Kvitová slaví titul! V Madridu porazila ve finále Kuzněcovovou

Česká tenistka Petra Kvitová ve finále antukového turnaje v Madridu hladce porazila ruskou tenistku Světlanu Kuzněcovovou po setech 6:1 a 6:2, a zaslouženě vyhrála titul. Pro Kvitovou to bylo teprve druhé vítězství na antukovém turnaji v kariéře. Tomáš Berdych možnost boje o titul prohrál v semifinále s Rafaelem Nadalem.
09.05.2015 19:35 |

Osobnosti: Petra Kvitová (1455 článků) , Světlana Kuzněcovová (36 článků)

Kvitová porazila světovou jedničku Williamsovou a je ve finále!

Poprvé v kariéře se Petře Kvitové podařilo porazit světovou jedničku Serenu Williamsovou a v Madridu si zahraje finále. Kvitová doslova smetla americkou soupeřku na antuce 6:2 a 6:3. Pro světovou jedničku to byla vůbec první porážka v sezoně. Ve hře o titul se Kvitová utká s Ruskou Světlanou Kuzněcovovou.
08.05.2015 15:45 |

Kvitová porazila Kuzněcovovou a tenistky dělí bod od titulu

České tenistky dělí jediný bod od titulu ve Fed Cupu, prvního po 23 letech. Světová dvojka Petra Kvitová vydřela výhru v úvodní dnešní dvouhře, v které se Světlanou Kuzněcovovou v rozhodující sadě prohrávala už 0:3, ale dokázala vývoj otočit a zvítězit 4:6, 6:2 a 6:3.
06.11.2011 14:05 |

Petra Kvitová zvítězila na turnaji v Madridu a získala třetí titul v sezoně

Tenistka Petra Kvitová vyhrála turnaj v Madridu. Jednadvacetiletá Češka v dnešním finále porazila pátou hráčku světa Viktorii Azarenkovou z Běloruska 7:6, 6:4 a získala třetí titul v sezoně.
08.05.2011 19:55 |

Osobnosti: Petra Kvitová (1455 článků)

Petra Kvitová je ve finále turnaje v Madridu i v Top ten

07.05.2011 17:00 |

To nebylo finále, ale poprava! Kvitová zničila soupeřku a slaví titul

Až v čínském Wu-chanu získala česká tenistka Petra Kvitová svůj první letošní titul. Suverénně ovládla celý turnaj, když ve finále porazila Slovenku Dominiku Cibulkovou dvakrát 6:1. Šestadvacetiletá Kvitová tak salví svůj už osmnáctý triumf na okruhu WTA, i když v turnaji byla nasazená jako čtrnáctá hráčka. Čtyřhru na stejném turnaji ovládla Lucie Šafářová ve dvojici s  Američankou Bethanií Mattekovou-Sandsovou a společně si zajistily postup na Turnaj mistryň.
01.10.2016 11:40 |

Osobnosti: Lucie Šafářová (473 článků) , Dominika Cibulková (77 článků) , Petra Kvitová (1455 článků)

Do finále Wimbledonu postupuje z české bitvy Kvitová. O titul se utká s Kanaďankou Bouchardovou

Do finále nejslavnějšího tenisového turnaje na světě prošla z české bitvy Petra Kvitová. Svou krajanku a kamarádku Lucii Šafářovou porazila po setech 7:6 a 6:1. Česká jednička se v sobotním finále utká s 20letou  Kanaďankou Eugenií Bouchardovou, pro níž to bude první grandslamové finále kariéry. O 4 roky starší Kvitová naopak může navázat na svůj triumf z All England Clubu z roku 2011.
03.07.2014 17:00 |

Osobnosti: Lucie Šafářová (473 článků) , Petra Kvitová (1455 článků)

Kvitová porazila v Madridu světovou trojku a je ve čtvrtfinále

Česká tenistka Petra Kvitová si na turnaji v Madridu zahraje ve čtvrtfinále. Ve třetím kole ve středu na španělské antuce porazila třetí hráčku světa Věru Zvonarevovou z Ruska 6:1, 6:4.
04.05.2011 13:15 |

Osobnosti: Petra Kvitová (1455 článků) , Věra Zvonarevová (23 článků)

Šafářová prohrála s Kuzněcovovou a tenistky hrají ve finále 1:1

České tenistky hrají po úvodním dnu finále Fed Cupu s Ruskem v Moskvě 1:1 na zápasy. Po vítězství Petry Kvitové 6:2, 6:2 nad Marií Kirilenkovou prohrála v druhé dvouhře Lucie Šafářová s domácí jedničkou Světlanou Kuzněcovovou 2:6 a 3:6.
06.11.2011 09:00 |

Osobnosti: Lucie Šafářová (473 článků) , Petra Kvitová (1455 článků) , Světlana Kuzněcovová (36 článků)

Kvitová: Vítězka Wimbledonu 2011 a 2014. Proč jí proboha vybírají tak strašné šaty?

