Článek

Limuzíny a jachty v ulicích. V Německu proti uprchlíkům vyrazili boháči

 
Obyvatelé zbohatlické čtvrti Blankenese v Hamburku se rozhodli protestovat proti plánům města, aby zde vznikla ubytovna pro 192 uprchlíků. A vzali si k tomu vskutku neobvyklé prostředky. Píše o tom server Independent.
09.04.2016 09:15 |

podobné články

Podobné články

Námořní jachty mají přísnější měřítka. Dryml vzpomněl na Koženého

 
Senát dnes schválil novelu zákona o námořní plavbě, která kromě jiného zpřísňuje technické požadavky na námořní plavby. Novela slučuje rekreační a námořní jachty do jedné kategorie. Novelu nyní dostane k podpisu prezident republiky. Senátem ale bylo jedním ze senátorů připomenuto to, že ČR již žádné jachty nemá a to kvůli tomu, že si je prostě „pirát“ Kožený „přivlastnil“.
22.07.2011 14:30 |

podobné články

Naomi Campbell zmlátila řidiče limuzíny

 
Modelka Naomi Campbell si zadělala na další průšvih. Za násilí na podřízených několikrát odsouzená kráska opět rozdávala facky. Tentokrát zmlátila řidiče limuzíny v ulicích New Yorku. Sedmadvacetiletý šofér kontaktoval policii a proti modelce vznesl obvinění z ublížení na zdraví. Po útoku prý skončil s modřinami a škrábanci.
04.03.2010 18:00 |

podobné články

Osobnosti: Naomi Campbell (287 článků)

Další Topolánkova dovolená v Itálii: Nahé ženy, luxus, jachty a lobbisté!

 
Luxusní vila, drahé jachty, nahé ženy a zřejmě i setkání s vlivnými lobbisty. Tak tráví v italském Toskánsku svoji další dovolenou expremiér a šéf ODS Mirek Topolánek se synem Tomášem, malým Nicolasem a zřejmě i s přítelkyní Lucií Talmanovou.
25.07.2009 08:30 |

podobné články

Osobnosti: Mirek Topolánek (1778 článků) , Lucie Talmanová (122 článků)

Musíte vidět: Kate Moss nahoře bez předvedla, jak umí skákat z jachty do moře

 
Britská topmodelka Kate Moss si v posledních týdnech užívá života dosytosti. Poté, co se před vrátila s manželem Jamie Hincem ze svatební cesty, střídala jednu party za druhou a ještě evidentně nevyšla z dovolenkového rytmu. V těchto dnech Kate relaxuje spolu s přáteli, manželem a dcerou Lilou na jihu Francie v Saint Tropez. A energie má modelka na rozdávání. Opalování totiž střídala se skoky do vody a zdržovat se oblékáním vrchního dílu plavek považovala za zbytečnost. Šipku sice z jachty do moře nepředvedla, ale i tak se dá ocenit, že jen opatrně neslezla po schůdkách.
03.08.2011 13:10 |

podobné články

Osobnosti: Kate Moss (571 článků)

Na palubu! Symbol statusu mezi miliardáři? Obří jachty

 
Obří jachty se stávají nejvyšším symbolem statusu mezi nejbohatšími lidmi světa. Plavidla zdůrazňují význam svých vlastníků a vytvářejí dojem, že miliardáři mají zcela neomezenou zásobu peněz. Platí přitom pravidlo, že čím větší luxusní loď, tím lepší.
14.09.2011 12:20 |

podobné články

Záhada uprostřed oceánu: Podezřelý je Rakušan s českým jménem! Shodil ho z jachty?

 
Vypluli dva, vrátil se jen jeden. Brit Sean Terry (†48) skončil na dně Indického oceánu a jeho společník tvrdí, že spáchal sebevraždu skokem do moře. Podle vyšetřovatelů mohlo jít o vraždu, ale důkazy zločinu zatím na palubě jachty nenašli.
31.07.2012 12:10 |

podobné články

Španělský král se zřekl luxusní jachty, pro zemi v krizi je drahá

 
Španělský král Juan Carlos se rozhodl učinit vstřícný krok směrem k národu sužovanému hospodářskou recesí a vzdal se své luxusní jachty. Loď Fortuna v hodnotě 21 milionů eur (přes půl miliardy korun) je prý pro zemi zbytečně drahá na provoz. Jachtu proto podle deníku El País věnoval státu.
17.05.2013 07:35 |

podobné články

Osobnosti: Carlos Carlos (168 článků)

Španělský král se vzdal luxusní jachty: Pomůže to jeho klesající popularitě?

