Litvínov se raduje i podruhé, zápas otočil ve třetí třetině

Můj dům, můj hrad. To platí po dvou zápasech semifinálové série hokejového play off mezi Litvínovem a brněnskou Kometou. Severočeši opět vyhráli tím nejtěsnějším rozdílem, po včerejší výhře 3:2 se dnes radují z vítězství 2:1.
27.03.2015 20:21 |

Litvínov otočil zápas s Vary a přiblížil se záchraně

Litvínov - K.Vary 6:3, Slavia - M. Boleslav 3:0
30.03.2012 20:40 |

Zlín otočil zápas s Vítkovicemi a po skvělém závěru vyhrál 4:2

Hokejisté Zlína porazili v 11. kole extraligy Vítkovice 4:2. Domácí Berani o zisku tří bodů rozhodli ve třetí třetině, ve které vstřelili všechny své branky a dokázali zápas otočit ze stavu 1:2 na 4:2. Rozdílový gól vstřelil v 59. minutě Tomáš Sýkora, definitivně potvrdil výhru domácích při power play soutěže Bedřich Köhler.
14.10.2011 21:00 |

Osobnosti: Bedřich Köhler (7 článků)

Hokejisté Lva ztratili zápas KHL v Čerepovci v poslední třetině

Hokejisté Lva Praha prohráli v Kontinentální lize na ledě Severstalu Čerepovec 1:2, když slibně rozehraný zápas ztratili ve třetí třetině.
28.10.2013 19:15 |

Litvínov: Business Centre Litvínov pomůže s charitou

Business Centre Litvínov, s. r. o., ve spolupráci s Oblastní charitou Most pořádá ve dnech 22.- 24. června ve svých prostorách sbírku oblečení, hraček, a dalších potřeb pro děti.
03.06.2011 10:00 |

Litvínov: V srpnu přestanou jezdit tramvaje

V Litvínově bude od 1. srpna zahájena výluka rychlodráhy v úseku Litvínov, Citadela - Litvínov, nádraží. Ukončena bude 12. srpna ve 22.20 hodin.
26.07.2011 16:45 |

Spolek Litvínov patří občanům se zajímal o projekt spalovny

Setkání s několika členy spolku „Litvínov patří občanům“ uspořádala v druhé půlce ledna společnost United Energy. Cílem setkání byla prezentace projektu EVO-Komořany a rozptýlení obav členů spolku z plánované výstavby zařízení pro energetické využívání odpadu (EVO). Mezi přítomnými byl například i zastupitel města Litvínov a kandidát do Senátu Parlamentu ČR MUDr. Jiří Biolek.
03.02.2017 11:20 |

Hokej ŽIVĚ: Litvínov senzačně otočil duel v Boleslavi

Mladá Boleslav - Litvínov 3:5
29.10.2009 18:10 |

Jágr dvěma góly v třetí třetině zařídil výhru Philadelphie

AKTUALIZOVÁNO. Útočník Jaromír Jágr se dvěma góly v třetí třetině sobotního utkání NHL proti Carolině podílel na výhře hokejistů Philadelphie 5:1 a byl vyhlášen třetí hvězdou zápasu. Hlavním strůjcem vítězství Flyers byl podle zámořských novinářů Claude Giroux, který dal gól a na další tři přihrál.
30.10.2011 09:00 |

Osobnosti: Jaromír Jágr (2246 článků)

Litvínov v předkole porazil Plzeň, raduje se i Slavia

Litvínov - Plzeň 4:2, Slavia - Vary 4:3 SN
23.02.2011 20:25 |

Litvínov se dočkal! Historický titul mu zařídil Lukeš

Hokejová extraliga má nové vládce a parta kolem Martina Ručinského může slavit. Litvínov se raduje z premiérového triumfu, když v sedmém finálovém utkání zvítězil na ledě Třince 2:0. Obě branky vstřelil František Lukeš.
23.04.2015 20:11 |

Osobnosti: Martin Ručinský (66 článků) , František Lukeš (1 článek)

Derby v Birminghamu pro Aston Villu, Fulham otočil zápas s Evertonem

Výhru "Villans" nad Birminghamem zařídil pět minut před koncem Agbonlahor. Fulham ve druhém poločase otočil domácí zápas s Evertonem.
13.09.2009 16:10 |

