Článek

Limberský si vězeňský mundúr neoblékne. Trestní stíhání bylo zastaveno

 
Fotbalista David Limberský se vyhne přísnějšímu trestu za řízení v opilosti. Trestní stíhání plzeňského obránce bylo podle serveru Aktuálně.cz podmíněně zastaveno. Reprezentační zadák uhradil škodu a nesmí rok řídit.  
04.01.2016 13:01 |

podobné články

Osobnosti: David Limberský (77 článků)
Podobné články

Ministerstvo odmítlo odškodnit tři exposlance za trestní stíhání

 
Ministerstvo spravedlnosti zamítlo žádosti exposlanců ODS Ivana Fuksy, Petra Tluchoře a Marka Šnajdra o odškodnění za trestní stíhání a vazbu v kauze údajných trafik. V dnešní tiskové zprávě uvedlo, že trojice nemá na odškodné podle zákona nárok, protože její trestní stíhání bylo zastaveno kvůli tomu, že nebyla trestně odpovědná vzhledem k poslanecké indemnitě.
16.07.2014 12:00 |

podobné články

Osobnosti: Petr Tluchoř (558 článků) , Ivan Fuksa (394 článků) , Marek Šnajdr (313 článků)

Dara Rolins je šťastná! Trestní stíhání zastaveno!

 
VÍME PRVNÍ! Dara Rolins (37) si může konečně oddychnout, dnes bylo zastaveno trestnímu stíhání a obvinění z usmrcení z nedbalosti při tragické nehodě z léta letošního roku, kdy při srážce s jejím vozem zemřel motocyklista Jindřich Rotrekl (†63). Blesk.cz to potvrdil Dařin právník.
02.11.2010 16:00 |

podobné články

Osobnosti: Dara Rolins (2197 článků)

Kapitán Plzně Limberský: Hrát v jedenácti, tak jsme postoupili

 
David Limberský táhl Plzeň jako kapitán v odvetě Evropské ligy proti Schalke. I když Viktorka po prohře 1:3 po prodloužení nepostoupila, zanechala dobrý dojem a Limberský přiznal, že nebýt vyloučení Bakoše a zranění Procházky, radoval by se z postupu český tým.
24.02.2012 14:40 |

podobné články

Osobnosti: David Limberský (77 článků)

Trestní stíhání Dary Rolins zastaveno! Pro nedostatek důkazů...

 
Stíhání zpěvačky Dary Rolins kvůli nehodě, při které zemřel člověk, je zastaveno. Informaci potvrdila tn.cz manažerka Dary Rolins Eva Skallová.
02.11.2010 16:25 |

podobné články

Osobnosti: Dara Rolins (2197 článků)

Zeť „Babišovy ministryně“ je volný: Proč bylo Rusňákovo stíhání zastaveno?

 
V kauze úniku informací z policejních spisů žalobci rozhodli o podmíněném zastavení trestního stíhání dvou lidí, jedním z nich je podnikatel David Rusňák (dříve ANO). Řekl to Rusňákův advokát Vít Lukáš. Stíháno je dál 16 lidí. Trestní stíhání lze podmíněně zastavit, pokud jde o přečin s trestní sazbou do pěti let, obviněný se dozná a uhradí vzniklou škodu.
04.12.2017 11:50 |

podobné články

Osobnosti: David Rusňák (9 článků)

Šnajdr, Tluchoř i Fuksa budou propuštěni z vazby, stíháni jsou dál

 
Tři stíhaní někdejší poslanci ODS Marek Šnajdr, Petr Tluchoř a Ivan Fuksa budou propuštěni z vazby. Na svobodu se dostanou, až žalobci vypracují a doručí do věznice příkazy k jejich propuštění. Olomoucký vrchní státní zástupce Ivo Ištvan řekl, že je na cestě do Olomouce, kde začne příkazy spolu s kolegy zpracovávat. Podle něho však z rozhodnutí soudu o vynětí exposlanců z pravomoci orgánů činných v trestním řízení nevyplývá, že by nebylo možné vést jejich stíhání. "Tímto aktem trestní stíhání rozhodně zastaveno není," zdůraznil Ištvan. 
16.07.2013 19:40 |

podobné články

Osobnosti: Petr Tluchoř (558 článků) , Ivan Fuksa (394 článků) , Marek Šnajdr (313 článků)

