Článek

Lunetic po dvaceti letech: Z bývalých hezounů jsou dnes už vrásčití taťkové

 
Když před mnoha roky vstoupili na pódium, fanynky omdlévaly a jejich spodní prádlo létalo vzduchem! Dnes by asi náctileté dívenky těžko polilo z členů skupiny Lunetic horko, ale přesto o jednoho zakládajícího člena menší band pořád úspěšně vystupuje. Mrkejte, jak dnes vypadají!
19.11.2015 19:00 |

podobné články

Podobné články

Aleš Lehký ukázal rodinu. U syna Adama nekončíme, říká s manželkou

 
Třiatřicetiletý moderátor a zpěvák skupiny Lunetic Aleš Lehký je už tři roky ženatý s manželkou Janou, s níž vychovává téměř tříletého syna Adama. Pro iDNES.cz přiznal, že rodina je pro něj to nejdůležitější. Z rodného Ústeckého kraje ji prý stěhovat nebude. Další články k tématu: Lunetic se vrací po 11 letech, v pauze zakládali rodiny a plodili děti Skupina Lunetic se po šesti letech od rozpadu vrátila na pódium Kocián ze skupiny Lunetic: Dokázal jsem si, že nejsem sráč Vracíme se kvůli vzpomínkám, nečekáme bláznovství, tvrdí Lunetic
27.04.2013 01:05 |

podobné články

Osobnosti: Aleš Lehký (24 článků)

Lunetic opustil Kocián. Hlavně ať najde sám sebe, vzkazuje mu skupina

 
Skupina Lunetic, která na české scéně působí nepravidelně od roku 1995, hlásí změny. Kapelu opustil Martin Kocián, který podle vyjádření jeho kolegů dlouhodobě neplnil povinnosti. Další články k tématu: Lunetic se vrací po 11 letech, v pauze zakládali rodiny a plodili děti Čerstvý ženáč Jelínek ze skupiny Lunetic: Pracujeme na miminku
12.11.2013 00:26 |

podobné články

Osobnosti: Martin Kocián (42 článků)

Lunetic po 13 letech: Jak to tenkrát bylo?

 
„Máma, jsi moje máma…“ zpívala kapela Lunetic ve svém největším hitu, což přivádělo k šílenství statisíce pubertálních fanynek, zatímco dospělejší část populace to k šílenství spíše dohánělo. Je to už 13 let, co čtyřčlenná skupinka hezounů zazářila a následně pohasla. Co dnes dělají? Jak na divokou jízdu, během které došlo na sex i drogy, vzpomíná jeden z Lunetiků Aleš Lehký (32)?
31.07.2011 06:10 |

podobné články

Osobnosti: Aleš Lehký (24 článků)

Lunetic může do důchodu. Podívejte, jak se předvedli noví miláčci českých dívek

 
Zatímco původní slavná chlapecká skupina Lunetic zestárla a v poslední době řeší konflikty s průšvihářem Martiem Kociánem , o svou přízeň na slunci a hlavně v srdcích českých náctiletých slečen se čím dál úspěšněji snaží bojovat její nástupce v podobě tří hezounů z New Element. Mládenci natočili videoklip k songu Svědomí, ve kterém zpívají o nevěře. Podívejte se na video!
15.01.2014 19:00 |

podobné články

Hází na ně kalhotky a podprsenky! Mrkejte, jaké vášnivé fešandy chodí na Lunetic

 
Házejí po nich podprsenky , dokonce i kalhotky, a při jejich koncertech v rámci comebackového turné Lunetic Tour 2011 se chovají jako utržené ze řetězu. Členové kdysi slavné klučičí skupiny Lunetic dostávají do varu fanynky i po osmi letech po svém prvním konci. Podívejte se ve videu, jak dívky, z nichž některé by mohly být dcerami původních fanynek, řádí na koncertech Luneticu.
14.11.2011 14:15 |

podobné články

Lunetic po 16 letech: Jsou z nich sexy chlapi + jeden násilník

 
Koncem 90. let v Čechách strhli doslova šílenství. Kde se kluci z kapely Lunetic objevili, tam omdlévaly desítky puberťaček. Vyparádění frajírci s úsměvem hollywoodských hvězd se okamžitě stali idolem všech dívek. Dnes jsou o 16 let starší, zarostlejší, ale o to víc sexy.
31.12.2014 11:56 |

podobné články

Hvězdy devadesátek na jedné fotce: Lunetic, Holki a MC Erik po letech opět spolu!

 
V devadesátých letech je „žrali“ všichni puberťáci z celé republiky. Kdo neznal alespoň jednu písničku od chlapecké skupiny Lunetic či dívčí kapely Holki, jako by nebyl. Teď se společně se stejně známým MC Erikem všichni sešli na jedné fotce.
18.04.2016 15:45 |

podobné články

Chlapecká skupina Lunetic se vrací: Hit Máma oživí po 19 letech

 
Psal se rok 1998 a české publikum poprvé spatřilo první českou chlapeckou skupinu Lunetic. Čtyři fešáci se objevili na jevišti v bílém mundúru a během pár minut oblbli tisíce holek hitem Máma. Teď po 19 letech vystoupí s touto peckou znovu a opět v bílém.
08.02.2017 13:30 |

