Článek

Lidé si v práci stěžují na hlasité mlaskání kolegů i kolabující techniku

 
Kolegové, kteří při konzumaci oběda na pracovišti vydávají hlasité zvuky a dělají nepořádek, patří mezi hlavní důvody stížností kancelářských zaměstnanců. Podobně otravní jsou pro ostatní také ti, kteří si ustavičně na něco stěžují. Za největší problém je nicméně v kancelářích považována kolabující technika. Uvedl to zpravodajský server BBC na základě průzkumu mezi 1000 zaměstnanci menších britských firem.
30.11.2016 07:05 |

podobné články

Podobné články

Hlasité milování: vzrušuje nebo leze na nervy?

 
Sténání, vrnění nebo mlaskání, to všechno mohou být ozvuky lásky.
26.11.2009 10:45 |

podobné články

Fleischer (SPR-RSČ): Exekustánu chybí zaměstnanci – stěžují si čeští otrokáři

 
Firmám prý chybí lidé, údajně si stěžují podniky na nedostatek zaměstnanců zejména výrobních firem. Na nedostatek zaměstnanců si stěžují i obchodní řetězce. Proč to tak je?
26.01.2017 08:35 |

podobné články

Fleischer (SPR-RSČ): Exekustánu chybí zaměstnanci montoven – stěžují si čeští otrokáři

 
Firmám prý chybí lidé, údajně si stěžují podniky na nedostatek zaměstnanců zejména výrobních firem. Na nedostatek zaměstnanců si stěžují i obchodní řetězce. Proč to tak je?
27.01.2017 09:15 |

podobné články

První facka chutná nejlépe! Podívejte se na inspirativní video plné mlaskání!

 
Pamatujete se na video, "ve kterém se líbají úplně cizí lidé":http://www.extra.cz/tohle-video-vas-uchvati-umelkyne-dala-dohromady-dvacet-cizich-lidi-aby-se-poprve-zalaskovane-polibili-pred-jeji-kamerou? Dojemné, viďte...
26.06.2014 18:40 |

podobné články

Tři konvoje s americkými vojáky se dnes spojí v Praze, kde si lidé budou moct prohlédnout jejich techniku

 
Tři konvoje amerických vojáků, kteří ze cvičení v Pobaltí projíždějí Českem na domovskou základnu v Německu, dnes z kasáren ve Vyškově, Pardubicích a Liberci zamíří do Prahy. V hlavním městě se shromáždí v areálu kasáren v Ruzyni, kde si v úterý budou moci lidé prohlédnout americkou vojenskou techniku. Česko američtí vojáci opustí v jednom spojeném konvoji ve středu.
30.03.2015 06:25 |

podobné články

Tři konvoje s americkými vojáky se dnes spojí v Praze, kde si lidé budou moci prohlédnout jejich techniku

 
Tři konvoje amerických vojáků, kteří ze cvičení v Pobaltí projíždějí Českem na domovskou základnu v Německu, dnes z kasáren ve Vyškově, Pardubicích a Liberci zamíří do Prahy. V hlavním městě se shromáždí v areálu kasáren v Ruzyni, kde si v úterý budou moci lidé prohlédnout americkou vojenskou techniku. Česko američtí vojáci opustí v jednom spojeném konvoji ve středu.
30.03.2015 08:46 |

podobné články

Slavné české hlasatelky se pokrafaly před kamerou a zraky kolegů: Proč si vjely do vlasů?

 
Bývalé hlasatelky Heda Čechová (85) a Kamila Moučková (85) jsou dámy, které patří ke špičce české, respektive československé televizní žurnalistiky. A jsou to také dámy, kterým když se něco nelíbí, nebojí se to dát hlasitě najevo. A je jedno, že právě nejsou samy, ale kolem je dalších několik kolegů, a navíc kamera, která vše snímá...
24.04.2014 14:00 |

podobné články

Osobnosti: Kamila Moučková (62 článků) , Heda Čechová (13 článků)

Trailer: Gwyneth Paltrow děsí nákazou

 
Film „Nákaza“ sleduje rychlé šíření smrtícího vzduchem přenosného viru, který nemocné zabíjí během několika dnů. S rychlým šířením epidemie se lékaři po celém světe snaží najít lék a minimalizovat paniku, která se šíří ještě rychleji, než samotný virus. Cestující na letišti se dotkne salátové místy v letištním baru předtím, než podá kreditní kartu číšníkovi. Obchodní jednání začne podáváním rukou. Muž zakašle v plném autobusu. Jeden kontakt. Jeden okamžik. A smrtelný virus se přenese. V americkém Centru pro kontrolu a prevenci nemocí dochází k mobilizaci všech výzkumných pracovníků, kteří se snaží rozluštit kód unikátního patogenu, který neustále dále mutuje. Jak postupně narůstá počet mrtvých a lidé se v kolabující společnosti snaží ochránit sebe samotné a své nejbližší, jeden aktivista a blogger (Jude Law) začne tvrdit, že veřejnost nedostává pravdivé informace o skutečném dění, čímž vyvolá epidemii paranoie as strachu stejně nakažlivou jako původní virus. . Obyčejní lidé se zároveň snaží přežít ve společnosti, která se prakticky zhroutila.
20.10.2011 13:55 |

podobné články

Osobnosti: Gwyneth Paltrow (284 článků)

Obama zachránil kolabující ženu: Je to podvod, volají lidé na internetu..

