Článek

Lisa se sexy vtípkem!

 
Paní učitelka vysvětluje dětem, co je to morální poučení. Na druhý den mají říct nějaké své morální poučení.
19.07.2015 05:05 |

podobné články

Podobné články

Hvězda seriálu Melrose Place Lisa Rinna: Na dovolené v Mexiku vystavila dokonalé tělo v plavkách!

 
I když herečka Lisa Rinna, známá ze seriálu Melrose Place, za rok oslaví 50. narozeniny, na dovolené v mexickém letovisku Cancún, kde si užívá Karibského moře, vystavila postavičku v titěrných bikinách a opravdu se nemá za co stydět. Její tělo je pevné a vyrýsované, i když je Lisa už matkou dvou dcer Delilah a Amelié.
13.04.2013 11:55 |

podobné články

Osobnosti: Lisa Rinna (21 článků)

Prostě k nevíře: Lisa Rinna z Melrose Place má v bikinách tělo bohyně. A to je jí padesát!

 
Někdejší hvězda seriálu Melrose Place Lisa Rinna se v bikinách nechává fotit poměrně často, její poslední série je ale vskutku povedená a vy byste o pár ukázek neměli přijít. Už jen proto, že Lisa si to za svou jistě nemalou námahu v posilovně zaslouží. Mít takovou figuru v padesáti totiž rozhodně nebude zadarmo.
01.08.2013 13:00 |

podobné články

Osobnosti: Lisa Rinna (21 článků)

Kdo je tajemná Mona Lisa? Vědci objevili pozůstatky!

 
Lisa Gherardini Del Giocondo alias Mona Lisa. Vědci věří, že objevili pozůstatky ženy, jejíž portrét se stal nejslavnějším na světě.
11.08.2013 08:35 |

podobné články

Osobnosti: Mona Lisa (71 článků)

Lisa Kudrowová přiznala plastiku, nechala si udělat nos

 
Hvězda seriálu Přátelé Lisa Kudrowová poprvé promluvila o plastické operaci, která jí prý změnila život. V 16 letech jí upravili veliký nos, kvůli němuž si připadala odporná. Další články k tématu: OBRAZEM: Jak vypadají hvězdy seriálu Přátelé po letech Chandler a Phoebe z Přátel: Kdyby to bylo na nás, stále pokračujeme Lisa Kudrowová učí chudé v LA
30.10.2013 09:30 |

podobné články

Osobnosti: Lisa Kudrow (27 článků) , Lisa Chandler (3 články)

Takhle vypadá nenalíčená padesátnice! Hvězda Melrose Place Lisa Rinna ukázala svůj plastikami vylepšený obličej bez make-upu!

 
Herečka "Lisa Rinna":http://www.extra.cz/tema/lisa-rinna (50) se proslavila rolí Taylor McBride ze seriálu "Melrose Place":http://www.extra.cz/tema/melrose-place, který se odehrával v domě v Los Angeles, uprostřed byl bazén a jeho obyvatelé se všichni postupem času museli prostřídat v posteli každého dalšího obyvatele.
11.02.2014 15:30 |

podobné články

Osobnosti: Lisa Rinna (21 článků) , Lisa Taylor (5 článků)

Lisa Rinna z Melrose Place v Plyboyi: zcela do naha v 46 letech

 
Herečka Lisa Rinna, kterou proslavila především role Taylor McBride v oblíbeném seriálu devadesátých let Melrose Place se již podruhé svlékla pro prestižní pánský magazín Playboy. Tentokrát odhalila celé své tělo v plné kráse.
28.04.2009 16:55 |

podobné články

Osobnosti: Lisa Rinna (21 článků) , Lisa Taylor (5 článků)

Lisa Rinna z Melrose Place v Playboyi: zcela do naha v 46 letech

 
Herečka Lisa Rinna, kterou proslavila především role Taylor McBride v oblíbeném seriálu devadesátých let Melrose Place, se již podruhé svlékla pro prestižní pánský magazín Playboy. Tentokrát odhalila celé své tělo v plné kráse.
28.04.2009 18:37 |

podobné články

Osobnosti: Lisa Rinna (21 článků) , Lisa Taylor (5 článků)

Mona Lisa je Zlatá. Jandová i Absolonová si mnou ruce

 
Muzikál Mona Lisa získal Zlatou desku za CD
10.06.2009 08:30 |

podobné články

Osobnosti: Mona Lisa (71 článků)

Lisa Marie Presley: Jackson předpověděl, že skončí jako Elvis!

 
Bývalá žena zesnulého zpěváka Michaela Jacksona Lisa Marie Presley tvrdí, že její exmanžel způsob svého skonu svým způsobem přivolal. Kdysi se jí prý svěřil, že skončí jako její otec - rokenrolová legenda Elvis Presley!
27.06.2009 00:30 |

podobné články

Osobnosti: Michael Jackson (1626 článků) , Elvis Presley (174 článků) , Lisa Marie Presley (5 článků) , Lisa Marie (28 článků) , Lisa Marie (28 článků)

Lisa Marie Presley: Mluvila jsem s duchem Michaela Jacksona

 
Lisa Marie Presley navštívila spiritistu. Měla jediný cíl, spojit se s duchem svého zesnulého exmanžela – s duchem Michaela Jacksona . A seance to prý byla nadmíru úspěšná. Popový král se dostavil a se svou bývalou ženou se smířil. Prý ji poprosil o odpuštění.
11.02.2010 15:00 |

podobné články

Osobnosti: Michael Jackson (1626 článků) , Lisa Marie Presley (5 článků) , Lisa Marie (28 článků) , Lisa Marie (28 článků)

