Článek

Leošova noční show v tichosti zmizela z obrazovek: Může za to sledovanost?!

 
Jako by moderátor Leoš Mareš cítil, že jeho hvězda začíná pohasínat, pustil se do vlastního projektu Show Leoše Mareše (39). Ta se na obrazovce udržela bohužel jen necelé dva měsíce. V úplné tichosti Mareš na Primě skončil. Nápadně to připomíná osud Marešova pořadu QI (rovněž na Primě), který televize také záhy ukončila...
10.11.2015 17:40 |

podobné články

Osobnosti: Leoš Mareš (2983 článků)
Podobné články

Nové Události ČT zklamaly. Sledovanost stále klesá

 
Nově vyhlížející Události České televize měly nalákat miliony diváků, místo toho zatím sledovanost spíše klesá. V žebříčku sledovanosti zpravodajských relací podle výzkumu společnosti Mediaresearch se Události ČT propadly hluboko pod Televizní noviny TV Nova. Za absenci lidí u obrazovek podle mluvčí televize Michaely Fričové může jaro a atraktivní hokejové relace umístěné v programu ve stejném čase.
04.05.2012 23:20 |

podobné články

Pevnost Boyard náhle mizí z obrazovek! Už tuto sobotu má otec Fura volno

 
Oblíbený pořad Pevnost Boyard zmizí z televizních obrazovek. Na vině však nebude nízká sledovanost. Televize Prima si chce neodvysílané díly schovat a odvysílat je později. Proč?
10.10.2016 11:45 |

podobné články

Leklé Štiky! Reality show televize Prima totálně propadla. Diváků razantně ubývá

 
První epizoda rodinné show Štiky měla nízkou sledovanost. Druhá epizoda? Ta měla sledovanost přímo žalostnou. Monika Štiková a její rodina netáhne a vedení televize Prima řeší kardinální problém.
02.05.2018 14:20 |

podobné články

Sledovanost reality show rapidně klesá: Uječené Štiky plavou na samém dně

 
Televizní reality show o rodině Štikových každým dnem upadá. Podívaná, která se vysílá na televizi Prima od konce dubna, se dostala na pořádné dno. Sledovanost každý týden rapidně klesá a o leklé Štiky nikdo nejeví zájem.
16.05.2018 16:30 |

podobné články

Umělec se rozhodl přetvořit noční můry dětí ve fotografie. Z těch výsledků nebudete klidně spát!

 
Když jste dospělí, "noční můry jsou o dost jiné":http://www.extra.cz/8-detskych-hororovych-hrdinu-kvuli-kterym-mate-dodnes-nocni-mury, než jak vypadaly, když jste byli dětmi. Dnes se vám zdá o tom, že jste ztratili peněženku se všemi doklady nebo přišli pozdě do práce. Noční můry dospělých se skládají spíše z praktických hrůz, které se mohou stát každému, zatímco "děti mají noční můry skutečně něco jako ryzí horory":http://www.extra.cz/20-panenek-ktere-byste-si-do-pokojicku-nedaly-o-tomhle-se-vam-bude-zdat.
13.07.2014 13:05 |

podobné články

Vyčítali jí, že je na moderování zpráv moc mladá, teď se trend obrátil: Doba bývalé tváři obrazovek bohužel nepřála

 
Je to už dvanáct let, co Nicol Lenertová zmizela z televizních obrazovek a před kariérou dala přednost rodině. Za tuto dobu došlo v televizi k výrazným změnám. Lenertové bylo v době její „slávy“ vyčítáno, že je na pozici moderátorky hlavního zpravodajského bloku příliš mladá, a působí tím pádem nevěrohodně. V dnešní době je podle ní nízký věk naopak výhodou. Televizní noviny moderuje šestadvacetiletá Emma Smetana a novinky ve sportu komentuje dvaadvacetiletý mladíček Martin Čermák.
22.04.2014 16:00 |

podobné články

Osobnosti: Nicol Lenertová (33 článků) , Martin Čermák (25 článků) , Emma Smetana (442 článků)

Talentmania a Česko Slovensko má talent měly opět velmi podobnou sledovanost

 
Reality show Novy a Primy Talentmania a Česko Slovensko má talent měly v neděli opět velmi podobnou sledovanost. Talentmania v průměru 1,126 miliónu a Česko Slovensko má talent v průměru 1,041 miliónu diváků.
06.09.2010 15:45 |

podobné články

TV Nova se bojí o sledovanost, mění nedělní i pondělní program

 
Televize Nova natolik věří českým hokejistům, že budou hrát nedělní finále MS v ledním hokeji a natolik se bojí o diváckou sledovanost své zásadní show Hlas Česko Slovenska, že raději preventivně mění nedělní hlavní večerní program a v návaznosti na něj i pondělní večerní vysílání.
18.05.2012 13:35 |

podobné články

Talentu roste sledovanost

 
Prima Family se raduje. Reality show Česko Slovensko má talent roste divácká sledovanost, přestože se vysílá již třetí série a produkce má opletačky s úřady kvůli rozbíjení zářivek s nebezpečnou rtutí na pódiu.
22.10.2012 15:40 |

podobné články

Kam zmizela Zdeňka Žádníková z Rodinných pout? Byli jsme na oslavě jejích narozenin

 
Herečku Zdeňku Žádníkovou si diváci zamilovali v televizním seriálu Rodinná pouta. Spolu s jeho koncem zmizela z obrazovek i ona. Super.cz ji potkal se dvěma z jejích tří holčiček a byl i u toho, když slavila své osmatřicáté narozeniny.
26.10.2012 13:15 |

podobné články

Bývalá hvězda Novy Pavla Charvátová: Zmizela z obrazovky a takhle vypadá dnes!

