Článek

Kvůli pátrání po slavné příšeře se všeho vzdal, po 24 letech došel k závěru

 
Brit Steve Feltham strávil 24 let zkoumáním skotského jezera Loch Ness. Kvůli pátrání po slavné lochnesce se vzdal své předchozí práce, opustil přítelkyni a přestěhoval se do Skotska. Po letech bádání však došel k závěru, že se nejedná o žádnou mytickou příšeru, ale nejspíš jen o obrovskou rybu.
22.07.2015 16:36 |

podobné články

Podobné články

Keith Richards: Kouření se do smrti nevzdám!

 
Drogy? Prosím. Alkohol? Klidně. Toho všeho se kytarista Keith Richards klidně vzdal, ale na cigarety mu nesmí sáhnout ani hrozící zubatá. Hudebník ze skupiny Keith Richards klidně vzdal, ale na cigarety mu nesmí sáhnout ani hrozící zubatá. Hudebník ze skupiny Keith Richards klidně vzdal, ale na cigarety mu nesmí sáhnout ani hrozící zubatá. Hudebník ze skupiny Keith Richards klidně vzdal, ale na cigarety mu nesmí sáhnout ani hrozící zubatá. Hudebník ze skupiny Keith Richards klidně vzdal, ale na cigarety mu nesmí sáhnout ani hrozící zubatá. Hudebník ze skupiny Keith Richards klidně vzdal, ale na cigarety mu nesmí sáhnout ani hrozící zubatá. Hudebník ze skupiny Keith Richards klidně vzdal, ale na cigarety mu nesmí sáhnout ani hrozící zubatá. Hudebník ze skupiny Keith Richards klidně vzdal, ale na cigarety mu nesmí sáhnout ani hrozící zubatá. Hudebník ze skupiny Rolling Stones prohlásil, že se nevzdá kouření ani kvůli nemocem a bude kouřit do posledního dechu.
03.02.2010 15:00 |

podobné články

Osobnosti: Keith Richards (54 článků) , Keith Richards (54 článků)

George Clooney a "florentská příšera"

 
Americký herec George Clooney bude hrát ve filmu o takzvané florentské příšeře, záhadném pachateli jedné z největších vražedných sérií v Itálii, při které bylo v okolí Florencie zavražděno sedm dvojic milenců. Ve středu o tom informovala agentura ANSA.
06.01.2011 09:30 |

podobné články

Osobnosti: George Clooney (738 článků)

Dobrodruzi hledají v Africe přeživšího dinosaura, bájného Mokele-mbembe

 
Bájné skotské monstrum z jezera Loch Ness má možná v africké Republice Kongo bratříčka. Skupina dobrodruhů dorazila už minulé úterý do konžského hlavního města Brazzaville. Vybaveni množstvím střeliva pro své bezpečí v jinak značně nebezpečné zemi, vyrazili vstříc džungli, aby zjistili, zda je něco pravdy na příbězích o místní příšeře Mokele-mbembe. Právě v hlubokých řekách tamějších pralesů má příšera žít.
02.07.2012 11:25 |

podobné články

Italský vědec tvrdí: Lochnesská příšera je geologický jev

 
O Lochnesské příšeře slyšel alespoň jednou v životě snad každý. Italský geolog Luigi Piccardi však nyní přišel s opravdu originální hypotézou – žádné monstrum v jezeře Loch Ness nepřebývá a to, co mnozí lidé popsali/vyfotili, byly ve skutečnosti jen projevy zemětřesení, která rozvlnila vodní hladinu.
06.07.2013 23:25 |

podobné články

Nevyřešené záhady lidstva: 5 podivností, ze kterých jsou vědci v rozpacích

 
Příběhy o Lochnesské příšeře či yettim jsou známé po celém světě a vědci je celkem logicky dokážou vysvětlit. Jsou však i takové, na nimiž si již desetiletí lámou hlavu a neexistuje pro ně logické vysvětlení.
27.10.2013 17:40 |

podobné články

Plastikové příšeře Tori Spelling se zhroutily silikony! Její hrudník "zdobí" obří kráter!

 
Bývalá hvězda seriálu Beverly Hills 90210 si musí nechat v co nejbližší době vyměnit prsní implantáty, jinak její hrudník "bude vypadat jak po náletu asteroidů.":http://www.extra.cz/stres-se-na-tori-spelling-krute-podepsal-v-jejim-obliceji-se-objevily-obrovske-kratery-a-neni-to-hezka-podivana
28.11.2014 19:22 |

podobné články

Osobnosti: Tori Spelling (231 článků)

Lochneska je zřejmě sumec, ale hledat budu dál, tvrdí její 'lovec'

 
Dvaapadesátiletý Steve Feltham pátrá po legendární lochneské příšeře už 24 let a tvrdí, že se jen tak nevzdá. I když je to podle něj s největší pravděpodobností jen obrovská ryba.
22.07.2015 10:50 |

podobné články

Jak je to s tím yettim? Objevil se další důkaz o jeho existenci!