Obrovskou radost zažila tenistka "Petra Kvitová":http://www.extra.cz/tema/petra-kvitova (24) v sobotu 5. července, kdy za pouhých padesát pět minut "porazila na kurtu ve Wimbledonu":http://www.extra.cz/kvitova-vyhrala-wimbledon-ve-finale-porazila-sexy-kanadanku-eugenii Kanaďanku "Eugenii Bouchard":http://www.extra.cz/tema/eugenie-bouchard (20).
07.07.2014 17:30 |

Cibulková na US Open porazila Kuzněcovovou a je ve čtvrtfinále

Slovenka Dominika Cibulková přehrála v osmifinále posledního grandslamu sezony po vyrovnané bitvě Rusku Kuzněcovovou 7:5 a 7:6.
06.09.2010 20:30 |

Osobnosti: Dominika Cibulková (77 článků)

Slovenská tenistka Dominika Cibulková postoupila poprvé v kariéře do čtvrtfinále US Open. Ve 4. kole si překvapivě poradila s vítězkou posledního grandslamu sezony z roku 2004 Ruskou Světlanou Kuzněcovovou 7:5 a 7:6 (7:4).
07.09.2010 19:55 |

Osobnosti: Dominika Cibulková (77 článků) , Světlana Kuzněcovová (36 článků)

Benešová postoupila po obrovské bitvě s Ruskou Kuzněcovovou v Miami do 3. kola

Česká tenistka Iveta Benešová porazila na turnaji v Miami ve 2. kole dvouhry Rusku Kuzněcovovou 1:6, 7:6 a 7:6, uspěla i Petra Cetkovská v duelu s Mc Haleovou z USA 0:6, 7:5, 6:1, Barbora Záhlavová Strýcová však nestačila na Dánku Wozniackou 4:6 a 0:6.
23.03.2012 11:10 |

Osobnosti: Petra Cetkovská (68 článků) , Iveta Benešová (167 článků) , Barbora Strýcová (171 článků)

Tenistka Petra Kvitová vyhrála v Madridu: Už je v desítce!

Její hvězda září! Tenistka Petra Kvitová (21) vyhrála už třetí turnaj v sezoně, a to ne ledajaký – antukový podnik v Madridu s monstrózní dotací 3,5 milionu eur. Ve finále porazila pátou hráčku světa Bělorusku Azarenkovou 7:6, 6:4. „Byl to pro mě neuvěřitelný turnaj,“ zubila se.
09.05.2011 12:10 |

Fed Cup: Kvitová vyhrála, Šafářová ne. Stav je 1:1

Petra Kvitová potvrdila parádní formu z Turnaje mistryň i v prvním zápase finále Fed Cupu mezi Ruskem a Českou republikou, v němž ve dvou setech porazila Rusku Kirilenkovou. Lucie Šafářová ale ve druhém zápase nestačila na Světlanu Kuzněcovovou a stav zápasu Česko - Rusko tak je 1:1.
05.11.2011 14:25 |

SKVĚLE, PETRO! Kvitová deklasovala Číňanku Li na a je ve finále

Tenistka Petra Kvitová si na turnaji v Madridu zahraje o třetí titul v sezoně. Jednadvacetiletá Češka dnes v semifinále porazila Číňanku Li Na 6:3, 6:1 a ve finále se utká s pátou hráčkou světa Viktorií Azarenkovou z Běloruska.
07.05.2011 16:15 |

Kvitová si finále v Madridu nezahraje! Po 2,5 hodinách podlehla Halepové

Česká tenistka Petra Kvitová si letos finále v Madridu nezahraje. Šestá hráčka světového žebříčku, jež na španělské antuce v roce 2011 triumfovala, prohrála v semifinále se světovou pětkou Simonou Halepovou.
10.05.2014 16:25 |

Berdych i Kvitová jsou v Madridu ve čtvrtfinále! Teď je čekají světové jedničky

Tomáš Berdych i Petra Kvitová postoupili na antukovém turnaji v Madridu do čtvrtfinále. Nejlepší čeští tenisté už navíc mají jistotu, žě narazí na světové jedničky. Kvitová na Serenu Williamsovou, Berdych na Rafaela Nadala.
08.05.2014 17:05 |

Osobnosti: Tomáš Berdych (1373 článků) , Rafael Nadal (549 článků) , Petra Kvitová (1455 článků)

Kvitová v Madridu vyzve světovou trojku Zvonarevovou

Tenistka Petra Kvitová porazila ve druhém kole turnaje v Madridu Chanelle Scheepersovou z Jihoafrické republiky dvakrát 6:3.
03.05.2011 14:45 |