Článek

Lou Fanánek Hagen: Nejezdím do Prahy kvůli zácpám a podivným individuím

 
Čerstvý padesátník Lou Fanánek Hagen na dědečka zrovna nevypadá, s kapelou Tři sestry teď v létě hraje i několikrát do týdne. „I tak už ale trénuju na důchod, vždyť nechodím do pravidelného zaměstnání,“ říká s nadsázkou. Dnes působí vyrovnaně, ale před 10 lety byl v krizi.
30.07.2016 00:15 |

podobné články

Osobnosti: Lou Lou (33 článků) , Lou Lou (31 článků)
Podobné články

VIDEO: S matkou svých čtyř synů už nejsem, přiznal Lou Fanánek Hagen

 
Zpěvák skupiny Tři sestry Lou Fanánek Hagen překvapil Dianu Kobzanovou v její show na Óčku, když prozradil, že se rozešel s matkou svých dětí. Přitom by si po samých synech přál ještě dceru. Další články k tématu: Fanánek, Blažek a Noid, jak je neznáte. Sami měli s focením problémy Umělci žijí charitou: Jackson draží tátův text, Fanánek kostým Piva Alkoholu se nezříkáme ani v pokročilém věku, řekl Fanánek v kostýmu piva Tři sestry chystají turné a Lou Fanánek se promění v růžového Ringa Alkoholu holdující Lou Fanánek Hagen vypil pivo za 3 vteřiny
16.11.2012 14:45 |

podobné články

Osobnosti: Lou Fanánek Hagen (52 článků) , Diana Kobzanová (532 článků)

Fanánek na koncertě málem přišel o protézu, teď už má pojistku

 
Traduje se historka, že zpěvák skupiny Tři sestry Lou Fanánek Hagen jednou v euforii na koncertě hodil svou umělou nohu do lidí. To Fanánek popírá, ale v pořadu Limuzína na Óčku popsal, jak jednou málem o protézu přišel. Další články k tématu: Fanánek: Je dobrý, že se ráno probudím. Přemíra zážitků vede k absurditám VIDEO: Fanánek a Bouček si to rozdali v kvízu o Česku, vyhrál moderátor Fanánek o Špotákové: Čtvrtá sestra nevymění oštěp za mikrofon VIDEO: S matkou svých čtyř synů už nejsem, přiznal Lou Fanánek Hagen Fanánek, Blažek a Noid, jak je neznáte. Sami měli s focením problémy Alkoholu se nezříkáme ani v pokročilém věku, řekl Fanánek v kostýmu piva
12.12.2013 12:40 |

podobné články

Osobnosti: Lou Fanánek Hagen (52 článků)

Lou Fanánek Hagen: Na Kovárnu už skoro nechodím

 
Tři sestry o minulém víkendu oslavily 26. narozeniny. Jejich frontman Lou Fanánek Hagen v rozhovoru pro Deník přiznal, že doby, kdy byl v pověstném hostinci Na kovárně jako doma, jsou už dávno pryč. Několik tisíc lidí v sobotu na pražském Džbáně přihlíželo narozeninovému večírku Tří sester. Pub punková kapela kolem frontmana Lou Fanánka Hagena je na scéně už 26 let a víkendovou oslavu si užila jaksepatří. Na Džbán pozvala i kolegy ze skupin Visací zámek, S.P.S. nebo Plexis, sama pak akci završila téměř dvě a půl hodiny dlouhým koncertem. Lou Fanánek Hagen ho navíc celý strávil v převlečení za pivo. A přestože na něm byla patrná únava, našel si po koncertu čas na rozhovor. Otevřeně povídal o tom, jak se za 26 let změnila posezení v proslulé hospodě Na Kovárně, kde vznikaly první desky kapely. „Spíš než na kalby se dnes chodí na společenský piva,“ zareagoval v jedné z odpovědí. Popsal také, jak se připravuje na koncert nebo jaký má vztah, jako pravověrný pivař, k vínu.
02.06.2011 00:10 |

podobné články

Osobnosti: Lou Fanánek Hagen (52 článků)

