Článek

Ledl (SDS): Jsme svědky neustálých testů ultrapravicových sil, kam až mohou zajít

 
Zřejmě tak trochu ve stínu jiných důležitých událostí, které zaplnily evropská média, došlo v poslední době na Ukrajině k řadě nebezpečných událostí, a ty mohou mít pro Evropu neodhadnutelné následky.
26.07.2015 11:56 |

podobné články

Podobné články

Ledl (SDS): Můj rozhovor

 
Můj rozhovor s Právem: KANDIDÁT KSČM DO EVROPSKÉHO PARLAMENTU LUBOMÍR LEDL
17.04.2014 12:45 |

podobné články

Advokát Ledl s hrůzou vzpomněl na kauzu Nagyová. A potupil dnešní roli USA

 
Pražský zastupitel, místopředseda Strany demokratického socialismu (SDS), někdejší poslanec Sněmovny národů Federálního shromáždění za KSČ a později za KSČM Lubomír Ledl v rozhovoru ParlamentníchListů.cz poodkryl fungování pražského magistrátu v souvislosti s některými mediálně známými kauzami. Také prozradil, jak vnímá ukrajinskou krizi.
12.08.2014 16:06 |

podobné články

Právník Ledl s hrůzou vzpomněl na kauzu Nagyová. A potupil dnešní roli USA

 
Pražský zastupitel, místopředseda Strany demokratického socialismu (SDS), někdejší poslanec Sněmovny národů Federálního shromáždění za KSČ a později za KSČM Lubomír Ledl v rozhovoru ParlamentníchListů.cz poodkryl fungování pražského magistrátu v souvislosti s některými mediálně známými kauzami. Také prozradil, jak vnímá ukrajinskou krizi.
12.08.2014 16:50 |

podobné články

Socialista k Ukrajině a Tibetu: Byli jsme za trotly. Rusko se vzepřelo USA, Západ na to doplatí. A troubové z ČT...

 
Premiér Bohuslav Sobotka dostal „za uši“ od amerického viceprezidenta Joe Bidena. Alespoň je o tom přesvědčen socialistický politik a kandidát do europarlamentu Lubomír Ledl. „Mluvili spolu 40 minut, těžko asi řešili, co budou dělat příští víkend,“ řekl Ledl. Ten ocenil krok české diplomacie směrem ke zlepšení vztahů s Čínou, kvůli čemuž jsme prý dříve byli za největšího „trotla v Evropě“.
09.05.2014 13:25 |

podobné články

Osobnosti: Bohuslav Sobotka (9488 článků)

Ledl (SDS): Tak na to je NATO?

 
V pondělí jsme se sešli v Praze na demonstraci proti NATO. Dodatečně jsem na to téma něco napsal. Tak pro zájemce dávám k dispozici
08.10.2015 06:31 |

podobné články

Ledl (SDS): Apríl?

 
Docela mne pobavila zpráva, že delegace pražského zastupitelstva v čele s Primátorem vyrazila do Kyjeva na pozvání tamní radnice. Důvod?
11.04.2014 13:45 |

podobné články

Ledl (SDS): Co bych chtěl v Evropském parlamentu prosadit především?

 
Říkáme, že jen více demokracie v EU přinese Evropu také pro lidi a nejen pro banky a byrokraty, přiblíží rozhodování lidem a jejich potřebám. Ta změna však potřebuje i levicový pohled. Nejde totiž jen o to jak (demokraticky), ale hlavně kdo a co bude prosazovat.
16.05.2014 11:00 |

podobné články

Ledl (SDS): Bez znalosti jazyků se v Evropě opravdu neobejdete

 
Pro práci v jakékoli mezinárodní organizaci, nebo instituci je samozřejmě klíčovou otázkou znalost jazyků a schopnost komunikace. Kdo říká opak, nemá samozřejmě pravdu.
16.05.2014 16:00 |

podobné články

Ledl (SDS): Můj rozhovor pro Právo

 
Pro Brusel jako by střed Evropy neexistoval
23.05.2014 14:05 |

podobné články

Ledl (SDS): Jenom „kosmetické“ změny už v Praze stačit nebudou.

