Článek

Lucas skoncoval s Hvězdnými válkami. A jeho oblíbenou postavu neuhodnete

 
Hollywoodský režisér George Lucas už má dost Hvězdných válek, které sám přivedl na svět. Zatímco se do kin chystá sedmá epizoda filmové ságy s podtitulem Síla se probouzí, Lucas řekl v rozhovoru pro americký magazín Vanity Fair, že už žádné další Hvězdné války režírovat nebude. Nikdy. Skalní fanoušky „uzemnil“ jménem své oblíbené postavy: Jar Jar Binks. Dětinského nešiky z planety Naboo.
20.11.2015 21:30 |

podobné články

Osobnosti: George Lucas (38 článků)
Podobné články

Režisér Lucas má krátce před sedmdesátkou dceru, jmenuje se Everest

 
Devětašedesátiletý otec Hvězdných válek George Lucas a jeho o pětadvacet let mladší manželka mají první dítě. Holčičku jménem Everest jim porodila náhradní matka. Další články k tématu: Režisér George Lucas se chce před sedmdesátkou podruhé oženit Kačer Donald a Hvězdné války, jak se to rýmuje? Disney koupil Lucasfilm George Lucas uvede Red Tails a končí. Jak dlouho mu to vydrží? Otec Hvězdných válek Lucas dohlíží v pražském Rudolfinu na orchestr Sága Star Wars míří do prostoru, Lucas vzal na milost 3D technologii
13.08.2013 10:55 |

podobné články

Osobnosti: Kačer Donald (14 článků) , George Lucas (38 článků)

Ať poslední epizodu Star Wars natočí George Lucas, vybízí petice

 
Na stránce Change.org vznikla petice, která požaduje, aby režisérem devátého dílu Star Wars byl George Lucas, ne Colin Trevorrow (Jurský svět). Autor výzvy, Brazilec Yuri Luiz, získal již přes 20 tisíc podpisů. Cílem je 25 tisíc podpisů. Podle něj je Lucas lepší variantou a coby duchovní otec ságy by byl ideální volbou na její uzavření. Trevorrow se k petici vyjádřil v tom duchu, že je to zábavné, protože v den, kdy si ji četl, měl v Lucasfilm proslov o tom, jak chce navázat na Lucasovu kreativitu a odvahu, kterou do filmů vložil. "Když Lucas film tehdy představoval, lidi si mysleli, že je blázen. Je to ale nejlepší příběh vůbec," uzavřel Trevorrow.
13.01.2016 13:55 |

podobné články

Osobnosti: Colin Trevorrow (3 články) , George Lucas (38 článků)

Velikán George Lucas opouští Hollywood

 
Americký filmový režisér George Lucas končí s natáčením komerčních trháků a chce se věnovat klubovým filmům, jaké natáčel na začátku kariéry. Lucas, který se proslavil takovými velkofimy, jako jsou ságy o Hvězdných válkách a o Indianu Jonesovi.
19.01.2012 15:55 |

podobné články

Osobnosti: George Lucas (38 článků)

George Lucas: Velkofilmům je konec!

 
Americký filmový režisér George Lucas končí s natáčením komerčních trháků a chce se věnovat klubovým filmům, jaké natáčel na začátku kariéry. Lucas, který se proslavil takovými velkofimy, jako jsou ságy o Hvězdných válkách a o Indianu Jonesovi, to řekl listu The New York Times.
20.01.2012 00:40 |

podobné články

Osobnosti: George Lucas (38 článků)

Strojvůdci ze Studénky pošle ministr Ťok desítky tisíc. A s Twitterem skoncoval

 
Desítky tisíc pošle ministr dopravy Dan Ťok (za ANO) strojvůdci Janu Černému, který přišel při tragédii ve Studénce o nohu. A který svojí rychlou reakcí zabránil tomu, aby železniční neštěstí mělo ještě větší rozměr. Ťok to uvedl ve Studiu Blesk, kde zároveň přiznal, že po vlastním zkratkovitém vyjádření na Twitteru se sociálními sítěmi skoncoval.
28.07.2015 15:54 |

podobné články

Wall Street drtí Rusko a Čínu, stojí za všemi válkami USA. Goldman Sachs ovládá celý svět, píše profesor z Kanady

 
Vlivný kanadský profesor a publicista Michel Chossudovsky tvrdí, že za všemi válkami vedenými Pentagonem a NATO stojí Wall Street a finanční instituce typu Goldman Sachs. Právě tento finanční kolos prý ovlivňuje dění ve vládách po celém světě. Prostřednictvím svých bývalých zaměstnanců, kteří získávají významné vládní funkce.
11.08.2015 10:06 |

podobné články

Zakladatel církve Jedi si nesundal kapuci, tak ho vyhodili z obchodu

 
Zakladatel tzv. církve Jedi inspirované Hvězdnými válkami Daniel Jones (23) se rozhodl obvinit obchodní řetězec Tesco z náboženské diskriminace. V jednom z jejich obchodů mu totiž přikázali opustit prostory supermarketu, protože měl na hlavě kapuci a vzhledem ke své víře si ji odmítl sundat.
19.09.2009 08:25 |

podobné články

Osobnosti: Dan Jones (1 článek)

Skutečný robot C-3PO bude dělat záchranáře

 
Vědci se nechali inspirovat Hvězdnými válkami a nového záchranářského robota sestavili podle legendárního C-3PO.
29.10.2012 10:00 |

podobné články

Tohle je ten nejzábavnější orchestr na světě: Šokuje, děsí a rozesmívá lidi na ulici!

