Článek

Léky zapil alkoholem: Opilému policistovi hrozí tři roky vězení

 
Způsobil škodu před dva miliony! Policista Karel Kadlec byl v úterý obviněn za nabourání 29 aut, které svou demoliční jízdou poškodil na pražských Vinohradech. Alkohol podle policistů kombinoval s léky. Hrozí mu až tři roky vězení nebo peněžitý trest.
26.04.2016 16:25 |

podobné články

Podobné články

Ruda z Ostravy: Bye, bye a zapil to slivovicí!

 
Zbavil se fichtla a zapil to SLIVOVICÍ!
12.08.2011 10:15 |

podobné články

Litr medoviny zapil litrem vodky a vyrazil na silnici: Skončil v příkopu

 
Dal si litr medoviny, zapil ho litrem vodky a sedl za volant. Se svým náklaďákem si pak řidič (56) ze Slovenska ustlal v příkopu u dálnice z Prostějova na Olomouc.
19.08.2015 12:45 |

podobné články

Wesleyho Snipese propustili z vězení, zbytek trestu stráví doma

 
Po dvou letech a čtyřech měsících se americký herec Wesley Snipes dostal na svobodu. Z trestu, který dostal za daňové úniky, mu zbývají ještě čtyři měsíce. Ty stráví v domácím vězení. Další články k tématu: Soud zamítl odvolání Wesleyho Snipese, herec zůstává ve vězení Herec Wesley Snipes je ve vězení, chce tam vytvořit hru o sobě Snipes strávil Vánoce za mřížemi, k večeři dostal kuře a kaši Herec Wesley Snipes si odsedí tři roky za daňové úniky, oznámil soudce Wesley Snipes, odsouzený na tři roky, zatím do vězení nenastoupí Snipesovi nepomohly ani modlitby, do vězení nastoupil už před Vánoci Wesley Snipes jde do vězení, neplatil daně
08.04.2013 10:45 |

podobné články

Osobnosti: Wesley Snipes (43 článků)

Řekyně: Podpálila opilému Britovi rozkrok

 
Řekyně Marina Fanouraki (26) se stala přes noc národní hrdinkou. Proč? Opilému Britovi Stuartovi Felthamovi (20), který ji sexuálně obtěžoval totiž opravdu pořádně 'zatopila'.
08.08.2009 05:40 |

podobné články

Dceru (3) svěřila na festivalu opilému příteli, ten ji zapomněl v davu

 
Totální nezodpovědnost, ze které běhá mráz po zádech. Jinak nelze nazvat počínání matky (32) z Kroměříže, která svěřila opilému kamarádovi svou dcerku (3). Ten ji navíc ztratil v davu na festivalu Master of Rock.
13.07.2012 12:55 |

podobné články

Holčička (2) se vyškubla opilému otci a vběhla do silnice. Srazil ji autobus

 
Dvouletou holčičku srazil v Praze poblíž zastávky Želivského autobus. Podle policie se měla vyškubnout opilému otci a vběhnout do silnici, kde ji srazil autobus.
26.10.2012 10:15 |

podobné články

TAJEMSTVÍ SMRTI PETRA MUKA! Před rokem se navždy odmlčel velký zpěvák

 
Přesně před rokem fanoušku skupiny Shalom šokovala zpráva o smrti frontmana skupiny. Petr Muk se předávkoval léky a zapil je alkoholem. Připomeňte si jeho slavné písně.
24.05.2011 08:10 |

podobné články

Osobnosti: Petr Muk (386 článků)

Policie obvinila cizince za střelbu na festivalu: Hrozí mu až tři roky ve vězení

 
Z nebezpečného vyhrožování a výtržnictví je podezřelý čtyřiatřicetiletý cizinec, který v pátek ohrožoval plynovou pistolí návštěvníky vizovického festivalu Masters of Rock. Hrozí mu až tři roky vězení. Nešlo o jediný incident, který policisté v souvislosti s festivalem řeší. Zabývají se také četnými krádežemi věcí ve stanech i alkoholem řidičů.
15.07.2017 20:40 |

podobné články

„Chlast je zlo“, ví ministr Ludvík. Jaké plány nejen s alkoholem už tu byly?

 
Asi 2000 dětí končí ročně na jednotce intenzivní péče kvůli předávkování alkoholem. Často se jedná podle národního protidrogového koordinátora Jindřicha Vobořila o žáky 9. tříd základní školy nebo studenty prvního ročníku na střední škole. Na předávkování alkoholem navíc zemře 300 až 400 lidí ročně, tedy desetkrát víc než na předávkování drogami. „Když o těch rizicích promluvím, tak pravidelně dostanu nepříjemné maily svých spoluobčanů, že chci někoho buzerovat, že se vždy pilo a pít se bude,“ říká Vobořil, který upozornil i na další čísla v této oblasti. Až 16 procent deváťáků denně kouří a čtvrtina má zkušenost s opilectvím. Na ministerstvu zdravotnictví v Poslanecké sněmovně i v Senátu už byla řada iniciativ, jak s alkoholem a dalšími zatočit. Ale byly i pokusy povolit uzdy. Podívejte se.
21.02.2017 05:20 |

podobné články

Lauře hrozí v Egyptě poprava za prášky proti bolesti: Dostaňte mě z pekla!

