LM: O postupu Atlética rozhodl až penaltový rozstřel, Citizens přepsali historii

Manchester City remizoval v odvetě semifinále s Dynamem Kyjev 0:0 a to mu v součtu s výhrou z prvního zápasu zajistilo historický postup mezi osmičku nejlepších celků.  Čtvrtfinále si zahraje i Atlético Madrid, které v penaltovém rozstřelu udolalo Eindhoven 8:7.
16.03.2016 00:00 |

Ronaldův »rozstřel« v trenkách!

Na 48 000 diváků v Doněcku nevědělo, co má sledovat více. Penaltový rozstřel semifinále Eura Portugalsko – Španělsko (0:0, na penalty 2:4), nebo hrátky nervózního Cristiana Ronalda (27) s »výbavičkou« v trenkách?
29.06.2012 12:15 |

Osobnosti: Ronaldo Luiz Nazário de Lima (399 článků)

Utkání německé hokejové ligy rozhodl až 42. samostatný nájezd

Hokejisté Mnichova a Straubingu se v neděli postarali o nejdelší penaltový rozstřel v historii německé ligy.
22.11.2010 18:25 |

Nečesaný získal miliony! Rodiče na něj ze strachu přepsali vilu

Lukáš Nečesaný si přišel k milionovému majetku. Rodiče na něj ze strachu ze zabavení přepsali vilu v Liberci. S třemi dalšími svými domy už totiž dle nařízení policie nesmějí nakládat.
04.01.2016 10:00 |

Parádní pirueta! Eliáš rozhodl, Devils konečně vyhráli

Patrik Eliáš konečně zabral! V pátečním utkání s Tampou rozhodl bekhendovým blafákem penaltový rozstřel a zařídil New Jersey výhru 3:2 po nájezdech. Už předtím vystřihl třebíčský rodák krásnou piruetu zakončenou gólem a i díky němu ukončili Devils sérii pěti proher.
20.12.2014 18:54 |

Osobnosti: Patrik Eliáš (248 článků)

Nedůstojný konec řeckého kouče: se šampionátem se loučil u televize, s Řeky podrazem

To nebylo vyvrcholení angažmá u řeckých fotbalistů, jaké si představoval. Tým sice poprvé v historii dovedl do osmifinále mistrovství světa, jenže kouč Fernando Santos musel rozhodující penaltový rozstřel s Kostarikou, který jeho výběr prohrál 3:5, sledovat v televizi v útrobách stadionu. V závěru prodloužení byl totiž vykázán z lavičky.
30.06.2014 16:20 |

Erat si vychutnal Brodeura, Michálek vsítil 100. gól v NHL

Hokejový útočník Martin Erat rozhodl ve čtvrtečním utkání NHL penaltový rozstřel a zajistil Nashvillu druhý bod za vítězství 3:2 nad New Jersey.
20.11.2009 08:35 |

Osobnosti: Martin Erat (61 článků)

Colorado zvítězilo v NHL na ledě Detroitu po nájezdech

Hokejisté Colorada v úterním utkání NHL třikrát srovnali vedení Detroitu a nakonec na soupeřově ledě zvítězili 5:4 po samostatných nájezdech. Penaltový rozstřel, v němž se neprosadili čeští útočníci Jiří Hudler ani Milan Hejduk, rozhodl v šesté sérii Brandon Yip.
13.10.2010 10:55 |

Osobnosti: Milan Hejduk (58 článků) , Jiří Hudler (258 článků) , Milan Hejduk (58 článků)

„Dloubák“ stále inspiruje. Penalty ala Panenka

VIDEO - Kolébavý rozběh, krátký švih, míč se zvolna snáší doprostřed branky. Zlatému „dloubáku“ Antonína Panenky, kterým rozhodl penaltový rozstřel s Německem ve finále mistrovství Evropy, je pětatřicet let.
26.06.2011 18:10 |

Osobnosti: Antonín Panenka (30 článků)

SUPERPOHÁR a MILION vyhrála mistrovská PLZEŇ! Boleslav porazila na penalty

Fotbalisté Plzně vyhráli Superpohár. V souboji vítěze ligy a vítěze ligového poháru porazili Mladou Boleslav. O triumfu Západočechů rozhodl až penaltový rozstřel.
22.07.2011 19:50 |

VIDEO Krejčí rozhodl penaltový rozstřel s Floridou

Phoenix roznesl Colorado, Klesla s Vrbatou bodovali
17.01.2012 07:15 |

Hudler zařídil Detroitu výhru, Michálek posunul Ottawu do play off

Český útočník Jiří Hudler zařídil v nedělním utkání NHL vítězství Detroitu 2:1 po samostatných nájezdech nad Floridou. Olomoucký rodák za asistence Jakuba Kindla vyrovnal v poslední třetině skóre zápasu, poté rozhodl penaltový rozstřel a stal se první hvězdou utkání. Na druhé straně vsítil jediný gól hostí Tomáš Fleischmann. Útočník Milan Michálek se gólem a dvěma asistencemi podílel na výhře Ottawy 5:1 nad ledě New Yorku Islanders. Senators sice jako první inkasovali, ale ještě do první přestávky srovnali a dalšími třemi zásahy v prostřední části skóre otočili. Ottawa si vítězstvím zajistila účast v play off.
02.04.2012 08:35 |

