Článek

Lébl (ANO): Je skvělé, že se v zahraniční konkurenci české týmy neztratily

 
Praha převzala ocenění za podporu fotbalového turnaje pro mládežnické týmy.
10.10.2016 08:40 |

podobné články

Podobné články

Volejbalistům bude na MS chybět zkušený Lébl

 
Opora české volejbalové reprezentace Martin Lébl se zotavuje po operaci kyčle.
09.08.2010 19:05 |

podobné články

Čtenář Aha! Richard Lébl: Chytil jsem zloděje! Pobuda mu ale tvrdil: »Znám vaši dceru, házel jsem jí do okna kamínky«!

 
Drzost zlodějů nezná mezí! Řádí klidně za bílého dne a v zásobě mají spoustu výmluv! Když se Richard Lébl (46) vracel v pátek domů z práce, čekal ho pořádný šok! Na parapetu jeho přízemního bytu v domě v pražské Murmanské ulici seděl muž (37) a nejspíše se snažil dostat dovnitř ventilačkou.
02.10.2012 12:15 |

podobné články

Zardousil partnerku, týden žil s její mrtvolou: Lébl dostal 14,5 let natvrdo

 
V pondělí v 9 hodin ráno stanul před Městským soudem v Praze Libor Lébl (36). Ten loni v srpnu zavraždil svou družku v jednom z bytů ve Vysočanech. S její mrtvolou pak žil ještě týden, než se v restauraci udal obsluze poté, co se opil a neměl na zaplacení. U soudu popsal, jak ženu na záchodě nejrpve uškrtil, pak do ní v obýváku kopal, snažil se jí zničit zuby dřevěnou tyčí, nakonec ji bodl do prsu nožem. Soud pokračoval v pátek 3. března, který uložil Léblov 14,5 roku vězení a ústavní protialkoholní léčení.
27.02.2017 14:05 |

podobné články

Spartu čeká zápas podzimu, Plzeň generálka na Maribor

 
Nejočekávanější zápas podzimu je tady! Mistrovská Plzeň a Sparta Praha jako jediné týmy v Gambrinus lize ještě neztratily ani bod a teď se o vedoucí příčku utkají v ostře sledované přímé bitvě na západě Čech
17.08.2013 07:05 |

podobné články

MZV: Vláda schválila zákon o zahraniční službě

 
Vláda ČR schválila 14. prosince 2016 návrh zákona o zahraniční službě, který předložilo Ministerstvo zahraničních věcí. Přijetí zákona umožní nastavit stabilní podmínky pro řádné fungování zahraniční služby a povede k vyšší míře právní jistoty a možnosti kariérního růstu zaměstnanců vykonávajících zahraniční službu. Tento předpis dosud v právním řádu ČR jako jedné z posledních zemí EU chyběl, a omezoval tak funkčnost zahraniční služby.
15.12.2016 07:35 |

podobné články

Proti Léblovi coby náměstkovi pro sport brojí sportovní spolky

 
Bývalý šéf volejbalového svazu Antonín Lébl měl ve svazu i ve svém podnikání problémy kvůli neprůhlednému hospodaření, neměl by být náměstkem ministra školství pro sport. S tímto prohlášením dnes nezávisle na sobě přišel Český volejbalový svaz (ČVS) a Česká obec sokolská. Lébla coby náměstka navrhlo budoucímu ministrovi školství Marcelu Chládkovi (ČSSD) hnutí ANO.
28.01.2014 15:50 |

podobné články

Náměstkem ministra školství bude Petr Hulinský

 
Náměstkem pro sport se na ministerstvu školství s největší pravděpodobností stane Petr Hulinský (ČSSD). Ministr Marcel Chládek (ČSSD) to v sobotu řekl na Frekvenci 1 s tím, že ve prospěch pražského zastupitele hraje především podpora Českého olympijského výboru (ČOV) a jeho předsedy Jiřího Kejvala. Naopak propadl kandidát hnutí ANO Antonín Lébl.
01.02.2014 19:30 |

podobné články

Osobnosti: Marcel Chládek (605 článků) , Petr Hulinský (128 článků)

Nejlepší české divadlo nespí na vavřínech

 
Tým, který na začátku března inscenací Ucpanej systém podle Irvina Welshe vytáhl Dejvické divadlo k suverénnímu vítězství při udílení Radokových cen za rok 2012, se znovu zaskvěl v plné síle - tentokrát s Rackem A. P. Čechova. Inscenace se zařadila k nejlepším na českých jevištích: Lébl v Praze, Morávek v Hradci, Krejčí v Ostravě, Fedotov v Karlových Varech.
22.03.2013 10:35 |

podobné články

Telička, lídr Babišovy kandidátky: Chceme porazit ČSSD

 
Do květnových voleb do Evropského parlamentu půjde hnutí ANO s heslem „Aby se naše děti v Evropě neztratily a aby se v ní prosadily“. V rozhovoru pro deník Právo to uvedl lídr kandidátky ANO pro eurovolby Pavel Telička. Prozradil také, že v kampani nebude rozdávat koblihy, jako to před sněmovními volbami dělal šéf hnutí Andrej Babiš.
12.02.2014 10:40 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (9075 článků)

