Článek

Lídři pravice dnes nadbíhali Starostům a nezávislým

 
Lídr hnutí ANO Andrej Babiš, první místopředseda lidovců Marian Jurečka i šéf ODS Petr Fiala. Ti všichni nadbíhali hnutí Starostové a nezávislí na jeho sněmu, který dnes probíhá v Průhonicích u Prahy. Informoval o tom server iDnes.cz.
16.04.2016 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (13010 článků) , Petr Fiala (1339 článků) , Marian Jurečka (623 článků)
Podobné články

Krainer (STAN): Proč jsem vstoupil ke Starostům a nezávislým

 
Vstoupit do politiky je vždycky těžké rozhodnutí. Pokud to vezmete vážně, vytváříte si už navždy nesmiřitelné nepřátele. Ztratíte spoustu času a vyčerpáte mnoho energie a přesto se často nedoberete hmatatelných výsledků. Přesto to má smysl. Jakub Krainer popisuje kroky, které jej přivedly až ke Starostům a nezávislým.
12.09.2017 09:10 |

podobné články

Poslanec ODS: Co je to pravice, když TOP v našem městě vládne s komunisty?

 
Poslanec za ODS Jan Kubata napsal pro ParlamentniListy.cz text, ve kterém se zabývá směřováním české pravice. Tu podle něj nyní představují ODS a TOP 09. Podle Kubaty se prý nemáme ptát, kam směřuje česká pravice, ale co to vlastně ta pravice je, a to v českém i evropském měřítku.
12.05.2013 09:40 |

podobné články

Osobnosti: Jan Kubata (15 článků)

Přiznání Maciuchové: muži jí nadbíhali milostnými básněmi

 
Hana Maciuchová miluje básně již od dětství. Sama nikdy žádnou nenapsala, zato jich dostala nespočet od svých ctitelů. Nejvíc si považovala samozřejmě těch z pera jejího již zesnulého manžela Jiřího Adamíry.
25.06.2010 08:55 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Adamíra (16 článků) , Hana Maciuchová (308 článků)

Hvězda Modré laguny měla doma muslima: Proč si vybrala muže ze země islamistů?

 
Brooke Shields byla po fenomenálním úspěchu filmu Modrá laguna sledovanou celebritou a hvězdou číslo jedna. Mohla si také pořádně vybírat a muži ji nadbíhali. Komu nakonec řekla své ANO?
03.08.2016 23:35 |

podobné články

Osobnosti: Brooke Shields (33 článků)

POLITICKÉ STRANY DLUŽÍ, KAM SE PODÍVAJÍ! Přehled jejich financí!

 
Největší vládní strana ODS měla ke konci loňského roku závazky po lhůtě splatnosti za 146,3 milionu korun. Koaliční TOP 09 zase dala 10,3 milionu korun spřízněným Starostům a nezávislým, s nimiž loni kandidovala ve sněmovních volbách. Neparlamentní Suverenita - Strana zdravého rozumu vykázala na loňský rok členské příspěvky 126 korun.
05.04.2011 18:00 |

podobné články

Parkanová to rozsekla? TOPka možná míří k rozpadu

 
Kauza poslankyně Vlasty Parkanové (TOP 09) může pořádně zamíchat kartami v celé TOPce. Je možné, že Starostům a nezávislým (STAN) nebude po chuti být i nadále její součástí. Politolog má jasno, poslanci k podobné možnosti zatím spíše mlčí. A pozornost odvádí k samotné Parkanové.
18.06.2012 17:50 |

podobné články

Osobnosti: Vlasta Parkanová (698 článků)

Parkanová to rozsekla? TOPka možná míří k rozpadu

 
Kauza poslankyně Vlasty Parkanové (TOP 09) může pořádně zamíchat kartami v celé TOPce. Je možné, že Starostům a nezávislým (STAN) nebude po chuti být i nadále její součástí. Politolog má jasno, poslanci k podobné možnosti zatím spíše mlčí. A pozornost odvádí k samotné Parkanové.
18.06.2012 19:25 |

podobné články

Osobnosti: Vlasta Parkanová (698 článků)

Schwarzenberg: M. Zemanovi gratuluji a doufám, že se mu podaří být prezidentem všech občanů

 
Především bych chtěl poděkovat všem voličům, kteří mě podpořili a dále pak straně TOP09 a Starostům a nezávislým, kteří mě podpořili.
27.01.2013 14:10 |

podobné články

Topka dostala od svých kandidátů tři miliony. Dá je na kampaň

 
Jednotliví kandidáti TOP 09 a Starostů zaplatí z celkových nákladů předvolební kampaně okolo tří milionu korun. Zatímco Starostům a nezávislým budou tyto výdaje uhrazeny z centrální pokladny, členové TOP 09 budou muset sáhnout skutečně do svých kapes. Informoval o tom server Aktuálně.cz.
14.09.2013 20:50 |

podobné články

Děs pro ODS: Její starostové prý uvažují o přechodu ke Gazdíkovi

 
Občanští demokraté tvrdě narazili ve volbách, když se nedokázali ani přiblížit k zisku 10 procent hlasů. Vzhledem k faktu, že neuspěli ani v posledních senátních a krajských volbách, zůstává jim pouze jediná „bašta“, o kterou se mohou opřít. Jde o starosty zvolené v barvách ODS. Těch má strana na tři stovky. Zdá se však, že i této základně hrozí rozklad. Podle informací serveru iDnes.cz někteří starostové uvažují o přechodu ke Starostům a nezávislým.
04.11.2013 16:10 |

podobné články

Hudeček prý vstoupí do další partaje. Kam?

