Článek

Ledl (SDS): Vládnoucí kruhy mají větší obavy z příkladu SYRIZY než...

 
Pohledy na řeckou krizi a jednání Evropské unie jsou různé. A tak jsem se zkusil zamyslet nad tím, co dnešnímu stavu předcházelo. Myslím, že se málo mluví o tom, že před pěti lety došlo k odkupu téměř 100 rizikových pohledávek od soukromých investorů, kteří skupovali řecké dluhopisy bez ohledu na rizika (už tehdy zřejmá) jen s vidinou zisku.
13.07.2015 11:16 |

podobné články

Podobné články

Co platí na tmavé kruhy pod očima?

 
Tmavé kruhy pod očima zná snad každá žena. Většina z nás s nimi již měla tu čest a při pohledu do zrcadla se nám naskytl odraz tmavých fleků, kvůli kterým naše oči působily unavené a naše tvář zašlá. Kruhy pod očima vznikají propadem tkáně nacházející se pod vnitřním očním koutkem a mnohdy mohou zasahovat až do úrovně lícních kostí. Tmavé kruhy pod očima nevypadají vůbec dobře, někdy se k nim přidají ještě nevzhlednější váčky vznikající otoky v očním okolí. Jak proti těmto kruhům bojovat? Dá se jim nějak zabránit? A jak se jich zbavit, když nám budou hyzdit tvář? Jak na tmavé kruhy pod očima? Příčin, kvůli kterým vznikají tmavé kruhy pod očima, může být hned několik. Často je tato vada na kráse spojována s nezdravým životním stylem, především pak s nedostatkem spánku. I to je samozřejmě jeden z důvodů, za jejich vznikem ale může stát i stres nebo dědičné indispozice. Nás však dnes neznamená, proč kruhy pod očima vznikají. My se dnes společně zaměříme na to, jak se kruhů zbavit. Poradíme vám několik tipů, triků a fíglů, s jejichž pomocí můžete na tmavé kruhy pod očima vyzrát. Tak jdeme na to! První pomocí na kruhy pod očima je pořádně studený obklad. Měl by být tak studený, jak jen vaše citlivé oční okolí dokáže snést. Snažte se studený obklad přikládat pouze na okolí pod očima, nikoli přímo na oční víčka. Jedna z babských rad říká, že na tmavé kruhy pod očima skvěle fungují vychlazené sáčky čaje, nejlépe pak zeleného neb heřmánkového. Zkuste to, nemůžete nic ztratit. Prevencí proti vzniku kruhů pod očima je dostatek vody. Jak jistě víte, naše tělo je tvořeno vodou, proto je potřeba vodu neustále doplňovat. Kromě kruhů pod očima působí pozitivně i na další tělesné pochody. Vracíme se k radám našich babiček, které nedaly dopustit na... Čtěte více Příspěvek Co platí na tmavé kruhy pod očima? pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
20.08.2017 20:15 |

podobné články

Ledl (SDS): Můj rozhovor

 
Můj rozhovor s Právem: KANDIDÁT KSČM DO EVROPSKÉHO PARLAMENTU LUBOMÍR LEDL
17.04.2014 12:45 |

podobné články

Advokát Ledl s hrůzou vzpomněl na kauzu Nagyová. A potupil dnešní roli USA

 
Pražský zastupitel, místopředseda Strany demokratického socialismu (SDS), někdejší poslanec Sněmovny národů Federálního shromáždění za KSČ a později za KSČM Lubomír Ledl v rozhovoru ParlamentníchListů.cz poodkryl fungování pražského magistrátu v souvislosti s některými mediálně známými kauzami. Také prozradil, jak vnímá ukrajinskou krizi.
12.08.2014 16:06 |

podobné články

Právník Ledl s hrůzou vzpomněl na kauzu Nagyová. A potupil dnešní roli USA

 
Pražský zastupitel, místopředseda Strany demokratického socialismu (SDS), někdejší poslanec Sněmovny národů Federálního shromáždění za KSČ a později za KSČM Lubomír Ledl v rozhovoru ParlamentníchListů.cz poodkryl fungování pražského magistrátu v souvislosti s některými mediálně známými kauzami. Také prozradil, jak vnímá ukrajinskou krizi.
12.08.2014 16:50 |

podobné články

Ledl (SDS): Dopadne to jako vždycky?

