Lafata je penis a Damková vulva, znělo v horších tvarech z ČT po derby! Video, které zdaleka není z Letné první!

Česká televize zřejmě definitivně pochopila, že improvizované studio pro přenosy ze stadionu na Letné není dobře umístěno v blízkosti sektoru pro vlajkonoše. Včerejší pozápasový rozhovor s Davidem Lafatou si totiž za rámeček nedá.
12.04.2015 18:41 |

Osobnosti: David Lafata (117 článků)

Damková má zakázáno od UEFA zveřejňovat tresty pro rozhodčí

Předsedkyně komise rozhodčích Fotbalové asociace ČR Dagmar Damková přestala zveřejňovat tresty pro sudí, protože jí to zakazují pravidla UEFA. Uvedla to v rozhovoru pro Právo. V opačném případě by prý hrozil FAČR postih. Damková rovněž odmítla, že by ze své pozice stranila fotbalistům Plzně, odkud pochází.
03.11.2013 15:56 |

Osobnosti: Dagmar Damková (61 článků)

Sparta vyhrála derby 2:0! A to ještě Lafata zahodil penaltu

Tradiční pražské fotbalové derby v české Synot lize přineslo vítězství Sparty 2:0. Po nudné první půli si vzal slovo David Lafata, který nejdřív po rohu dostal Spartu do vedení, pak zahodil penaltu, ale nakonec přidal ještě jeden gól.
27.09.2014 18:55 |

Sparta - Plzeň 1:0! Lafata rozhodl ligový šlágr na Letné

Na Letné to byla bitva jako hrom. Na jejím konci se radovali fotbalisté Sparty, kteří porazili vedoucí tým tabulky Plzeň 1:0. O vítězství Pražanů rozhodl v 68. minutě nejlepší střelec soutěže David Lafata. Sparta se tak na svého soka bodově dotáhla, oba týmy nyní mají 44 bodů.
30.03.2013 21:30 |

Umělec boří mýty o dokonalém penisu: Přívěsky těch „nedokonalých“

Posedlost současné západní kultury dokonalostí fyzických tvarů člověka už se týká i tak intimních partií jako jsou vulva a penis. Umělce Briana Frandsena vyděsila nedávno publikovaná studie, která se ptala žen, jak má vypadat dokonalý penis. Příroda tvoří orgány nejrůznějších tvarů a vzezření a Frandsen to chce ve svém novém projektu I Dick You zdůraznit. Proto sbírá stovku obrázků neprůměrných pyjů z celého světa a tvoří podle nich kožené přívěsky na klíče.
11.10.2016 11:05 |

Lafata na rozhodčího: Lafata: Jdi do pr***e, vole!

Fuj, to byla hodně peprná slovíč-ka. Že by je do jabloneckého fotbalového slušňáka nikdo neřekl. „Jdi do pr***e, vole,“ vypálil střelec David Lafata (29) na rozhodčího Romana Hrubeše při sobotním zápase se Spartou. A nemá problém s přiznáním.
06.04.2011 12:10 |

Damková zuří! Měla být nařízena penalta proti Spartě a pokutový kop měla zahrávat i Plzeň

Šéfka rozhodčích Dagmar Damková se vyjádřila k výkonu svých arbitrů v utkáních 24. kola Gambrinus ligy. A zlobila se ve dvou případech. To kvůli rozhodnutí v derby Sparty se Slavií a nelíbilo se jí ani počínání v duelu Plzně s Jihlavou.
14.04.2014 16:00 |

Lafata vystřihl parádní nůžky a zařídil Spartě tři body

Fotbalisté Sparty porazili v 6. kole první ligy Jablonec 2:0 a v nejvyšší soutěži dokázali po dvou prohrách zvítězit. Oba góly dal na Letné ve druhém poločase domácí kapitán David Lafata a po 260 minutách ukončil střelecký ligový půst obhájce titulu.
31.08.2014 18:20 |

Kouč Sparty Hašek: V derby jsme favorité. A Řepka? Ztratil místo v základu

Na Letné se schyluje k nejvýznamnějšímu českému fotbalovému derby mezi pražskými rivaly Spartou a Slavií, které bude v pondělí součástí 8. kola. Trenér sparťanů Martin Hašek na tiskové konferenci před derby přijal roli favorita a objasnil i situaci kole Tomáše Řepky.
22.09.2011 17:30 |