podobné články

Lunetic se rozpadá, zbyli už jen dva členové! Přesto si zazpívají se svým idolem

 
V devadesátých letech prožívala kapela Lunetic svou největší slávu. Tisíce dívek od nich chtěly podpis a mnohdy i něco víc. Kde ty loňské sněhy jsou! Populární hudební uskupení se ze čtyř mladíčků smrsklo už jen na dva členy ve středním věku. Ti se ale nevzdávají a dál vystupují!
03.10.2017 11:00 |

podobné články

Čerstvý ženáč Jelínek ze skupiny Lunetic: Pracujeme na miminku

 
Vašek Jelínek, idol mnoha dívek a žen, které propadly chlapeckému kvartetu Lunetic, je ženatý necelé dva měsíce a rád by se ve svých třiceti letech stal také otcem. "S Marcelkou už na dítěti pracujeme," prozrazuje zpěvák.
05.08.2009 15:20 |

podobné články

Osobnosti: Vašek Jelínek (40 článků)

Lunetic se vrací po 11 letech, v pauze zakládali rodiny a plodili děti

 
Popové kvarteto Lunetic znovu vstupuje na hudební scénu. Po jedenáctileté pauze chtějí dokázat, že dospěli nejen v osobní rovině, ale i v té profesní. Jak pánové vyplnili přestávku? Založili rodiny a nechali dospět fanynky. Nyní přicházejí s rozhodující deskou: buď je katapultuje na vrchol, nebo potopí až na dno.
07.09.2011 00:20 |

podobné články

Jsou pořád děsně sexy! Kluci z kapely Lunetic prošli velkou změnou. Jak vypadají a co dělají dnes?

 
Už brzy na televizní obrazovky vtrhne nový zábavný pořad Chart Show. A televize Nova si od něj hodně slibuje. Aby také ne! Už premiérový díl přinese hodně zajímavé hosty. Mezi nimi budou třeba kluci z legendární kapely Lunetic, kteří koncem 90. let v Čechách strhli doslova davové šílenství.
06.02.2017 20:45 |

podobné články

Návrat skupiny Lunetic: Hudební znalci jsou proti

 
ANKETA, VIDEO: Skupina Lunetic, v Česku populární zejména koncem devadesátých let, se rozhodla znovu vydělat na dávné slávě nějaké ty peníze a ohlásila comeback. To se možná líbí několika desítkám nostalgicky vzpomínajících fanynek, ale rozhodně to není po chuti českým hudebním znalcům.
01.09.2011 07:05 |

podobné články

On se snad dočista zbláznil! Neuvěříte, jakou malůvku si nechal vytetovat bývalý Lunetic Aleš Lehký

 
Kde jsou ty časy, kdy to byl člen skupiny Lunetic, přeslazený hošánek. Teď chce moderátor Snídaně s Novou Aleš Lehký být asi za tvrďáka, tak si nechal udělat na ruku tetování. Ale aby s tím, co si tam nechal navždy nakreslit, nebyl spíš pro srandu králíkům.
17.05.2016 17:05 |

podobné články

Osobnosti: Aleš Lehký (24 článků)

Vrací se zpět do života? Lunetic Martin Kocián se odstěhoval z Prahy a živí se jako číšník!

 
Poznal, co je to sláva, mít miliony korun, ale také jak bolí padnout na dno. Na konci 90. let Martin Kocián (40) zažíval coby člen skupiny Lunetic obří úspěch. Poté okusil vlastní porážku, když začal experimentovat s pervitinem. Dnes se živí jako číšník. Přitom šancí dostat se zpět na hudební výsluní měl několik...
15.08.2017 13:05 |

podobné články

Osobnosti: Martin Kocián (42 článků)

Zpěvák skupiny Lunetic: Sex s Bílou i Šeredovou

 
Člen nejslavnější české chlapecké skupiny Lunetic David Škach (32) spal s Lucií Bílou i Alenou Šeredovou! Alespoň to tvrdí Škachův kolega ze skupiny Martin Kocián (32). Co na Kociánovo tvrzení říká Bílá?
14.04.2009 16:33 |

podobné články

Osobnosti: Alena Šeredová (618 článků) , David Škach (3 články) , Martin Kocián (42 článků) , Lucie Bílá (2243 článků)

Michal David versus Lunetic: Hudební válka!

 
Znovuobnovení skupina Lunetic se chystá do boje proti Michalu Davidovi. Nepůjde ale o souboj pěstí, nýbrž hitů. Obě legendy tuzemské popmusic si to totiž rozhodli rozdat o přízeň publika. Kdo vyhraje?
01.06.2009 15:15 |

podobné články

Osobnosti: Michal David (1291 článků)

Vašek Jelínek z Lunetic: Pracují na dítěti

 
Příběh bývalého člena skupiny Lunetic, idola mnoha dívek Vaška Jelínka (31), je stejně sladký jako jeho nazpívané písničky.
28.08.2009 17:05 |

podobné články

Osobnosti: Vašek Jelínek (40 článků)

Bastienovou nahradil Lunetic!

 
Moderátorku Kristinu Bastienovou (32), která z »novácké snídaně« povýšila do Televizních novin, nahradil v ranním vysílání člen obnovené chlapecké skupiny Lunetic Aleš Lehký...
09.12.2009 02:20 |

podobné články

Osobnosti: Aleš Lehký (24 článků)