Článek

Lidé se styděli přeložit černochovi urážlivou zprávu

 
Litevské Centrum pro lidská práva provedlo zajímavý experiment ukazující, jak se lidé postaví k projevu rasismu. Cílem pokusu bylo povzbudit lidi, aby nebyli lhostejní vůči takovému chování.
26.06.2015 15:52 |

podobné články

Podobné články

Praha 8 chce přeložit vytíženou ulici V Holešovičkách do tunelu

 
Vedení radnice Prahy 8 chce nechat přeložit ulici V Holešovičkách do tunelu. Důvodem je velké množství automobilů, které ulicí s vilami projíždí. Požadavek dnes schválili radní městské části, sdělila ČTK mluvčí Prahy 8 Anna Patočková. O tunelu ale městská část nemůže rozhodnout, to přísluší magistrátu, který podle informací ČTK jeho stavbu neplánuje.
09.06.2015 17:15 |

podobné články

Sparta žádá po Suchém omluvu za úřážlivou šálu

 
"Smrt Spartě" - šálu s tímto nápisem zvedl po svém posledním domácím zápase ve dresu Slavie Marek Suchý. Letenský klub po něm chce, aby se omluvil.
14.12.2009 17:30 |

podobné články

Osobnosti: Marek Suchý (53 článků)

Brazilské úřady prošetřují reklamní sexismus Paris Hiltonové

 
Brazilský úřad pro práva spotřebitelů a menšin podal stížnost na smyslnou reklamu na pivo, v níž vystupuje dědička hotelového řetězce Paris Hiltonová. Reklamu považuje za sexistickou a tedy urážlivou pro ženy.
26.02.2010 15:05 |

podobné články

Osobnosti: Paris Hilton (598 článků)

Pákistánský soud zrušil zákaz přístupu na Facebook

 
Pákistánský soud v pondělí zrušil zákaz přístupu na Facebook, který byl blokován téměř dva týdny kvůli stránce považované v islámském světě za urážlivou. Soud uvedl, že se představitelé zmíněné sociální sítě za obsah stránky omluvili a její obsah odstranili.
31.05.2010 10:25 |

podobné články

Nejsem urážlivá slečinka. Vicepremiérka Peake o slovech Kalouska

 
PŮLNOČNÍ ROZHOVOR Jediná žena ve vládě. Vicepremiérka Karolína Peake šla do vládnutí s tím, že nechce být supernovou, která zazáří a zhasne. I když je zatím, jak sama tvrdí, pevná v kramflecích, zamrzelo jí třeba nekolegiální mlčení po útocích ministra financí Miroslava Kalouska. Nicméně není žádnou urážlivou slečinkou, takže to moc nekomentovala. Jinak dost kritizovaný návrh přímé volby prezidenta je v mantinelech koaliční smlouvy podle ní maximum možného a jednání s Nadačním fondem pro boj proti korupci martýriem.
30.10.2011 00:05 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Kalousek (6420 článků) , Karolína Peake (1609 článků)

VIDEO - Slávisté složili urážlivou baladu pro nenáviděného kouče Straku: Franzi, táhni o dům dál!

 
Ach Franzi, jak dlouho tohle vydržíš? Ono nestačí, že na nenáviděného sparťana Františka Straku (53), který dnes koučuje Slavii, řvou sešívaní fans: „Straka, ven!“ na všech stadionech a na každém rohu.
24.02.2012 05:05 |

podobné články

Osobnosti: František Straka (141 článků)

Vytetovali mu penis: Budou rok bručet!