Osobnosti: Jakub Kindl (29 článků) , Jiří Hudler (258 článků) , Milan Michálek (120 článků) , Tomáš Fleischmann (63 článků)

Boston s Jágrem a Krejčím prohrál, ale má jistotu play off

Hokejisté Bostonu s českými útočníky Jaromírem Jágrem a Davidem Krejčím v sestavě si ve středečním utkání NHL i přes porážku 2:3 po nájezdech s Buffalem zajistili postup do play off. Bruins, kteří doma odehráli první zápas po bombových útocích ve městě, v utkání dvakrát přišli o jednogólový náskok. Ve druhém případě hosté srovnali v poslední minutě třetí třetiny a penaltový rozstřel následně rozhodl Drew Stafford.
18.04.2013 10:25 |

Osobnosti: Jaromír Jágr (2361 článků) , Drew (31 článků)

Eliáš bavil NHL parádními góly, Mrázek chytal fantasticky

Sérii pěti porážek v řadě ukončili v NHL hokejisté New Jersey. Na výhře 3:2 po nájezdech nad Tampou Bay měl lví podíl český útočník Patrik Eliáš. Ten se trefil v základní hrací době a poté rozhodl penaltový rozstřel. Gól dal také Milan Michálek, který přispěl Ottawě k výhře 6:2 nad Anaheimem.
20.12.2014 19:23 |

Osobnosti: Patrik Eliáš (248 článků) , Milan Michálek (120 článků)

Tahle výhra je pro tebe, Luisi! Fotbalisté Atlética vzdali hold milovanému Aragonésovi

Fotbalisté Atlética Madrid věnovali nedělní výhru 4:0 nad San Sebastianem a posun na první místo španělské ligy zesnulému trenérovi Luisi Aragonésovi. Kouč mistrů Evropy z roku 2008 zemřel v sobotu ve věku 75 let.
03.02.2014 11:35 |

O vítězi mega BLESKovky rozhodl až rozstřel

Hned dva soutěžící tipovali finálovou odpověď druhého kola megaBLESKovky naprosto správně! O tom, kdo nakonec odjede novou Škodou Octavií Ambient, tak musel rozhodnout až vědomostní rozstřel. Ten vyhrál projektant Jiří Beránek (29) z Barchova. Poražená pojede k moři!
15.07.2010 06:10 |

Osobnosti: Jiří Škoda (38 článků) , Jiří Škoda (38 článků)

Šéf FIFA zvažuje penaltový rozstřel bez prodloužení

Blatter uvažuje také o znovuzavedení zlatého gólu
09.09.2010 12:10 |

Fotbalisté Sparty v poháru nepřešli přes druholigový Sokolov

Sokolov 9. října (ČTK) - Cesta fotbalistů pražské Sparty domácí pohárovou soutěží Ondrášovka Cupem skončila nečekaně už ve třetím kole. Český mistr pouze remizoval v Sokolově 1:1 a pak proti druholigovému soupeři nezvládl penaltový rozstřel, který prohrál 1:4. Zatímco domácí byli v závěrečné loterii stoprocentní, hostující Brabec s Pamičem góly nedali. V osmifinále hraném na dvě utkání se Západočeši střetnou s Mladou Boleslaví.
10.10.2010 13:35 |

Liverpool zdolal ve finále Ligového poháru Cardiff až na penalty

Fotbalisté Liverpoolu zvítězili ve finále anglického Ligového poháru nad Cardiffem až na penalty. V základní hrací době sice dokázal favorit zareagovat na brzké vedení soupeře a uhrát remízu 1:1, o vítězství v prodloužení ale přišel dvě minuty před jeho koncem, když velšský tým vyrovnal na 2:2. Penaltový rozstřel plný neúspěšných pokusů ovládl Liverpool v poměru 3:2 a soutěž vyhrál poprvé od roku 2003.
26.02.2012 21:40 |

Ronaldo se připravil o finále nedanou penaltou, Mourinho ho hájil

Proměnil 25 pokutových kopů v řadě, z toho 13 v této sezoně, při tom nejdůležitějším ale Cristiano Ronaldo ve středu večer selhal. Přispěl tak k tomu, že fotbalisté Realu Madrid prohráli penaltový rozstřel s Bayernem Mnichov a přišli o finále Ligy mistrů. Napodobil svého největšího rivala v boji o post nejlepšího fotbalisty světa Lionela Messiho, který rovněž neproměněnou penaltou připravil Barcelonu o finále.
26.04.2012 13:20 |

Osobnosti: Cristiano Ronaldo (467 článků) , Lionel Messi (393 článků)