Kvitová slaví první vítězství od Wimbledonu, porazila Keysovou

Prohraný první set, pak už to byla pohodová jízda. Česká tenistka Petra Kvitová porazila na turnaji v New Havenu ve 2. kole nevyzpytatelnou Američanku Madison Keysovou 4:6, 6:1, 6:2 a postoupila do čtvrtfinále. Je to její první vítězství od Wimbledonu.
27.08.2015 08:46 |

Osobnosti: Petra Kvitová (1475 článků)

Kvitová: Vítězka Wimbledonu 2011 a 2014. Proč jí proboha vybírají tak strašné šaty?

Obrovskou radost zažila tenistka "Petra Kvitová":http://www.extra.cz/tema/petra-kvitova (24) v sobotu 5. července, kdy za pouhých padesát pět minut "porazila na kurtu ve Wimbledonu":http://www.extra.cz/kvitova-vyhrala-wimbledon-ve-finale-porazila-sexy-kanadanku-eugenii Kanaďanku "Eugenii Bouchard":http://www.extra.cz/tema/eugenie-bouchard (20).
07.07.2014 17:30 |

V lásce mám štěstí, nemiluje mě kvůli Wimbledonu, říká Petra Kvitová

Česká tenisová hvězda a vítězka Wimbledonu Petra Kvitová je již rok šťastně zamilovaná. Vztah s kolegou z tenisové branže Adamem Pavláskem prý jenom kvete. Rodačka z Bílovce si hlavně pochvaluje, že Amor úřadoval ještě před jejím velkým kariérním úspěchem. Další články k tématu: Kvitová začne pokutou. Účast v Hopmanově poháru zaplatí organizátoři Fulnek chystá rodačce Kvitové další přivítání. S tenisovými lívanečky Kvitová je nejlepší tenistkou roku 2011, deblistkám kraluje Peschkeová Přítel Kvitové: Nejradši mám řízky, ale kvůli Petě si dám i salát
13.12.2011 00:30 |

Osobnosti: Petra Kvitová (1475 článků) , Petr Adam (78 článků)

Kvitová a Zakopalová jsou poprvé v osmifinále Wimbledonu

Tenistky Petra Kvitová a Klára Zakopalová se poprvé v kariéře probojovaly do osmifinále Wimbledonu. V třetím kole dnes Kvitová porazila čtrnáctou nasazenou Bělorusku Viktorii Azarenkovou 7:5 a 6:0. Následně ji napodobila Zakopalová, která desátou nasazenou Italku Flavii Pennettaovou zdolala podobně snadno 6:2 a 6:3.
26.06.2010 18:05 |

Osobnosti: Klára Zakopalová (148 článků) , Petra Kvitová (1475 článků)

Kvitová to dokázala! Je v Tokiu v semifinále, Šafářová vypadla

Tenistka Petra Kvitová zvládla v Tokiu dva zápasy během dne a počtvrté v sezoně si zahraje semifinále turnaje WTA. Sedmá nasazená nejdříve dopoledne porazila v dohrávce třetího kola Američanku Madison Keysovou dvakrát 6:2 a večer zdolala ve čtvrtfinále i Rusku Světlanu Kuzněcovovou 6:4 a 6:1. S turnajem se naopak rozloučila Lucie Šafářová, která po sérii osmi vítězství a titulu z Québecu podlehla Dánce Caroline Wozniacké po boji 6:2, 3:6 a 2:6.
26.09.2013 13:35 |

Osobnosti: Lucie Šafářová (475 článků) , Petra Kvitová (1475 článků) , Světlana Kuzněcovová (36 článků)

Ve finále Wimbledonu se střetne Williamsová s Radwaňskou

Serena Williamsová si po roční pauze ve Wimbledonu opět zahraje o titul. V semifinále porazila Victorii Azarenkovou z Běloruska ve dvou setech 6:3 a 7:6. Ve finále se utká s Agniezskou Radwaňskou, která porazila Němku Angelique Kerberovou porazila 6:3 a 6:4. V případě vítězství Polka stane světovou jedničkou.
05.07.2012 14:25 |

Osobnosti: Lucie Hradecká (217 článků)

SKVĚLÉ: Kvitová porazila Erraniovou a je v semifinále

Petra Kvitová porazila ve čtvrtfinále Australian Open Italku Saru Erraniovou 6:4, 6:4 a postoupila tak do semifinále prvního grandslamového turnaje sezony. Česká tenistka tak po loňském vítězství ve Wimbledonu dosáhla svého druhého největšího grandslamového úspěchu v kariéře.
25.01.2012 03:50 |

Kvitová je ve finále Wimbledonu! Čeká ji Kanaďanka Bouchardová

Češky Petra Kvitová a Lucie Šafářová se utkaly o účast ve wimbledonském finále. Derby vyhrála Petra Kvitová. Vítězka Wimbledonu z roku 2011 získala první set v tiebreaku a druhý pak poměrem 6:1. Ve finále se střetne s Kanaďankou Eugenií Bouchardovou.
03.07.2014 10:05 |

Osobnosti: Lucie Šafářová (475 článků) , Petra Kvitová (1475 článků)

FENOMENÁLNÍ PETRA KVITOVÁ! Finále Wimbledonu pro sebe urvala za 55 minut!

