Článek

Kvůli telefonu od Samsungu evakuovali letadlo: Začal se přehřívat a doutnat!

 
Měl to být špičkový telefon, který budou mít miliony lidí po celém světě. Namísto toho je Samsung Galaxy Note7 ale spíše hrozbou pro majitele. V americkém Louisville museli kvůli doutnajícímu telefonu dokonce evakuovat letadlo!
06.10.2016 09:40 |

podobné články

Podobné články

Další klon iPhone, tentokrát z dílny Samsungu

 
Jako by mobilů s dotekovým displejem nebylo na trhu málo. Do jejich vod se vnořil také telefon s podtitulem „Jet“. Tento tryskáč je podle jeho výrobce Samsungu vůbec nejrychlejším telefonem současnosti.
16.06.2009 09:35 |

podobné články

Samsung chystá chytré hodinky Galaxy Gear 2: Budou tenčí než původní model!

 
Chytré hodinky Galaxy Gear od Samsungu jsou sice zajímavým výrobkem, ale zároveň se na ně od uživatelů snesla velká vlna kritiky. Jsou příliš tlusté a jejich baterie vydrží extrémně krátkou dobu. Druhý model ale podle samotného Samsungu bude výrazně tenčí.
01.12.2013 16:15 |

podobné články

Režisér Michael Bay se ztrapnil na CES 2014: Pohořel na tiskovce a utekl z pódia!

 
Zvládl natočit akční megahity, jako trilogii Transformers, Mizery nebo Skálu, vydělat miliony a stal se slavným. Příliš rychlé čtecí zařízení na tiskové konferenci Samsungu však bylo nad jeho síly. Americký režisér Michael Bay pohořel na tiskovce Samsungu na CES 2014, odkud utekl jako malý kluk.
07.01.2014 13:25 |

podobné články

Osobnosti: Michael Bay (63 článků)

Pšššt, pozor, co říkáte: Chytré TV od Samsungu vás mohou špehovat!

 
Před chytrými televizory od Samsungu byste si měli dát pozor na pusu. Jejich systém na rozpoznávání řeči může nahrávat vaše hovory a zaznamenat tak citlivé informace. V podmínkách pro použití o tom informuje sama jihokorejská společnost.
10.02.2015 10:50 |

podobné články

Nová éra Nokie? Microsoft koupí její divizi mobilních telefonů za 140 miliard korun

 
Americký softwarový gigant Microsoft koupí od finské společnosti Nokia její hlavní divizi mobilních telefonů. Podle úterního sdělení obou firem za ni dá 5,44 miliardy eur (zhruba 140 miliard Kč). Microsoft je už dva roky softwarovým partnerem někdejší jedničky globálního trhu mobilních telefonů. V posledních letech ale finská firma výrazně ztrácí pozice na klíčovém poli chytrých telefonů.
03.09.2013 07:00 |

podobné články

Chytáte z vybitého telefonu paniku? A víte, že je to nemoc?

 
Ubývající čárky nebo procenta na baterii telefonu vyvolává hrůzu ve stále větším počtu lidí. Pro strach z odloučení od mobilního telefonu, který za panikou stojí, dokonce už odborníci vymysleli nový název - "nomofobie". Mezi hlavní příznaky patří neustálé hledání zásuvky k dobití telefonu, všude a za všech okolností. Třeba i v divadle mezi kulisami.
13.07.2015 12:16 |

podobné články

Pracovní stroj na Pardubicku částečně aktivoval minu

 
Dnes po třetí hodině odpoledne došlo na poli mezi Dašicemi a Hostovicemi k nálezu předmětu, který po projetí pracovního zemědělského stroje začal doutnat. Lidé okamžitě prostor opustili a zavolali policii. Do místa nálezu byli povoláni pyrotechnici, policisté místo zajistili a příjezdové cesty z bezpečnostních důvodů uzavřeli.
10.08.2014 00:40 |

podobné články

Pozor, počítače Sony mohou hořet

 
Japonský výrobce elektroniky varuje před svými počítači. Některé se mohou výrazně přehřívat.
01.07.2010 10:50 |

podobné články

Kauza exředitele Homolky se nafukuje. Přibývají další jména

 
Vyšetřovatelé pokračují v práci na kauze Nemocnice na Homolce, kde bylo obviněno dalších šest lidí. Dalších obvinění se dočkal i exředitel Vladimír Dbalý, jenž je díky svému deníku znám jako muž, který "sněží" – bere drogy. Další informace naznačují, že si měl úplatky neboli "moo" přebírat, ale najednou se to začalo "přehřívat". Padlo i jméno lobbisty Ivo Rittiga, jednoho důležitého právníka a klíčové účetní.
02.04.2015 17:41 |

podobné články

Osobnosti: Ivo Rittig (89 článků)