Lou Fanánek Hagen čistí chodníky

 
Dobrý soused Fanánek! Zpěvák a lídr kapely Tři sestry Lou Fanánek Hagen (44) se rozhodl, že pomůže Obecnímu úřadu v Jevanech, kde žije. Na kalamitu, kterou tam způsobil sníh, obecní traktor prý nestačí, a tak Fanánek vytáhl svoji čtyřkolku. „Je to úžasný mnohoúčelový stroj. Na odklízení sněhu jsem jí jen nechal vyrobit radlici ve vedlejší vesnici,“ řekl Blesku zpěvák.
04.12.2010 13:35 |

podobné články

Osobnosti: Lou Fanánek Hagen (52 článků)

Fanánek, Blažek a Noid, jak je neznáte. Sami měli s focením problémy

 
Zpěváci Lou Fanánek Hagen a Václav Noid Bárta si spolu s hercem Filipem Blažkem díky fotografickým stylizacím pro časopis Glanc vyzkoušeli nezvyklé role. A dělaly jim nečekané problémy. Další články k tématu: Tři sestry chystají turné a Lou Fanánek se promění v růžového Ringa Alkoholu se nezříkáme ani v pokročilém věku, řekl Fanánek v kostýmu piva Noid Bárta v roli bodyguarda: hlídal Elišku, aby ji neosahávali Děsivé fotografie: takhle dopadl Noid po agresivním útoku včel Láska, vášeň a dokonalá těla. Bučková a Noid se poprvé odhalili
02.08.2012 00:50 |

podobné články

Osobnosti: Filip Blažek (88 článků) , Lou Fanánek Hagen (52 článků) , Václav Bárta (1112 článků) , Eliška Bučková (974 článků)

Alkoholu holdující Lou Fanánek Hagen vypil pivo za 3 vteřiny

 
Lou Fanánek Hagen, který se veřejně spolu se skupinou Tři sestry hlásí k tomu, že holduje alkoholu, se s chutí zapojil do soutěže v pití piva na ex, kterou ovšem raději přejmenoval na slavnostní přípitek plánované akce oslav 50 let bigbítu. Kolegy, se kterými se sejde při pětihodinovém maratonu, v němž se vystřídá jedenáct kapel, s přehledem porazil.
08.10.2010 16:55 |

podobné články

Osobnosti: Lou Fanánek Hagen (52 článků)

Lou Fanánek Hagen: Na holé hlavě mu zbylo několik mastných proužků vlasů

 
Zpěvák a frontman skupiny Tři sestry Lou Fanánek Hagen (44) byl jednou ze známých tváří, které si nenechaly ujít premiéru nového muzikálu Kat Mydlář. Svou vlasovou ozdobou či spíše hrůzou však způsobil snad ještě větší zájem publika než samotné nové hudební dílko hudebníka Michala Davida (50)!
26.02.2011 19:45 |

podobné články

Osobnosti: Michal David (1268 článků) , Lou Fanánek Hagen (52 článků)

Lou Fanánek Hagen šokoval novým účesem

 
Tak tohle je opravdu úlet! Mnoho umělců na sebe soustředí pozornost svým extravagantním oblečením nebo účesem a jedním z nich se stal i Lou Fanánek Hagen (44).
18.03.2011 00:20 |

podobné články

Osobnosti: Lou Fanánek Hagen (52 článků)

Lou Fanánek Hagen: Smrt Karla Svobody mě změnila!

 
Frontman kapely Tři sestry Lou Fanánek Hagen (44) se v posledních letech často setkával se smrtí. Nejprve se zastřelil jeho soused a kolega, skladatel Karel Svoboda. Poté byl zavražděn bývalý člen jeho kapely František Sahula. A Fanánka to dost poznamenalo. Lídr punkové skupiny, zvyklý na dlouhé alkoholové mejdany, si začal více vážit života a vztahů s blízkými.
08.05.2011 14:30 |

podobné články

Osobnosti: Lou Fanánek Hagen (52 článků) , Karel Svoboda (476 článků) , František Sahula (2 články)

Lou Fanánek Hagen: Ať politiky vezme čert do pekel

 
REVUE Do pekel. Přímo tam posílá všechny napříč politickým spektrem zpěvák a muzikant Lou Fanánek Hagen. S černým kruhem vlasů na hlavě sám vypadá jako anděl temnot. Jeho kapela Tři sestry právě vyráží na turné.
15.05.2011 09:25 |

podobné články

Osobnosti: Lou Fanánek Hagen (52 článků)

Tohle fakt není hezké: Lou Fanánek Hagen ukázal nový velmi podivný účes

 
Lídr kapely Tři sestry Lou Fanánek Hagen je pankáč tělem i duší, ačkoli je vystudovaný inženýr a píše texty i do muzikálů a pro reklamní spoty. Důkazem toho, že punk v jeho duši nezemřel, je jeho účes. "Chtěl bych klasické číro, ale to víte, kde nic není, ani smrt nebere. Tak jsem si nechal vlasy narůst aspoň po stranách," prozradil Super.cz.
12.02.2012 10:50 |

podobné články

Osobnosti: Lou Fanánek Hagen (52 článků)

Zlatá Špotáková: Lou Fanánek Hagen ji chce do kapely!

