LM: Bayern zachránil postup v nastavení, Arsenal v Lize mistrů končí

Barcelona porazila v domácí osmifinálové odvetě Arsenal 3:1. Obhájci trofeje si tak podeváté v řadě zahrají čtvrtfinále Ligy mistrů. Mezi nejlepší osmičku pronikl i Bayern, který zdolal Juventus Turín 4:2, ačkoliv ještě v devadesáté minutě zápasu s loňským finalistou prohrával.
17.03.2016 00:00 |

ManCity v Lize mistrů končí. Postup slaví Real i Arsenal

VIDEO. Dalších šest postupujících dnes poznala fotbalová Liga mistrů, účast v osmifinále si v 5. kole zajistily AC Milán, Paris St. Germain, Dortmund, Real Madrid, Arsenal a Schalke 04. Naopak ani na druhý pokus nepostoupí ze skupiny bohatý Manchester City, který ztratil naději po domácí remíze 1:1 ve šlágru dnešního programu s Realem Madrid.
22.11.2012 11:00 |

Chelsea vyhrála Ligu mistrů, na penalty zdolala Bayern Mnichov

Fotbalisté londýnské Chelsea získali poprvé v historii trofej pro vítěze Ligy mistrů. V sobotním finále porazili Bayern Mnichov na jeho půdě po penaltovém rozstřelu 4:3, když po základní hrací době skončil duel nerozhodně 1:1. Oporou hostujícího týmu byl opět brankář Petr Čech - v nastavení zneškodnil penaltu Robbenovi a v následné loterii uspěl proti střelám Oliče a Schweinsteigera, kterou zastavila tyč.
20.05.2012 00:20 |

Osobnosti: Petr Čech (1006 článků)

PŘÍMÝ PŘENOS: Arsenal urval postup v Lize mistrů

Dva zápasy Ligy mistrů jste mohli sledovat v přímém přenosu na tn.cz: Arsenal – Patrizan Bělehrad a Kluž – AS Řím.
08.12.2010 20:25 |

Liga mistrů: Manchester City končí, postup slaví Real i Arsenal

Ve středečních zápasech fotbalové Ligy mistrů si hned šestice týmů zajistili účast v jarních vyřazovacích bojích. Do osmifinále postoupily AC Milán, Paris Saint-Germain, Dortmund, Real Madrid, Arsenal a Schalke. Naopak už ve skupině končí Manchester City.
21.11.2012 23:25 |

Arsenal doplatil na hrubou chybu brankáře, Bayern deklasoval Záhřeb

Arsenal prohrál i svůj druhý zápas v Lize mistrů, když i kvůli vlastnímu gólu brankáře Davida Ospiny podlehl Olympiakosu Pireus 2:3. Barcelona sice nad Leverkusenem vyhrála i bez zraněného Messiho, zápas však kvůli svalovému zranění nedohrál záložník Andrés Iniesta. Robert Lewandowski se blýskl hattrickem a přispěl tak k vysokému vítězství Bayernu nad Dinamem Záhřeb.
30.09.2015 15:11 |

Osobnosti: Andrés Iniesta (25 článků) , Robert Lewandowski (19 článků)

Los Ligy mistrů: Arsenal 'vyfasoval' Bayern, na Real čeká Paris St. Germain

Bayern Mnichov bude jedním ze soupeřů Arsenalu v základní skupině Ligy mistrů. V cestě za postupem budou "Kanonýrům", jejichž barvy hájí Petr Čech a Tomáš Rosický, ještě stát Olympiakos Pireus a Dinamo Záhřeb. Rozhodl o tom los v Monaku, který rozdělil 32 klubů do osmi skupin.
27.08.2015 19:25 |

Osobnosti: Tomáš Rosický (564 článků) , Petr Čech (1006 článků)

FC Juventus pláče. Ale hráči mohou nadávat jen sami sobě. Slavný Bayern Mnichov měli na lopatě, ale nedokázali ho dorazit. V Lize mistrů proto italský tým končí. A Mnichov se směje. Králem večera mohl být Álvaro Morata, ten připravil lahůdkový gól pro Cuadrada. Přesto to na postup nestačilo.
17.03.2016 11:30 |

Real ztratil v Lize mistrů v nastavení výhru s CSKA Moskva

Fotbalisté Realu Madrid remizovali v úvodním utkání osmifinále Ligy mistrů na hřišti CSKA Moskva 1:1 a poprvé v tomto ročníku nevyhráli. "Bílý balet" vedl od 28. minuty po trefě Cristiana Ronalda, ve třetí minutě nastavení ale vyrovnal Wernbloom. Za ruský celek v závěru poprvé po osmi měsících nastoupil k soutěžnímu duelu uzdravený český útočník Tomáš Necid. Odveta ve Španělsku se hraje 14. března.
21.02.2012 22:20 |

Osobnosti: Ronaldo Luiz Nazário de Lima (399 článků) , Tomáš Necid (84 článků)

