Článek

Legendy Bohdalová a Brabec: Po 70 letech opět spolu! Co je svedlo dohromady?

 
Znají se skoro sedmdesát let, a teď je k jednomu mikrofonu svedla práce na nové audioknize o slavném detektivovi Sherlocku Holmesovi: Hitlerův posel smrti! Jiřina Bohdalová (85) v ní totiž namluvila královnu Victorii a Vladimír Brabec (82) profesora, z jehož laboratoří se ztratila biologická zbraň.
02.12.2016 09:30 |

podobné články

Osobnosti: Vladimír Brabec (114 článků) , Jiřina Bohdalová (813 článků) , Sherlock Holmes (139 článků)
Podobné články

Je mi adventně smutno, říká Bohdalová. Koho volí, už příště neprozradí

 
Za sebou má Sanitku 2 a před sebou premiéru štědrovečerní pohádky Duch nad zlato, v níž také hraje. Mohla by teď v klidu a pohodě dodělávat cukroví. Jenže Jiřina Bohdalová po hektickém roku pohodu necítí. Další články k tématu: Jiřina Bohdalová získala cenu na prestižním chorvatském festivalu Točí se vánoční pohádka, kostýmy obléká Bohdalová i Kubařová Herečka Bohdalová požádala o registraci svého jména jako značky TELEVIZIONÁŘ: Bohdalová má narozeniny. Kdo se sveze? Jiřina Bohdalová, prezidenti a Vysočina. Co mají společného? VIDEO: V cyklu Ach, ty vraždy! se Bohdalová představí v dvojroli
15.10.2011 10:45 |

podobné články

Osobnosti: Jiřina Bohdalová (813 článků) , Larry Hagman (39 článků)

Chůva k pohledání Fran Fine opět s panem Sheffieldem: Co je po letech svedlo dohromady?

 
Někdo ji miloval, jiný nesnášel, každopádně chůva Fran Fine se stala nedílnou součástí skoro všech televizních domácností. S napětím jsme sledovali, jestli se nakonec dá konečně dohromady s panem domácím Maxem Sheffieldem. A nakonec se jí to podařilo! Po letech se spolu objevili opět v objetí. Co je znovu svedlo dohromady?
29.03.2016 16:46 |

podobné články

Osobnosti: Fran Fine (10 článků)

VIDEO: Bohdalová slavila bagelem v restauraci u Zedníčka

 
Herečka Jiřina Bohdalová slavila ve čtvrtek jednaosmdesáté narozeniny. Původně myslela, že je oslaví jen na rodinném obědě s dcerou Simonou Stašovou. Ta ji ale stříbrným vozem rolls-royce z roku 1957 přivezla do restaurace, kterou si v Praze otevřel herec Pavel Zedníček, a tam na ni čekala řada přátel. Další články k tématu: Bohdalová s Brzobohatým: Pořád nám to spolu hraje Herečky Jirásková a Bohdalová dostaly od primátora stříbrné medaile Přestanu, až to se mnou sekne, říká Jiřina Bohdalová Bohdalová překvapila Jiřího Janečka oslavou narozenin přímo na place Narozeniny Bohdalové: Dyk, Vilhelmová a Geislerová skočili do Vltavy
03.05.2012 16:50 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Zedníček (203 článků) , Jiřina Bohdalová (813 článků) , Simona Stašová (339 článků) , Jiřina Jirásková (423 článků)

Narozeniny Bohdalové: Dyk, Vilhelmová a Geislerová skočili do Vltavy

 
Herečka Jiřina Bohdalová dostala k 81. narozeninám originální dárek. Její kolegyně Aňa Geislerová a Táňa Vilhelmová pro ni skočily do řeky. Přidal se k nim také Vojta Dyk. Další články k tématu: VIDEO: Bohdalová slavila bagelem v restauraci u Zedníčka Přestanu, až to se mnou sekne, říká Jiřina Bohdalová Bohdalová překvapila Jiřího Janečka oslavou narozenin přímo na place Bohdalová dostala k jubileu pozemky na Měsíci, víc ji dojal šperk
07.05.2012 14:50 |

podobné články

Osobnosti: Jiřina Bohdalová (813 článků) , Vojtěch Dyk (705 článků) , Jiří Vojta (86 článků) , Jiří Vojta (86 článků)

Bohdalová myslí na závěť, dcera Stašová bude dědit diamanty

 
Herečka Jiřina Bohdalová (78) už teď myslí na závěť. Její dcera Simona Stašová (54) bude dědit diamanty. Bohdalová "pohrdla" stejným prstenem, jaký od firmy obchodující s drahými kameny za nafocení kalendáře pro charitu dostala Stašová. "Přeci nebude dědit dva stejné prsteny," řekla Bohdalová a dostala dvakrát dražší brož.
22.12.2009 17:10 |

podobné články

Osobnosti: Jiřina Bohdalová (813 článků) , Simona Stašová (339 článků)

Tři roky nenávisti u konce: Co svedlo Mojsejovou s exmanželem znovu dohromady?