 
Sice jim to občas trochu ujede a falešně zaskřípe, ale důležitější je, že se všichni okolo baví. Jednou si dělají srandu z lidí, co přišli na prohlídku bytu, a zpoza sprchového závěsu jim zahrají hudbu ze slavné koupelnové scény z Psycha, jindy vyděsí okolojdoucí Hvězdnými válkami.
22.04.2013 10:46 |

podobné články

Tohle je ten nejzábavnější orchestr na světě: Šokuje, děsí a rozesmává lidi na ulici!

 
Sice jim to občas trochu ujede a falešně zaskřípe, ale důležitější je, že se všichni okolo baví. Jednou si dělají srandu z lidí, co přišli na prohlídku bytu, a zpoza sprchového závěsu jim zahrají hudbu ze slavné koupelnové scény z Psycha, jindy vyděsí okolojdoucí Hvězdnými válkami.
22.04.2013 11:10 |

podobné články

Tohle jsou romské Hvězdné války: Dřevěné meče namísto světelných, obrovská rvačka a spousta křiku

 
Těžko říct, co se mezi nimi stalo. Buď jedna rodina spálila druhé v kamnech postel, nebo se prostě jen nudili a potřebovali zabít čas. Šílené video ukazuje "skupinu Romů":http://www.extra.cz/tema/romove, která si spletla místní vybydlené sídliště s Hvězdnými válkami a rozpoutala skutečnou intergalaktickou bitku.
16.03.2014 07:00 |

podobné články

Amíci jsou vážně vánocofilové: Podívejte se na tuhle úchylnou vánoční světelnou show

 
"Vánoce":http://www.extra.cz/stedry-vecer-prominentu-nejvetsi-romantika-vitek-sidovsky-nejlepsi-bradavka-mlada-stikova šmrncnuté "Hvězdnými válkami":http://www.extra.cz/neco-pro-milovniky-psu-a-star-wars-7-psu-oblecenych-v-tematickych-kostymech. Průměrný Američan z takové kombinace učůrává štěstím.
29.12.2014 09:06 |

podobné články

Dražba spjatá s Hvězdnými válkami vynesla 500 tisíc dolarů

 
Stovky vzácných, originálních sběratelských předmětů spojených s filmovou ságou Hvězdné války se prodaly v páteční dražbě aukční síně Sotheby's za více než 500 tisíc dolarů. V sobotu o tom informovala agentura AP.
13.12.2015 10:35 |

podobné články

VIDEO: Španěl Lucas málem protrhl síť. Jeho volej byl dokonalý

 
Karpaty Lvov nastřílely v utkání ukrajinské ligy Kryvbasu Kryvoj Roh hned šest gólů. Lví podíl na vysoké výhře 6:0 měl Lucas, který zaznamenal hattrick a jeho druhá trefa byla mimořádně povedená.
08.11.2012 08:05 |

podobné články

George Lucas: Příští rok bude konec světa!

 
Komik Seth Rogen byl hodně překvapen, když si povídal s režisérem Hvězdných válek Georgem Lucasem a jeho kolegou Stevenem Spielbergem. Lucas mu s vážností tvrdil, že příští rok nás čeká apokalypsa. Spielberg jen kroutil hlavou.
23.01.2011 21:35 |

podobné články

Osobnosti: Steven Spielberg (132 článků) , Seth Rogen (27 článků) , George Lucas (38 článků)

Když si geny hrají: syn Borhyové je kopií české matky i řeckého otce

 
Syn Lucie Borhyové Lucas, který letos oslaví třetí narozeniny, nezapře svůj mezinárodní původ. Výrazné oči i jejich barvu zdědil po otci, řeckém podnikateli Nikovi Papadakisovi. Vše ale zjemňují rysy světlé maminky. Po kom nakonec malý Lucas bude, nedokážou odhadnout ani jeho rodiče.
18.07.2011 00:25 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Borhyová (1242 článků)

Lucie Borhyová v slzách: Vážná nemoc syna!

 
Moderátorka Televizních novin Lucie Borhyová  (33) prožívala v posledních dnech muka. Jak Super.cz informoval jako první, její téměř tříletý syn Lucas musel trávit poslední dny v nemocnici kvůli vážné nemoci a Lucie probděla téměř celý čas vedle jeho lůžka. Podle informací deníku Aha! dostal malý Lucas těžký zápal plic.
22.10.2011 20:15 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Borhyová (1242 článků)

Nešťastná Borhyová: Syn Lucas má těžký zápal plic!

 
Moderátorka Lucie Borhyová tráví celé dny v nemocnici. Její syn Lucas musel být podle informací deníku Aha! hospitalizovaný kvůli těžkému zápalu plic. Ze strachu o jeho zdraví se z nemocnice nehne ani na krok.
23.10.2011 19:40 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Borhyová (1242 článků)

Sympatický herec Josh Lucas se oženil a bude otcem

 
Americký herec Josh Lucas (40), známý například z filmu Čistá duše, se 16. března tajně oženil. Jeho vyvolenou se stala pohledná novinářka Jessica. Novinu potvrdil hercův mluvčí, který ještě prozradil, že pár čeká prvního potomka.
30.03.2012 09:55 |

podobné články

Osobnosti: Josh Lucas (2 články) , Jessica Lucas (3 články)