 
Před pár dny se mě při jednom předvolebním setkání jeden z hloučku diskutujících občanů zeptal, jestli nemám obavy, že menšinová Rada hlavního města Prahy složená výhradně ze členů TOP09 začne po volbách řádit jak černá ruka.
10.10.2014 13:06 |

podobné články

Kruhy na obrazech se postupně uzavíraly: Agrese a bezradnost Ivety se stupňovala, říká psycholožka

 
Dům zesnulé zpěvačky Ivety Bartošové (†48) je zahlcen obrazy, na kterých jsou zvěčněné kruhy různých barev. Většina z nich jsou kruhy nedokončené, ale jak Ivetina psychická krize stupňovala, její kruhy se postupně uzavíraly. Až se její poslední namalovaný kruh uzavřel úplně.
03.05.2014 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6674 článků)

Těmto chybám se při líčení vyhněte

 
Líčení k ženám patří stejně tak neodlučitelně jako třeba kabelky. Po líčidlech tak každý den sahá drtivá většina žen a dívek napříč všemi věkovými kategoriemi. Snad každá z nás by chtěla znát osvědčený recept na krásu, ke které by nebyl potřeba make-up, oční linky, rtěnka nebo tvářenka. Bohužel ne všem bylo shůry dáno vypadat od přírody dokonale… Ačkoli se možná na první pohled zdá, že líčení není až taková věda, byli byste nemile překvapeni, kolik žen a dívek dělá v tomto ohledu chyby. Možná se i vy dopouštíte přešlapů, díky kterým si zbytečně přidáváte léta. Pojďme si tedy říci, na co si dát pozor a jakým omylům se vyhnout. Nejčastější chyby v líčení Nehledejte v tom vědu, žádná tam není. Nemusíte se učit složité postupy, účastnit se kurzů a i přesto se dokážete nalíčit tak, abyste se cítila dobře a především se sama sobě líbila. Bohatě vám postačí, pokud si dáte pozor na následující přešlapy v líčení. Silná vrstva make-upu Make-up je bezesporu užitečná a velice šikovná věc, která nám umožňuje pleť krásně sjednotit a zamaskovat její drobné nedokonalosti. Hodně žen to ale ve snaze dopracovat se k perfektnímu vzhledu přežene natolik, že ve finále díky zbytečné vrstvě make-upu vypadají jako voskové figuríny a jejich vizáž tak ani trochu nepůsobí přirozeně. Make-up proto používejte s mírou, nic se totiž nemá přehánět. Světlé kruhy pod očima Bujará noc, nespavost nebo starosti se na naší pleti projeví například i tak, že se nám pod očima vytvoří nevzhlední tmavé kruhy, které se většina z nás snaží zamaskovat co možná největší vrstvou korektoru. Ačkoli se snažíme kruhy pod očima skrýt, často to dopadne tak, že tmavé kruhy sice zmizí, ale místo toho na naší tváři vzniknou bílá místa a my tak vypadáme jako pandy. Ani s korektorem byste to proto neměli přehánět. Tmavá rtěnka... Čtěte více Příspěvek Těmto chybám se při líčení vyhněte pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
08.12.2016 07:45 |

podobné články

Ledl (SDS): Apríl?

 
Docela mne pobavila zpráva, že delegace pražského zastupitelstva v čele s Primátorem vyrazila do Kyjeva na pozvání tamní radnice. Důvod?
11.04.2014 13:45 |

podobné články

Ledl (SDS): Co bych chtěl v Evropském parlamentu prosadit především?