 
Prý se jen mstil za urážlivou poznámku, za svůj čin si ale Australan Christopher William Lord (23) odsedí rok vězení. S kamarádem Matthewem Francisem Bradym (24) totiž na záda autistického mladíka Chestera (25) vytetovali 40 cm dlouhý penis!
21.02.2014 10:00 |

podobné články

Osobnosti: William Christopher (7 článků)

Merkelová odsoudila satiru na účet Erdogana. Němci teď hrozí až 3 roky

 
Němečtí žalobci zahájili vyšetřování satirické básně o tureckém prezidentovi Recepu Tayyipu Erdoganovi (62) v pořadu televizní stanice ZDF. Státní zastupitelství v Mohuči má rozhodnout, zda bude věc vyšetřovat pro podezření ze spáchání trestného činu urážky orgánů nebo představitelů cizího státu. Kritická báseň o Erdoganovi se znelíbila i německé kancléřce Angele Merkel (61), ta ji označila za „vědomě urážlivou“.
07.04.2016 12:35 |

podobné články

Osobnosti: Angela Merkelová (2141 článků)

Bočanová (49) terčem urážek: Říkají mi hajzl pražskej!

 
Mahulena Bočanová si za své chování vysloužila pořádně urážlivou přezdívku. Herečka si za to ale může sama, některé věci se prostě nedělají. Ani ze srandy…
09.05.2016 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Mahulena Bočanová (748 článků)

Zdeněk Zbořil: Merkelová nás urazila. O osídlení republiky je již rozhodnuto. Vyhlášení protektorátu

 
ROZJEZD ZDEŇKA ZBOŘILA Za urážlivou lze považovat pouze pětihodinovou návštěvu německé kancléřky Angely Merkelové v Praze i vzhledem k tomu, že se k ní někteří čeští politici snaží chovat nadmíru služebně. Debaty o povinném osídlování prostoru České republiky nebylo podle Zdeňka Zbořila třeba, protože jak si usmyslí nejmocnější politička Evropy, tak také bude. Politolog také srovnává útoky, které se snesly na Martina Konvičku s tím, jak oslavováni byli kominíci ze Ztohoven, a připomíná, jak dopadl řidič autobusu za přimalovaná tykadla.
29.08.2016 06:50 |

podobné články

Osobnosti: Angela Merkelová (2141 článků)

Shodila 50 kilo, pomohl jí manžel s milenkou!

 
Betsy Ayala (34) měla problémy s váhou celý život. Už od dětství se málo hýbala a po porodu dcery v roce 2013, přibrala ještě víc. Do hubnutí jí pomohl až manžel s milenkou, objevila totiž jejich nemístnou a urážlivou konverzaci.
09.01.2017 12:05 |

podobné články

Shodila 50 kilo, pomohl jí manžel s milenkou!

 
Betsy Ayala (34) měla problémy s váhou celý život. Už od dětství se málo hýbala a po porodu dcery v roce 2013, přibrala ještě víc. Do hubnutí jí pomohl až manžel s milenkou, objevila totiž jejich nemístnou a urážlivou konverzaci.
13.01.2017 13:20 |

podobné články

Mikulášek (ČSSD): Turistický průvodce není Charlie Hebdo

 
Nový oficiální turistický průvodce Brna, placený z veřejných peněz, si dělá nemístnou, až urážlivou legraci z jihomoravských měst. Nejsem žádný „suchopár“, ale průvodce není „kniha humoresek“ ani satirický časopis.
03.04.2017 17:40 |

podobné články

Politici žvaní pořád. A nejvíc, když jsou v úzkých, podotýká šéfredaktor Čásenský

 
Naši politici jsou zvyklí bohapustě žvanit a nepřemýšlet nad tím, co vlastně říkají. U sněmovního řečniště či kdekoliv jinde si pouštějí pusu na špacír a kolegové jim za to ještě tleskají. Proto se prý nelze divit, že v nesnázích trousí trapnosti, za které by se jiní lidé styděli. Tak píše o české politické scéně šéfredaktor deníku MF Dnes Robert Čásenský.
19.05.2012 09:25 |

