Kvitová vypadla v Eastbourne v osmifinále. Plíšková dohraje ve čtvrtek

Petru Kvitovou vyřadila z turnaje v Eastbourne v osmifinále Britka Johanna Kontaová. Pátá nasazená hráčka od ní dostala kanára. Zda skončí nebo postoupí do čtvrtfinále Karolína Plíšková, se rozhodne ve čtvrtek. Zápas s Japonkou Misaki Doiovou dohraje ve čtvrtek, byl přerušen za stavu 6:2, 4:3.
22.06.2016 21:45 |

Osobnosti: Petra Kvitová (1475 článků) , Karolína Plíšková (314 článků)

Kvitová a Plíšková vstoupily na trávu v Eastbourne šťastnou nohou

Tenistka Petra Kvitová o sobě tvrdí, že miluje hru na trávě. A svá slova potvrzuje i činy. V úterý po propršeném dni, kdy nemohla trénovat, úspěšně vstoupila do turnaje WTA v Eastbourne. Svou maďarskou soupeřku Timeu Babosovou vyprovodila z kurtu ve druhém kole po setech 6:4 a 7:6. Dařilo se i  desáté nasazené Karolíně Plíškové, která přehrála Australanku Dariu Gavrilovovou dvakrát 6:2.
21.06.2016 17:35 |

Osobnosti: Petra Kvitová (1475 článků)

Kvitová přípravu na Wimbledon nezvládla. V Eastbourne vypadla už v 1. kole

Čestká tenista Petra Kvitová skončila na turnaji v Eastbourne hned v 1. kole, když podlehla Rusce Jekatěrině Makarovové po setech 5:7 a 4:6.
19.06.2012 14:20 |

Plíšková obstála v generálce na Wimbledon. V Eastbourne si zahraje finále

Karolína Plíšková v páteční dohrávce v Eastbourne porazila britskou soupeřku Johannu Kontaovou 6:7, 6:3 a 6:3. V sobotu si zahraje finále. Dostane tak možnost navázat na triumf z Nottinghamu, kde před dvěma týdny získala pátý titul na okruhu WTA.
24.06.2016 21:35 |

Osobnosti: Karolína Plíšková (314 článků)

Plíšková tentokrát zůstala bez titulu. V Eastbourne prohrála se Slovenkou

Karolína Plíšková si z Eastbourne titul neodveze. Ve finále podlehla Slovence Dominice Cibulkové 5:7, 3:6.
25.06.2016 17:55 |

Osobnosti: Dominika Cibulková (77 článků) , Karolína Plíšková (314 článků)

Manželé si omylem zarezervovali hotel na špatném světadílu

Jihoafričtí dovolenkáři udělali minelu, která se stane jen jednou za život. Zarezervovali si totiž hotel s nádhernými výhledy na molu v Eastbourne. V britském Eastbourne. Problém byl však v tom, že svůj hotel hledali v novozélandském Eastbourne, více než 19 000 kilometrů od místa, kde si své ubytování ve skutečnosti zarezervovali.
14.09.2011 12:05 |

Berdych, Kvitová a Plíšková postoupili do druhého kola Australian Open

Čeští tenisté Petra Kvitová, Tomáš Berdych a Kristýna Plíšková postoupili do druhého kola Australian Open. Kvitová si po setech 6:3 a 6:1 s přehledem poradila s Thajkou Luksiku Kumkhumovou, pozici favorita potvrdil i Berdych, který zdolal Inda Yukiho Bhambriho 7:5, 6:1 a 6:2. O překvapení se postarala Kristýna Plíšková, která po velké bitvě porazila domácí Samanthu Stosurovou 6:4 a 7:6.
18.01.2016 14:15 |

Osobnosti: Tomáš Berdych (1385 článků) , Petra Kvitová (1475 článků) , Samantha Stosurová (46 článků) , Kristýna Plíšková (49 článků)

Kvitová zahájila generálku na Wimbledon úspěšně. V Easbourne postoupila do 2. kola

Tenistka Petra Kvitová vstoupila do generálky na Wimbledon v Eastbourne vítězstvím 6:4 a 6:1 v prvním kole nad Rumunkou Monicou Niculescuovou. Český souboj vyhrála Lucie Šafářová, jež zdolala Kláru Zakopalovou 6:4 a 7:6. Vypadla také Kristýna Plíšková.
18.06.2013 16:15 |

Osobnosti: Lucie Šafářová (475 článků) , Klára Zakopalová (148 článků) , Petra Kvitová (1475 článků) , Kristýna Plíšková (49 článků)

Štěpánek a Kvitová jdou v Eastbourne dál

Česká tenistka Petra Kvitová na úvod turnaje v Eastbourne porazila Anastasiju Sevastovovou z Lotyšska 5:7, 6:1 a 6:3. První kolo na trávě zvládl také Radek Štěpánek, který si poradil se 723. hráčem světa Colinem Flemingem z Británie 6:3 a 6:4.
13.06.2011 18:15 |