 
Říkáme, že jen více demokracie v EU přinese Evropu také pro lidi a nejen pro banky a byrokraty, přiblíží rozhodování lidem a jejich potřebám. Ta změna však potřebuje i levicový pohled. Nejde totiž jen o to jak (demokraticky), ale hlavně kdo a co bude prosazovat.
16.05.2014 11:00 |

podobné články

Ledl (SDS): Bez znalosti jazyků se v Evropě opravdu neobejdete

 
Pro práci v jakékoli mezinárodní organizaci, nebo instituci je samozřejmě klíčovou otázkou znalost jazyků a schopnost komunikace. Kdo říká opak, nemá samozřejmě pravdu.
16.05.2014 16:00 |

podobné články

Ledl (SDS): Můj rozhovor pro Právo

 
Pro Brusel jako by střed Evropy neexistoval
23.05.2014 14:05 |

podobné články

Ledl (SDS): Jenom „kosmetické“ změny už v Praze stačit nebudou.

 
Právě končící volební období Zastupitelstva hl. m. Prahy jakoby potvrzovalo známé tvrzení, že demokratické instituce a pravidla nic nezmohou, řídí-li je antidemokraté, kteří se projeví až po zvolení, protože předtím je nikdo neznal.
16.08.2014 15:56 |

podobné články

Bursík se v debatě ČT rozčílil a účtoval: My máme prezidenta, který...

 
O měnící se bezpečnostní situaci a české roli v ní přišli do pořadu ČT Politické spektrum diskutovat předseda LES Martin Bursík, místopředseda SDS Lubomír Ledl a předseda České pravice Michal Simkanič. Na české politické reprezentaci nezůstala nic suchá.
06.12.2014 16:27 |

podobné články

Osobnosti: Martin Bursík (304 článků)

Ledl (SDS): Držme palce

 
Po dlouhé době se zase v Evropě něco pozitivního děje, v sídle vítězné strany řeckých parlamentních voleb zněly po vyhlášení výsledků dlouho do rána revoluční písně ze všech koutů světa, heslo »SYRIZA – PODEMOS – VENCEREMOS« se stalo heslem večera. Syriza v Řecku jasně zvítězila a jen dva mandáty jí chyběly k dosažení absolutní většiny ve třísetčlenném parlamentu.
30.01.2015 12:16 |

podobné články

Ledl (SDS): Rádcové, moji rádcové

 
I tak by se dal nazvat přehled poradců hejtmana Haška. Marně se někteří snaží oponovat, že náplň práce poradců je veřejný údaj.
16.07.2015 15:02 |

podobné články

Ledl (SDS): Jsme svědky neustálých testů ultrapravicových sil, kam až mohou zajít

 
Zřejmě tak trochu ve stínu jiných důležitých událostí, které zaplnily evropská média, došlo v poslední době na Ukrajině k řadě nebezpečných událostí, a ty mohou mít pro Evropu neodhadnutelné následky.
26.07.2015 11:56 |

podobné články

Ledl (SDS): Američané opět projedou republikou. Cirkus pokračuje. V jakém stavu budou opravy dálnic?

 
Jedno z největších pozemních cvičení Severoatlantické aliance v maďarském vojenském prostoru proběhne na podzim. Naše armáda a vojenská policie se začaly připravovat na průjezd konvojů. Prý půjde o trasu z Rozvadova po dálnici D5 do Prahy, po D1 do Brna a dál do Bratislavy a Maďarska.
29.07.2015 13:56 |

podobné články

Ledl (SDS): Tak na to je NATO?

 
V pondělí jsme se sešli v Praze na demonstraci proti NATO. Dodatečně jsem na to téma něco napsal. Tak pro zájemce dávám k dispozici
08.10.2015 06:31 |

podobné články

Ledl (SDS): Skutečně s tím nelze nic dělat?

 
Většina z nás si myslí, že nemá cenu se tím trápit, že se s tím stejně nedá nic dělat. Ale opravdu si musíme nechat líbit tyhle manipulace?
13.04.2017 10:10 |

podobné články