Kvitová vybojovala finále Turnaje mistryň. Hlaváčková s Hradeckou dostaly kanára

Petra Kvitová porazila v semifinále Turnaje mistryň Rusku Marii Šarapovovou 6:3 a 7:6, ačkoliv v druhém setu už prohrávala 1:5 a 0:30. Česká tenistka ve finále narazí na Polku Agnieszku Radwaňskou, jež v prvním semifinále porazila Španělku Garbiňe Muguruzaovou 6:7, 6:3 a 7:3.
31.10.2015 14:00 |

Osobnosti: Maria Šarapovová (163 článků) , Petra Kvitová (1451 článků)

Věčně druhé. Hlaváčková s Hradeckou Turnaj mistryň nevyhrály

České tenistky Andrea Hlaváčková s Lucií Hradeckou zlato ze čtyřhry na Turnaji mistryň nezískaly. Ruskému páru podlehly Maria Kirilenková, Naďa Petrovová 1:6, 4:6.
28.10.2012 16:05 |

Osobnosti: Lucie Hradecká (217 článků) , Andrea Hlaváčková (131 článků)

Kvitová nastoupí v semifinále Turnaje mistryň proti Li Na

Petra Kvitová dnes nastoupí v semifinále Turnaje mistryň v Istanbulu proti čtvrté nasazené Číňance Li Na. Ta v základní skupině vyhrála všechny tři zápasy, předloňská vítězka Turnaje mistryň Kvitová si postup zajistila páteční třísetovou výhrou nad Němkou Angelique Kerberovou.
26.10.2013 10:05 |

Osobnosti: Petra Kvitová (1451 článků)

Kvitová začala Turnaj mistryň výhrou, světovou jedničkou však nebude

Česká tenistka Petra Kvitová vstoupila vítězně do Turnaje mistryň v Istanbulu. Wimbledonská vítězka zvládla souboj v Červené skupině a porazila Rusku Věru Zvonarevovou 6:2 a 6:4. Ve druhém utkání skupiny porazila Caroline Wozniacká z Dánska Agnieszku Radwaňskou z Polska 5:7, 6:2 a 6:4, což znamená, že se Kvitová po Turnaji mistryň nestane světovou jedničkou.
25.10.2011 19:00 |

Osobnosti: Petra Kvitová (1451 článků) , Věra Zvonarevová (23 článků)

Hlaváčková s Hradeckou si zahrají na Turnaji mistryň

Finalistky US Open Andrea Hlaváčková a Lucie Hradecká si zahrají na Turnaji mistryň. Do Istanbulu, kde se prestižní podnik uskuteční od 23. do 28. října, se kvalifikovaly hlavně díky skvělým výkonům z posledních měsíců.
10.09.2012 16:30 |

Deblistky Andrea Hlaváčková a Lucie Hradecká si přece jen zahrají na Turnaji mistryň. České duo proklouzlo mezi osm nejlepších párů letošní sezóny jako náhrada za Rusky Jelenu Vesninovou a Jekatěrinu Makarovovou. Turnaj v Singapuru odstartuje v neděli 25. října.
20.10.2015 16:20 |

Hlaváčková s Hradeckou skončily před branami finále French Open

České tenistky Andrea Hlaváčková s Lucií Hradeckou skončily stejně jako před rokem na grandslamovém French Open v semifinále. Stříbrné olympijské medailistky dnes v utkání o postup do finále prohrály ruskou dvojicí Jelena Vesninová, Jekatěrina Makarovová ve dvou setech 4:6 a 5:7.
07.06.2013 18:15 |

Hlaváčková s Hradeckou jsou po týdnu opět ve finále

Týden po zisku titulu na US Open si tenistky Andrea Hlaváčková s Lucií Hradeckou opět zahrají finále. Úspěšný český deblový pár má na dosah trofej na halovém turnaji Challenge Bell v Québecu, kde zatím plní roli nasazených jedniček.
15.09.2013 10:05 |

Hlaváčková s Hradeckou úřadují. Po titulu na US Open jsou zase ve finále

Týden po zisku titulu na US Open si tenistky Andrea Hlaváčková s Lucií Hradeckou opět zahrají finále.
15.09.2013 10:10 |

ON-LINE: Hlaváčkové s Hradeckou ve finále Turnaje mistryň neuspěly

Andrea Hlaváčková a Lucie Hradecká se dnes pokusily získat titul ve čtyřhre na Turnaji mistryň. V cestě za zlatem je ale předčily Rusky Kirilenková s Petrovovou a vy jste mohli sledovat zápas v on-line reportáži na tn.cz.
28.10.2012 13:50 |

Hlaváčková dostala zblízka ránu tenisákem do oka! A český pár se místo finále složil

Den zmařených finálových nadějí mají za sebou na olympijských hrách v Riu de Janeiru české tenistky. Semifinálové duely nezvládly Petra Kvitová ve 2hře ani deblistky Andrea Hlaváčková s Lucií Hradeckou, které tak neobhájí stříbro z Londýna, a Barbora Strýcová s Lucií Šafářovou. Ze 4hry tak bude mít dnes český tenis určitě bronz, Kvitová se o stejnou medaili utká s Američankou Madison Keysovou. Šanci na zlato má ještě Hradecká v mixu se 37letým Radkem Štěpánkem.
13.08.2016 09:40 |