 
Právě končící volební období Zastupitelstva hl. m. Prahy jakoby potvrzovalo známé tvrzení, že demokratické instituce a pravidla nic nezmohou, řídí-li je antidemokraté, kteří se projeví až po zvolení, protože předtím je nikdo neznal.
16.08.2014 15:56 |

podobné články

Ledl (SDS): Dopadne to jako vždycky?

 
Před pár dny se mě při jednom předvolebním setkání jeden z hloučku diskutujících občanů zeptal, jestli nemám obavy, že menšinová Rada hlavního města Prahy složená výhradně ze členů TOP09 začne po volbách řádit jak černá ruka.
10.10.2014 13:06 |

podobné články

Bursík se v debatě ČT rozčílil a účtoval: My máme prezidenta, který...

 
O měnící se bezpečnostní situaci a české roli v ní přišli do pořadu ČT Politické spektrum diskutovat předseda LES Martin Bursík, místopředseda SDS Lubomír Ledl a předseda České pravice Michal Simkanič. Na české politické reprezentaci nezůstala nic suchá.
06.12.2014 16:27 |

podobné články

Osobnosti: Martin Bursík (304 článků)

Ledl (SDS): Držme palce

 
Po dlouhé době se zase v Evropě něco pozitivního děje, v sídle vítězné strany řeckých parlamentních voleb zněly po vyhlášení výsledků dlouho do rána revoluční písně ze všech koutů světa, heslo »SYRIZA – PODEMOS – VENCEREMOS« se stalo heslem večera. Syriza v Řecku jasně zvítězila a jen dva mandáty jí chyběly k dosažení absolutní většiny ve třísetčlenném parlamentu.
30.01.2015 12:16 |

podobné články

Ledl (SDS): Vládnoucí kruhy mají větší obavy z příkladu SYRIZY než...

 
Pohledy na řeckou krizi a jednání Evropské unie jsou různé. A tak jsem se zkusil zamyslet nad tím, co dnešnímu stavu předcházelo. Myslím, že se málo mluví o tom, že před pěti lety došlo k odkupu téměř 100 rizikových pohledávek od soukromých investorů, kteří skupovali řecké dluhopisy bez ohledu na rizika (už tehdy zřejmá) jen s vidinou zisku.
13.07.2015 11:16 |

podobné články

Ledl (SDS): Rádcové, moji rádcové

 
I tak by se dal nazvat přehled poradců hejtmana Haška. Marně se někteří snaží oponovat, že náplň práce poradců je veřejný údaj.
16.07.2015 15:02 |

podobné články

Ledl (SDS): Američané opět projedou republikou. Cirkus pokračuje. V jakém stavu budou opravy dálnic?

 
Jedno z největších pozemních cvičení Severoatlantické aliance v maďarském vojenském prostoru proběhne na podzim. Naše armáda a vojenská policie se začaly připravovat na průjezd konvojů. Prý půjde o trasu z Rozvadova po dálnici D5 do Prahy, po D1 do Brna a dál do Bratislavy a Maďarska.
29.07.2015 13:56 |

podobné články

Ledl (SDS): Skutečně s tím nelze nic dělat?

 
Většina z nás si myslí, že nemá cenu se tím trápit, že se s tím stejně nedá nic dělat. Ale opravdu si musíme nechat líbit tyhle manipulace?
13.04.2017 10:10 |

podobné články

Ledl (KSČM): Za evropské hodnoty

 
Lubomír Ledl, kandidát KSČM pro volby do EP a místopředseda Strany demokratického socialismu, k nevyvážené zahraniční politice ČR.
17.03.2014 18:00 |

podobné články

Klíčovou otázkou evropského míru je přestat dělat křoví USA. Socialista Ledl připomíná Jugoslávii, Libii a další nepříjemnosti

 
Lidé by si měli uvědomit, že o většině věcí se nerozhoduje ve Strakově akademii v Praze, ale v bruselských kancelářích Evropské unie. V rozhovoru pro ParlamentníListy.cz to říká místopředseda Strany demokratického socialismu Lubomír Ledl, který kandiduje za KSČM jako číslo osm do Evropského parlamentu. Podle něho je jednou z nejdůležitějších otázek zachování míru a to, aby EU přestala dělat křoví Americe.
18.05.2014 15:40 |

podobné články