Expertní týmy ČSSD a ANO budou znovu jednat o daních a rozpočtu

 
Expertní týmy sociální demokracie a hnutí ANO budou dnes znovu hledat kompromis v oblasti daňové politiky a státního rozpočtu. Právě výše daní a rozpočtová politika jsou spolu s otázkou církevních restitucí zatím největší překážkou vzniku koaliční vlády ČSSD, ANO a lidovců.
19.11.2013 06:21 |

podobné články

Skvěle obsazený turnaj v Edenu vyhrál Sporting, Slavia brala skvělé páté místo

 
Fotbalisté portugalského Sportingu potřetí za sebou ovládli turnaj All Stars Cup. Ve finále, které se společně se zápasem o třetí místo uskutečnilo v SynotTip Aréně v Edenu, zvítězili nad nováčkem z Mexika týmem Chivas Guadalajara. Domácí Slavia skončila v silné zahraniční konkurenci na skvělém pátém místě.
18.06.2013 17:45 |

podobné články

»Ano, šéfe« má vážnou konkurenci. Hned v prvním díle »Ano, trenére!« dojde na penisy fotbalistů

 
Na televizní obrazovky míří nová osmidílná reality show Ano, trenére! Uznávaný fotbalový trenér František Straka se po vzoru šéfkuchaře Zdeňka Pohlreicha bude snažit dostat vesnické fotbalové týmy na vrchol. V prvním díle uvidíme moravské naháče.
22.10.2015 11:20 |

podobné články

Osobnosti: František Straka (141 článků)

Původní ochotníky Lébla, Duška i Vyskočila zmiňuje kniha o amatérském divadle

 
Městečko Miletín je proslavené jako rodiště básníka K. J. Erbena, ale i Muzeem amatérského divadla. Průvodcem miletínského muzea může být publikace Putování od maškar... až k amatérskému divadlu od Jiřího Valenty. Dozvíte se, že mezi amatéry začínali také Petr Lébl, Jaroslav Dušek, Karel Kříž, Petr Kracik, Milan Schejbal, Václav Martinec nebo profesor Ivan Vyskočil.
28.07.2009 14:15 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Vyskočil (154 článků) , Jaroslav Dušek (68 článků) , Ivan Vyskočil (153 článků) , Jiří Valenta (88 článků) , Petr Lébl (3 články) , Petr Kracik (115 článků) , Václav Dušek (23 článků) , Václav Erben (3 články) , Milan Dušek (4 články) , Jiří Kříž (14 článků) , Jiří Dušek (14 článků)

Český traumatým odletí do Nepálu, země už prý ale záchranné týmy nepotřebuje

 
Traumatým, jehož vyslání do Nepálu schválila v pondělí vláda, odletí na pomoc zemi zasažené zemětřesením v úterý o půlnoci. Původně přitom ministerstvo zahraničí předpokládalo, že to bude nejdříve ve středu odpoledne. Nepál v úterý večer současně vzkázal, že zahraniční záchranné týmy už nepotřebuje.
28.04.2015 18:36 |

podobné články

V Nepálu už nepotřebují záchranné týmy: Prý to zvládnou sami

 
Nepálské úřady oznámily humanitárním organizacím, že prý již nepotřebují další zahraniční záchranné týmy, které by do země dorazily pátrat po přeživších sobotního zemětřesení.
28.04.2015 20:40 |

podobné články

ČSSD souhlasí s návrhy ANO ohledně úspor, v daních se neshodnou

 
Po jednání špiček ČSSD a ANO stále není jasné, zda se budou zvyšovat daně, zato jsou si oba týmy jisty tím, že chtějí zefektivnit fungování státního aparátu a zde hledat úspory. Po jednání však bylo patrné, že složité diskuse oba týmy ještě čekají a nastolení koaliční vlády se ještě může protáhnout.
17.11.2013 19:12 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (9075 článků)

Stanjura: Nevěřím registračním pokladnám. Berme si vzor ze Západu, ne Východu

 
Po dnešním jednání expertních týmů ČSSD a hnutí ANO zazněla protichůdná vyjádření ohledně možné shody v daňové oblasti mezi oběma jednajícími stranami. Podle Martina Stropnického z hnutí ANO i podle Romana Sklenáka, předsedy klubu sociálně demokratických poslanců, nemají expertní týmy dohodu kompromisů ve své kompetenci. Vytvářejí podklady pro vyjednávací týmy, které mají domluvit případně nutné ústupky.
20.11.2013 00:16 |

podobné články

Osobnosti: Martin Stropnický (1468 článků) , Roman Sklenák (97 článků)

Stanjura: Nevěřím regitračním pokladnám. Berme si vzor ze Západu, ne Východu

 
Po dnešním jednání expertních týmů ČSSD a hnutí ANO zazněla protichůdná vyjádření ohledně možné shody v daňové oblasti mezi oběma jednajícími stranami. Podle Martina Stropnického z hnutí ANO i podle Romana Sklenáka, předsedy klubu sociálně demokratických poslanců, nemají expertní týmy dohodu kompromisů ve své kompetenci. Vytvářejí podklady pro vyjednávací týmy, které mají domluvit případně nutné ústupky.
19.11.2013 23:46 |

podobné články

Osobnosti: Martin Stropnický (1468 článků) , Roman Sklenák (97 článků)

Zahraniční dluh ČR ve druhém čtvrtletí stoupl na 1,78 bilionu Kč

 
Zahraniční dluh Česka v letošním druhém čtvrtletí vzrostl o 32,2 miliardy korun na 1,782 bilionu Kč a představoval 48,1 procenta hrubého domácího produktu (HDP). Meziročně byl zahraniční dluh vyšší o 65,7 miliardy Kč, oznámila dnes Česká národní banka. Zahraniční zadlužení se zvýšilo ve všech sektorech ekonomiky, v nejvyšší míře k němu přispěl růst závazků podnikového sektoru.
29.09.2011 10:15 |

podobné články