Osobnosti: Lucie Šafářová (472 článků) , Radek Štěpánek (809 článků) , Petra Kvitová (1451 článků) , Barbora Strýcová (171 článků) , Lucie Hradecká (217 článků) , Andrea Hlaváčková (131 článků) , Petr Štěpánek (541 článků) , Radek Petr (163 článků) , Petr Štěpánek (541 článků) , Barbora Hlaváčková (5 článků)

Tenistky Hlaváčková s Hradeckou vyhrály čtyřhru v Memphisu

České tenistky Andrea Hlaváčková s Lucií Hradeckou vyhrály čtyřhru na turnaji v Memphisu. Nejvýše nasazený pár neztratil v celé soutěži ani set a ve finále si poradil s rusko-běloruskou dvojicí Věra Duševinová, Olga Govorcovová 6:3 a 6:4.
26.02.2012 11:20 |

Hlaváčková s Hradeckou na sestry Williamsovy nestačily

Andrea Hlaváčková s Lucií Hradeckou odehrály ve finále čtyřhry vyrovnanou partii se sestrami Serenou a Venus Williamsovými, ale v obou setech jednou ztratily svůj servis a prohrály 5:7 a 4:6.
07.07.2012 18:15 |

Osobnosti: Serena Williams (273 článků) , Lucie Hradecká (217 článků) , Andrea Hlaváčková (131 článků)

Hlaváčková s Hradeckou vyzvou v boji o zlato sestry Williamsovy

České tenistky Andrea Hlaváčková s Lucií Hradeckou vyzvou v nedělním finále ženské čtyřhry americké sestry Serena a Venus Williamsovy. Ty budou chtít obhájit zlato z Pekingu.
04.08.2012 23:10 |

Osobnosti: Venus (51 článků) , Lucie Hradecká (217 článků) , Andrea Hlaváčková (131 článků)

Hlaváčková s Hradeckou zlaté tažení sester Williamsových nezastavily

Tenistky Andrea Hlaváčková s Lucií Hradeckou na olympijské zlato ve čtyřhře nedosáhly. V repríze červencového wimbledonského finále se znovu radovaly americké sestry Serena a Venus Williamsovy, které v souboji o titul porazily českou dvojice dvakrát 6:4. Američanky tak získaly třetí olympijské zlato ve čtyřhře za sebou.
05.08.2012 15:05 |

FANTAZIE! Hlaváčková s Hradeckou smetly sestry Williamsovy!

Tenistky Andrea Hlaváčková a Lucie Hradecká si stejně jako loni zahrají na US Open finále čtyřhry! Postup ale slaví tentokrát po nečekaném vítězství, z kurtu smetly Serenu a Venus Williamsovými 6:4 a 6:2. Andrea Hlaváčková prožila superpátek.
07.09.2013 08:45 |

Hlaváčková hrála i se zlomeninou! A mlčet už nechce. Hingisová mě trefila schválně, míní

Mohla ji připravit o zrak, to vše jen kvůli olympijské medaili. Však také česká tenistka Andrea Hlaváčková po dni odložila původní smířlivou tvář i diplomatické výroky a tvrdě kritizovala Švýcarku s českými kořeny Martinu Hingisovou za to, že jí v pátečním semifinále ženské 4hry při odvracení mečbolu napálila zblízka tenisák do oka. Hlaváčková s Lucií Hradeckou následně souboj o finále proti švýcarské dvojici Timea Bacsinszká, Hingisová prohrály a den nato odešly poraženy i z duelu o bronz.
14.08.2016 05:35 |

Osobnosti: Martina Hingisová (33 článků) , Lucie Hradecká (217 článků) , Andrea Hlaváčková (131 článků) , Andrea Martin (29 článků)

Hlaváčková s Hradeckou mají stříbro

České tenistky Lucie Hradecká a Andrea Hlaváčková mají stříbro z olympijské čtyřhry. Sestrám Sereně a Venus Williamsovým ve finále podlehly dvakrát 4:6. Američanky tak ve čtyřhře získaly už třetí olympijské zlato, navázaly na společné úspěchy ze Sydney a Pekingu. Serena navíc v Londýně vybojovala double, protože v sobotu vyhrála dvouhru.
05.08.2012 16:45 |

Kvitová zvítězila ve Wu-chanu. Zahraje si Turnaj mistryň

Tenistka Petra Kvitová vyhrála premiérový ročník turnaje v čínském Wu-chanu. Světová trojka v dnešním finále porazila stejně jako letos ve Wimbledonu Kanaďanku Eugenii Bouchardovou 6:3, 6:4. Kvitová získala třetí titul v sezoně a kvalifikovala se na Turnaj mistryň v Singapuru.
27.09.2014 11:30 |

Petra Kvitová postoupila do semifinále Turnaje mistryň! Setká se s Li Na

Petra Kvitová si zahraje v Istanbulu semifinále Turnaje mistryň. Česká tenistka sice prohrála s Němkou Angelique Kerberovou první set, pak ale jistě otočila zápas. V boji o postup do finále se setká s Číňankou Na Li.
25.10.2013 18:15 |