Kvitová postoupila v Madridu do čtvrtfinále

Česká tenisová jednička Petra Kvitová porazila v Madridu Rusku Anastasiu Pavljučenkovovou a postoupila do čtvrtfinále antukového turnaje. V semifinále narazí na Rumunku Beguovou.
06.05.2015 14:45 |

Osobnosti: Petra Kvitová (1447 článků)

Berdych i Kvitová jsou v Madridu ve čtvrtfinále! Teď je čekají světové jedničky

Tomáš Berdych i Petra Kvitová postoupili na antukovém turnaji v Madridu do čtvrtfinále. Nejlepší čeští tenisté už navíc mají jistotu, žě narazí na světové jedničky. Kvitová na Serenu Williamsovou, Berdych na Rafaela Nadala.
08.05.2014 17:05 |

Osobnosti: Tomáš Berdych (1367 článků) , Rafael Nadal (548 článků) , Petra Kvitová (1447 článků)

Kvitová porazila v Madridu světovou trojku a je ve čtvrtfinále

Česká tenistka Petra Kvitová si na turnaji v Madridu zahraje ve čtvrtfinále. Ve třetím kole ve středu na španělské antuce porazila třetí hráčku světa Věru Zvonarevovou z Ruska 6:1, 6:4.
04.05.2011 13:15 |

Osobnosti: Petra Kvitová (1447 článků) , Věra Zvonarevová (23 článků)

Kvitová postoupila v Praze do čtvrtfinále. Trápí ji zraněná kyčel

Světová desítka Petra Kvitová postoupila do čtvrtfinále turnaje ITF Sparta Prague Open s dotací 100 tisíc dolarů. Češka si přes přetrvávající potíže s kyčlí ve čtvrtek ve Stromovce poradila s Britkou Elenou Baltachaovou 6:2 a 6:3.
12.05.2011 16:05 |

Kvitová postoupila na Australian Open do čtvrtfinále

Tenistka Petra Kvitová postoupila do čtvrtfinále grandslamového Australian Open a udržuje si naději na převzetí pozice světové jedničky. Češka v osmifinále porazila Srbku Anu Ivanovičovou 6:2 a 7:6.
23.01.2012 09:50 |

Petra Kvitová postoupila v Torontu do čtvrtfinále

Tenistka Petra Kvitová postoupila na turnaji v Torontu do čtvrtfinále. Šestá nasazená si v osmifinále poradila s Australankou Samanthou Stosurovou a vítězku turnaje z Carslbadu z minulého týdne porazila dvakrát 6:3. O semifinále bude česká jednička hrát s Rumunkou Soranou Cirsteaovou.
09.08.2013 08:00 |

Osobnosti: Petra Kvitová (1447 článků) , Samantha Stosurová (46 článků)

Kvitová zvládla v Madridu třísetovou bitvu. Další soupeřkou bude Slovenka Hantuchová

Česká tenistka Petra Kvitová otočila v Madridu zápas s Yaninou Wickmayerovou z Belgie a po výhře 4:6, 7:5 a 6:4 postoupila do druhého kola. Další soupeřkou osmé hráčky světa bude Slovenka Daniela Hantuchová.
05.05.2013 17:50 |

Osobnosti: Daniela Hantuchová (37 článků) , Petra Kvitová (1447 článků)

Kvitová je v Madridu ve 2. kole. Otočila duel s Wickmayerovou

05.05.2013 18:00 |

Kvitová je po třísetovém boji s Cirsteaovou v Madridu ve 2. kole

Tenistka Petra Kvitová postoupila do druhého kola turnaje Madridu po dvouapůlhodinové bitvě s Rumunkou Soranou Cirsteaovou, kterou porazila 6:1, 5:7 a 7:6. Klára Koukalová vypadla s Ruskou Marií Šarapovovou.
04.05.2014 14:30 |

Osobnosti: Klára Koukalová (26 článků) , Petra Kvitová (1447 článků)

Šafářová postoupila do čtvrtfinále turnaje v Madridu

Tenistka Lucie Šafářová bude hrát na třetím turnaji za sebou čtvrtfinále. V Madridu vyřadila Rumunku Alexandru Dulgheruovou po setech 6:7, 6:1 a 7:6. Její další soupeřkou bude středeční přemožitelka světové jedničky Sereny Williamsové Ruska Naděžda Petrovová.
13.05.2010 10:55 |

Osobnosti: Lucie Šafářová (470 článků) , Serena Williams (273 článků)

V Madridu se demonstrovalo, španělská policie zatýkala. Bojí se okupace

Desetitisíce Španělů podporujících takzvané hnutí nespokojených vyšly v sobotu večer do ulic Madridu, Barcelony, Bilbaa, Málagy a jiných měst na protest proti úsporným opatřením vlády a proti jejímu způsobu řešení ekonomické krize. V Madridu brzy ráno skončily demonstrace zatýkáním. V Madridu se protesty soustředily opět na náměstí Puerta del Sol, kde se lidé scházeli už loni na jaře a na podzim. Demonstrovat tam večer přišlo na 30 tisíc lidí.
13.05.2012 10:50 |