 
Někdejší pražský primátor Tomáš Hudeček po „vyhazovu“ z TOP 09 zřejmě bez stranického dresu dlouho nezůstane. Podle informací Lidových novin požádal o přestup ke Starostům a nezávislým. A ti se údajně nebrání.
12.11.2014 08:46 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Hudeček (656 článků)

Hnutí STAN se první zářijový den činilo i v Říčanech

 
Kontaktní kampaň "Melouny spravedlivě!” se nevyhnula ani Starostům a nezávislým v Říčanech:
02.09.2016 07:40 |

podobné články

Starostové mají ještě jednu velkou posilu. Je to...

 
Miliardář Dalibor Dědek podal pomocnou ruku Starostům a nezávislým, když jim před časem oznámil, že za ně bude kandidovat a pokusí se na kandidátky pozvat ještě další nezávislé osobnosti. Nakonec STAN přece jen někdo posílí. Do sněmovny bude kandidovat starší syn Ladislava Smoljaka David Smoljak. Informoval o tom server Lidovky.cz.
17.08.2017 15:40 |

podobné články

Osobnosti: Ladislav Smoljak (121 článků)

Lidovci slibují menším obcím víc z vybraných daní

 
Lidovci slibují před volbami starostům změnu rozpočtového určení daní. Především malým obcím má novela zákona přinést celkem 2,4 miliardy korun navíc. Návrh dnes představili 350 starostům, které pozvali do Prahy.
19.02.2010 15:45 |

podobné články

Pokus plíživě vyvlastnit pozemky pod letišti se nelíbí ani starostům

 
Poslanci by měli již tento týden hlasovat o novele zákona o civilním letectví. Jde o to, zda v jeho rámci schválí možnost fakticky vyvlastnit pozemek pod letištěm, a to bez ohledu na názor majitele pozemku i orgánů místní samosprávy. Návrh vyvolal zděšení mezi poslanci, nelíbí se ale ani některým starostům a zastupitelům.
13.05.2009 10:45 |

podobné články

Drábek nabídl starostům na Šluknovsku více míst pro veřejně prospěšné práce

 
Ministr práce a sociálních věcí Jaromír Drábek (TOP 09) při své pondělní návštěvě na Šluknovsku starostům místních obcí představil návrhy, které by měly zlepšit napjatou situaci. Resort se rozhodl posílit kapacitu veřejně prospěšných prací v regionu o 100 míst. V případě potřeby je možné počet míst dále navýšit. Konkrétní návrhy uvedl i premiér Petr Nečas (ODS).
19.09.2011 13:15 |

podobné články

Osobnosti: Petr Nečas (9266 článků) , Jaromír Drábek (1074 článků)

Krize v plzeňské ODS? Špičky strany prý domlouvaly několika zlobivým starostům

 
Špičky plzeňské ODS si měly údajně „vzít na paškál a domlouvat“ starostům ve dvou plzeňských obvodech, kteří zřejmě přestávají být loajální vůči své modré straně a mají odstředivé tendence. ParlamentniListy.cz zjistily, že utajované jednání mělo být následující den po zastupitelstvu města, kdy se na vedení krajské metropole snesly především z TOP 09 výtky od drobných připomínek až po zásadní záležitosti.
22.02.2013 20:20 |

podobné články

Farský (TOP 09): Starostům nabízíme jednoduchý přístup k registru smluv

 
Povinné zveřejňování smluv, objednávek a faktur uzavřených veřejnou správou v registru smluv je velkou koalicí již několik měsíců blokováno ústavně právním výborem. Autor novely Jan Farský proto nabízí obcím pomoc v dobrovolné účasti registru, který je na portálu veřejné správy spuštěn už od letošního února. „Nabízíme starostům vzor jednoduché směrnice, která jim přistoupení k registru velmi zjednoduší,“ říká Jan Farský.
09.07.2013 11:05 |

podobné články

Osobnosti: Jan Farský (152 článků)

Fischerová (ODS): Upravená pravidla pro zadávání veřejných zakázek ulehčí život starostům

 
Novela zákona o zadávání veřejných zakázek, která prošla ve formě zákonného opatření sněmovnou, ulehčí život zejména starostům českých obcí. Přesvědčena je o tom poslankyně Jana Fischerová. Schválený zákon počítá mimo jiné se zvýšením limitu pro malou veřejnou zakázku u stavebních prací na šest milionů Kč, u služeb se limit zvedne na dva miliony korun.
29.11.2013 18:35 |

podobné články

Osobnosti: Jana Fischerová (32 článků)