 
Kdo by neznal historku o záhadné chlupaté příšeře, obcházející velehory. Po tajuplném yettim se pátrá už pěknou řádku let a nyní to opět vypadá, že záhadný "muž" skutečně žije. Na čí stranu se přikláníte vy? Věříte, že horské monstrum existuje?
02.02.2016 09:05 |

podobné články

Našli lochnessku. Záhadu ale nevyřešili

 
Průzkumný tým pátral ve skotském jezeře Loch Ness po tamní bájné příšeře – a opravdu ji našel. Příznivci záhad ale jásat nemůžou, jedná se totiž jen o potopený devítimetrový model, který si zahrál ve filmu.
18.04.2016 11:45 |

podobné články

Šestitýdenní pátrání končí debaklem, trosky padlého letadla se nanašly

 
Letecké pátrání po troskách pohřešovaného malajsijského Boeingu 777 na hladině Indického oceánu dnes oficiálně skončilo. Během šestitýdenního pátrání nebyly odhaleny žádné trosky, které by pomohly lokalizovat aspoň přibližnou polohu pádu letounu. Australské úřady uvedly, že prohledávání mořského dna bude pokračovat. Středisko pátrání, odmítlo tvrzení soukromé australské společnosti, že našla možné trosky letadla v Bengálském zálivu. 
30.04.2014 13:30 |

podobné články

S nejhledanějším nacistou světa je amen: Alois Brunner zemřel v Sýrii!

 
Za války poslal do plynových komor nejméně 140 tisíc Židů, což ho pasovalo do role nejhledanějšího nacistického zločince. Jenže Alois Brunner je již čtyři roky po smrti. Díky nově získaným informacím k tomuto závěru došel Efraim Zuroff, ředitel Centra Simona Wiesenthala, které se pátrání po pachatelích válečných zločinů věnuje.
01.12.2014 17:15 |

podobné články

Rychtář vzdal pátrání: Džambulku nechal napospas Macurovi!

 
Ruply mu nervy! Josef Rychtář (55) už má dost planého nahánění Ivety Bartošové (47). Čtyři dny křižoval Itálii, aby našel unesenou Ivetu. Nyní svou misi za záchranu své Džambulky vzdal. „Nechávám to na policii,“ svěřil Blesku Rychtář.
11.07.2013 22:15 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6694 článků)

Rychtář záchranu Džambulky vzdal: Roli inspektora převzal Martucci!

 
Čtyři dny a noci se Josef Rychtář (55) usilovně snažil vypátrat svou »Džambulku« Ivetu Bartošovou (47). Včera už ale pátrání po zpěvačce, která se nachází kdesi v Itálii, kam ji »unesl« její obdivovatel Zdeněk Macura (39), vzdal. Došla mu totiž trpělivost s Macurou, který s ním hraje hru na kočku a myš. To je výzva pro Ivetina exmilence Domenica Martucciho...
12.07.2013 11:00 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6694 článků)

Vědci objevili slona, který dokáže napodobovat lidskou řeč

 
Mezinárodní tým vědců došel k závěru, že slon Koshik z jihokorejské zoologické zahrady v Yonginu se naučil napodobovat několik korejských slov. Podle všeho však nerozumí jejich významu. Výzkum byl publikován v internetové verzi časopisu Current Biology.
04.11.2012 16:40 |

podobné články

Vzdal se 76 milionů! Teď žije v dodávce a koná dobro...

 
Ještě nedávno žil syrský milionář Mazzi Dumato (38) obklopen přepychem. Užíval si bohatství, společnost krásných žen na jachtě, garáž měl plnou luxusních aut... Pak ale měl Dumato ošklivou autonehodu, která mu prý otevřela oči. Všeho se vzdal a začal pomáhat ostatním.
01.04.2017 05:15 |

podobné články

Po pěti letech manželství je konec: Lily Allen se rozvádí

 
Zpěvačka Lily Allen po pěti letech v manželství se Samem Cooperem končí. Šéf stavební firmy se od britské hvězdy před časem odstěhoval a na počátku června došel k závěru, že veškeré snahy obnovit fungující vztah jsou marné a podal žádost o rozvod. Manželé mají spolu čtyřletou Ethel a tříletou Marnie.
09.06.2016 16:05 |

podobné články

Osobnosti: Lily Allen (188 článků) , Sam Cooper (27 článků)

Bankovním lupičům při útěku došel benzín

 
Dvojice lupičů na americké Floridě pořádně zanedbala plánování. Vyloupili sice banku, ale při úniku z místa činu jim došel benzín.
07.06.2009 11:50 |

podobné články

Zraněný pes si došel sám do nemocnice

 
Pacient byl lehce zraněn a přikulhal do nemocnice ve městě Farmington v americkém státě Nové Mexiko. Jedinou drobnou zvláštností na něm bylo, že šlo o psa. Lehká zranění mu lékař vyčistil a obvázal. Německý ovčák si tak došel pro pomoc na správné místo.
19.03.2010 08:55 |

podobné články

Kuchyňský nůž mu trčel z oka, přesto sám došel na pohotovost

 
Na videu je možné vidět Brazilce, kterému při potyčce někdo vrazil velký kuchyňský nůž do oka. Navzdory tomuto děsivému incidentu došel zraněný muž na pohotovost po vlastních.
16.06.2011 13:15 |

podobné články