Článek

Lébl (ANO): Je skvělé, že se v zahraniční konkurenci české týmy neztratily

 
Praha převzala ocenění za podporu fotbalového turnaje pro mládežnické týmy.
10.10.2016 08:40 |

podobné články

Podobné články

Volejbalistům bude na MS chybět zkušený Lébl

 
Opora české volejbalové reprezentace Martin Lébl se zotavuje po operaci kyčle.
09.08.2010 19:05 |

podobné články

Čtenář Aha! Richard Lébl: Chytil jsem zloděje! Pobuda mu ale tvrdil: »Znám vaši dceru, házel jsem jí do okna kamínky«!

 
Drzost zlodějů nezná mezí! Řádí klidně za bílého dne a v zásobě mají spoustu výmluv! Když se Richard Lébl (46) vracel v pátek domů z práce, čekal ho pořádný šok! Na parapetu jeho přízemního bytu v domě v pražské Murmanské ulici seděl muž (37) a nejspíše se snažil dostat dovnitř ventilačkou.
02.10.2012 12:15 |

podobné články

Zardousil partnerku, týden žil s její mrtvolou: Lébl dostal 14,5 let natvrdo

 
V pondělí v 9 hodin ráno stanul před Městským soudem v Praze Libor Lébl (36). Ten loni v srpnu zavraždil svou družku v jednom z bytů ve Vysočanech. S její mrtvolou pak žil ještě týden, než se v restauraci udal obsluze poté, co se opil a neměl na zaplacení. U soudu popsal, jak ženu na záchodě nejrpve uškrtil, pak do ní v obýváku kopal, snažil se jí zničit zuby dřevěnou tyčí, nakonec ji bodl do prsu nožem. Soud pokračoval v pátek 3. března, který uložil Léblov 14,5 roku vězení a ústavní protialkoholní léčení.
27.02.2017 14:05 |

podobné články

Spartu čeká zápas podzimu, Plzeň generálka na Maribor

 
Nejočekávanější zápas podzimu je tady! Mistrovská Plzeň a Sparta Praha jako jediné týmy v Gambrinus lize ještě neztratily ani bod a teď se o vedoucí příčku utkají v ostře sledované přímé bitvě na západě Čech
17.08.2013 07:05 |

podobné články

EXKLUZIVNĚ Popraven. Jak poslanec ANO nedobrovolně ukončil svou závratnou kariéru ve sněmovně

 
Je to jakási hra na slepou bábu. ParlamentníListy.cz získaly informace o tom, že se poslanec ANO Pavel Čihák a pražský zastupitel téhož hnutí Antonín Lébl scházeli s někdejším kmotrem ODS Ondřejem Palounkem. Všech jsme se zeptali a všichni to shodně popřeli. Slovo proti slovu? Tak to na začátku dubna, kdy jsme se celou věcí zabývali, vypadalo. Jenomže potom nastal rychlý slet událostí, na jehož konci stálo vyloučení poslance Čiháka z kandidátky do letošních sněmovních voleb. Jedním z důvodů měla být právě ta skutečnost, s jakými lidmi se stýkal a jaké "aktivity" probíhaly. U zastupitele Lébla pro změnu podle našich informací probíhá detailní mapování jeho aktivit stran dotací a sportu. Ale hezky od začátku.
02.06.2017 11:45 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Antonín (50 článků)

Móda z Varů: Stivínová a Kurková v stejném modelu plus pár přešlapů

 
Zahájení letošního karlovarského filmového festivalu vypadalo opravdu světově. Nebylo to jen přítomností hlavní zahraniční hvězdy Umy Thurmanové. České dámy se oblékly tak, že by se neztratily ani na červeném koberci v Hollywoodu. Podle módního policisty Jakuba Eliáše se ovšem našlo i pár pochybení.
01.07.2017 00:55 |

podobné články

MZV: Vláda schválila zákon o zahraniční službě

 
Vláda ČR schválila 14. prosince 2016 návrh zákona o zahraniční službě, který předložilo Ministerstvo zahraničních věcí. Přijetí zákona umožní nastavit stabilní podmínky pro řádné fungování zahraniční služby a povede k vyšší míře právní jistoty a možnosti kariérního růstu zaměstnanců vykonávajících zahraniční službu. Tento předpis dosud v právním řádu ČR jako jedné z posledních zemí EU chyběl, a omezoval tak funkčnost zahraniční služby.
15.12.2016 07:35 |

podobné články

Proti Léblovi coby náměstkovi pro sport brojí sportovní spolky

 
Bývalý šéf volejbalového svazu Antonín Lébl měl ve svazu i ve svém podnikání problémy kvůli neprůhlednému hospodaření, neměl by být náměstkem ministra školství pro sport. S tímto prohlášením dnes nezávisle na sobě přišel Český volejbalový svaz (ČVS) a Česká obec sokolská. Lébla coby náměstka navrhlo budoucímu ministrovi školství Marcelu Chládkovi (ČSSD) hnutí ANO.
28.01.2014 15:50 |

podobné články

Náměstkem ministra školství bude Petr Hulinský

 
Náměstkem pro sport se na ministerstvu školství s největší pravděpodobností stane Petr Hulinský (ČSSD). Ministr Marcel Chládek (ČSSD) to v sobotu řekl na Frekvenci 1 s tím, že ve prospěch pražského zastupitele hraje především podpora Českého olympijského výboru (ČOV) a jeho předsedy Jiřího Kejvala. Naopak propadl kandidát hnutí ANO Antonín Lébl.
01.02.2014 19:30 |

podobné články

Osobnosti: Marcel Chládek (609 článků) , Petr Hulinský (128 článků)

