Článek

Liga supervousáčů: Kam se holič neodváží!

 
Idylické rakouské městečko Leogang mělo minulý víkend neobvyklé návštěvnictvo. Na 350 mužů z celého světa na úpatí Alp vyvolávalo respekt i úsměvy. Hubené, silné, vysoké, malé, staré, mladé spojovalo jedno. Celoživotní láska k extrémnímu porostu tváře! Taková pitoreskní mánie; starat se o své brady, upravovat je, šlechtit, kulmovat, tužit a pěstit a pak je vystavovat na odiv. Mistrovství světa vousů a knírků! Kde takový festival najdete?!
11.10.2015 12:05 |

podobné články

Podobné články

Pardubický kraj: Křižovatka na I/35 ve Vysoké u Holic bude přehlednější

 
Pardubice (22. 7. 2014) – Velmi frekventovaná, ale pro řidiče také nepřehledná křižovatka ve Vysoké u Holic (místní část obce Ostřetín), která spojuje silnici I/35 s se silnicí druhé třídy č. 322 a třetí třídy č. 30512, dozná výrazného vylepšení. Pardubický kraj spolu s pardubickou pobočkou Ředitelství silnic a dálnic ČR a obcí Ostřetín mají na rekonstrukci připraveno 6,3 milionu korun. Práce započnou na podzim letošního roku. Kraj tak pokračuje v opatřeních ke zvýšení bezpečnosti na silnici I/35.
22.07.2014 11:35 |

podobné články

Kadeřnictví pro odvážné: Holič v uprchlickém táboře upravuje lidem vlasy ohněm

 
Že by to mělo být dobré pro zdraví, to vás asi úplně nenapadne, když na vás kadeřník namíří obří zapalovač. Světe div se, realita je prý taková. Odvážný holič a stylista Ramadan Edwan (37) v uprchlickém táboře v Gaze totiž o své klienty pečuje přesně takhle. A úpravu vlasů ohněm si nemůže vynachválit...
05.02.2017 15:20 |

podobné články

Jen pro odvážné: Růžová kreatura Angelyne nechala nahlédnout pod svou minisukni

 
Příležitostná hollywoodská herečka a modelka Angelyne, jejíž věk se nikdo neodváží tipovat, je ve světě známá jako chodící strašidlo. Kam přijde, tam vzbudí rozruch. To také učinila nedávno v Kalifornii, kam přijela svým nablýskaným růžovým Chevroletem, z něhož vystupovala tak neopatrně, že se všichni mohli podívat na její spodní prádlo, které kupodivu nemělo růžovou barvu. Na první pohled proto nebylo jasné, zda vůbec nějaké má. Naštěstí ano.
09.10.2012 17:10 |

podobné články

Johnův muž a jeho Liga odhodlaných: Už 32 udání na Kalouska a spol.

 
Těžko uvěřitelných 32 trestních oznámení na osobnosti veřejného života už stihla podat organizace Liga odhodlaných, zabývající se bojem proti údajným mafiánským praktikám v politice. Veřejně známou se stala Liga díky jejímu zakládajícímu členovi - teplickému aktivistovi Tomáši Jarolímovi. Ten je však činný nejen v boji proti korupci, ale i jako politik. Je místopředsedou VV pro boj s korupcí.
06.02.2012 19:10 |

podobné články

Johnův pobočník a jeho Liga odhodlaných: Už 32 udání na Kalouska a spol

 
Těžko uvěřitelných 32 trestních oznámení na osobnosti veřejného života už stihla podat organizace Liga odhodlaných, zabývající se bojem proti údajným mafiánským praktikám v politice. Veřejně známou se stala Liga díky jejímu zakládajícímu členovi- teplickému aktivistovi Tomáši Jarolímovi. Ten je však činný nejen v boji proti korupci, ale i jako politik. Je místopředsedou VV pro boj s korupcí.
09.02.2012 07:15 |

podobné články

Liga lidských práv zve Zemana a další politiky do škol začleňujících postižené

 
Liga lidských práv dnes veřejně pozvala prezidenta Miloše Zemana, poslance i senátory k návštěvě některé z takzvaných férových škol, které mají certifikát za úspěšné začlenění handicapovaných žáků do běžných tříd. Liga tak reaguje na debatu o této problematice, kterou vyvolaly středeční prezidentovy výroky zpochybňující tuto snahu. Zprávu o tom přinesla ČTK.
16.01.2015 18:37 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (20904 článků)

