Kvitová se v Paříži nadřela, do druhého kola ale postoupila

Petra Kvitová vybojovala na tenisovém Roland Garros postup do 2. kola. Světová čtyřka se trápila skoro dvě a půl hodiny s Marinou Erakovicovou z Nového Zélandu a vyhrála až ve třech setech 6:4, 3:6 a 6:4. Při své premiéře v Paříži uspěla Tereza Smitková, která porazila Američanku Taylor Townsendovou za hodinu a 12 minut 6:3, 6:4.
26.05.2015 15:40 |

Osobnosti: Petra Kvitová (1450 článků) , Tereza Smitková (14 článků)

Asijská krasojízda českých tenisek: Kvitová a Strýcová doplnily Plíškovou

České tenistky Petra Kvitová a Barbora Strýcová ovládly své zápasy druhého kola na turnaji v čínském Wu-chanu. Suverénní Kvitová ztratila ve svém zápase pouhé čtyři hry, Strýcová uštědřila soupeřce kanára. Do druhého kola už dříve postoupila i Karolína Plíšková. Dařilo se i Jiřímu Veselému v prvním kole v Šen-čenu. Naopak Radek Štěpánek a Tereza Martincová na svých turnajích už skončili.
27.09.2016 11:00 |

Osobnosti: Jiří Veselý (129 článků) , Radek Štěpánek (809 článků) , Petra Kvitová (1450 článků) , Barbora Strýcová (171 článků) , Jiří Veselý (129 článků) , Karolína Plíšková (261 článků) , Jiří Veselý (129 článků) , Petra Martincová (9 článků) , Petr Štěpánek (540 článků) , Radek Petr (163 článků) , Petr Štěpánek (540 článků) , Radek Veselý (30 článků)

Tenistka Kvitová postoupila v Linci po skreči soupeřky

Tenistka Petra Kvitová postoupila do druhého kola turnaje v Linci. Páté nasazené a loňské finalistce dnes vzdala souboj prvního kola Australanka Anastasia Rodionovová. Vítězka Her Britského společenství skrečovala zápas za stavu 6:2 a 1:0 pro Kvitovou. Vyřazena je naopak Renata Voráčová, která v 2. kole uhrála pouze čtyři gamy proti Italce Saře Erraniové.
14.10.2010 15:30 |

Osobnosti: Petra Kvitová (1450 článků) , Renata Voráčová (10 článků) , Anastasia Rodionova (1 článek)

Kvitová postoupila, další češky z turnaje vypadly

Tenistka Petra Kvitová postoupila po další třísetové bitvě do třetího kola antukového Roland Garros. I druhý zápas si tenistka Petra Kvitová na pařížské antuce protrpěla. Čtvrtá nasazená hráčka dnes na pařížském grandslamu porazila po téměř dvou a půl hodinách Španělku Silvii Solerovou 6:7, 6:4 a 6:2. Dalším českým hráčkám se nedařilo, se soutěží se rozloučily Karolína Plíšková, Lucie Hradecká i Denisa Allertová.
28.05.2015 18:36 |

Osobnosti: Petra Kvitová (1450 článků) , Lucie Hradecká (217 článků) , Karolína Plíšková (261 článků) , Denisa Allertová (18 článků)

Tenistka Kvitová postoupila do třetího kola US Open

Česká tenistka Petra Kvitová postoupila do třetího kola grandslamového US Open. Sedmadvacátá nasazená v druhém kole v New Yorku porazila Britku Elenu Baltachaovou 7:6, 6:3.
02.09.2010 17:25 |

Osobnosti: Petra Kvitová (1450 článků)

Kvitová postoupila na US Open do 3. kola, Šafářová končí

Tenistka Petra Kvitová postoupila rychle do třetího kola grandslamového US Open. Sedmá nasazená dnes v New Yorku porazila bez problémů Srbku Bojanu Jovanovskou 6:2, 6:4 a ve dvouhře žen je tradičně poslední Češkou v soutěži. S turnajem se předtím rozloučila Lucie Šafářová.
29.08.2013 23:30 |

Osobnosti: Lucie Šafářová (472 článků) , Petra Kvitová (1450 článků)

Berdych, Kvitová a Plíšková postoupili do druhého kola Australian Open

Čeští tenisté Petra Kvitová, Tomáš Berdych a Kristýna Plíšková postoupili do druhého kola Australian Open. Kvitová si po setech 6:3 a 6:1 s přehledem poradila s Thajkou Luksiku Kumkhumovou, pozici favorita potvrdil i Berdych, který zdolal Inda Yukiho Bhambriho 7:5, 6:1 a 6:2. O překvapení se postarala Kristýna Plíšková, která po velké bitvě porazila domácí Samanthu Stosurovou 6:4 a 7:6.
18.01.2016 14:15 |

Osobnosti: Tomáš Berdych (1371 článků) , Petra Kvitová (1450 článků) , Samantha Stosurová (46 článků) , Kristýna Plíšková (44 článků)

Šafářová je v Tokiu v druhém kole, Benešová a Kvitová vypadly

Českým tenistkám se v Tokiu nedařilo. Benešová a Kvitová jsou z kola venku a Šafářová se na postup hodně nadřela.
26.09.2010 11:15 |

Tenistka Zakopalová postoupila na Roland Garros do druhého kola

Česká tenistka Klára Zakopalová postoupila na Roland Garros do druhého kola. Na pařížské antuce dnes porazila Slovinku Katarinu Srebotnikovou 7:6, 4:6 a 6:2. S French Open se naopak při své premiéře v hlavní soutěži rozloučila Sandra Záhlavová.
25.05.2010 20:00 |

