Článek

Letní pohodička končí: Strany postupně startují horkou část předvolební kampaně

 
Politické strany postupně zahajují hlavní část kampaně před říjnovými krajskými a senátními volbami. Sociální demokracie v těchto dnech odstartovala cílenou internetovou reklamu, ODS a hnutí Starostové a nezávislí se už několik týdnů snaží přesvědčit voliče z billboardů. Kontaktní kampaň, do které se zapojí i šéfové stran a někteří členové vlády, pak strany zpravidla zahájí na přelomu srpna a září, tedy zhruba šest týdnů před volbami. Vyplývá to z informací od jednotlivých stran.
18.08.2016 11:50 |

podobné články

Podobné články

Středočeská ODS dnes zahajuje horkou část kampaně před krajskými volbami

 
Posledním představením včera skončila letní, volnější část kampaně, při níž jsme na 37 místech po celých středních Čechách přivezli letní kino a dali více než 10 tisícům šanci na příjemný večer s českým filmem. Dnes zahajujeme horkou část kampaně a vstupujeme do ní se čtyřmi tématy, která jsou podle našeho názoru pro Středočeský kraj nejdůležitější.
01.09.2016 22:20 |

podobné články

Proč dát šanci letní lásce?

 
Léto je nejteplejší období v roce, kdy jsou večery dlouhé a noci příjemně vlahé – a to je přesně to, co hraje do karet letní lásce. Vzhledem k tomu, že sluníčko zapadá až pozdě večer, máte nespočet dokonalých příležitostí k romantickým procházkám ve dvou, nemluvě o skutečnosti, že je přece doba prázdnin a ty po letní lásce doslova volají! Hoďte předsudky za hlavu a nechte se vtáhnout do nezávazného vztahu, který skončí s úderem posledního letního dne – není na tom nic špatného! Jestliže jste single a nemáte se ke komu vracet domů, proč si letošní léto trochu neužít? Prozradíme vám, proč dát šanci letní lásce! V letní lásce jde především o zábavu Možná jste se na grilovačce u vašich přátel seznámila s krásným a sympatickým mužem, se kterým jste strávila celý večer, jenže se vám už neozval. Zapomeňte na smutnění a pusťte ho z hlavy! Jestliže vám nezavolal, pak to asi nebyl muž pro vás a proč nad takovým ztrácet čas? Při letní lásce jde především o zábavu, závazky zde nemají své místo! Hlavně na nic netlačte Ačkoli by se na letní lásku mělo hledět jako na zábavný flirt, který nemá budoucnost, je samozřejmé, že se po celé léto nedokážete jen bavit. Jestliže vám to nepůjde od srdíčka a budete se do schůzek s pohledným mladíkem doslova nutit, netlačte na pilu a skončete to dříve, než vám z toho přeskočí. Ve chvíli, kdy budete v křeči, si to stejně moc neužijete… Nebojte se experimentů Strávit celé léto s romantickými filmy v televizi a miskou popcornu na klíně? Ale no tak, vždyť tohle přece není váš styl! Nebojte se proto experimentovat, protože i o to jde v letní lásce. Proč tedy nepřijmout pozvání od muže, který sice na první pohled není tak úplně váš typ? Dostala jste nabídku okusit noční koupání... Čtěte více Příspěvek Proč dát šanci letní lásce? pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
21.11.2015 06:55 |

podobné články

TOP 09 spustila kampaň: Máme sociální cítění a nepopulární plány

 
Ostrá část předvolební kampaně TOP 09 sází na morální obrodu a na změny, které musí přijít „dříve než si myslíte". Strana slavnostně odstartovala takzvanou horkou část své předvolební kampaně.
27.04.2010 14:00 |

podobné články

Kolik stála Zemanova kampaň? Část peněz na jeho účtu teprve přibude

 
Část financí na zaplacení výdajů z předvolební kampaně na volební účet Miloše Zemana teprve přibude. Jeho tým dohodl se sponzory, že některé částky poskytnou až po druhém kole přímé volby hlavy státu. Náklady na předvolební kampaň vítěze prezidentského klání mohou dosáhnout výše 30 milionů korun. Dnes to řekl předseda Strany práv občanů - zemanovců (SPOZ) a šéf Zemanovy kampaně Vratislav Mynář. 
04.02.2013 16:50 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (16401 článků) , Vratislav Mynář (791 článků)

Připravuje KLDR útok? Zrušila i horkou linku mezi armádami Koreje

 
Severní Korea dnes oznámila, že odpojila horkou linku, která zajišťovala naléhavou komunikaci mezi armádami obou Korejí. Stalo se tak jen několik dní poté, co KLDR zrušila horkou linku mezi vládami v Pchjongjangu a v Soulu. Informovala o tom agentura AFP. 
27.03.2013 10:15 |

podobné články

ODS zveřejní program pro volby, zahájí "horkou" kampaň

 
Občanští demokraté ve čtvrtek zveřejní svůj volební program a spustí "horkou" část kampaně. Z parlamentních stran je ODS poslední, která program dosud nezveřejnila.
15.04.2010 09:10 |

podobné články

Startují STÁTNÍ MATURITY! Studenti začínají ústním zkoušením...