Stíhání Tykače v kauze CS Fondů je zastaveno, chybí důkazy

 
Vrchní státní zastupitelství v Praze zastavilo trestní stíhání miliardáře Pavla Tykače v kauze CS Fondů. Tykač byl obviněn z toho, že v letech 1996 až 1997 vyvedl z fondů aktiva za 1,2 miliardy korun. Trestní stíhání státní zástupce zastavil, protože chyběly důkazy, že skutek spáchal obviněný. O rozhodnutí z 23. prosince dnes na webu informoval státní zástupce Zdeněk Matula. Tykačovi obhájci zastavení očekávali.
29.12.2015 10:56 |

podobné články

Stíhání Urbanové zastaveno, v kauze Čunek neříkala pravdu, ale neúmyslně

 
Stíhání Marcely Urbanové, která čelila obvinění z křivé výpovědi v údajné korupční aféře bývalého šéfa lidovců Jiřího Čunka, bylo zastaveno. Státní zástupkyně rozhodla, že Urbanová vypovídala sice nepravdivě, neprokázalo se však, že tak činila úmyslně, informovala mluvčí Městského státního zastupitelství Štěpánka Zenklová. Urbanové hrozily až tři roky vězení.
17.08.2009 12:00 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Čunek (634 článků)

Vězeňský mundúr pro Messiho? Hvězdný útočník musí kvůli daním k soudu

 
Čtyřnásobný držitel Zlatého míče, argentinský fotbalový kouzelník Lionel Messi, se bude před soudem ve Španělsku zodpovídat z krácení daní. Na doporučení státního zástupce měl být sice útočník Barcelony zbaven obvinění a stíhání tak mělo být vedeno pouze proti jeho otci, nicméně úřad prokurátora se postavil proti tomuto návrhu, takže před soudem nakonec stanou oba.
08.10.2015 19:21 |

podobné články

Osobnosti: Lionel Messi (394 článků)

Polák prodával mundúr z koncentračního tábora, chtěl za něj 25 tisíc

 
To snad nemyslel vážně! Polák prodával na aukčním portálu Aukro.cz mundúr z koncentračního tábora. Vyvolal tím pořádnou vlnu znechucení.
22.12.2016 18:15 |

podobné články

Exředitel pražského dopravního podniku Dvořák: Mé stíhání bude brzy zastaveno

 
Bývalý ředitel pražského dopravního podniku Martin Dvořák, který je obviněn v kauze zakázky na tisk jízdenek, tvrdí, že jeho stíhání bude „v krátkém horizontu zastaveno“. Podle něj jsou ve spisu znalecké posudky, které dokládají, že zákon porušen nebyl. A že ani nevznikla žádná škoda.
14.02.2014 08:35 |

podobné články

Módní ikona Victoria Beckham prozradila, co si na sebe nikdy neoblékne

 
Victoria Beckham  (37) prý miluje módu natolik, že nemůže nikdo na světě očekávat, že by se oblékla do tepláků. Ty na sebe neoblékne ani doma. I tam totiž může mít na sobě spoustu pohodlného sexy oblečení z dílen návrhářů. Sama přitom opustila hudební branži a vrhla se na návrhářství luxusní módy.
07.03.2012 15:00 |

podobné články

Osobnosti: Victoria Beckham (793 článků)

Zhýčkaná celebrita: Orlando Bloom nikdy neoblékne jedny spodky dvakrát

 
Orlando Bloom je velmi náročný na spodní prádlo. Denně musí mít na sobě nejen čisté boxerky, ale ty musejí být každý den úplně nové. Britský herec prý nikdy neoblékne jeden pár dvakrát. Osmatřicetiletá hvězda Pirátů z Karibiku je také nesmírně ráda nakupuje.
03.09.2015 17:00 |

podobné články

Osobnosti: Orlando Bloom (276 článků)