Osobnosti: Klára Zakopalová (148 článků) , Katarina Srebotniková (17 článků) , Sandra Záhlavová (22 článků)

Záhlavová zvládla přechod z trávy na antuku. Postoupila do druhého kola

Barbora Záhlavová-Strýcová postoupila na tenisovém turnaji ve švédském Bastadu do druhého kola. Po účasti ve Wimbledonu se naopak nedařilo Lucii Šafářové, která coby třetí nasazená prohrála se soupeřkou ze druhé stovky světového žebříčku a loňskou semifinálovou účast na tomto turnaji nezopakuje.
04.07.2011 19:55 |

Osobnosti: Lucie Šafářová (472 článků) , Barbora Strýcová (171 článků)

Záhrobská postoupila do druhého kola obřího slalomu

Česká lyžařka Šárka Záhrobská postoupila na mistrovství světa ve Schladmingu do druhého kola obřího slalomu z 38. místa. V prvním kole uspěla také Martina Dubovská na 48. pozici, mezi nejlepší šedesátku závodnic se naopak nevešly Kateřina Pauláthová s Valentinou Volopichovou. V čele je Tessa Worleyová z Francie, druhé kolo začne ve 13:30.
14.02.2013 15:45 |

Osobnosti: Valentina Volopichová (10 článků) , Šárka Strachová (206 článků) , Martina Dubovská (5 článků)

Kvitová zvládla vstup do US Open, ale nadřela se

Tenistka Petra Kvitová má za sebou úspěšný vstup do grandslamového US Open. Sedmá nasazená hráčka porazila v 1. kole Misaki Doiovou z Japonska 6:2, 3:6 a 6:1. Z postupu se krátce před ní radovala i Lucie Šafářová, která se stala první českou zástupkyní v druhém kole, vypadla naopak Klára Zakopalová.
27.08.2013 20:25 |

Osobnosti: Lucie Šafářová (472 článků) , Klára Zakopalová (148 článků) , Petra Kvitová (1450 článků)

Berdych lehkou chůzí, Kvitová se nadřela. Oba jsou ve TŘETÍM KOLE

Čeští tenisté Tomáš Berdych a Petra Kvitová jsou na turnaji v Cinncinati ve třetím kole. Nezaváhali ani ostatní favorité.
15.08.2013 12:10 |

Osobnosti: Tomáš Berdych (1371 článků) , Petra Kvitová (1450 článků)

Kvitová porazila Šafářovou i na trávě a v Eastbourne je v dalším kole

Petra Kvitová i popáté vyhrála souboj nejlepších českých tenistek nad Lucií Šafářovou, v Eastbourne se však hodně nadřela.
17.06.2014 20:00 |

Kvitová udolala Záhlavovou-Strýcovou a je v Paříži ve čtvrtfinále

Nejlepší česká tenistka Petra Kvitová postoupila na turnaji v Paříži do čtvrtfinále.
10.02.2011 17:00 |

BOJOVNICE KVITOVÁ: Budu hrát i přes BOLEST, v Paříži chci vydržet dlouho

Za pomoci prášků tišících bolest opět hrála tenistka Petra Kvitová. Pilulky si na Roland Garros vzala už k druhému utkání a po sobotní výhře nad Američankou Vaniou Kingovou 6:4 a 6:2 postoupila v Paříži do osmifinále.
28.05.2011 16:25 |

Kvitová v českém souboji přehrála Hradeckou a na US Open jde dál

Tenistka Petra Kvitová postoupila jako první česká hráčka do 2. kola US Open, když porazila krajanku Lucii Hradeckou 6:4 a 7:5. Dvacetiletá semifinalistka letošního Wimbledonu Kvitová přitom od svého životního úspěchu nevyhrála jediný duel. V prvním kole dnes vypadly i další čtyři české tenistky.
31.08.2010 12:35 |

Osobnosti: Petra Kvitová (1450 článků) , Lucie Hradecká (217 článků)

Kvitová postoupila na Australian Open do 2. kola

Wimbledonská vítězka Petra Kvitová zvládla vstup do tenisového Australian Open. Česká favoritka v prvním kole v Melbourne porazila Rusku Věru Duševinovou 6:2 a 6:0. V dalším kole se turnajová dvojka Kvitová střetne se Španělkou Carlou Suárezovou.
17.01.2012 09:00 |

Kvitová postoupila, Zakopalová vyřadila favoritku

České tenistky Petra Kvitová a Klára Zakopalová postoupily na Roland Garros do třetího kola. Turnajová čtyřka Kvitová dnes zdolala Polku Urszulu Radwaňskou, mladší sestru světové trojky Agnieszky, jistě 6:1 a 6:3. Zakopalová zvítězila nad šestnáctou nasazenou Marií Kirilenkovou z Ruska 6:4, 3:6 a 6:3.
31.05.2012 15:05 |

Osobnosti: Klára Zakopalová (148 článků) , Petra Kvitová (1450 článků)

Záhlavová s Benešovou postoupily v Kodani do druhého kola, Kvitová končí

České tenistky Sandra Záhlavová a Iveta Benešová postoupily na turnaji v Kodani do druhého kola. S dánskou metropolí se naopak loučí Renata Voráčová či Petra Kvitová.
03.08.2010 14:55 |

Osobnosti: Iveta Benešová (167 článků) , Petra Kvitová (1450 článků) , Sandra Záhlavová (22 článků) , Renata Voráčová (10 článků)