Rebelové v ČSSD znovu zvedli hlavu

 
Neuplynuly ani dva týdny od chvíle, co v padesátičlenném poslaneckém klubu soc. dem. začala doutnat nová rebelie kvůli ústupu strany z pozic náměstků na koaličních ministerstvech, a je tu nové napětí.
05.02.2014 07:20 |

podobné články

V Plzni kvůli výhrůžce bombou evakuovali panelák

 
Kvůli anonymní výhrůžce bombou v sobotu večer hasiči v Plzni evakuovali věžový dům. Z domu na Břeclavské ulici vyvedli ven zhruba 150 lidí, pro matky s dětmi zajistili kvůli počasí autobus.
21.11.2009 20:10 |

podobné články

Další skandál v italském fotbalu? Týmy prý zase ovlivňovali výsledky

 
V Itálii začíná opět doutnat skandál s manipulacemi výsledků fotbalových zápasů, policie bude vyšetřovat i tři prvoligové kluby - Atalantu Bergamo, Novaru a Sienu.
09.05.2012 16:45 |

podobné články

Spirála beznaděje zrychluje: Po živnostnících krachují ve velkém i firmy

 
V Česku přibývá exekucí nejen na jednotlivce, v posledních letech se s finančními potížemi potýkají i firmy - od nejmenších po největší. A tak příbývá vyhlášení insolvencí, konkurzů i vymáhaných pohledávek a jejich výše. ParlamentníListy.cz se společně se dvěma společnostmi, zabývajícími se pohledávkami, podívaly na aktuální vývoj. A ten není radostný. V souvislosti s vysokou nezaměstnaností tak může doutnat pořádný problém.
28.02.2013 17:00 |

podobné články

Nebezpečný pedofil mezi námi: Chybou soudce je na svobodě a bez dohledu lékařů

 
Kauza, která nápadně připomíná nedávné kontroverzní propuštění polského pedofila Mariuse Trynkiewicze, začala doutnat i v Česku. Tuzemskou káznici totiž v tichosti opustil hlavní aktér jednoho z nejotřesnějších případů sexuálního zneužívání dětí z poloviny 90. let!
05.03.2014 09:30 |

podobné články

Maštálka (KSČM): Další válečné ohnisko začíná doutnat

 
Vláda Ruské federace vydala seznam nežádoucích osob pocházejících ze států Evropské unie. Tento seznam a čtyři česká jména v něm, včetně poslance Evropského parlamentu Jaromíra Štětiny či Karla Schwarzenberga, nejsou žádným překvapením.
09.06.2015 08:32 |

podobné články

Osobnosti: Karel Schwarzenberg (3583 článků)

Vláda si platí poradenskou firmu, ale stejně chce nejméně doporučované řešení. Jde o mýto

 
Kdo si myslí, že napětí kolem výběru českého mýta už vyprchalo, plete se. Výběr je sice zajištěn na další tři roky rakouskou firmou Kapsch, ale vášně už začínají opět doutnat v souvislosti s přípravou výběrového řízení na nového provozovatele českého mýta po roce 2019.
04.01.2017 15:55 |

podobné články

Chytřejší než smart(i)phone? Tryskáč od Samsungu

 
Samsung je jedním z předních výrobců chytrých telefonů. Avšak svůj chystaný přírůstek popisuje jako ještě chytřejší než smarpthone.
17.06.2009 13:20 |

podobné články

BlackBerry představila svůj nový chytrý telefon Z30

 
Ztrátový kanadský výrobce chytrých telefonů BlackBerry, jehož budoucnost je stále zahalena nejistotou, představil svůj nový vlajkový model Z30. Přístroj s velkým displejem bude soupeřit o zákazníky například s telefony iPhone 5S od společnosti Apple a Galaxy S4 od jihokorejského Samsungu. Prodávat se nejprve začne v Asii a kdy bude i v USA, zatím není jasné.
18.09.2013 20:30 |

podobné články

Bez chytrého telefonu ani ránu: Ty nejzajímavější novinky z Mobile World Congress!

 
Bezpochyby největší peckou španělského veletrhu Mobile World Congress bylo představení nového mobilu Galaxy S5 od Samsungu, ale na megaakci toho bylo k vidění mnohem více. Toto jsou ty nejzajímavější novinky z Barcelony.
25.02.2014 14:05 |

podobné články