 
Tři roky se neviděli a odmítali spolu komunikovat. Bývalé manžele Noru (56) a Braňa (47) Mojsejovy svedla dohromady až dramatická událost. Ve středu totiž Braňův byt v Tatranské Lomnici vybuchl poté, co někdo na parapet položil granát.
22.08.2015 14:00 |

podobné články

Osobnosti: Nora Mojsejová (241 článků)

Ministr Brabec ujistil prezidenta, že na Šumavě nehrozí chaos

 
Ministr životního prostředí Richard Brabec (ANO) dnes ujistil prezidenta Miloše Zemana, že na Šumavě nehrozí chaos ani změny v bezzásahovém území parku. Poté, co odvolal ředitele národního parku Šumava Jiřího Mánka, se některé šumavské obce obávají neklidu i nezaměstnanosti. Brabec podle svých slov řekl Zemanovi, že nově pověřený ředitel Pavel Hubený se bude řídit schváleným plánem péče. Brabec to dnes řekl ČTK a ČRo Radiožurnál.
29.04.2014 14:30 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (20691 článků) , Richard Brabec (341 článků)

Ministři Mládek a Brabec se hádali o limity uhlí. Brabec mluvil o „srabáctví“

 
Ministr průmyslu Jan Mládek (ČSSD) a ministr životního prostředí Richard Brabec (ANO) v pondělních Událostech, komentářích České televize diskutovali o prolomení těžebních limitů na dole Bílina. Hlasoval jsem pro, jinak by to bylo srabácké, oznámil Brabec. Komentář přidal ředitel Hnutí DUHA Jiří Koželouh.
19.10.2015 22:31 |

podobné články

Osobnosti: Jan Mládek (667 článků) , Richard Brabec (341 článků)

Boj se suchem spolyká další 3 miliardy. Brabec: „Musíme tady vodu udržet“

 
Ministr životního prostředí Richard Brabec (ANO) chce na boj proti suchu do konce roku dát další tři miliardy korun. Možnosti jejich čerpání vyhlásí prostřednictvím výzev. Brabec to v neděli řekl v diskusním pořadu ČT Otázky Václava Moravce. Od roku 2014 se na sucho podle ministra z evropských fondů již tři miliardy korun vydaly. Brabec také chce do konce roku předložit vládě Národní akční plán adaptace na změnu klimatu, který bude obsahovat 400 úkolů, které by měly pomoci zmírnit dopady klimatických změn v ČR.
25.09.2016 16:55 |

podobné články

Osobnosti: Richard Brabec (341 článků)

Hrachovcová ostrouhala! Víme, co svedlo Herčíka dohromady s Veronikou

 
Manželství Kateřiny Kairy Hrachovcové se rozpadlo. Odešla z manželova domu a Jan Herčík už se ve společnosti ukazuje s novou ženou. Blesku se podařilo vypátrat, kdo je jeho nová láska a dokonce i to, jak se ti dva dali dohromady.
24.04.2018 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Kateřina Hrachovcová (208 článků)

Brzobohatý a Bohdalová: Po 30 letech zase spolu!

 
Přepište filmovou historii! Exmanželé Jiřina Bohdalová (80) a Radek Brzobohatý (78) se spolu opět postaví před filmovou kameru! Kdysi častí spoluhráči, kteří chemii téměř dvacetiletého životního partnerství přenesli i do legendárních filmů Dáma na kolejích, Pěnička a Paraplíčko či Ucho, se totiž od rozvodu v roce 1982 nestýkali, natož aby přijali dvě hlavní role v témže projektu. To se teď, po téměř třiceti letech, změní…
05.09.2011 12:50 |

podobné články

Osobnosti: Jiřina Bohdalová (813 článků)

Brzobohatý a Bohdalová: Po 30 letech zase spolu!