Osobnosti: Radek Štěpánek (824 článků) , Petra Kvitová (1475 článků) , Petr Štěpánek (582 článků) , Radek Petr (171 článků) , Petr Štěpánek (582 článků)

Kvitová porazila Makarovovou a prošla v Eastbourne do čtvrtfinále

Tenistka Petra Kvitová si pošesté v sezoně zahraje na okruhu WTA čtvrtfinále. Turnajová pětka wimbledonské generálky na trávě v Eastbourne ve středu porazila ve 2. kole Rusku Jekatěrinu Makarovovou dvakrát 7:6.
15.06.2011 14:20 |

Kvitová si v Eastbourne zahraje čtvrté semifinále v sezoně

Česká tenistka Petra Kvitová si počtvrté v sezoně zahraje na okruhu WTA v semifinále. Turnajová pětka wimbledonské generálky na trávě v Eastbourne porazila ve čtvrtfinále Agnieszku Radwaňskou z Polska 1:6, 6:2, 7:6.
16.06.2011 17:45 |

Tenistka Kvitová vyzve v semifinále v Eastbourne Hantuchovou

Česká tenistka Petra Kvitová se dnes utká se Slovenkou Danielou Hantuchovou o postup do finále turnaje na trávě v Eastbourne.
17.06.2011 08:00 |

Osobnosti: Daniela Hantuchová (37 článků) , Petra Kvitová (1475 článků)

Kvitová na titul v Eastbourne nedosáhla, nestačila na Bartoliovou

Česká tenistka Petra Kvitová ve wimbledonské generálce v Eastbourne čtvrtý titul v sezoně nezískala. Pátá nasazená hráčka prohrála s Francouzkou Marion Bartoliovou 1:6, 6:4, 5:7 a na čtvrtý pokus přišla o letošní finálovou neporazitelnost.
18.06.2011 15:00 |

Kvitová ve finále v Eastbourne nestačila na Bartoliovou

Česká tenistka Petra Kvitová ve wimbledonské generálce v Eastbourne čtvrtý titul v sezoně nezískala.
18.06.2011 19:00 |

Kvitová balí v Eastbourne kufry. Generálka na Wimbledon se jí nepovedla

Tohle Petře Kvitové nevyšlo. V Eastbourne měla předvést aktuální formu a také získat jistotu na trávě. Před Wimbledonem to byl totiž její první a poslední turnaj na trávě. Jenže Kvitová se po porážce od Belgičanky Janiny Wickmayerové 6:3, 4:6 a 5:7 rozloučila s tímto podnikem už ve 2. kole.
19.06.2013 17:05 |

Kvitová porazila Šafářovou i na trávě a v Eastbourne je v dalším kole

Petra Kvitová i popáté vyhrála souboj nejlepších českých tenistek nad Lucií Šafářovou, v Eastbourne se však hodně nadřela.
17.06.2014 20:00 |

Osobnosti: Lucie Šafářová (475 článků) , Petra Kvitová (1475 článků)

Kvitová má svalové problémy a odstoupila v Eastbourne před čtvrtfinále

Tenistka Petra Kvitová kvůli zranění odstoupila před čtvrtfinále s domácí Britkou Heather Watsonovou z turnaje v Eastbourne. Podle serveru BBC má česká jednička svalové problémy.
19.06.2014 16:20 |

Kvitová je v osmifinále. Plíšková se pokusí o posun v kariéře

Petra Kvitová si na US Open zahraje zase v osmifinále. Poslalo jí do něj vítězství nad Ukrajinkou Elinou Svitolinovou 6:3, 6:4. Kvitová se tak pokusí zopakovat nejlepší newyorský výsledek - loňské čtvrftinále. Aby se do něj dostala, bude muset porazit vítězku nočního duelu mezi druhou nasazenou Němkou Angelique Kerberovou a Catherine Bellisovou z USA.
02.09.2016 23:45 |

Plíšková a Šafářová tentokrát nezaváhaly, v Cincinnati jsou v osmifinále

Karolína Plíšková a Lucie Šafářová napravily nezdar z turnaje v Torontu a obě postoupily do osmifinále podniku v Cincinnati. Plíšková porazila Timeu Babosovou z Maďarska 6:4, 7:5 a stejným poměrem zdolala Šafářová Američanku Coco Vandewegheovou.
19.08.2015 22:25 |

Osobnosti: Lucie Šafářová (475 článků) , Karolína Plíšková (314 článků)

Wimbledon: Plíšková má těžkou soupeřku, vítězku z Eastbourne

Tenistku Kristýnu Plíškovou, která poprvé v kariéře postoupila z kvalifikace do hlavní grandslamové soutěže, čeká přemožitelka Kvitové ze sobotního finále turnaje v Eastbourne a devátá hráčka světa Marion Bartoliová z Francie.
19.06.2011 13:25 |

Osobnosti: Marion Bartoli (32 článků) , Kristýna Plíšková (49 článků)