 
Právě dnes startují dlouho očekávané státní maturity, které bude skládat asi sto tisíc studentů. Na prvních dvaašedesáti školách už od rána probíhá ústní část. Ministr Dobeš dokonce spojil s úspěchem státních maturit své setrvání ve funkci.
02.05.2011 15:55 |

podobné články

Kandidátka komunistů nastupuje do předvolební kampaně s dcerou

 
KSČM pokročila v přípravách na horkou fázi volební kampaně pro říjnové hlasování o složení Sněmovny. Minulý týden vznikly oficiální fotografie kandidátů a následně plakáty, kterými chtějí komunisté oslovit voliče.
05.09.2013 04:00 |

podobné články

Jak vznikají volební kampaně, které dělají z kandidátů poslance? Přečtěte si víc

 
Politické strany mají odvěký problém: Jak postavit předvolební kampaň tak, aby právě ta jejich strana zaujala co nejvíc voličů. Který lídr stoprocentně zabere? A co billboardy, televizní spoty, na co z toho vysypat stranickou pokladničku? To jsou otázky, na něž může odpovědět publikace Volební kampaně 2013. Právě nyní ji vydává Institut politického marketingu a shrnuje v ní loňské kampaně devíti politických stran k volbám do Poslanecké sněmovny. Ale vezmou si strany z knížky ponaučení?
29.08.2014 16:40 |

podobné články

To je pohodička! Králík si dává horkou lázeň v umyvadle! VIDEO

 
I když to ze začátku vypadá, že tento králík nejeví žádné známky života, nemějte strach. Jen hluboce relaxuje. Horká vana s pěnou mu evidentně dělá hodně dobře!
07.12.2013 10:15 |

podobné články

Česko očekává první vlnu letních slev

 
V Česku v tomto týdnu začnou letní výprodeje a obchodníci postupně zlevní sezonní zboží o desítky procent. Levněji lidé nakoupí nejen jarní a letní oblečení, ale také například sportovní potřeby či nábytek. Letní slevy tradičně potrvají několik týdnů a jejich výše postupně poroste.
05.06.2012 18:10 |

podobné články

Předvolební klipy: Reklama na Paroubka i protipirátská plavba

 
Ve středu odstartuje další část předvolební kampaně. Strany představí spoty, které poběží na obrazovkách ČT. Čím se pokoušejí oslovit voliče nejsilnější strany, které mají šanci na vstup do Sněmovny, naleznete zde.
12.05.2010 12:45 |

podobné články

Velké zklamání, hodnotí program ODS Kalousek

 
Podle místopředsedy TOP 09 Miroslava Kalouska občanští demokraté, kteří ve čtvrtek zahájili ´horkou´ část předvolební kampaně, rezignovali na pravicový program.
15.04.2010 16:25 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Kalousek (5960 článků)

Politici tuší pád Nečasovy vlády, strany připravují předvolební kampaně

 
Vládní krize se prohlubuje a volání po předčasných volbách zní téměř ze všech stran. Politici proto zahájili přípravy na předvolební kampaně.
20.04.2012 09:45 |

podobné články

Exekutorská komora se distancuje od předvolební kampaně ČSSD

 
Exekutorská komora ČR se jménem všech soudních exekutorů distancuje od předvolební kampaně České strany sociálně demokratické. Marketingový koncept ČSSD považujeme za nekorektní a voličsky tendenční.
02.09.2012 12:40 |

podobné články

Zemanovci prý podpoří menšinovou vládu ČSSD i s předsedou Sobotkou

 
Nejsme strana jednoho muže a nechci strhávat pozornost jen na sebe. Tak zdůvodnil v rozhovoru pro Hospodářské noviny předseda Strany práv občanů - zemanovci Zdeněk Štengl to, že i v době předvolební kampaně se drží v pozadí a média nevyhledává. Přiznal také, že si takový průběh předvolební kampaně, jaký probíhá nyní, nepředstavoval.
16.10.2013 08:35 |

podobné články

ODS odstartovala kampaň ve středních Čechách, nejzadluženějším z krajů

 
ODS v pondělí odstartovala horkou část kampaně do krajských a senátních voleb. Stalo se tak v Mladé Boleslavi ve Středočeském kraji. Podle předsedy ODS a premiéra Petra Nečase, který měl na volební konferenci úvodní slovo, si strana nevybrala Střední Čechy jako místo zahájení kampaně náhodou.
03.09.2012 17:10 |

podobné články

Osobnosti: Petr Nečas (9189 článků)

ODS odstartovala kampaň ve středních Čechách, nejzadluženějším z krajů

 
ODS v pondělí odstartovala horkou část kampaně do krajských a senátních voleb. Stalo se tak v Mladé Boleslavi ve Středočeském kraji. Podle předsedy ODS a premiéra Petra Nečase, který měl na volební konferenci úvodní slovo, si strana nevybrala Střední Čechy jako místo zahájení kampaně náhodou.
04.09.2012 04:25 |

podobné články

Osobnosti: Petr Nečas (9189 článků)

Tohle může Donaldu Trumpovi vyhrát volby. Začíná nejsledovanější část kampaně

 
Prezidentské volby v USA se blíží a v říjnu začne nejsledovanější část kampaně- předvolební debaty. Právě to prý může být velkou šancí Donalda Trumpa proti Hillary Clintonové. V televizních debatách amerických prezidentských kandidátů lidé nezkoumají znalosti kandidátů a detaily jejich programů – stejně se v tom nevyznají, jak píše dnešní Mladá fronta Dnes.
24.09.2016 08:15 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (2450 článků)