 
Přepište filmovou historii! Exmanželé Jiřina Bohdalová (80) a Radek Brzobohatý (78) se spolu opět postaví před filmovou kameru! Kdysi častí spoluhráči, kteří chemii téměř dvacetiletého životního partnerství přenesli i do legendárních filmů Dáma na kolejích, Pěnička a Paraplíčko či Ucho, se totiž od rozvodu v roce 1982 nestýkali, natož aby přijali dvě hlavní role v témže projektu. To se teď, po téměř třiceti letech, změní…
05.09.2011 15:40 |

podobné články

Osobnosti: Jiřina Bohdalová (813 článků)

Langmannová vábila Vágnera na své dlouhé nohy. Renato, víš, že je ženatý?

 
Před pár dny byl herec a moderátor Petr Vágner  (35) k vidění v jednom butiku v centru Brna, kde spolu s Renatou Langmannovou  (26) trávil celé odpoledne a večer. Dvojice se výborně bavila. Přestože by se úvodní fotka mohla zdát zavádějící, v partnerském uspořádání obou se nic nemění. Herce a Českou Miss 2006 totiž svedlo dohromady focení pro jednu značku oblečení, jež má zastoupení právě v moravské metropoli.
04.02.2013 06:00 |

podobné články

Osobnosti: Petr Vágner (234 článků) , Renata Langmannová (285 článků)

Bohdalová a Brzobohatý to dali dohromady! 30 let se nesnášeli

 
Jiřina Bohdalová (80) téměř třicet let nemohla Radoslavu Brzobohatému (78) odpustit, že ji opustil kvůli slovenské herečce, posléze manželce Haně Gregorové (59). Nejenom že spolu přestali komunikovat, ale i hrát. Naposledy se před kamerou sešli (Ucho, seriál F. L. Věk) na začátku 70. letech. A to se zanedlouho změní. Ke společné práci je přesvědčil režisér Jiří Strach.
05.09.2011 11:20 |

podobné články

Osobnosti: Radoslav Brzobohatý (191 článků) , Jiřina Bohdalová (813 článků) , Jiří Strach (162 článků) , Hana Gregorová (464 článků)

Bohdalová a Brzobohatý po 30 letech nenávisti spolu ve filmu. Dohromady se ale odmítli vyfotit

 
Je to už jedenačtyřicet let, co se stali manželi přední čeští herci Jiřina Bohdalová  (80) a Radoslav Brzobohatý  (79) . Jejich manželství ale skončilo krachem a jediné, co po něm zbylo, je nezapomenutelný snímek Ucho, který byl roky v trezoru komunistické vlády.
11.04.2012 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Radoslav Brzobohatý (191 článků) , Jiřina Bohdalová (813 článků)

Zraněná Bohdalová v nemocnici: Bolestí se mi zatmělo před očima!

 
Natáčení nového filmu Vrásky z lásky, v němž mají po letech společně zazářit někdejší manželé Jiřina Bohdalová (80) a Radek Brzobohatý (79), zažilo první problémy – a to takové, že málem rovnou skončilo. Bohdalová se totiž při přípravách na jednu ze scén poranila a museli ji odvézt do nemocnice!
01.11.2011 08:20 |

podobné články

Osobnosti: Jiřina Bohdalová (813 článků)

Milenci po 40 letech spolu: Bohdalová se smála, Brzobohatý šel k zemi

 
30 let se nesnášeli a teď spolu hrají milence! Jiřina Bohdalová (80) se se svým bývalým manželem Radkem Brzobohatým (79) před kamerou sešla po 40 letech od natáčení legendárního Ucha. Pak nastal konec. Herečka svému ex nemohla odpustit, že ji opustil kvůli slovenské herečce Haně Gregorové (58). Dnes se sešli na projekci filmu Vrásky z lásky a pošťuchovali se jako puberťáci.
10.04.2012 15:25 |

podobné články

Osobnosti: Jiřina Bohdalová (813 článků) , Hana Gregorová (464 článků)

VIDEO: Podívejte se na návrat Bohdalové k Brzobohatému!

 
Exmanžele Jiřinu Bohdalovou (80) a Radoslava Brzobohatého (79) svedlo po letech dohromady natáčení filmu Vrásky z lásky. Podívejte se, jak jim to společně před kamerou sluší.
29.02.2012 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Radoslav Brzobohatý (191 článků) , Jiřina Bohdalová (813 článků)

Herecký pár se svatby nedočkal: Po čtyřech letech přišel rozchod

 
Natáčení filmu Na cestě svedlo v roce 2011 dohromady Kirsten Dunst  (33) a Garretta Hedlunda (31). Jejich společná životní pouť je už ale u konce.
13.04.2016 11:15 |

podobné články

Osobnosti: Kirsten Dunst (47 článků) , Garrett Hedlund (2 články)