 
Pravověrná fanynka kapely Tři sestry Barbora Špotáková (31) má prostě prima kamarády. Včera večer vybojovala v Londýně zlatou medaili a Lou Fanánek Hagen (46), lídr její milované skupiny, jí po kariéře oštěpařky slíbil džob. Až ji omrzí atletické medaile, může soutěžit o Zlatého slavíka...
10.08.2012 11:25 |

podobné články

Osobnosti: Lou Fanánek Hagen (52 článků) , Barbora Špotáková (332 článků)

Šokující odhalení. Lou Fanánek Hagen už nežije s matkou svých synů

 
Až z Krkonoš přijel do talk show Diany Kobzanové  (30) charismatický Lou Fanánek Hagen  (46) . Na tom by nebylo nic zvláštního, Krkonoše nejsou přece na druhém konci světa, kdyby to ovšem nesouviselo i s jinými změnami v životě lídra pub rockové skupiny Tři sestry.
16.11.2012 16:20 |

podobné články

Osobnosti: Lou Fanánek Hagen (52 článků) , Diana Kobzanová (532 článků)

Lou Fanánek Hagen si po rozvodu našel novou ženu: Už si ji nastěhoval do krkonošské chalupy

 
Lídr populární kapely Tři sestry Lou Fanánek Hagen  (46) nedávno prozradil, že se po letech rozvedl s manželkou, se kterou má čtyři děti, a odstěhoval se do hor. My ho ale potkali v Praze na zahajovací párty k novému pořadu Primy Máme rádi Česko, jehož bude tváří.
08.03.2013 06:00 |

podobné články

Osobnosti: Lou Fanánek Hagen (52 článků)

Ondřej Soukup a Lou Fanánek Hagen pokřtili novou desku Doctora PP

 
Během koncertního vystoupení Doctora PP pokřtili Ondřej Soukup a Lou Fanánek Hagen novou desku s názvem Zdravý doktor. Koncert, který se uskutečnil ve středu v pražském Lucerna Music Baru, si nenechali ujít například Aleš Brichta nebo Jitka Zelenková.
03.05.2013 14:25 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Soukup (306 článků) , Lou Fanánek Hagen (52 článků) , Aleš Brichta (157 článků) , Jitka Zelenková (168 článků)

To je překvápko: Lou Fanánek Hagen je opět tátou. Přítelkyně mu porodila páté dítě

 
Frontman kapely Tři sestry, zpěvák a textař Lou Fanánek Hagen  (47) , se před měsícem stal opět otcem. Jeho mladší přítelkyně Veronika mu porodila dceru Marianku.
12.09.2013 16:10 |

podobné články

Osobnosti: Lou Fanánek Hagen (52 článků)

Lou Fanánek Hagen do toho podruhé praštil: Svoji milou si vzal o víkendu!

 
Jednou rozvedený frontman kapely Tři sestry  Lou Fanánek Hagen (48) si minulý týden vzal svoji "dvouletou" přítelkyni Veroniku.
24.06.2014 14:05 |

podobné články

Lou Fanánek Hagen do toho »praštil« podruhé: Potají si vzal tuhle sexy blondýnku!

 
Ing. František Moravec, známější jako Lou Fanánek Hagen (48) se rozhodl, že do toho půjde podruhé a o víkendu se oženil.
27.06.2014 08:35 |

podobné články

Takhle žije Lou Fanánek Hagen: Dítě vychovává na samotě!

 
Život jinde než v Jevanech, kde žil dlouhá léta, by si Lou Fanánek Hagen (48)  ještě před časem nedokázal představit. Bouřlivý rozvod ho ale odvál do roubenky v Krkonoších.
09.11.2014 12:15 |

podobné články