Ani pivo, ani hazard. Fotbalová liga má nového sponzora

 
Na poslední chvíli našla česká fotbalová liga nového titulárního sponzora. Nejvyšší soutěž v Česku se bude hrát pod novým názvem ePojisteni.cz liga. Internetový vyhledávač pojištění nahradí loterijní společnost Synot, která po dvou letech s rolí hlavního sponzora ligy skončila. Předtím byl 17 let hlavním partnerem pivovar Gambrinus.
28.07.2016 11:40 |

podobné články

15 věcí, které by měla každá žena nosit v kabelce

 
Holky tahají v kabelce ledacos. Od rozbité boty, přes cihly až po zbytky sušenek, posmrkané kapesníky a roztrhané časopisy. Je ale pár věcí, které by ve své obří, megatěžké a neprobádatelné kabelce, kam se žádný muž nikdy neodváží podívat, natož hrábnout, měla nosit každá. Ulehčí vám to život!
29.09.2013 09:30 |

podobné články

Mladík dělá stojky tam, kam se mnozí neodváží ani vkročit

 
Scott Young z Velké Británie závratí rozhodně netrpí. Jinak by se totiž nemohl věnovat své oblíbené kratochvíli, z níž běžným smrtelníkům běhá mráz po zádech. Tento akrobat totiž ve volném čase dělá stojky na vrcholech výškových budov. Samozřejmě bez jištění.
18.03.2014 06:30 |

podobné články

Osobnosti: Scott Young (3 články)

Video z míst v Evropě, kam už se Evropan neodváží. Řádí tu islámská policie, dodržuje se jen právo šaría

 
Americký think tank Gatestone Institute publikoval zevrubnou studii popisující existenci tzv. „no go zón“, tedy městských čtvrtí ve Velké Británii, které jsou ovládány muslimskými přistěhovalci. Zdejší samozvané muslimské hlídky zastavují kolemjdoucí a nutí je, aby se chovali podle muslimského práva šaría. Podle mnohých expertů zde dávno přestaly platit britské zákony. Policisté však zůstávají nečinní, protože se obávají obvinění z rasismu a islamofobie.
24.06.2015 15:42 |

podobné články

Kritika imigrace bude trestná a přesídlování uprchlíků k nám má být stálé a trvalé. Poslanec Soukup upozorňuje na nové návrhy Bruselu, o kterých jste ještě neslyšeli

 
ROZHOVOR Poslanec ANO Zdeněk Soukup upozorňuje, že mu jako členovi evropského výboru přišel do mailu materiál, ve kterém Evropská komise přichází „s návrhem na vznik strukturovaného a trvalého unijního přesídlovacího rámce.“ „Brusel vyrábí nástroje pro umlčení hlasu veřejnosti. Už i u nás se šušká něco o připravovaném ‚náhubkovém zákonu‘ ve stylu ‚hate speech‘, kdy má být trestná i slovní kritika migrační politiky,“ upozorňuje Soukup. Také říká, že ve Francii je dnes 750 no-go zón, kde platí islámské zákony šaría a kam se neodváží ani policisté. Nakročeno k tomu má dalších asi 1400 čtvrtí.
23.09.2016 10:45 |

podobné články

Policejní robot se samopalem bude hlídat ulice v USA

 
Ani otrlí policisté se neodváží na pochůzky do nejnebezpečnějších ulic amerických velkoměst. Ukáznit zločince a výtržníky by ale měl speciální policejní robot, který pro případy nouze bude vybaven i samopalem. To je alespoň vize vládního vojenského výzkumného úřadu DARPA, který by chtěl humanoidní roboty nasadit do služby nejpozději do roku 2025.
13.08.2009 13:15 |