 
Španělský král Juan Carlos se rozhodl učinit vstřícný krok směrem k národu sužovanému hospodářskou recesí a vzdal se své luxusní jachty. Loď Fortuna v hodnotě 21 milionů eur (přes půl miliardy korun) je prý pro zemi zbytečně drahá na provoz. Jachtu proto věnoval státu.
17.05.2013 07:55 |

podobné články

Osobnosti: Carlos Carlos (168 článků)

Španělský král se zřekl luxusní jachty. Pro zemi je v krizi drahá, přiznal

 
Španělský král Juan Carlos se rozhodl učinit vstřícný krok směrem k národu sužovanému hospodářskou recesí a vzdal se své luxusní jachty. Loď Fortuna v hodnotě 21 milionů eur (přes půl miliardy korun) je prý pro zemi zbytečně drahá na provoz. Jachtu proto podle deníku El País věnoval státu. 
17.05.2013 08:05 |

podobné články

Osobnosti: Carlos Carlos (168 článků)

Spuštění miliónové jachty na vodu pozoroval její majitel s hrůzou v očích

 
Naprostým fiaskem skončilo spouštění 25metrové jachty na vodu v americkém státě Washington. Zařízení, na němž se loď sunula do vody, zřejmě nebylo dostatečně robustní, a jachta se tak před očima jejího nového majitele převrátila na bok.
04.06.2014 05:45 |

podobné články

Vypátrali jsme majitele kokainové jachty: Pronajímal jsem ji rodinám s dětmi!

 
Nevšední zážitky, návštěva nedostupných míst, vhodné pro rodiny s dětmi. Takhle láká zájemce o exotickou dovolenou majitel jachty, na které policie na Kanárech našla 599 kg kokainu!
13.11.2014 05:15 |

podobné články

Smrt plavčíka Catherine Zety-Jones: Dal si vodku a... Zřítil se z jachty!

 
Britská policie znovu otevřela případ smrti Michaela Hanlona (†22). Plavčík z jachty Faith, kterou využívaly celebrity v čele s Catherine Zetou-Jones (45), se utopil před dvěma lety – právě ve chvíli, kdy se chystal na cestu do Cannes, kde měl vyzvednout choť Michaela Douglase (70).
27.05.2015 15:55 |

podobné články

Osobnosti: Michael Douglas (410 článků) , Faith Faith (78 článků)

NEJKRÁSNĚJŠÍ JACHTA! Loď po které se boháči zblázní...

 
Jsou krásné, drahé a mohou si je dovolit jen ti nejbohatší lidé na světe. Luxusní jachty jsou ozdobami moří a oceánu. My vám představíme tu nejkrásnější...
01.06.2011 12:45 |

podobné články

Smrt zbohatlíků: Podivnému boháči vzít až 95 korun ze sta

 
Kdyby platila majetková přiznání, nebyl by už možná někdejší ministr dopravy za ODS Aleš Řebíček vlastníkem luxusních nemovitostí v cizině, jachty, ani českého fotbalového klubu Slávie.
22.08.2012 04:50 |

podobné články

Osobnosti: Aleš Řebíček (93 článků)

Smrt zbohatlíků: Podivnému boháči vzít až 95 korun ze sta

 
Kdyby platila majetková přiznání, nebyl by už nejspíš někdejší ministr dopravy za ODS Aleš Řebíček vlastníkem luxusních nemovitostí v cizině, jachty ani českého fotbalového klubu Slávie.
22.08.2012 05:00 |

podobné články

Osobnosti: Aleš Řebíček (93 článků)

Lesy ČR: Na limuzíny pro šéfy je, na platy zaměstnanců ne!

 
Lesy ČR propouštějí, rozprodávají majetek, snižují zaměstnancům benefity a firmou se teď šíří i panika, že příští měsíc nezbude na celé mzdy. Přesto tento státní podnik nakoupil luxusní limuzíny Audi pro šéfy za osm milionů korun a vybavil je i radary.
29.04.2009 17:57 |

podobné články

GALERIE: Nejbláznivější limuzíny světa

 
Prodloužené limuzíny oplývající přepychem a prostorem je možné vidět i v Česku. Jaké jsou ale ty nejzajímavější, největší a nejbláznivější?
12.08.2009 07:50 |

podobné články

Toho bude litovat: Dvaaosmdesátiletý děda naboural do limuzíny s Angelou Merkel

 
Kancléřka Angela Merkel se stala v neděli účastnicí dopravní nehody. Do limuzíny, v níž cestovala, napálil dvaaosmdesátiletý řidič. Šéfka německé vlády vyvázla zcela bez zranění. Nehoda ji zaskočila ve chvíli, kdy cestovala z Braniborska do Berlína po dálnici číslo deset.
19.12.2013 12:47 |

podobné články

Průšvihář Justin Bieber má další problém s policií. Napadl řidiče limuzíny

 
Kanadský popový zpěvák Justin Bieber se během týdne podruhé ocitl v rukou policie. Ve středu se sám dostavil k policejnímu výslechu v Torontu případu údajného napadení řidiče limuzíny, z nějž jej policie obvinila. Jeho právník podle agentury AP uvedl, že je zpěvák nevinný.
30.01.2014 06:35 |

podobné články

Osobnosti: Justin Bieber (1287 článků)