Soud částečně zrušil verdikt o zastavení stíhání katarského prince

 
Odvolací pražský městský soud zčásti zrušil rozhodnutí o zastavení trestního stíhání katarského prince Hámida bin Abdal Sáního viněného v Česku ze zneužívání nezletilých dívek. Trestní stíhání bylo zastaveno na základě lednové prezidentské amnestie.
20.03.2013 15:30 |

podobné články

Trestní stíhání bývalé mluvčí Středočeského kraje Berill Maschekové bylo zastaveno

 
Státní zástupce zastavil trestní stíhání bývalé mluvčí Středočeského kraje Mgr. Berill Maschekové obviněné z trestného činu porušení povinností při správě cizího majetku v souvislosti se zakázkou na webové stránky pro mladé Středočechy. V usnesení uvádí, že se má klientka nejen nedopustila žádného trestného činu, ale také z něj vyplývá, že předmětná zakázka byla v souladu se zákonem.
06.05.2014 16:55 |

podobné články

Trafikanti z ODS odškodnění za vazbu nedostanou. Kvůli imunitě

 
Ministerstvo spravedlnosti zamítlo žádosti exposlanců ODS Ivana Fuksy, Petra Tluchoře a Marka Šnajdra o odškodnění za trestní stíhání a vazbu v kauze údajných trafik. V dnešní tiskové zprávě uvedlo, že trojice nemá na odškodné podle zákona nárok, protože její trestní stíhání bylo zastaveno kvůli tomu, že nebyla trestně odpovědná vzhledem k poslanecké indemnitě.
16.07.2014 18:25 |

podobné články

Osobnosti: Petr Tluchoř (558 článků) , Ivan Fuksa (394 článků) , Marek Šnajdr (313 článků)

Trestní stíhání exšéfa Hradní stráže Prskavce bylo zastaveno

 
Státní zástupkyně podmíněně zastavila trestní stíhání bývalého velitele Hradní stráže Petra Prskavce. Vyšetřován byl kvůli podezření z podvodu. Státní zástupkyně pro Prahu 6 Jindra Janáčová ČTK přímo nesdělila, že rozhodnutí se týká Prskavce, vyplývá to ale z kontextu.
28.02.2017 17:10 |

podobné články

Osobnosti: Petr Jindra (11 článků)

Pamatujete si na milionáře Michala Červína z pořadu Vem si mě? Luxus vyměnil za vězeňský mundúr a nemá ani na známku na dopis

 
Zdálo se, že má podnikatel Michal Červín vše, na co si jen vzpomene. Nadité konto penězi, luxusní auta, nadprůměrné bydlení a ženy se kolem něj točily jako vosy kolem medu. Jenže to bylo s přímou úměrou plné peněženky. Jak si sáhl na dno, zbankrotoval, tak přišel o vše. Dokonce i o svobodu!
08.08.2016 08:05 |

podobné články

Osobnosti: Michal Červín (120 článků)

Advokát Sokol vysekal senátora z korupce. Špinavě, útočí bojovník Hučín

 
Poté, co olomoucká krajská státní zástupkyně Marie Kodytková zastavila trestní stíhání přerovského primátora a senátora za ČSSD Jiřího Lajtocha a bývalého vedení Přerova kvůli podezřelým zakázkám, objevila se řada kritických reakcí na toto rozhodnutí. Přerovský rodák a představitel politických vězňů Vladimír Hučín spekuluje o tom, zda trestní stíhání nebylo zastaveno kvůli známostem někdejšího ministra spravedlnosti Jiřího Nováka a bývalého šéfa ministerstva vnitra Tomáše Sokola, kteří v kauze vystupovali jako obhájci obviněných. Sokol se ale od obvinění distancuje.
03.02.2012 07:00 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Novák (100 článků) , Vladimír Novák (23 článků)