podobné články

O tom, zda zbavit Babáka či Bártu imunity, zatím nikdo nepřemýšlí

 
Finanční aféry uvnitř Věcí veřejných zaměstnávají v současné době již policii i Finančně analytický útvar ministerstva financí Miroslava Kalouska. Výsledek vyšetřování se nikdo neodváží odhadnout, a proto ani členové Mandátového a imunitního výboru sněmovny nejsou schopn říci, zda by v případě sdělení obvinění Michalu Babákovi či Vítu Bártovi zvedli ruku pro vydání trestnímu stíhání či proti. Zatím mají na rozmyšlenou čas. Michal Babák zatím požádal o pozastavení členství ve straně Věci veřejné.
01.06.2011 10:35 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Kalousek (6418 článků) , Michal Babák (379 článků) , Vít Bárta (2829 článků)

Nejkrásnější róba na plesu ve Vídni: Topmodelka Helena Christensen oslnila v bílém

 
Z dalších mnoha krásných žen byla hostem plesu ve Vídni bývalá dánská topmodelka Helena Christensen (43), která předem prohlásila, že se neodváží na taneční parket. Což byla velká škoda, měla totiž v ten večer nejkrásnější šaty. V bílé róbě poseté peřím jen zářila.
17.02.2012 11:45 |

podobné články

Osobnosti: Helena Christensen (23 článků)

Enge s von Thurn und Taxisem odjíždějí z Navarry bez bodů

 
Na rozpáleném španělském asfaltu se o uplynulém víkendu odehrál třetí podnik světového šampionátu GT1. Tomáš Enge a Albert von Thurn und Taxis prožili na okruhu Navarra víkend plný problémů a ze Španělska si neodváží žádné body.
28.05.2012 18:20 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Enge (29 článků)

Profesor Přibáň: Strany se neodváží vzdorovat tlaku lidí. Bude to dobré

 
Policejní prezident Lessy mluví o zastrašování v případu CASA, Miroslav Kalousek o policejní provokaci a zvůli. Jsme svědky zásadního narušení ústavních pravidel, nebo se naopak zdejší demokratická kultura posiluje? Na to se ptal redaktor časopisu Respekt Ondřej Kundra právního experta Jiřího Přibáně.
23.07.2012 12:25 |

podobné články

Osobnosti: Lessy (875 článků) , Miroslav Kalousek (6418 článků)

Profesor Přibáň: Strany se neodváží vzdorovat tlaku lidí. Bude to dobré

 
Policejní prezident Lessy mluví o zastrašování v případu CASA, Miroslav Kalousek o policejní provokaci a zvůli. Jsme svědky zásadního narušení ústavních pravidel, nebo se naopak zdejší demokratická kultura posiluje? Na to se ptal redaktor časopisu Respekt Ondřej Kundra právního experta Jiřího Přibáně.
23.07.2012 12:30 |

podobné články

Osobnosti: Lessy (875 článků) , Miroslav Kalousek (6418 článků)

Bartošová ve Státní opeře a jiné obludnosti. O sociologii umění

 
Úvahy sociologa Miroslava Paulíčka se točí kolem umění a toho, co si o něm různé části společnosti myslí. Odkud vlastně pochází pojem vysoké umění? Co si o tom mysleli ve středověku či v renesanci? A co je midcult? I o tom filozofuje v útlé knížce Nikdo se neodváží říci, že je to nudné.
23.08.2012 17:35 |

podobné články

Ještě jedna šance. Odborníci radí detailně Nečasovi, kde vzít hlasy pro ODS

 
POLITOLOGOVÉ Vládu na pravé části politického spektra přebírá TOP 09, ODS v průzkumech volebních preferencí propadá stále hlouběji. Premiér a předseda ODS Petr Nečas je přesvědčen, že občanští demokraté pozici nejsilnější pravicové strany obhájí, protože jsou etablovanou stranou. Politologové předpovídají, že čím blíž k volbám, tím víc budou sílit střety mezi ODS a TOP 09, protože obě vládní strany usilují o stejné voliče, ale nikdo se neodváží odhadnout, kdo nakonec zvítězí.
26.03.2013 09:20 |

podobné články

Osobnosti: Petr Nečas (9266 článků)