Nejlepší české divadlo nespí na vavřínech

 
Tým, který na začátku března inscenací Ucpanej systém podle Irvina Welshe vytáhl Dejvické divadlo k suverénnímu vítězství při udílení Radokových cen za rok 2012, se znovu zaskvěl v plné síle - tentokrát s Rackem A. P. Čechova. Inscenace se zařadila k nejlepším na českých jevištích: Lébl v Praze, Morávek v Hradci, Krejčí v Ostravě, Fedotov v Karlových Varech.
22.03.2013 10:35 |

podobné články

Telička, lídr Babišovy kandidátky: Chceme porazit ČSSD

 
Do květnových voleb do Evropského parlamentu půjde hnutí ANO s heslem „Aby se naše děti v Evropě neztratily a aby se v ní prosadily“. V rozhovoru pro deník Právo to uvedl lídr kandidátky ANO pro eurovolby Pavel Telička. Prozradil také, že v kampani nebude rozdávat koblihy, jako to před sněmovními volbami dělal šéf hnutí Andrej Babiš.
12.02.2014 10:40 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (12441 článků)

Expertní týmy ČSSD a ANO budou znovu jednat o daních a rozpočtu

 
Expertní týmy sociální demokracie a hnutí ANO budou dnes znovu hledat kompromis v oblasti daňové politiky a státního rozpočtu. Právě výše daní a rozpočtová politika jsou spolu s otázkou církevních restitucí zatím největší překážkou vzniku koaliční vlády ČSSD, ANO a lidovců.
19.11.2013 06:21 |

podobné články

Skvěle obsazený turnaj v Edenu vyhrál Sporting, Slavia brala skvělé páté místo

 
Fotbalisté portugalského Sportingu potřetí za sebou ovládli turnaj All Stars Cup. Ve finále, které se společně se zápasem o třetí místo uskutečnilo v SynotTip Aréně v Edenu, zvítězili nad nováčkem z Mexika týmem Chivas Guadalajara. Domácí Slavia skončila v silné zahraniční konkurenci na skvělém pátém místě.
18.06.2013 17:45 |

podobné články

»Ano, šéfe« má vážnou konkurenci. Hned v prvním díle »Ano, trenére!« dojde na penisy fotbalistů

 
Na televizní obrazovky míří nová osmidílná reality show Ano, trenére! Uznávaný fotbalový trenér František Straka se po vzoru šéfkuchaře Zdeňka Pohlreicha bude snažit dostat vesnické fotbalové týmy na vrchol. V prvním díle uvidíme moravské naháče.
22.10.2015 11:20 |

podobné články

Osobnosti: František Straka (141 článků)

Původní ochotníky Lébla, Duška i Vyskočila zmiňuje kniha o amatérském divadle

 
Městečko Miletín je proslavené jako rodiště básníka K. J. Erbena, ale i Muzeem amatérského divadla. Průvodcem miletínského muzea může být publikace Putování od maškar... až k amatérskému divadlu od Jiřího Valenty. Dozvíte se, že mezi amatéry začínali také Petr Lébl, Jaroslav Dušek, Karel Kříž, Petr Kracik, Milan Schejbal, Václav Martinec nebo profesor Ivan Vyskočil.
28.07.2009 14:15 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Vyskočil (173 článků) , Jaroslav Dušek (74 článků) , Ivan Vyskočil (172 článků) , Jiří Valenta (115 článků) , Petr Lébl (3 články) , Petr Kracik (117 článků) , Václav Dušek (23 článků) , Václav Erben (4 články) , Milan Dušek (4 články) , Jiří Kříž (16 článků) , Jiří Dušek (14 článků)

3 dny žil s mrtvolou přítelkyně!

 
Libor Lébl (46) žil s partnerkou Lucií P. (†46) osm let. Jejich bouřlivý vztah ale skončil tragédií. Po hádce ji 1. srpna 2016 uškrtil a tři dny mrzačil její mrtvolu! Půjde sedět na 14 a půl roku.
31.05.2017 05:15 |

podobné články

Český traumatým odletí do Nepálu, země už prý ale záchranné týmy nepotřebuje

 
Traumatým, jehož vyslání do Nepálu schválila v pondělí vláda, odletí na pomoc zemi zasažené zemětřesením v úterý o půlnoci. Původně přitom ministerstvo zahraničí předpokládalo, že to bude nejdříve ve středu odpoledne. Nepál v úterý večer současně vzkázal, že zahraniční záchranné týmy už nepotřebuje.
28.04.2015 18:36 |

podobné články

V Nepálu už nepotřebují záchranné týmy: Prý to zvládnou sami

 
Nepálské úřady oznámily humanitárním organizacím, že prý již nepotřebují další zahraniční záchranné týmy, které by do země dorazily pátrat po přeživších sobotního zemětřesení.
28.04.2015 20:40 |

podobné články

ČSSD souhlasí s návrhy ANO ohledně úspor, v daních se neshodnou

 
Po jednání špiček ČSSD a ANO stále není jasné, zda se budou zvyšovat daně, zato jsou si oba týmy jisty tím, že chtějí zefektivnit fungování státního aparátu a zde hledat úspory. Po jednání však bylo patrné, že složité diskuse oba týmy ještě čekají a nastolení koaliční vlády se ještě může protáhnout.
17.11.2013 19:12 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (12441 článků)