 
Ve své době byla Pavla Charvátová (39) nejoblíbenější a nejkrásnější moderátorkou televizních novin na Nově. Dokonce se do jejího vzhledu stylizovala i jistá slečna, která se svlékla do naha a vydávala se za její dvojnici. Pak z televizních obrazovek zmizela a léta po ní nebylo ani vidu ani slechu. Nyní je zpět a za posledních pět let se změnila k nepoznání.
20.06.2013 15:15 |

podobné články

Osobnosti: Pavla Charvátová (21 článků)

Do státního podniku Čepro v tichosti zasedl muž z TOP 09, píše server

 
Do dozorčí rady firmy Čepro, kterou kontroluje český stát, zasedl Martin Vít z TOP 09. Stalo se tak už 21. prosince loňského roku, a server Česká pozice se podivuje nad tím, že se tak stalo v absolutní tichosti. První zprávu k tomu vydal podnik až v únoru, přičemž ale zamlčel politickou příslušnost nového muže z rady. Půjde o novou hvězdu TOP 09? To absolvent Střední průmyslové školy stavební v Plzni teprve ukáže.
27.03.2013 17:05 |

podobné články

ANO v tichosti změnilo morální kodex. Babiš si mne ruce! Může vládnout, i když bude stíhaný

 
Hnutí ANO v tichosti změnilo svůj morální kodex pro adepty na volené funkce. Že by to snad udělali kvůli předsedovi hnutí Andreji Babišovi, strana popírá. Jenže mu to tak trochu hraje do karet!
30.03.2017 12:10 |

podobné články

Slávik končí v televizi: Po finále Talentu definitivně zmizí z obrazovek!

 
Velkolepá show Československo má talent se nezadržitelně blíží do velkého finále, které bude plné překvapení. Dnes večer se naposledy sejde porota ve složení Lucie Bílá, Leoš Mareš a obávaný kat Jaro Slávik. Ten Blesk.cz exkluzivně prozradil, že dnešní finále je jeho poslední televizní večer. Rozhodl se zmizet z obrazovek nadobro.
08.12.2013 18:35 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Bílá (2257 článků) , Leoš Mareš (2983 článků)

Noční horror show: Udýchaná Aaah—gáta machruje, moderovat ale neumí!

 
Projev asi tak přirozený jako silikonem napěchovaná prsa VyVolené Zdeničky (24)! Noční show Agáty Prachařové (28) spíš občas připomíná moderátorskou noční můru. Agáto, co takhle na chvíli přestat machrovat a raději si dopřát pořádnou přípravu?
16.09.2013 19:05 |

podobné články

Osobnosti: Agáta Prachařová (2571 článků)

Krásná a svůdná Petra Svoboda uváděla poprvé zprávy. Jak dopadla?

 
Moderátorka TV Nova Petra Svoboda (30) má za sebou velkou premiéru. Včera poprvé uváděla Noční Televizní noviny a nutno dodat, že muže její krása fascinovala a ženy oceňovaly její milé a příjemné vystupování. Noční zprávy tak měly včera velmi vysokou sledovanost.
18.06.2013 11:05 |

podobné články

Osobnosti: Petr Svoboda (515 článků) , Petr Svoboda (506 článků) , Petr Svoboda (515 článků)

Dvořák si může gratulovat. Sledovanost Událostí stoupá

 
Ředitel České televize Petr Dvořák a jeho tým úspěšně zvládl jeden ze svých největších úkolů: Podstatně zvýšil sledovanost večerní zpravodajské relace Události, které letos v lednu sledovalo o stovky tisíc lidí víc než loni na podzim. Událostem podle odborníků pomohlo především to, že se jejich začátek přesunul několik minut před sedmou hodinu a že je uvádí předpověď počasí.
05.02.2012 17:20 |

podobné články

Osobnosti: Petr Dvořák (560 článků) , Petr Dvořák (555 článků)

PRSA NETÁHNOU? Sledovanost Top Star magazínu rekordně klesá. Kdo vystřídá Perkausovou?

 
Na televizi Prima se bojí o osud magazínu Top Star. Čísla sledovanosti padají jak shnilé švestky ze stromu. Sledovanost jedné z vlajkových lodí, Top Star magazínu, jdou rapidně dolů a nikdo neví, jestli nebude ještě hůř. Může za to snad výměna moderátorky? Že by obří vnady Evy Perkausové tolik netáhly?
14.10.2015 21:26 |

podobné články

Osobnosti: Eva Perkausová (404 článků)

KAUZA PAUR: Před rokem mu záhadně zmizela žena, je zpět u soudu

 
Před okresním soudem v Lounech dnes stanul Pavel Paur. To je muž, kterému před rokem za záhadných okolností zmizela manželka a dodnes po ní policisté nenašli jedinou stopu. Před tím, než zmizela, ale stihla podat na svého muže trestní oznámení kvůli týrání.
12.02.2014 22:30 |

podobné články