Fantastický výkon, proti němuž neměla její soupeřka sebemenší šanci. Petra Kvitová smetla ve finále Wimbledonu Kanaďanku Eugenii Bouchardovou po setech 6:3 a 6:0 za pouhých 55 minut a podruhé v kariéře se stala vítězkou tohoto nejslavnějšího tenisového turnaje světa. První wimbledonský a dosud i svůj jediný grandslamový titul získala v roce 2011, kdy ve finále porazila jasně Rusku Marii Šarapovovou. Za triumf si na konto připíše 1,76 milionu liber (v přepočtu 60,9 milionu korun) a v žebříčku WTA si polepší ze 6. na 4. místo.
05.07.2014 17:05 |

Osobnosti: Maria Šarapovová (163 článků) , Petra Kvitová (1475 článků)

Kvitová je v Tokiu v semifinále, zvládla DVA ZÁPASY během dne. Šafářová končí

Petra Kvitová zvládla v Tokiu dva zápasy během dne a počtvrté v sezoně si zahraje semifinále turnaje WTA. Sedmá nasazená nejdříve dopoledne porazila v dohrávce třetího kola Američanku Madison Keysovou dvakrát 6:2 a večer zdolala ve čtvrtfinále i Rusku Světlanu Kuzněcovovou 6:4 a 6:1

Osobnosti: Petra Kvitová (1475 článků) , Světlana Kuzněcovová (36 článků)

Kvitová slaví 300. vítězství! Z kola ven proto musela Šafářová

Petra Kvitová slaví kulaté vítězství, Na turnaji WTA vyhrála už 300. zápas! Na turnaji v Sydney porazila v souboji českých tenistek Lucii Šafářovou v generálce před Australian Open postoupila po výhře 7:6, 6:2 do semifinále.
08.01.2014 09:40 |

Úžasných 61 milionů korun a nesmrtelnost. O to dnes bude hrát Kvitová ve Wimbledonu

Velké finále je tady. Česká naděje Petra Kvitová se v 15 hodin postaví na centrkurtu váženého All England Clubu k zápasu o triumf na nejslavnějším tenisovém turnaji světa. Soupeřkou ve Wimbledonu jí bude 20letá Kanaďanka Eugenie Bouchardová. Kvitová bude útočit na svůj druhý triumf na zdejší trávě i na prémii pro vítězku ve výši astronomických 60,9 milionů korun.
05.07.2014 12:30 |

Kvitová je poprvé ve 2. kole Wimbledonu, uspěla i Zakopalová

Tenistka Petra Kvitová poprvé v kariéře postoupila do druhého kola Wimbledonu poté, co dnes na londýnské trávě porazila Rumunku Soranu Cirsteaovou dvakrát 6:2.
23.06.2010 13:05 |

Kvitová prohrála s Williamsovou a ve finále Wimbledonu nebude

Česká tenistka Petra Kvitová si finále Wimbledonu nezahraje. V dnešním semifinálovém zápasu ji favorizovaná Serena Williamsová porazila po boji ve dvou setech 7:6 a 6:2 za hodinu a půl. Američanka se o titul střetne s Ruskou Věrou Zvonarevovou, vítězkou prvního semifinále.
01.07.2010 19:31 |

Osobnosti: Petra Kvitová (1475 článků) , Serena Williams (293 článků) , Věra Zvonarevová (23 článků)

Tenistka Kvitová je počtvrté ve Wimbledonu ve čtvrtfinále

Tenistka Petra Kvitová si zahraje počtvrté za sebou na trávě ve Wimbledonu čtvrtfinále. Předloňská šampionka z All England Clubu zvládla v osmifinále nepříjemný zápas s Carlou Suárezovou a Španělku porazila ve dvou setech 7:6, 6:3 za hodinu a pětadvacet minut.
01.07.2013 14:20 |

Berdych a Kvitová postoupili ve Wimbledonu do čtvrtfinále

České tenisové jedničky Tomáš Berdych a Petra Kvitová postoupili do čtvrtfinále Wimbledonu. Předloňská šampionka z All England Clubu zvládla zápas s Carlou Suárezovou a Španělku porazila 7:6, 6:3. Berdych si poradil s Australanem Bernardem Tomicem po setech 7:6, 6:7, 6:4 a 6:4.
01.07.2013 22:25 |

Osobnosti: Tomáš Berdych (1385 článků) , Novak Djokovič (533 článků) , Petra Kvitová (1475 článků)

DEMOLITION PETRA! Kvitová je podruhé královnou Wimbledonu

Tenistka Petra Kvitová se stala podruhé v kariéře vítězkou na trávě ve Wimbledonu. V dnešním finále za pouhých 55 minut hladce porazila dvacetiletou Kanaďanku Eugenii Bouchardovou po setech 6:3 a 6:0.
05.07.2014 16:45 |

Kvitová v českém souboji přehrála Hradeckou a na US Open jde dál

Tenistka Petra Kvitová postoupila jako první česká hráčka do 2. kola US Open, když porazila krajanku Lucii Hradeckou 6:4 a 7:5. Dvacetiletá semifinalistka letošního Wimbledonu Kvitová přitom od svého životního úspěchu nevyhrála jediný duel. V prvním kole dnes vypadly i další čtyři české tenistky.
31.08.2010 12:35 |

Osobnosti: Petra Kvitová (1475 článků) , Lucie Hradecká (217 článků)

Do finále Wimbledonu postupuje z české bitvy Kvitová. O titul se utká s Kanaďankou Bouchardovou

Do finále nejslavnějšího tenisového turnaje na světě prošla z české bitvy Petra Kvitová. Svou krajanku a kamarádku Lucii Šafářovou porazila po setech 7:6 a 6:1. Česká jednička se v sobotním finále utká s 20letou  Kanaďankou Eugenií Bouchardovou, pro níž to bude první grandslamové finále kariéry. O 4 roky starší Kvitová naopak může navázat na svůj triumf z All England Clubu z roku 2011.
03.07.2014 17:00 |

Kvitová vyhrála Wimbledon, ve finále porazila sexy Kanaďanku Eugenii!

05.07.2014 17:15 |