Litvínov byl pár vteřin od titulu, Třinec odvrátil mečbol v nájezdech

Šestatřicet vteřin byli od vytouženého titulu hokejisté Litvínova v pátém finálovém duelu v Třinci. Za stavu 1:0 pro Severočechy však v power play zacílil přesně třinecký Plíhal a srovnal. V prodloužení se nerozhodlo a na nájezdy byli šťastnější domácí. Jediným úspěšným exekutorem byl Dravecký. Série se za stavu 3:2 pro Vervu stěhuje na led žlutočerných.
19.04.2015 22:31 |

Třinec rozdrtil Zlín 6:1 a odvrátil první mečbol, boj o finále pokračuje

Třinec odvrátil první mečbol Zlína na domácí půdě, semifinále této série extraligového play off ještě neskončilo a půjde do šestého zápasu. Třinec rozhodl o pokračování pěti rychlými góly ze druhé třetiny, Zlín vede v sérii 3:2.
02.04.2013 21:40 |

Berdych odvrátil mečbol a postupuje v Barceloně dál

Nejlepší český tenista Tomáš Berdych ve druhém setu odvrátil mečbol Nikolaje Davyděnka a postoupil do osmifinále turnaje v Barceloně. Ruského hráče na katalánské antuce udolal po setech 3:6, 7:5 a 6:4.
23.04.2013 15:50 |

Osobnosti: Tomáš Berdych (1382 článků)

Litvínov a Třinec jsou krok od semifinále. Plzeň padla v nájezdech

Hokejisté Litvínova jsou už jen jedno vítězství od postupu do semifinále. Vyhráli totiž na ledě Plzně po nájezdech 2:1. Blízko postupu je i Třinec, který přehrál Spartu 6:3.
16.03.2013 21:55 |

Třinečtí rozdrtili Litvínov, Liberec odvrátil vyřazení

Třinec - Litvínov 6:1, Liberec - Slavia 2:0
12.03.2011 21:30 |

Litvínov BOJUJE, doma SROVNAL sérii s Třincem

Litvínov porazil na domácím ledě i podruhé Třinec a srovnal čtvrtfinálovou sérii na 2:2, Slavia má po výhře 4:3 nad Libercem mečbol.
10.03.2011 20:40 |

Třinec ROZSTŘÍLEL Litvínov a má mečbol

Oceláři deklasovali v pátém čtvrtfinálovém utkání play off Litvínov 6:1 a vedou v sérii 3:2, Liberec porazil Slavii 2:0 a snížil stav série na 2:3.
12.03.2011 21:25 |

ŽIVĚ: Vítkovice porazily Třinec v nájezdech, finále pokračuje

Třinečtí mohli ve čtvrtém finále už rozhodnout o zisku mistrovského titulu. Dělilo je od něj třicet vteřin, jenže Vítkovice dokázaly vyrovnat a zvítězit v samostatných nájezdech.
09.04.2011 19:50 |

Hokejisté Vítkovic odvrátili první finálový mečbol

Hokejisté Vítkovic vyhráli ve čtvrtém finále nad Třincem 5:4 po samostatných nájezdech a odvrátili první finálový mečbol Ocelářů. Zápas rozhodl hned v první sérii penalt Ondrej Šedivý. Hosty dělilo 30 sekund od titulu, o výhru je při power play půl minuty před koncem třetí třetiny připravil Klimek. Série bude pokračovat pátým zápasem v úterý v Třinci.

Plzeň i Třinec jsou v semifinále! Sparta nedala ani gól

Plzeňská Škoda i Oceláři Třinec jsou v semifinále! Západočeši udolali Litvínov 4:3, Třinec vyhrál sedmý duel série s pražskou Spartou jistě 5:0.
20.03.2013 20:45 |

Osobnosti: Peter Hamerlík (4 články)

Třinec jde do čela tabulky. Vítkovice padly v nájezdech

Zlín - Třinec 4:6, Vítkovice - Litvínov 3:4sn
23.10.2009 20:20 |

Tomáš Berdych odvrátil mečbol a na Turnaji mistrů udolal Tipsareviče! Uff, to byly nervy!

Proti Djokovičovi v pondělí měl mečbol a neproměnil ho. Teď ho naopak vzal soupeři a slavil na Turnaji mistrů v Londýně vítězství. Český tenista Tomáš Berdych udolal v tiebreaku neoblíbeného soupeře Janka Tipsareviče po dvou hodinách a 26 minutách 2:6, 6:3 a 7:6 a má naději na postup do semifi nále.
24.11.2011 12:05 |

Pittsburgh deseti góly odvrátil první mečbol Philadelphie

Velmi přesvědčivým způsobem odvrátili hokejisté Pittsburghu v play off NHL první mečbol Philadelphie. Ve čtvrtém utkání rozstříleli Flyers na jejich ledě 10:3 a snížili stav série na 1:3.
19.04.2012 08:55 |

Berdych se málem loučil. Proti Davyděnkovi odvracel mečbol

Nejlepší český tenista Tomáš Berdych ve druhém setu odvrátil mečbol Nikolaje Davyděnka a postoupil doosmifinále turnaje v Barceloně. Ruského hráče na katalánské antuce udolal po setech 3:6, 7:5 a 6:4.
23.04.2013 20:35 |

Třinec odvrátil mečbol, ale jak! Slavii rostřílel 6:1

Hokejisté Třince smetli v pátém utkání semifinále play off hokejové extraligy Slavii 6:0 a snížili stav série na 2:3 na zápasy. Lvím podílem se na vítězství Severomoravanů podílel autor čtyř gólů Martin Růžička.
28.03.2011 21:00 |

Osobnosti: Martin Růžička (59 článků) , Martin Růžička (59 článků) , Martin Růžička (59 článků)

Třinec jásá, Litvínov pláče!

Zatímco v Třinci mohou jásat, v Litvínově pláčou. Severočeští hokejisté nedokázali odvrátit třinecký mečbol a končí ve čtvrtfinále extraligy.
15.03.2011 12:05 |

Spolek Litvínov patří občanům se zajímal o projekt spalovny

Setkání s několika členy spolku „Litvínov patří občanům“ uspořádala v druhé půlce ledna společnost United Energy. Cílem setkání byla prezentace projektu EVO-Komořany a rozptýlení obav členů spolku z plánované výstavby zařízení pro energetické využívání odpadu (EVO). Mezi přítomnými byl například i zastupitel města Litvínov a kandidát do Senátu Parlamentu ČR MUDr. Jiří Biolek.
03.02.2017 11:20 |