 
Laura skončila v egyptském vězení za domnělé pašování drog. Svému egyptskému příteli vezla léky proti bolesti, které měla z Británie, jenže v Egyptě jsou tyto léky nelegální. Laura, které hrozí 25 let vězení nebo dokonce i poprava, teď prosí z vězení o záchranu.
06.11.2017 10:50 |

podobné články

Brutální násilník policistovi, který ho dostal do vězení, svedl dceru: Má s ní dvě děti

 
Byl strůjcem největší poštovní loupeže v historii olomoucké kriminalistiky. Po odpykání trestu se pomstil policistovi, který ho zatkl a usvědčil, tak, že svedl jeho dceru. Nyní stojí Pavel F. znovu před soudem, tentokrát za únosy a vydírání.
28.08.2015 17:15 |

podobné články

Narušený Brit přiznal plán zabít Trumpa. Pistoli chtěl ukrást policistovi

 
Dvacetiletý Brit Michael Sandford se v úterý u soudu přiznal, že se pokusil sebrat zbraň policistovi a že s ní chtěl střílet po republikánském kandidátovi na prezidenta Donaldu Trumpovi. Podle agentury AP by díky přiznání mohl vyváznout s dvouletým trestem vězení. Pokud by se nepřiznal a byl by odsouzen, hrozil by mu až dvacetiletý trest. Trumpova oponentka a kandidátka amerických demokratů na prezidentku Hillary Clintonová, která se léčí ze zápalu plic, se vrátí do volební kampaně ve čtvrtek.
14.09.2016 07:00 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (3659 článků) , Michael Michael (1180 článků)

Případ ztýraného zloděje: Nedbalému policistovi, který nechal utéct chmatáka, soud potvrdil podmínku

 
Rok vězení s podmínkou na 24 měsíců potvrdil ve čtvrtek odvolací soud bývalému policistovi Jiřímu Zemánkovi. V září 2014 na chodbě služebny u brněnského výstaviště připoutal k zábradlí recidivistu Romana T. a odešel. Protřelý poberta se však vyprostil a vyskočil z 5. podlaží.
05.04.2018 15:35 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Zemánek (4 články) , Jiří Zemánek (32 článků)

Opilému policistovi sebrali ve zlínském baru dva cizinci zbraň a mobil

 
V Otrokovicích na Zlínsku napadli v noci na dnešek dva cizinci policistu. Muž v té chvíli nebyl ve službě. Vzali mu jeho soukromou zbraň. Všichni byli v té době pod vlivem alkoholu.
21.07.2013 15:35 |

podobné články

Smrt krásné Jany (†28) v Olomouci: Opilému hokejistovi hrozí 8 let ve vězení, skončil prý na psychiatrii

 
Vážné obvinění má na krku bývalý hokejista Daniel Kunce (46), který před měsícem opilý boural v Olomouci. Při nehodě totiž zahynula jeho spolujezdkyně Jana (†28). Policie muže obvinila z usmrcení z nedbalosti, za což mu nyní hrozí až osm let ve vězení.
08.01.2018 17:05 |

podobné články

Nehoda Tigera Woodse souvisela s jeho předávkováním léky a alkoholem

 
Kauza nejlepšího golfisty světa Tigera Woodse se začíná stále více zamotávat. Jeho manželka Elin Nordegrenová se od něj odstěhovala a žije nyní odděleně v nedalekém domě. Server TMZ uvádí, že Nordegrenová dala lékařům v nemocnici dvě lahvičky od léků, které Woods prý používal. Vicodin na utišení bolesti a Ambien na spaní. Nehodu zřejmě mohlo způsobit předávkování těmito léky v kombinaci s alkoholem.
08.12.2009 14:20 |

podobné články

Osobnosti: Tiger Woods (312 článků)

Namol opilí vojáci drželi hlídku u švédského krále, hrozí jim dva roky vězení

 
Tři švédští vojáci se před svou poslední službou při ostraze královského paláce posilnili alkoholem. Nejenže měli při službě nabité útočné pušky AK-5C, ale poté, co je jejich velitel odvedl na policejní stanici, nebyli kvůli silné opilosti ani schopni vypovídat. Nyní hrozí vojákům až dva roky vězení.
22.08.2014 17:25 |

podobné články

Policistovi hrozí vězení, ze služebny mu utekl spoutaný zloděj!

 
Do vězení může jít až na tři roky obvodní policista z Trutnova! V dubnu selhal při hlídání zadrženého zloděje, který utekl ze služebny. Pro pachatele přitom nebyla překážkou pouta na rukou, ani mříže.
06.09.2012 22:05 |

podobné články

Léky na chřipku s pseudoefedrinem jsou ode dneška na průkaz

 
Léky na chřipku a nachlazení s pseudoefedrinem mohou lidé od pátku 1. května kupovat na průkaz pojištěnce. Tuto možnost ale mají jen ve zhruba 900 z 2400 lékáren a výdejen, které se připojily k centrálnímu úložišti dat. V ostatních zatím léky na průkaz nedostanou, protože lékárník nemá možnost ověřit si, zda si nekupují nadměrné množství léku. Lékař ale může napsat v odůvodněných případech tyto léky na recept. Pacient si je může vyzvednout kdekoli, lékárník nemusí nic ověřovat.
01.05.2009 07:40 |

podobné články