Kvitová titul ve Wu-chanu neobhájí, ztratila skvěle rozehraný zápas

Pro tenistku Petru Kvitovou skončila cesta za obhajobou titulu v čínském Wu-chanu v osmifinále. Turnajová trojka nedokázala využít výrazné vedení proti finalistce nedávného US Open Italce Robertě Vinciové a zápas prohrála ve dvou setech 6:7 a 2:6.
30.09.2015 11:21 |

Osobnosti: Petra Kvitová (1470 článků)

Kvitová zvítězila ve Wu-chanu. Zahraje si Turnaj mistryň

Tenistka Petra Kvitová vyhrála premiérový ročník turnaje v čínském Wu-chanu. Světová trojka v dnešním finále porazila stejně jako letos ve Wimbledonu Kanaďanku Eugenii Bouchardovou 6:3, 6:4. Kvitová získala třetí titul v sezoně a kvalifikovala se na Turnaj mistryň v Singapuru.
27.09.2014 11:30 |

Kvitová si zahraje ve Wu-chanu o titul

Tenistka Petra Kvitová si v premiérovém ročníku turnaje ve Wu-chanu zahraje o titul. Turnajová trojka dnes v semifinále porazila Elinu Svitolinovou z Ukrajiny 6:3, 7:5 a má na dosah čtrnáctý triumf v kariéře.
26.09.2014 11:35 |

Kvitová ve Wimbledonu titul neobhájí. Nad její síly byla Serena Williamsová

Petra Kvitová bojovala ve čtvrtfinále se čtyřnásobnou vítězkou turnaje Serenou Williamsovou, ale prohrála ve dvou setech 3:6, 5:7 a svůj loňský titul tak neobhájí.
03.07.2012 17:55 |

Osobnosti: Petra Kvitová (1470 článků) , Serena Williams (289 článků)

Tenistka Kvitová postoupila ve Wu-chanu do semifinále

Tenistka Petra Kvitová si popáté v sezoně zahraje semifinále. Světová trojka se mezi čtyři nejlepší hráčky na turnaji v čínském Wu-chanu dostala po dnešní čtvrtfinálové výhře nad Francouzkou Caroline Garciaovou 6:3, 6:4 za jednaosmdesát minut.
25.09.2014 08:55 |

BRAVO, PETRO! Kvitová má další titul, míří na Turnaj mistryň

Tenistka Petra Kvitová vyhrála premiérový ročník turnaje v čínském Wu-chanu. Česká tenistka porazila stejně jako letos ve Wimbledonu Kanaďanku Eugenii Bouchardovou. Kvitová získala třetí titul v sezoně a kvalifikovala se na Turnaj mistryň v Singapuru.
27.09.2014 11:00 |

To nebylo finále, ale poprava! Kvitová zničila soupeřku a slaví titul

Až v čínském Wu-chanu získala česká tenistka Petra Kvitová svůj první letošní titul. Suverénně ovládla celý turnaj, když ve finále porazila Slovenku Dominiku Cibulkovou dvakrát 6:1. Šestadvacetiletá Kvitová tak salví svůj už osmnáctý triumf na okruhu WTA, i když v turnaji byla nasazená jako čtrnáctá hráčka. Čtyřhru na stejném turnaji ovládla Lucie Šafářová ve dvojici s  Američankou Bethanií Mattekovou-Sandsovou a společně si zajistily postup na Turnaj mistryň.
01.10.2016 11:40 |

Osobnosti: Lucie Šafářová (475 článků) , Dominika Cibulková (77 článků) , Petra Kvitová (1470 článků)

Asijská krasojízda českých tenisek: Kvitová a Strýcová doplnily Plíškovou

České tenistky Petra Kvitová a Barbora Strýcová ovládly své zápasy druhého kola na turnaji v čínském Wu-chanu. Suverénní Kvitová ztratila ve svém zápase pouhé čtyři hry, Strýcová uštědřila soupeřce kanára. Do druhého kola už dříve postoupila i Karolína Plíšková. Dařilo se i Jiřímu Veselému v prvním kole v Šen-čenu. Naopak Radek Štěpánek a Tereza Martincová na svých turnajích už skončili.
27.09.2016 11:00 |

Osobnosti: Jiří Veselý (151 článků) , Radek Štěpánek (815 článků) , Petra Kvitová (1470 článků) , Barbora Strýcová (179 článků) , Jiří Veselý (151 článků) , Karolína Plíšková (299 článků) , Jiří Veselý (151 článků) , Petra Martincová (12 článků) , Petr Štěpánek (574 článků) , Radek Petr (167 článků) , Petr Štěpánek (574 článků) , Radek Veselý (30 článků)

Kvitová je zpět! Ovládla Elite Trophy a slaví druhý titul v sezoně

Petra Kvitová dokázala obehrát v čínském Ču-chaji ve finále Elite Trophy Ukrajinku Elinu Svitolinovou 6:4, 6:2 a připisuje si tak druhý titul v sezoně. Oba turnaje vyhrála v Číně, před měsícem zvítězila ve  Wu-chanu.
06.11.2016 15:20 |

ACH JO! Šafářová ztratila vyhraný zápas a na French Open končí

Lucie Šafářová měla proti 17. nasazené Němce Julii Görgesové skvěle rozehraný zápas 2. kola dvouhry, vedla 6:2 a 4:2, ale nakonec ve třech setech prohrála a končí.
25.05.2011 14:25 |

