Los Angeles Lakers nedali Bostonu šanci, rozhodne sedmý zápas

Basketbalisté Los Angeles Lakers porazili v šestém finále NBA doma Boston 89:67 a srovnali stav série na 3:3. Obhájce titulu tentokrát nedal soupeř vůbec šanci a od začátku utkání stále jen zvyšoval náskok. O vítězi rozhodne poprvé od roku 2005 až sedmý zápas. Hrát se bude ve čtvrtek v noci znovu v Los Angeles.
16.06.2010 12:15 |

Basketbalisté Los Angeles vyhráli v Bostonu a vedou ve finále 2:1

Basketbalisté Los Angeles Lakers vyhráli ve třetím finále NBA v Bostonu 91:84 a v sérii vedou 2:1. Největší podíl na výhře hostí měl Kobe Bryant, který zaznamenal 29 bodů. Čtvrtý zápas se bude hrát v noci na pátek znovu v Bostonu.
09.06.2010 09:40 |

Osobnosti: Kobe Bryant (41 článků)

Los Angeles Lakers vydřeli výhru nad Oklahomou v prodloužení

Basketbalisté Los Angeles Lakers vyhráli v noci na pondělí po velké bitvě nad týmem Oklahoma City Thunder 114:106 po prodloužení. Po třetí čtvrtině už Lakers prohrávali o šestnáct bodů, nakonec ale dovedli duel do prodloužení, kde rozhodli o svém vítězství.
23.04.2012 08:00 |

Boston dělí jediná výhra od osmnáctého triumfu v NBA

Basketbalisté Bostonu porazili v pátém finále NBA doma Los Angeles Lakers 92:86, v sérii vedou 3:2 a jediná výhra je dělí od rekordního osmnáctého triumfu v lize. Šestý a případný sedmý zápas se bude hrát v Los Angeles, série pokračuje v úterý.
14.06.2010 10:05 |

Clippers i Lakers prohráli

Basketbalisté Los Angeles Lakers prohráli v noci na středu v zámořské NBA na palubovce týmu Houston Rockets 104:107, i když po první čtvrtině vedli Lakers o patnáct bodů, zápas ztratili v úplném závěru. Z favoritů klopýtla i Oklahoma, když podlehla na palubovce týmu Utah Jazz 90:97.
21.03.2012 07:55 |

Boston vyrovnal finálovou sérii s Lakers na 1:1

Basketbalisté Bostonu po výhře 103:94 na palubovce Los Angeles Lakers vyrovnali finálovou sérii play off NBA na 1:1. Kalifornský tým prohrál doma poprvé v letošních vyřazovacích bojích, série se nyní přesouvá na tři zápasy do Bostonu.
07.06.2010 14:55 |

Drama pokračuje. San Jose si proti Los Angeles vynutilo sedmý zápas

Až sedmý zápas rozhodne v play off NHL o postupujícím do finále Západní konference mezi San Jose a obhájci Stanleyova poháru z Los Angeles. Sharks totiž v nedělním utkání porazili Kings 2:1 a srovnali stav série na 3:3.
27.05.2013 08:05 |

VÝPRASK: Lakers deklasovali Cleveland rozdílem 55 bodů

Basketbalisté Los Angeles Lakers a Denveru si v NBA zastříleli. Lakers porazili nejhorší tým ligy Cleveland Cavaliers 112:57 a Nuggets zdolali Phoenix 132:98.
12.01.2011 10:05 |

Nezastavitelný Bryant nastřílel 47 bodů a přiblížil Lakers play-off

Basketbalisté Los Angeles Lakers se zásluhou Kobeho Bryanta přiblížili postupu do play off. Na výhře 113:106 se Bryant podílel 47 body, což je jeho nejlepší střelecký výkon v sezoně. V boji o poslední postupové místo v Západní konferenci mají Lakers při shodném počtu odehraných zápasů s Utahem o jedno vítězství víc a mají svůj osud ve vlastních rukách.
11.04.2013 11:50 |

Lakers vyřadili Phoenix a jsou potřetí za sebou ve finále NBA

Basketbalisté Los Angeles Lakers postoupili třetí rok po sobě do finále NBA. Obhájci titulu vyřadili ve finále Západní konference 4:2 na zápasy Phoenix a v repríze souboje z roku 2008 se utkají s Bostonem. Finále začíná ve čtvrtek v Los Angeles.
30.05.2010 17:15 |

Basketbalisté Los Angeles Lakers obhájili titul v NBA

Basketbalisté Los Angeles Lakers obhájili prvenství v NBA. V sedmém finále porazili doma Boston 83:79, sérii vyhráli 4:3 a získali 16. titul. V dramatickém vyvrcholení sezony strhli vedení na svou stranu až šest minut před koncem, hosté v průběhu zápasu měli až třináctibodový náskok.
18.06.2010 11:30 |

Slavní Los Angeles Lakers vydřeli v NBA v závěru výhru nad New Orleans Hornets

Slavní Los Angeles Lakers vyhráli NBA nad New Orleans Hornets 88:85, o výhře rozhodli až v závěru.
01.04.2012 09:05 |

Los Angeles Lakers prohráli o dvacet bodů s Phoenixem

Basketbalisté Phoenixu Suns se v zámořské NBA v noci na neděli vytáhli, když vyhráli doma nad Los Angeles Lakers 125:105. Naopak druhý celek z LA - Clippers - si před vlastním publikem poradil se Sacramentem 109:94.
08.04.2012 08:45 |

Obhájci titulu Lakers vstoupili do finále NBA výhrou 102:89

Basketbalisté Los Angeles Lakers vstoupili vítězně do finále NBA proti Bostonu, který na domácí palubovce porazili 102:89.
04.06.2010 08:20 |

Basketbalisté Los Angeles Lakers vstoupili vítězně do finále NBA proti Bostonu, který na domácí palubovce porazili 102:89. V duelu dvou nejslavnějších klubů historie zářila se třiceti body tradičně domácí hvězda Kobe Bryant.
04.06.2010 11:00 |

NBA: Boston padl s Lakers v prodloužení

Basketbalisté Bostonu prohráli v noci na pátek v zámořské NBA v domácím utkání s Los Angeles Lakers 87:88 až po prodloužení a skončila jejich pětizápasová vítězná šňůra. Popáté v řadě už naopak prohrál Denver, který doma nestačil na Golden State.
10.02.2012 09:10 |

Lakers díky zlepšení v závěru porazili Phoenix i podruhé

Basketbalisté Los Angeles Lakers vyhráli i druhý semifinálový zápas play off proti Phoenixu. Před vlastními diváky tentokrát zlomili odpor svého soupeře až v závěrečné čtvrtině a zvítězili 124:112. Třetí utkání série se hraje ve Phoenixu v neděli.
20.05.2010 08:55 |

Lakers pokračují ve spanilé jízdě play off NBA

Basketbalisté Los Angeles Lakers vyhráli i druhý semifinálový zápas play off proti Phoenixu.
20.05.2010 09:10 |

Phoenix první domácí zápas zvládl a snížil sérii s Lakers

Basketbalisté Phoenixu zvládli důležité první domácí utkání semifinále play off NBA s Los Angeles Lakers a po výhře 118:109 snížili v sérii na 1:2.
24.05.2010 10:35 |

Bryant se blýskl nejlepším výkonem sezony a pomohl Lakers otočit ztracený zápas

Basketbalisté Los Angeles Lakers v utkání NBA s Phoenixem ztratili vedení o 21 bodů, nakonec ale po třetím prodloužení vyhráli 139:137.
23.03.2011 09:35 |