Basilej a Marseille rozhodly v závěru o domácích výhrách v Lize mistrů

V posledních dvou zápasech úvodního osmifinále fotbalové Ligy mistrů vyhrály oba domácí týmy shodně 1:0 díky brankám v závěru. Basilej porazila Bayern Mnichov díky Stockerově gólu z 86. minuty. André Ayew rozhodl o výhře Marseille nad Interem Milán dokonce až ve třetí minutě nastavení.
22.02.2012 23:15 |

V Lize mistrů se v repríze loňského finále utkají Inter a Bayern

Fotbalová Liga mistrů dnes uvidí reprízu finále minulého ročníku. Obhájce Inter Milán v úvodním osmifinále přivítá Bayern Mnichov, který před 276 dny v utkání o titul porazil 2:0.
23.02.2011 10:45 |

Rukavice v českých barvách vychytaly Bayern, Čechova Chelsea je králem Ligy mistrů!

Fotbalisté Chelsea slaví premiérový triumf v Lize mistrů. V mnichovském finále porazili až po penaltovém rostřelu Bayern. Po základní hrací době i následném prodloužení skončilo utkání 1:1. Hrdinou pokutových kopů, v nichž Chelsea zvítězila 4:3, byl Petr Čech.
19.05.2012 23:55 |

Dortmund se chce vrátit na trůn. Trumfy má ale v rukou Bayern

Německou fotbalovou ligu v nové sezoně čeká nelehký úkol: obhájit pověst nejkvalitnější ligy v Evropě, kterou si získala postupem Dortmundu a Bayernu Mnichov do finále Ligy mistrů. Oba celky by měly i v novém ročníku usilovat o úspěch v Lize mistrů, ale především svádět vyrovnanou bitvu o titul, který obhajuje Bayern.
08.08.2013 13:45 |

LM: Griezmann vystřelil Atléticu postup, semifinále si zahraje i Bayern

Již po odehrání odvetných čtvrtfinálových zápasů je jasné, že fotbalisté Barcelony neobhájí loňský triumf v Lize mistrů. Katalánský celek sice minulý týden na domácím hřišti porazil Atlético Madrid 2:1, odveta však patřila jeho soupeři. Do semifinále prošel i Bayern Mnichov, který dnes remizoval s Benficou Lisabon.
13.04.2016 23:20 |

Těžký los pro Rosického Arsenal. V Lize mistrů narazí na Bayern

Fotbalisté Arsenalu s kapitánem reprezentace Tomášem Rosickým se v osmifinále Ligy mistrů po roce znovu utkají s obhájcem Bayernem Mnichov. Chelsea s brankářem Petrem Čechem vyzve istanbulský Galatasaray a v šlágru úvodní vyřazovací fáze se Barcelona střetne s Manchesterem City. Rozhodl o tom dnešní los ve švýcarském Nyonu.
16.12.2013 14:20 |

Barcelona a Bayern Mnichov jsou v semifinále Ligy mistrů

Fotbalisté Barcelony zvítězili v odvetě čtvrtfinále Ligy mistrů nad AC Milán 3:1 a popáté za sebou postoupili do semifinále nejprestižnější evropské soutěže. Vyrovnali tak rekord Realu Madrid z let 1956-1960, tehdy šlo ještě o Pohár mistrů evropských zemí. Druhým semifinalistou je Bayern Mnichov, který po úvodní výhře 2:0 zdolal Olympique Marseille v odvetě rovněž 2:0 a do semifinále postoupil po dvou letech.
03.04.2012 23:25 |

Arsenal rozhodl o výhře nad Newcastlem v páté minutě nastavení

Fotbalisté Arsenalu porazili v anglické lize Newcastle 2:1, když o jejich výhře rozhodl brankou v páté minutě nastavení obránce Thomas Vermaelen. Londýnský celek, za který odehrál 76 minut reprezentační kapitán Tomáš Rosický, vyhrál v soutěži popáté za sebou a stáhl náskok třetího Tottenhamu na jediný bod.
13.03.2012 07:37 |

Osobnosti: Tomáš Rosický (564 článků) , Thomas Vermaelen (2 články)

LIGA MISTRŮ ON-LINE: Lyon vs. Bayern 0:3

Bayern Mnichov je prvním finalistou Ligy mistrů. Jeho postup v semifinálové odvetě jste mohli sledovat v podrobné ON-LINE reportáži na tn.cz.
27.04.2010 20:45 |

Real roznesl Bayern na kopytech a po 12 letech je ve finále Ligy mistrů

Fotbalisté Realu Madrid si po dvanácti letech zahrají finále Ligy mistrů. V semifinálové odvetě dnes vyškolili obhájce trofeje Bayern Mnichov, na jeho půdě zvítězili 4:0 a stvrdili svůj postup po domácí výhře 1:0.
29.04.2014 23:50 |