Článek

Laděna se sexy vtipem

 
Černoch chytí zlatou rybu a ryba povídá: "Když mě pustíš, splním ti tři přání."
29.10.2015 05:15 |

podobné články

Podobné články

Těhotná Abassová a sexy Kerndlová na cenách Óčka: Komu to slušelo nejvíc?

 
Na slavnostní udílení cen hudební televize Óčko dorazily hvězdy českého showbyznysu v celé své kráse. Sklidila větší obdiv zelenooká Lejla Abbasová, temně laděná Tereza Kerndlová nebo missky Nováčková a Domanská?
18.11.2011 05:20 |

podobné články

Osobnosti: Tereza Kerndlová (365 článků) , Lejla Abbasová (427 článků)

Těhotná Abbasová a sexy Kerndlová na cenách Óčka: Komu to slušelo nejvíc?

 
Na slavnostní udílení cen hudební televize Óčko dorazily hvězdy českého showbyznysu v celé své kráse. Sklidila větší obdiv zelenooká Lejla Abbasová, temně laděná Tereza Kerndlová nebo missky Nováčková a Domanská?
18.11.2011 09:15 |

podobné články

Osobnosti: Tereza Kerndlová (365 článků) , Lejla Abbasová (427 článků)

Šéf Charlie Hebdo si předpověděl smrt: Vtipem jen pár minut před střelbou

 
Nic jim nebylo svaté, žádné náboženství, žádný politik, žádný společenský problém, žádná autorita. Do všeho šili, dělali si legraci z teroristů a ti je včera připravili o život. Šéfredaktor jako by si svou smrt předpověděl kresleným vtipem, který vznikl jen pár desítek minut před jeho popravou.
08.01.2015 12:31 |

podobné články

10 motivačních rad od Alberta Einsteina, které vám navždy změní život! Odhalte s vtipem skryté pravdy o lidském bytí!

 
E=mc2. Rovnice, kterou zná celý svět. Jenže jen málokoho zajímá, co vlastně znamená a ještě méně lidí to opravdu ví. Albert Einstein ale naštěstí nemluvil jen ve fyzikálních vzorcích a zanechal nám celou řadu skvělých rad, které ocení opravdu každý. S neuvěřitelnou lehkostí a vtipem dokáže v jedné větě odhalit ty nejhlubší pravdy lidského bytí. My vám přinášíme deset nejlepších!
19.04.2015 11:16 |

podobné články

Osobnosti: Albert Einstein (68 článků)

OBRAZEM: Superman Cavill je nejvíce sexy. Porazil Pattinsona i Biebera

 
Další anketu o nejpřitažlivějšího muže roku, tentokrát pořádanou magazínem Glamour, vyhrál představitel filmového Supermana Henry Cavill. Ten je podle čtenářů nejvíce sexy a nechal za sebou upíra Roberta Pattinsona, popovou hvězdičku Justina Biebera i matadora podobných anket Johnnyho Deppa. Další články k tématu: OBRAZEM: Nejvíce sexy muž je Adam Levine. Podívejte na jeho předchůdce OBRAZEM: Nejvíce sexy mužem roku 2011 je herec Bradley Cooper OBRAZEM: Nejvíce sexy herečkou je Watsonová, hercem Cumberbatch Scarlett Johanssonová je už podruhé nejvíce sexy ženou světa Mila Kunisová a Robert Pattinson jsou letos nejvíce sexy
03.12.2013 14:40 |

podobné články

Osobnosti: Johnny Depp (706 článků) , Scarlett Johansson (292 článků) , Henry Cavill (38 článků) , Adam Levine (60 článků) , Robert Pattinson (377 článků) , Mila Kunis (228 článků) , Bradley Cooper (160 článků) , Justin Bieber (1365 článků)

Susan Boylová opět uchvátila Británii a postoupila do finále

 
„Susan, jste nádherný talent,“ komentoval Piers Morgan, porotce soutěže Britain´s Got Talent, semifinálový výkon skotského zázraku Susan Boylové. Ta ohromila porotu i diváky písní Memory z muzikálu Cats a získala od nich díky tomu palubní lístek na finálovou loď. Jemně laděná do hnědo-bronzového tónu opět okouzlila všechny diváky i porotce svou bezprostředností a především andělským hlasem.
25.05.2009 13:25 |

podobné články

Osobnosti: Piers Morgan (16 článků)

Potetovaná Zeťová to zkusila jako romatická víla s volánky!

 
Zpěvačka Helena Zeťová působí na někoho jako drsňačka, která se svým nakřáplým hlasem dokáže lámat skály. Módní redaktorku Markétu H. proto mile překvapila její romanticky laděná a přesto ne kýčovitá kombinace.
01.09.2009 08:00 |

podobné články

Osobnosti: Helena Zeťová (186 článků)

Zralé modelky odhalily svá těla

 
Nová reklama dvojice Dolce and Gabbana je laděna do jemné erotiky a kontrastů. Zralé téměř čtyřicátnice Claudiu Schiffer (39), Evu Herzigovou (36) a Naomi Campbell (39) v několika reklamních spotech doplňují mladí vysportovaní muži Fernando ...
07.09.2009 08:25 |

podobné články

Osobnosti: Naomi Campbell (299 článků) , Eva Herzigová (409 článků)

