Článek

Lovci rozpočtů: Jak stát mrhá marketingovými miliony

 
Značka Klasa, televizní pořad Lovci zážitků. Stát ročně vynakládá stovky milonů korun na marketing, jehož efekt je pochybný či mizivý. 
05.05.2015 19:01 |

podobné články

Podobné články

12 ohromujících fotek přímo z míst přírodních katastrof aneb Jak to vypadá, když se Země zlobí

 
Existují lovci tornád, lovci bouří, lovci erupcí, lovci tsunami... Jsou to extrémně nebezpečné záliby a někdy i povolání, ale zase nebýt těchto odvážlivců, nikdy bychom si neuměli představit, jakou hrůzu zažívají lidé, kteří se zrovna ocitli v místě přírodní katastrofy.
14.07.2013 19:45 |

podobné články

Bárta pálí do ministra Dobeše: Mrhá penězi

 
Podle strany Věci veřejné ministr dopravy Pavel Dobeš mrhá lehkovážně penězi. Kritizují jeho záměr rozšířit své ministerstvo o další náměstky a také finančně náročnou přestavbu kuchyněk na ministerstvu. Tvrdí také, že svým jednáním ministr podporuje stavební lobby.
22.06.2012 13:12 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Dobeš (510 článků)

Vévodkyně Kate mrhá penězi Britů! Objednala si vrtulník za sto tisíc, královna přitom jela vlakem

 
Mrhá penězi daňových poplatníků! Na hlavu vévodkyně Catherine (34), manželky prince Williama (33), se snesla kritika poté, co si na přibližně dvousetkilometrovou cestu z Norfolku do Londýna objednala vrtulník.
15.02.2016 17:50 |

podobné články

Lovci bouřek vyrazili na Náchodsko. Ničivé tornádo urazilo 750 metrů, zjistili

 
Jakmile se dozvěděli, že v Červené Hoře řádilo tornádo, vyrazili na místo. Lovci bouřek zmapovali celou cestu ničivého živlu, dobu jeho trvání i škody, které způsobil. Potvrdily se i jejich odhady, že kromě hlavního víru jich na místě bylo více. Jak se zkoumá tornádo, přišli do Studia Blesk říct lovci Robin Duspara a Matěj Hrabánek.
26.05.2016 19:45 |

podobné články

Tygr zabiják? Lovci chytili šelmu, která má prý na svědomí tři lidi!

 
Indičtí lovci dopadli tygra, který v minulých týdnech údajně útočil na vesničany ve státě Karnátaka na jihu země. Podle úřadů jde patrně o tygra, který zabil tři lidi. Lovci ze státní lesní správy jej uspali a zavřeli do klece, kvůli protestům místních však zatím nemohou uvězněné zvíře odvézt.
06.12.2013 16:55 |

podobné články

Sedl jim na lep! Lovci pedofilů odhalili muže, který sváděl 14letou dívku

 
Lovci pedofilů mají další zářez! Britští manželé Katie a Neil Ivallovi se loni rozhodli, že se stanou profesionálními lovci chlípníků, kteří obtěžují nezletilé dívenky. A stálo to za to!
04.01.2016 14:25 |

podobné články

Vylákal z lidí miliony. Lovci lebek ho dopadli!

 
Policisté ze speciálního útvaru, takzvaní lovci lebek, mají na svém kontě další úlovek. Tentokrát v jejich síti uvízl podvodník, který z lidí po celé republice vylákal miliony korun.
06.02.2012 21:45 |

podobné články

Bárta: Ministr Dobeš mrhá penězi daňových poplatníků

 
V době, kdy vláda provádí výrazné škrty v rozpočtu a hledá se každá oblast, kde ušetřit finance, v době kdy snižujeme valorizaci důchodů a rušíme kojenecké ústavy z nedostatku financí, je naprosto alarmující, že ministr Pavel Dobeš rozšiřuje své ministerstvo o další náměstky včetně jejich úředního aparátu.
22.06.2012 13:55 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Dobeš (510 článků)

Co všechno můžete mít za 18 miliard, které ukrývají protřelí živnostníci?