TO JE VÁLEC! Kvitová, Šafářová a Záhlavová-Strýcová jsou ve čtvrtfinále

České tenistky pokračují v dobývání dvouhry ve Wimbledonu. Do čtvrtfinále grandslamu na londýnské trávě postoupily Petra Kvitová, Lucie Šafářová i Barbora Záhlavová-Strýcová. Česko tak bude mít v All England Clubu jistou semifinalistku. Kvitová totiž ve čtvrtfinále narazí na Záhlavovou-Strýcovou.
30.06.2014 18:10 |

Osobnosti: Lucie Šafářová (470 článků) , Petra Kvitová (1447 článků)

Kvitová postoupila, další češky z turnaje vypadly

Tenistka Petra Kvitová postoupila po další třísetové bitvě do třetího kola antukového Roland Garros. I druhý zápas si tenistka Petra Kvitová na pařížské antuce protrpěla. Čtvrtá nasazená hráčka dnes na pařížském grandslamu porazila po téměř dvou a půl hodinách Španělku Silvii Solerovou 6:7, 6:4 a 6:2. Dalším českým hráčkám se nedařilo, se soutěží se rozloučily Karolína Plíšková, Lucie Hradecká i Denisa Allertová.
28.05.2015 18:36 |

Osobnosti: Petra Kvitová (1447 článků) , Lucie Hradecká (217 článků) , Karolína Plíšková (248 článků) , Denisa Allertová (18 článků)

Tenistka Šafářová postoupila v Madridu do třetího kola, Berdych nenastoupil

Česká tenistka Lucie Šafářová postoupila na turnaji v Madridu do třetího kola. Na španělské antuce si dnes po téměř tříhodinovém boji poradila s Běloruskou Olgou Govorcovovou po setech 4:6, 6:2 a 7:5. Pondělní výkon nezopakovala Klára Zakopalová a po prohře s Francouzkou Arvane Rezaiovou 3:6 a 5:7 na turnaji skončila.
12.05.2010 12:00 |

Osobnosti: Lucie Šafářová (470 článků) , Klára Zakopalová (148 článků)

Kvitová po boji postoupila. Šafářová zatápěla Šarapovové, nakonec ale končí

Česká tenisová jednička Petra Kvitová postoupila do čtvrtfinále turnaje ve Stuttgartu. Domácí Julii Görgesovou porazila 2:6, 7:6 a 6:2 a v cestě k zopakování loňského semifinále jí stojí turnajová dvojka Li Na z Číny. Vyrovnaný zápas se světovou dvojkou Marií Šarapovovou odehrála další fedcupová reprezentantka Lucie Šafářová, ale ruské favoritce nakonec po více než tříhodinové bitvě podlehla 4:6, 7:6 a 3:6.
25.04.2013 19:30 |

Petra Kvitová postoupila do semifinále turnaje v Pekingu

Tenistka Petra Kvitová postoupila do semifinále turnaje v Pekingu. Turnajová trojka ve čtvrtfinále porazila Italku Robertu Vinciovou 7:6, 6:4 a v boji o finále ji čeká Australanka Samantha Stosurová.
03.10.2014 11:50 |

Tenistka Šafářová je v Madridu v semifinále

Česká tenistka Lucie Šafářová postoupila na turnaji v Madridu do semifinále. Ve čtvrtfinále porazila poprvé v kariéře Naďu Petrovovou z Ruska. Přemožitelku světové jedničky Američanky Sereny Williamsové z předchozího kola dnes zdolala po boji 6:1, 1:6 a 6:4.
14.05.2010 16:15 |

Kvitová udolala Záhlavovou-Strýcovou a je v Paříži ve čtvrtfinále

Nejlepší česká tenistka Petra Kvitová postoupila na turnaji v Paříži do čtvrtfinále.
10.02.2011 17:00 |

Kvitová si poradila v Tokiu s Kingovou. Ve čtvrtfinále ji čeká nevypočitatelná Šarapová

Wimbledonská vítězka Petra Kvitová postoupila na tenisovém turnaji v Tokiu do čtvrtfinále. Ve 3. kole porazila Vaniu Kingovou z USA 6:1, 7:6 a v dalším kole ji čeká repríza letošního finále travnatého grandslamu s Marií Šarapovovou z Ruska.
28.09.2011 15:45 |

Kvitová se rozjíždí. Smetla Pennettaovou a je ve čtvrtfinále!

Česká tenistka Petra Kvitová postoupila do čtvrtfinále olympijské dvouhry. Italku Flavii Pennettaovou smetla ve 3. kole za 59 minut 6:3 a 6:0 a o postup do boje o medaile si zahraje s Ruskou Marií Kirilenkovou.
01.08.2012 21:40 |