 
Postavili ji přímo za amerického prezidenta, když pronášel proslov o zdravotní péči v USA. Těhotná diabetička Karmel Allison náhle během jeho projevu začala kolabovat. Prezident bleskurychle zareagoval a ženu zachytil. „Díky, že jste mě chytil, pane prezidente,“ vzkázala mu po internetu ženu. Lidé už začali spekulovat, že vše bylo nahrané!
22.10.2013 11:35 |

podobné články

Mlaskání a srkání bere ostatním chuť k jídlu

 
Zlozvyky při jídle jsou nejen otravné, ostatním u stolu mohou sebrat veškerou chuť k jídlu.
25.04.2010 00:40 |

podobné články

Antonín Jedlička: Děti ho milovaly i nenáviděly

 
Určitě si vybavíte film Adéla ještě nevečeřela. Nenažranou masožravou květinu tam „nadaboval“ právě Antonín Jedlička (*18. 2. 1923 - † 28. 8. 1993). Všechno to slastné mlaskání, zlověstné škrundání a mlsné olizování vymyslel a také nahrál. Nezůstalo ale jen u Adély. Za svůj život natočil tisíce různých zvuků v mnoha filmech a rozhlasových pořadech.
09.06.2010 00:30 |

podobné články

Osobnosti: Antonín Jedlička (4 články)

Adamovská vyhrála cenu za mlaskání!

 
Herečka Zlata Adamovská (51) o víkendu získala cenu Františka Filipovského, která se už šestnáct let uděluje nejlepším dabérům! Ocenění Zlata obdržela za film Pochyby, kde naprosto dokonale zvládá Meryl Streepovou (61) a její charakteristické mlasknutí...
21.09.2010 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Meryl Streep (169 článků) , Zlata Adamovská (435 článků) , František Filipovský (52 článků)

Hejtman vyrazil do škol a nestačil se divit. Třináctiletí obědvají pivo

 
Žádné mlaskání žáků u talíře. Školní jídelnu ve městě Koryčany na Kroměřížsku obsadili zkraje týdne zdejší politici. Pro stovky dětí tak museli rodiče zajistit oběd sami. Někteří žáci zřejmě upozornění ignorovali a tak kolem poledne mlsně a zmateně postávali před jídelnou.
11.04.2012 17:15 |

podobné články

Lenost, závist, žraní a mlaskání u koryt. Šéfsoukromník mluví o levici

 
Předseda Strany soukromníků ČR Rostislav Senjuk obhajuje v rozhovoru pro internetovou revue Pravý břeh živnostníky a podnikatele. Podle něj zaměstnavatelé odvádějí peníze do státní kasy hned několikrát - za daně a poplatky, sociální pojištění a spotřebu. A pokud si to prý stínový ministr financí za ČSSD Jan Mládek neumí spočítat, měl by vrátit diplom.
08.04.2013 07:15 |

podobné články

Osobnosti: Jan Mládek (661 článků)

Doubrava: Nevyhnutelná nutnost, znárodnit fotovoltaické přízraky

 
A je to venku. Najednou se dozvídáme o neskutečných miliardách korun, které, za hlasitého mlaskání, dostávají ti, kteří vlastní a provozují fotovoltaické elektrárny (FVE). Dostávají je zbytečně. O to více jsou spokojeni.
05.05.2013 15:30 |

podobné články

Žraní a mlaskání, Babišovo zastavení Kalouska. Zbořil nahlíží na Zemana i do koalice

 
O víkendovém sněmu TOP 09 si politolog Zdeněk Zbořil myslí, že útočit na Andreje Babiše straně body nepřidá. Naopak se může stát, že většinu ve sněmovně sjednotí antikalouskovský program. K vyjednávání o vládě podotýká, že někteří významní straníci považují rozdělování ministerských křesel za životní příležitost a naskytnutou šanci si nechtějí nechat ujít.
09.12.2013 15:30 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (8502 článků)

Mlaskání, pískání, obtěžování: Tohle video šokuje nejen ženy

 
Jdete po ulici a máte pocit, že se na vás stále někdo dívá. V duchu si řeknete, že jste paranoidní a jen si to namlouváte. Ne, nemusí to tak být. Zřejmě to ani netušíte, ale i na ulici se můžete stát obětí otravného obtěžování.
30.10.2014 11:45 |

podobné články

Vytáčí vás mlaskání do ruda? Zřejmě trpíte mozkovou abnormalitou, uznali lékaři

 
Rozzuří vás k nepříčetnosti, když vedle vás někdo mlaská nebo cvaká propiskou? Možná trpíte poruchou zvanou misofonie, která je podle nejnovějších zjištění lékařů způsobena odchylkami ve struktuře i aktivitě mozku.
03.02.2017 19:10 |

podobné články

Toto jsou malíři, kteří vidí rukama

 
Malíř Sabahudin Čečo (57) ze Sarajeva objevil unikátní malířskou techniku. Techniku, pomocí které mohou vytvářet vlastní obrazy nevidomí lidé. Dal si ji patentovat a naučil ji používat desítky lidí. Těm se kvůli tomu neuvěřitelně zlepšil jejich život. Jak říká Čečo o svých studentech, díky malování obohacují svoji fantazii a zlepšují si orientaci v prostoru.
11.07.2010 07:20 |

podobné články