podobné články

Jak správně vybrat dioptrické brýle 1. část

 
Dioptrické brýle v dnešní době nepředstavují nevzhledný módní doplněk, za který se dříve lidé styděli. Dávno odzvonilo dobám, kdy byly k dostání pouhé tři modely dioptrických okulárů, mezi kterými jste si chtě nechtě museli vybrat a následně jste se potkávali s dalším nespočtem lidí, kterým obličej „zdobil“ ten samý kousek. V dnešní době jsou dioptrické brýle považovány za doplněk, za který se rozhodně stydět nemusíte, ba naopak mnoho lidí si na jejich vzhledu dokonce zakládá! Jestliže i vy nosíte dioptrické brýle, pak je náš dnešní článek určený právě pro vaše oči, neboť vám prozradí základní tipy a triky pro jejich správný výběr. Nechte si poradit, nebudete litovat! Odpovězte si na otázku: Na co budu dioptrické brýle používat? Vydat se na nákup nových dioptrických brýlí může být pro mnohé ženy nachlup to samé, jako nákup oblečení, bot či jiných vkusných doplňků. Což o to, je samozřejmě dobře, když se tohoto úkolu zhostíte s nadšením i chutí, ovšem ještě než vezmete obchod s brýlemi útokem, udělejte si jasno v otázce, na co vlastně budete nové dioptrické brýle používat. Jestliže budete brýle nosit celý den, věnujte svou pozornost kvalitním obrubám s plastovými tvrzenými skly – jsou totiž mnohem lehčí a odolnější vůči rozbití. Pakliže v nich budete pracovat u počítače, pak je dobré investovat do antireflexní úpravy, která snižuje odlesky od monitoru i okolního prostředí. Výběr obruby je především o vzhledu Drtivá většina lidí při výběru nových brýlí hledí především na skutečnost, zda jim to v nich sluší. Není se čemu divit, když už dioptrické brýle musíte nosit, pak byste se v nich měli cítit sebevědomě a mít vědomí, že vám zkrátka sluší a tečka. Možná stejně jako další řada lidí nechcete při výběru experimentovat, a proto se neustále vracíte k již zažitému stylu. Chyba! Nebojte se udělat ve svém životě změnu, však... Čtěte více Příspěvek Jak správně vybrat dioptrické brýle 1. část pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
14.01.2016 03:00 |

podobné články

Naprosto cizí lidé se na Staromáku objímali. Češi se styděli, turisté se nebáli

 
Cedule Free Hugs zaplavily v pondělí 8. srpna Staroměstské náměstí. „Nebojte se otevřít své srdce, nebojte se objetí,“ říkali nadšenci, kteří se rozhodli nabídnout přitisknutí naprosto cizím lidem.
08.08.2016 23:30 |

podobné články

Chvilka vášně a pár skončil s autem balancujícím v osmnácti metrech

 
Velkým neštěstím mohlo skončit rande zamilovaného čínského páru. Ve městě Čangša si zajeli na střechu s parkovištěm a chtěli si trochu užít jeden druhého. Auto se ale nedopatřením rozjelo a zůstalo viset z poloviny ve vzduchu. Nikomu se nic nestalo, oba se ale prý velmi styděli.
27.08.2009 16:05 |

podobné články

Osobnosti: Patrick Swayze (213 článků)

Ochotská: Tohle si v televizi dovolit nemůže! Ukázala obrovské balony!

 
Moderátorka Televizních novin Michaela Ochotská se v televizi objevuje v různých variantách sak a halenek. Od usedlejšího stylu, který moderování takovéto relace vyžaduje, si Míša odpočine během moderování společenských akcích. Na jedné z nich si to vynahradila tak obrovským dekoltem, že se někteří při pohledu na ni styděli.
13.05.2010 15:00 |

podobné články

Osobnosti: Michaela Ochotská (870 článků)

Lucie Bílá: Proč se za ni rodiče styděli!

 
Z ošklivého káčátka vyrostla krásná labuť. Přesně to je příběh Slavice Lucie Bílé (44). Ta měla vykloubené kyčelní klouby, kvůli nimž strávila první dva roky v nevzhledném postroji ze třmenů! A Šípu se podařilo získat první snímek, který její maminka hned po Lucčině uzdravení udělala!
05.11.2010 07:07 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Bílá (2257 článků)