Poklidně laděná osa festivalu Colours of Ostrava

 
V pátek se festival Colours of Ostrava rozběhl naplno. Už se hrálo na všech scénách a opět se potvrdila žánrová pestrost. Ve stylovém mumraji sahajícím od rockového písničkářství až ke kolumbijské taneční klubové hudbě tvořily osu poklidnější až kontemplativně laděné koncerty. K vrcholům patřila vystoupení Stephena Micuse, dua Molvaer Bang a Brendana Perryho.
16.07.2011 04:00 |

podobné články

Osobnosti: Brendan Perry (6 článků)

Zahrádka jako vystřižená z malířovy palety

 
Mnozí netrpělivě čekají na první rozkvétající květiny, jejich barvy a vůně. Pobyt v pestré a rozmanité zahradě je pro většinu lidí zajímavější a příjemnější než v takové, která je laděna příliš monotónně. Přijměte pozvání do zahrady, jež miluje barvy.
31.05.2012 23:00 |

podobné články

Kampaň na Zlínsku v boji o hejtmanství přitvrzuje. Uspěje u voličů?

 
Může mít u voličů naději na úspěch další konfrontačně laděná předvolební kampaň? Odborníci se v odpovědi na tuto otázku rozcházejí. Vzhledem k současným náladám panujícím ve společnosti prý mohou občané na takovouto strategii znesvářených politických stran slyšet. Také je ale možné, že další zbytečné konfrontace povedou k tomu, že lidé nebudou nakonec vědět, koho mají volit a nedůvěra v politiku se dále prohloubí.
17.07.2012 09:40 |

podobné články

Erotické scény a incest: Herečtí sourozenci Čermákovi šokují v Hřebejkově filmu

 
Do kin brzy vstoupí nová letní eroticky laděná komedie Michaela Viewegha a Jana Hřebejka s názvem Svatá čtveřice.
11.08.2012 22:05 |

podobné články

Osobnosti: Jan Hřebejk (327 článků)

V Pardubicích zadrželi vandala, který pomaloval město politickými nápisy

 
Pardubická policie zadržela muže, který psal na chodníky politicky laděná hesla. Je to už podruhé během jednoho týdne.
23.08.2012 19:15 |

podobné články

Mediální odborník se vysmál Taberymu z Respektu za jeho článek

 
Zemanovsky ironicky laděná poznámka, že mu k vítězství pomohla média, která znechutila čtenáře svým nepokrytým straněním jeho soupeři, zaujala šéfredaktora Respektu Erika Taberyho. Ve svém komentáři tvrdí, že to je nesmysl, protože nejčtenější deníky se k podpoře Karla Schwarzenberga nepřihlásily. Mediální odborník Petr Žantovský však říká, že je třeba číst mezi řádky.
30.01.2013 12:40 |

podobné články

Osobnosti: Karel Schwarzenberg (3711 článků)

Nová DVD: Jeníček a Mařenka: Lovci čarodějnic, Královský víkend a Parker

 
Hororově je laděná nejnovější modernizace klasické pohádky Jeníček a Mařenka: Lovci čarodějnic. Bill Murray a Laura Linneyová jsou hlavními hvězdami filmu o jednom z nejzásadnějších setkání v dějinách. Profesionální lupič s nekompromisním smyslem pro spravedlnost chystá pomstu brutálnímu gangu, který ho podrazil, ve filmu Parker.
25.06.2013 08:15 |

podobné články

Osobnosti: Bill Murray (27 článků) , Laura Linney (4 články) , Murray Parker (1 článek)

Akcent přiblíží dokumentární divadlo

 
Neobvyklá představení nabídne od středy až do 18 listopadu čtvrtý ročník mezinárodního festivalu Akcent. Dobu převratu v Chile i kulturní revoluci v Číně přiblíží převážně multimediální dokumentárně laděná představení, kde se na scéně objevují pamětníci přelomových historických událostí.
13.11.2013 10:16 |

podobné články

Natáčení filmu Diagnóza smrti: Strach o život Rudolfa Hrušínského!

 
Bezmála deset let čekal režisér Petr Schulhoff (†64) na Rudolfa Hrušínského, aby natočil čtvrtou detektivku s populárním vyšetřovatelem majorem Kalašem. Psychologicky laděná kriminálka Diagnóza smrti (1979) fascinuje ponurou náladou, dokonale gabinovským herectvím Hrušínského, kterému zrovna končil zákaz natáčet filmy i zajímavou zápletkou vsazenou do bezútěšného nemocničního prostředí.
03.02.2014 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Rudolf Hrušínský (204 článků) , Petr Schulhoff (8 článků)

RECENZE: Filmově laděná Clona střídá Případy 1. oddělení

 
Je mu pětadvacet, rád by točil filmy, ale zatím se protlouká jen s foťákem po svatbách. Když ho na FAMU potřetí odmítnou, skončí jako fotograf u táty na dopravní policii. V tu chvíli ještě netuší, že ho čeká dráha kameramana u nafoukaných kolegů kriminalistů. Sedmidílný seriál s Kryštofem Hádkem v hlavní roli včera vystřídal na ČT 1 úspěšné Případy 1. oddělení.
29.04.2014 12:30 |

podobné články

Osobnosti: Kryštof Hádek (210 článků)