Lisa Niemi poprvé promluvila: Věřím, že svého muže zase uvidím

 
Lisa Niemi (53) strávila s Patrickem Swayzem (†57, Hříšný tanec) dvě třetiny svého života. Po dlouhých 34 let stála po jeho boku. Před šesti týdny je rozdělila jeho smrt, když prohrál boj s rakovinou slinivky.
28.10.2009 22:40 |

podobné články

Osobnosti: Patrick Swayze (213 článků) , Lisa Niemi (47 článků)

Nevyléčitelně nemocná kráska randí za peníze, chce je pro charitu

 
Britka Lisa Connellová je krásná mladá žena. Lékaři u ní ale diagnostikovali nevyléčitelný nádor na mozku. Lisa se rozhodla, že ve zbytku života získá co nejvíc peněz na výzkum rakoviny. Nabízí sama sebe a hodlá vydělat milion liber.
30.03.2010 17:05 |

podobné články

Lisa: Pojď na rande, zachráníš mi život!

 
V roce 2006 Lise lékaři diagnostikovali neodstranitelný nádor na mozku. Dodnes jí nikdo není schopný říct, zda jí zbývají dny, měsíce nebo roky života. Lisa se s nemocí rozhodla vypořádat po svém: Pronajímá svůj čas, aby vydělala peníze na výzkum rakoviny.
11.04.2010 09:45 |

podobné články

Vdova po Swayzem Lisa Niemi (53): Chci adoptovat dítě!

 
Se svou největší láskou Patrickem Swayzem (†57) vždy toužila po dítěti. Dlouho očekávané těhotenství nakonec přišlo, ale Lisa Niemi (53) dvakrát potratila.
20.04.2010 05:20 |

podobné články

Osobnosti: Patrick Swayze (213 článků) , Lisa Niemi (47 článků)

Lisa Niemi: Patricku, nikdy jsi mě neopustil!

 
Ve snímku Duch se vrátil zesnulý herec Patrick Swayze (†57, Hříšný tanec) za svou milovanou, aby na ni dával pozor. Ale to byla hollywoodská romantická komedie… Swayze, který zemřel loni v září na rakovinu slinivky, by ve středu oslavil 58. narozeniny. Jeho ovdovělá manželka Lisa Niemi (54) na něj bude tiše vzpomínat.
18.08.2010 05:40 |

podobné články

Osobnosti: Patrick Swayze (213 článků) , Lisa Niemi (47 článků)

Šílená matka: Za čtyřměsíční dceru utrácí milióny

 
Tak tomu se říká posedlost! Britka Lisa Davis přímo extrémně rozmazluje svou dceru Nicole. Jsou jí teprve čtyři měsíce a už žije jen v kašmíru, hedvábí, saténu a krajkách. Kdejaká dospělá žena by mohla miminku závidět. A proč Lisa péči tak přehání? Měla nádor na mozku a myslela si, že nebude moct mít děti. Teď dceru obléká do značkových šatiček a okolí ji má za blázna.
22.12.2010 15:00 |

podobné články

Osobnosti: Lisa Davis (1 článek)

Trailer: Poznáš, až to přijde?

 
Lisa (Witherspoon) je žena, která svůj život postavila na svých sportovních výkonech a sportu se věnuje už od útlého dětství. Když je vyloučena ze svého týmu, přijde o vše, co měla. Bezradně se snaží vést normální a všední život. To vede k jejímu seznámení s Mattym (Wilson), profesionálním baseballovým nadhazovačem, sebestředným sukničkářem a narcisem. George Madison (Rudd) je obchodník, jehož komplikovaný vztah s otcem Charlesem (Nicholson) se ještě více zkomplikuje poté, co je George obviněn z finančního zločinu, přestože nic neudělal. Ačkoliv mu hrozí vězení, zdá se, že jeho poctivost, integrita a neutuchající optimismus mohou být jedinou možností, jak si George může zachovat zdravý rozum. Ještě předtím, než se poznala s Mattym, se Lisa zúčastnila jednoho rande s Georgem v den, který byl patrně nejhorším dnem v jejich životech: ona byla právě vyhozena z týmu a on dostal obsílku k soudu. Když se zdá, že se jim životy rozpadají pod rukama, poznají oba, jaké to je, když vás potká něco neuvěřitelného.
25.04.2011 19:35 |

podobné články

Jitka Obzinová: Její Mona Lisa má hříbátko!

 
Osmiletá klisna poníka Mona Lisa, kterou spoluvlastní šéfredaktorka zpravodajství televize Prima Jitka Obzinová (46), porodila zdravé hříbátko. Pojmenovala ho Mojito.
01.05.2011 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Mona Lisa (71 článků)

Obtloustlá Angličanka dala půl miliónu, aby vypadala jako Katie Price. Takhle to dopadlo

 
Pětadvacetiletá Lisa Hind se zhlédla v silikonovém sexsymbolu Katie Price  (33) . Nezaměstnaná Lisa utrácí téměř všechny těžce vydělané peníze svého snoubence Steva za nejrůznější procedury, které by její nepříliš atraktivní vzhled co nejvíce přiblížily kráse známé modelky.
03.06.2011 09:45 |

podobné články

Osobnosti: Katie Price (201 článků)

Budou mít svatbu ve třiceti zemích

 
Většina lidí předstoupí před oltář jen jednou v životě. Ne tak Lisa Gant (29) a Alex Pelling (31) z anglického Manchesteru. Tenhle páreček klade na svatbu tak velký důraz, že ji nanečisto zkusí absolvovat ve třiceti zemích světa! Po tomto dvouletém „turné“ se pak Lisa s Alexem vrátí na místo, kde je obřad nejvíce nadchl, a tam se nechají oddat oficiálně.
24.06.2011 04:45 |

podobné články

Osobnosti: Alex Alex (417 článků)