Liberec otočil zápas v Olomouci a pokračuje ve stíhání Sparty

Fotbalisté Sigmy Olomouc prohráli v utkání 21. kola Gambrinus ligy doma se Slovanem Libercem 2:4. Liberec sice prohrával 0:1, ale ve druhém poločase ožil, skóre otočil a přes srovnání domácích na 2:2 dovedl ještě po Štajnerově trefě zápas k důležité výhře.
17.03.2012 18:15 |

Djokovič odvrátil čtyři mečboly, Federer otočil zápas z 0:2 na sety

Čtyři mečboly domácího Jo-Wilfrieda Tsongy musel ve čtvrtém setu čtvrtfinále odvracet Novak Djokovič, nakonec se mu to povedlo a zahraje si semifinále proti Rogeru Federerovi, který otočil zápas s Del Potrem.
06.06.2012 09:40 |

Osobnosti: Roger Federer (474 článků) , Novak Djokovič (532 článků) , Jo-Wilfried Tsonga (57 článků)

Rosol otočil zápas a ve Winston-Salemu je ve čtvrtfinále

Český tenista Lukáš Rosol postoupil na turnaji ve Winston-Salemu do čtvrtfinále. Ve 3. kole generálky na US Open otočil zápas proti Pablu Andújarovi ze Španělska a zvítězil 1:6, 6:2, 6:2.
21.08.2014 09:20 |

Osobnosti: Lukáš Rosol (557 článků)

Kanada nedala Čechům šanci, rozhodla už v první třetině

Druhý zápas se soupeřem ze světové špičky a druhá prohra. Čeští hokejisté nestačili na mistrovství světa na Kanadu a prohráli ostudně 1:5. O výsledku se rozhodlo už v první třetině, kdy Kanada vstřelila tři branky z prvních tří přesilových her. Další zápas hrají Češi v sobotu se Slovenskem a pokud se chtějí dostat do čtvrtfinále, potřebují zvítězit.
30.04.2009 22:40 |

New Jersey čtyřmi góly v poslední třetině otočilo zápas ve Philadelphii

Hokejisté Philadelphie Flyers sice ve druhém utkání semifinále Východní konference dlouho vedli nad New Jersey 1:0, ale v poslední třetině hosté zápas otočili, vyhráli 4:1 a v sérii srovnali na 1:1 na zápasy.
02.05.2012 04:35 |

Djokovič otočil souboj s Istominem. Postup oslavil tanečkem

Lídr tenisového žebříčku Srb Novak Djokovič otočil ve třetím kole na turnaji v Montrealu zápas s Denisem Istominem a udržel šanci na třetí titul z Rogers Cupu za sebou. Po prohraném úvodním setu 2:6 zvítězil nad uzbeckým soupeřem dvakrát 6:4 a postup do čtvrtfinále oslavil opět tanečkem na kurtu. Tentokrát přidal i paruku.
09.08.2013 12:45 |

Osobnosti: Novak Djokovič (532 článků)

Arsenal otočil zápas s West Hamem a zase vede. Parádním volejem se blýskl Rooney

Fotbalisté Liverpoolu neudrželi první místo v anglické lize. V 18. kole Liverpool prohrál na stadionu Manchesteru City 1:2 a klesl až na čtvrtou pozici. Arsenal otočil londýnské derby s West Hamem na 3:1 a dostal se do vedení o bod před Manchester City. Třetí je Chelsea, jíž pomohlo čisté konto brankáře Petra Čecha k výhře 1:0 nad Swansea.
26.12.2013 16:22 |

Osobnosti: David Rooney (4 články)

Domácí Finové zdolali Německo 4:3 až v prodloužení

Hokejisté Finska vstoupili do mistrovství světa doma v Helsinkách výhrou nad Německem 4:3 v prodloužení. V čase 61:58 rozhodl zápas Sakari Salminen. Tým Suomi dvakrát vedl, ale soupeř ve třetí třetině otočil stav a svěřenci Jukky Jalonena si vynutili prodloužení až v 59. minutě díky druhé trefě Petriho Kontioly v utkání.
04.05.2013 08:25 |