 
Andrej Babiš ve spolupráci s marketingovými mágy z McCann Ericson vypustil do světa informativní spot k Elektronické evidenci tržeb (EET). V první lekci určené široké veřejnosti se lidé mohli dozvědět, co si lze koupit za 18 miliard korun. Jak to souvisí s EET? Nijak, ale to v tuto chvíli není podstatné.
08.06.2016 20:30 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (12053 článků)

Stát připravil o půl miliardy! Lovci lebek ho zatkli v mekáči u letiště!

 
Lovci lebek zatkli poblíž pražského letiště Jana Šika. Z České konsolidační agentury vyvedl do zahraničí půl miliardy korun. Od konce dubna se vyhýbal vězení.
02.06.2011 19:40 |

podobné články

„Ocásková povinnost“. Z každého zabitého divočáka musí lovci useknout „suvenýr“

 
Novou povinnost mají od letošního roku lovci. Počínaje lednem musejí posílat veterinářům ke kontrole spolu se vzorkem masa i ocásky ulovených divočáků, takzvaná pírka. Když tak neučiní, sami zaplatí kontrolu na přítomnost cizopasníka svalovce. Náklady na vyšetření jinak platí stát.
07.01.2016 15:15 |

podobné články

Německé filmové ceny ovládl film o lovci nacistů: Satira o Hitlerovi propadla

 
Letošní ročník německých filmových cen ovládl politický thriller o lovci nacistů Der Staat gegen Fritz Bauer (Stát versus Fritz Bauer), který získal celkem šest zlatých sošek Lola. Ani víkendový ceremoniál, který v televizi sledovalo přes 1,2 milionu lidí, nezůstal apolitický. Několik účastníků na něm podle agentury DPA komentovalo současné napětí v zemi kvůli uprchlíkům.
29.05.2016 15:50 |

podobné články

Osobnosti: Fritz Bauer (2 články)

Lovci nehod se na českých silnicích chovají jako hyeny. Jak se bránit?

 
Pokud jezdíte autem, možná jste ji také už zažili. Dopravní nehoda. Ať už je jakkoli vážná, vždy znamená pro účastníky šok, trauma a také starosti s tím, jak nečekanou situaci řešit. Právě na tuhle chvíli čekají tak zvaní lovci nehod, neboli crash hunteři.
02.10.2013 06:10 |

podobné články

Strany v kampani sázejí na osočování i humor

 
Přestože oficiálně zahajují strany kampaň před květnovými volbami až v posledních týdnech, lidé se s marketingovými produkty jejich mediálních oddělení setkávají již delší dobu. Některé pouze útočí na oponenty, jiné jsou vtipnou zkratkou využívající nadsázku.
25.03.2010 13:05 |

podobné články

Noví partneři mohou extralize přinést až 875 milionů

 
Marketingovými partnery by mohly být Goram a Pragosport
27.04.2012 19:55 |

podobné články

Doručení jídla dronem skončilo fiaskem. Stroj spadl a shořel

 
Majitel restaurace, který dronem dopravoval jídlo k zákazníkům, je proslulý netradičními marketingovými akcemi.
16.04.2015 15:15 |

podobné články

TO BYL ÚLOVEK! Lovci lebek dopadli podvodníka. Skrýval se 13 let!

 
Speciální policejní útvar, takzvaní lovci lebek, dopadl šestatřicetiletého muže, který se třináct let skrýval před policii. Jak v pondělí informovala TV Nova, po celou dobu žil v České republice a používal doklady na cizí jméno.
24.10.2011 21:15 |

podobné články

VIDEO: Kdo jsou lovci nehod a jak se jim bránit

 
Přijedou k nehodě dřív, než se přestane kouřit z motorů. Vnucují motoristům odtah, půjčení náhradního auta i vyřízení pojistné události. Říká se jim lovci nehod a řidiči jim často naletí. Bezpečnější je využít Linky pomoci řidičům 1224.
14.12.2015 14:40 |

podobné články

Vaňhová: Vláda mrhá naším úsilím. Chce připravit novelu, která již v parlamentu je

 
Vláda ČR se po čtvrt roce od nepokojů na Šluknovsku snaží vzbudit zdání, že se začíná zabývat situací ve vyloučených lokalitách. Přitom přichází s iniciativami, které již Ústecký kraj zpracoval do konkrétních návrhů legislativních změn.
29.11.2011 17:40 |

podobné články