trénink s vlastní váhou pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
06.01.2018 21:55 |

podobné články

Stopy gorily? To jsou kreténi, vztekal se údajně šéf Penty

 
Slovenská Gorila jde společnosti Penta v patách a zůstávají za ní stopy. Tak by se dala shrnout recese, která leží v žaludku vedení zmíněné společnosti a kterou řeší i policie. Černé gorilí šlápoty, se v noci na čtvrtek objevily před sídlem investiční společnosti Penta v centru Prahy. Policie šetří, kdo stopy na zem namaloval.
23.02.2012 18:20 |

podobné články

Lupiče (†22), který zemřel ve vile podnikatele, poslal na smrt jeho otec!

 
Velmi překvapivá fakta se objevila v kauze mrtvého lupiče z litoměřické vily. Nejenže se na přepadení podílelo celkem devět osob, navíc měl muže (†22), který se už nevrátil živý, poslat loupit jeho otec.
02.06.2012 14:20 |

podobné články

Dramatické okamžiky: Na kameramana TV Nova zaútočil příbuzný lupiče

 
Kameraman je někdy pěkně rizikové povolání. Poté, co natáčel u soudu lupiče, napadl ho jeden z jeho příbuzných, který neměl pro jeho práci pochopení.
10.02.2013 06:40 |

podobné články

Úspěšní záchranáři: Ke zraněné je zavedly stopy v prašanu!

 
Pádem do rokle skončila večerní vycházka do hor pro ženu (40) ze Šumperska. Záchranáře, které stačila informovat, co se jí stalo, k ní pak dovedly stopy ve sněhu.
06.01.2017 09:15 |

podobné články

NP Šumava zve do „Bílé stopy“

 
Dostatek sněhu, mrazivé počasí a upravené stopy – právě taková lákadla v současné době nabízí Šumava. Milovníci běžeckého lyžování si přijdou na své na celém území národního parku a chráněné krajinné oblasti.
21.01.2017 08:50 |

podobné články

Česko podepsalo s Ruskem kontrakty za 54 miliard korun

 
Mezi ruskými a českými subjekty byly dnes za přítomnosti ruského prezidenta Dmitrije Medveděva a jeho českého protějšku Václava Klause podepsány kontrakty za zhruba 2,15 miliardy eur (54,3 miliardy korun). ČTK to sdělilo ministerstvo průmyslu a obchodu. Je mezi nimi například smlouva o výstavbě železnice na Urale či smlouva společnosti Alvel na dodávky jaderného paliva.
08.12.2011 12:25 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (9025 článků) , Dmitrij Medveděv (324 článků)

Ruský meteorit: 1200 zraněných a škoda 630 milionů! Jiný asteroid zemi minul

 
Podle ruských úřadů stoupl počet zraněných po včerejším dopadu meteoritu a jeho úlomků na Urale na 1200, škody se zatím pohybují kolem miliardy rublů (630 milionů korun). Další asteroid se však v noci zemi naštěstí vyhnul.
16.02.2013 15:05 |

podobné články

14 let hledá pravdu: Bratr se neoběsil, policie jen zahladila stopy, tvrdí

 
Před více než 14 lety našel doma svého bratra oběšeného. Od té doby Jiří Hrubý bojuje za spravedlnost. Tvrdí totiž, že bratr nespáchal sebevraždu a policie jen zahladila stopy po vraždě. Říká, že má vlastní důkazy, že policie byla v bytě už den předtím, než on sám tělo našel! Policie nakonec vlastní chyby uznala, případ je ale promlčen, nikdo tudíž nebyl potrestán...
28.11.2016 18:30 |

podobné články

Slovensko: Policie zastřelila lupiče při jeho útěku z benzinky

 
Lupiče z benzinové pumpy v neděli ráno zastřelili policisté ze slovenského Hlohovce. Podle serveru deníku Sme byl pachatel zabit na útěku při přestřelce. Prchající muž z pokladny čerpací stanice ukradl pouhých 800 eur.
20.03.2011 15:55 |

podobné články

EXKLUZIVNĚ! Konec sériového lupiče! VIDEO ZE ZATČENÍ

 
Obávaného sériového lupiče dopadli pražští policisté. Jeho zadržení nebylo vůbec jednoduché. Zasahovalo několik policistů, které na stopu přivedli svědci posledního přepadení. Máme video!
04.05.2011 16:50 |

podobné články

Dopadli lupiče: Utopil pistoli ve Vltavě!

 
Lupiče (29), který se zbraní v ruce přepadl dvě pobočky České spořitelny v Praze, dopadli pražští kriminalisté s policejní zásahovou jednotkou. Ve čtvrtek potápěči hledali ve Vltavě jeho pistoli. Vylovili ji u Jiráskova mostu.
29.10.2011 12:05 |

podobné články