Osobnosti: Martin Hašek (95 článků) , Tomáš Řepka (877 článků)

Lafata sestřelil Boleslav a Sparta už zase dýchá Plzni na záda

Boj o titul se zase pořádně zdramatizoval. Sparta na Letné využila beze zbytku zaváhání Plzně, když smetla Mladou Boleslav 4:0 a stáhla náskok vedoucí Viktorie na dva body. Třemi góly se podílel na drtivém vítězství Sparty David Lafata.
12.05.2013 21:05 |

Trofej pro mistry Evropy do 21 let bude putovat po republice. Začíná se na Letné

Sobotní derby mezi Spartou a Slavií odstartuje sérii výstav trofeje pro fotbalové mistry Evropy do 21 let. Pohár bude pro veřejnost poprvé k vidění v sobotu od 18:30 na Letné před derby. Postupně procestuje všechna hostitelská města červnového šampionátu  - Prahu, Olomouc, Uherské Hradiště a těšit se na něj mohou i v Plzni či Otrokovicích.
09.04.2015 19:36 |

V Gambrinus lize je odehráno první jarní kolo a jedno se nezměnilo. Rozhodčí opět pomohli Plzni. Tentokrát v Ostravě, když neuznali gól Baníku. Šéfka sudích Dagmar Damková bude trestat.
25.02.2014 08:20 |

Lafata: Když Pekhart odešel, zbývá střílení gólů na mě

Lafata vstřelil v derby Liberci tři góly
28.02.2011 10:10 |

Lafata připraví spoluhráčům za stý ligový gól zvěřinové hody

Jablonecký útočník David Lafata vstoupil v zápase Gambrinus ligy na hřišti Liberce do Klubu ligových kanonýrů. Ve 37. minutě otevřel skóre prestižního podještědského derby, čímž dosáhl stého ligového gólu celkově.
27.11.2011 08:20 |

Přátelák Česko – Slovensko: Bílka spasil Lafata! Ale dvojdomek s ním asi stavět nebude...

Už se viděl na dlažbě, ale zachránil ho gólový bombarďák Lafata. Michal Bílek (47) si zřejmě pojistil židli kouče nároďáku a tím i měsíční gáži 250 000 korun výhrou 2:0 v přípravném derby se Slovenskem.
15.11.2012 12:15 |

Osobnosti: Michal Bílek (365 článků)

Spartu v Ďolíčku zachránil Lafata! Derby nedohrál Erich Brabec

Pražská Sparta si pěkně oddechla. V souboji posledního s prvním týmem tabulky porazila ve vršovickém Ďolíčku tým Bohemians 2:1, rozhodující gól dal 20 minut před koncem hlavou David Lafata. Letenští vedou ligu o osm bodů před Plzní!
01.03.2014 22:15 |

Osobnosti: David Lafata (117 článků) , Erich Brabec (30 článků)

Velký průšvih musela řešit Komise rozhodčích. Asistent Petr Blažej totiž odmával zápas opilý. K požití alkoholu se přiznal a Dagmar Damková ho do konce sezóny vyřadila z listiny rozhodčích.
29.03.2012 23:00 |

Šéfová rozhodčích Damková: Video? Nejsou peníze!

Myšlenka možná dobrá, realizace však neproveditelná! Na zavedení videa pro posuzování sporných gólů ve fotbale v Česku nejsou peníze! Šéfová rozhodčích Dagmar Damková navíc nevidí v novince velký přínos.
08.07.2012 12:15 |

VIDEO Z ROKU 2002: Takhle to myslela Damková s fotbalem, než potkala Berbra

Dnes patří Dagmar Damková k nejmocnějším osobám v Českém fotbale. Pomohl jí k tomu post šéfky komise rozhodčích i to, že jejím partnerem je fotbalový boss Roman Berber. A to, že bydlí v Plzni, jí také neubližuje. Podívejte se, jak to mysela s fotbalem v roce 2002.
09.03.2014 19:50 |

Přepracovanost, nebo poslední šance, jak odejít se ctí? Damková končí jako šéfka rozhodčích!

To, po čem volali fanoušci napříč týmy roky, se pro ně konečně naplnilo! Dagmar Damková už není šéfkou komise ligových rozhodčích. Údajně končí kvůli pracovnímu vytížení ve FIFA a UEFA.
31.03.2016 11:10 |