Osobnosti: Lucie Šafářová (475 článků)

Tenista Berdych v Mnichově titul neobhájí, prohrál s Petzschnerem

Tomáš Berdych neobhájí titul na turnaji v Mnichově. Český tenista dnes prohrál ve čtvrtfinále s Němcem Philippem Petzschnerem 6:1, 3:6 a 4:6. Stejně jako turnajová trojka Berdych skončil před branami semifinále i Jan Hájek, kterého vyřadil druhý nasazený Rus Michail Južnyj.
07.05.2010 21:55 |

Osobnosti: Tomáš Berdych (1380 článků) , Jan Hájek (173 článků) , Jan Hájek (171 článků)

Federer titul na Roland Garros neobhájí, prohrál se Söderlingem

První tenista světa Švýcar Roger Federer titul na Roland Garros neobhájí. Ve čtvrtfinálovém utkání dnes prohrál v repríze loňského finále s Robinem Söderlingem 6:3, 3:6, 5:7 a 4:6. Švédský hráč porazil Federera poprvé v kariéře až na třináctý pokus.
02.06.2010 14:50 |

Osobnosti: Roger Federer (476 článků) , Robin Söderling (41 článků)

S. Williamsová titul neobhájí, vyřadila ji Bartoliová

Americká tenistka Serena Williamsová neobhájí titul ve Wimbledonu. Bývalá světová jednička, která se na kurty vrátila po dlouhém zranění jen týden před turnajem, prohrála v osmifinále s Francouzkou Marion Bartoliovou 3:6, 6:7.
27.06.2011 16:50 |

Osobnosti: Serena Williams (289 článků) , Marion Bartoli (32 článků)

Serena Williamsová ve Wimbledonu titul neobhájí, prohrála s Lisickou

Světová tenisová jednička Serena Williamsová titul ve Wimbledonu neobhájí. Stopku ji vystavila Němka Sabine Lisická.
01.07.2013 16:50 |

Osobnosti: Serena Williams (289 článků) , Sabine (40 článků)

Williamsová titul ve Wimbledonu neobhájí, vypadla s Lisickou

Světová tenisová jednička Američanka Serena Williamsová titul ve Wimbledonu neobhájí. Pětinásobná vítězka londýnského grandslamu vypadla v osmifinále s Němkou Sabine Lisickou, která dnes největší favoritku turnaje senzačně porazila 6:2, 1:6 a 6:4.
01.07.2013 18:05 |

Kvitové zatopila soupeřka i slunce, Berdych otočil a jde dál

Obhájkyně titulu ve Wimbledonu Petra Kvitová vypadla na londýnské trávě ve 3. kole. Světová dvojka dnes na centrkurtu v All England Clubu ztratila slibně rozehraný zápas se Srbkou Jelenou Jankovičovou a s bývalou první tenistkou světa prohrála 6:3, 5:7 a 4:6. Poslední český zástupce v mužské dvouhře Tomáš Berdych naopak otočil duel se Španělem Pablem Andújarem a po výhře 4:6, 6:0, 6:3, 7:6 postoupil do osmifinále.
04.07.2015 20:51 |

Osobnosti: Tomáš Berdych (1380 článků) , Petra Kvitová (1470 článků)

Kvitová se kvůli nemoci odhlásila z Turnaje mistryň

Česká tenistka Petra Kvitová neobhájí titul na Turnaji mistryň. Z prestižního turnaje v Istanbulu se kvůli zánětu průdušek odhlásila. Dvaadvacetiletá hráčka stihla odehrát pouze jeden zápas, když v úterý podlehla ve dvou setech Polce Agnieszce Radwaňské.
24.10.2012 13:15 |

Kvitová je znovu ve finále! Pak si v Číně dala ledovou koupel

Tenistka Petra Kvitová si v premiérovém ročníku turnaje ve Wu-chanu zahraje o titul. Ve finále jí čeká stejně jako ve Wimbledonu Kanaďanka Eugenie Bouchardová, která zdolala Dánku Caroline Wozniackou 6:2, 6:3.
26.09.2014 18:10 |

Tenistka Plíšková zdolala v turnaji ve Wu-chanu Australanku Stosurovou

Tenistka Karolína Plíšková slaví jeden úspěch za druhým. Po vítězství v turnaji v jihokorejském Soulu a rychlém přesunu do Číny porazila v turnaji ve Wu-chanu Australanku Samanthu Stosurovou dvakrát 6:4. O poznání méně štěstí měla v 1. kole WTA Lucie Šafářová, která prohrála s Němkou Sabine Lisickou 5:7, 6:2 a 3:6.
22.09.2014 09:06 |

Osobnosti: Karolína Plíšková (299 článků)

Plíšková vyzrála na Stosurovou, Šafářová ve Wu-chanu končí

Tenista Karolína Plíšková den po vítězství v Soulu zvládla vstup do dalšího turnaje. Po rychlém přesunu z Jižní Koreji do Číny dnes ve Wu-chanu porazila Australanku Samanthu Stosurovou dvakrát 6:4.
22.09.2014 14:20 |

Osobnosti: Samantha Stosurová (46 článků) , Karolína Plíšková (299 článků)